» »

Fallout 4

Fallout 4

««
57 / 59
»»

oo7 ::

DejchSLO je izjavil:

Nikol se nis odloču za nč druzga po treh sprehodih? :P

Jz se odločam trenutno za yes mana al pa ncr, bom vidu, kokr pravm bom še mal druge queste delu, da se jih mal losam predn se odločm.

Kere mode pa daješ to gor?



Ja pa, ko sem šel igrati drugič in tretjič sem imel namen izbrati nekaj drugega pa sem na koncu vedno NCR.

Namestil sem predvsem mode za lepšo grafiko.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

DejchSLO ::

Lahk daš ker link do teh modov?

oo7 ::

oo7 ::

Takole zgleda modana igra in je kar velika razlika glede na vanilo.






Če bi hotel pa zmodati čisto vse bi pa moral naložiti še kakšen MOD za razne malenkosti.



Tisti največji MOD NMCs_Texture_Pack_For_New_Vegas polepša večino pokrajine ne pa vsega npr primer

MOD polepša ceste in tla ni pa spremenil motorja kateri ostal iz vanile


MOD polepša hišo, okna ne spremeni pa vrat katera so zabita z deskami in so še iz vanila verzije.


Ampak ni moteče.

DejchSLO ::

Bom sprobal pa da vidm, moj laptop ni neka beštija tko da bom vidu, kok mi bo framedropal. Ker če mi od dooma mod k ma ogromne sobe framedropa zna bit tud kle. :P

oo7 ::

Mogoče bo pa delalo saj igra ni zahtevna, ker je stara.

Mogoče bi pa tole pomagalo - https://www.nexusmods.com/newvegas/mods...

DejchSLO ::

Bom sprobu.

Dons sm igral mal spet, pa je en kp zanimivih questov. Pri kingsih recimo dobiš rexa, da mu daš nov brain. :) V jacobtownu kr presenečenje pa supermutanti, tam so dobri questi, pa lily tud lud. :D Pol v NCR je par dobrih questov, zdej bom un bombnik vn iz lakea spravil, heh pa unmu jacku k zrihtaš bejbo. Brotherhood of steel sm odstavil mcnamaro, čeprav načeloma nism hotu sm pol sm tm bral pa sm reku ajde nej bo. Pa white gloves k rešiš unga Teda pred unim kanibalom ta je tud dobra. Razn legion ta mi ma bol bedne queste pa tud zanimivi mi baš niso. Zanimive queste v glavnem ma ta NV imo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: DejchSLO ()

oo7 ::

Jacobtown lokacija me je malo razočarala, ker bi si želel, da je veliko večja z več lokacijami.
Se pa spomnim,da je tam blizu Jacobtowna en bunker ampak se ne spomnim ali se ga, da odpreti ali ne.

matobeli ::

Dejmo ne spoilat zadev.

Dejch: čim manj beri po netu, boš imel boljšo izkušnjo. Pa naj se ti ne mudi končat, maš precej zadev za obdelat.

oo7 ::

Fallout mape so vse zanimive za raziskovati ampak se mi zdi mapa od Falout 3 še vedno najboljša.

edi45 ::

ali je že zunaj 60fps patch za PS5, ve kdo?

oo7 ::

edi45 je izjavil:

ali je že zunaj 60fps patch za PS5, ve kdo?


Lansko leto so napovedali za leto 2023 ampak še vedno ni zunaj. Vprašanje če bo letos.

edi45 ::

oo7 je izjavil:

edi45 je izjavil:

ali je že zunaj 60fps patch za PS5, ve kdo?


Lansko leto so napovedali za leto 2023 ampak še vedno ni zunaj. Vprašanje če bo letos.


Se mi je zdelo da bo nekaj takega.. torej bom še počakal preden ga še enkrat preigram.

DejchSLO ::

Evo sem končal NV. Izbral sem Yes Mana. Kr cool morm rečt. Sem sicer sejval tko da lahk še končam z Mr. Houseom al pa Legion.

oo7 ::

Lahko probaš še velik MOD Fallout - New California - https://www.nexusmods.com/newvegas/mods...



Jaz bom probal, ko preigram New Vegas.

DejchSLO ::

Sem inštaliral, bom danes sprobal.

DejchSLO ::

Škoda, ker ne morm editirat starega posta, da neb mel zdaj 2x zapored, sam dobr. Sem sprobal tko za pokušino to deluje tko res proper. Kar sem opazil, da je mal bol barvit, v stilu F4ke kar mi je všeč. Pa impresioniran sem, da za free mod je dejansko VA. Če bo tako še naprej bo treba kaj prek PayPala jim nakazat. :P

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: DejchSLO ()

oo7 ::

Si imel veliko dela s namestitvijo tega moda ? Ali je čisto enostavno ?

DejchSLO ::

Čist enostavno je. Zdljaš zip file, ga niti ni treba extractat, zaženeš installer zadevo inštalira. Pol pa k zaženeš NV vidš v tistih uvodnih zadevah par njihovih artov in daš new game, pa te vpraša, kaj hočš igrat in to je to.

Jaz sem ga sicer pobral dol iz moddb (tm sm že en kp modov za Doom dol pobral), ker tam se ni treba registrirat, ampak se bom na obeh, majo en kp modov.

oo7 ::

Ja saj je na Nexusu verjetno enako, ker lahko MOD posnameš samo manual.

Malo poročaj kako je kaj Nova kalifornija :)

oo7 ::

Malo smešno, ko uničiš postojanko Powder Gangersov pa če lotaš stvari izgubiš karmo :)

DejchSLO ::

K smo glih igral in govoril o Fallout NV, kle pa je mod (sicer ne še končan) za F4 - Project Mojave

https://www.nexusmods.com/fallout4/mods...

oo7 ::

DejchSLO je izjavil:

K smo glih igral in govoril o Fallout NV, kle pa je mod (sicer ne še končan) za F4 - Project Mojave

https://www.nexusmods.com/fallout4/mods...


Tak MOD Fallout 3 delajo tudi za Fallout 4.

oo7 ::

Fallout 4 Next gen bi moral iziti enkrat letos ampak nekaj se govori, da bi igra lahko izšla drugo leto aprila takrat kot prihajajoča TV serija Fallout.

DejchSLO ::

A se ve kdo bo snemal serijo Fallout? AMZN, HBO, Netflix?

Izi ::

DejchSLO je izjavil:

A se ve kdo bo snemal serijo Fallout? AMZN, HBO, Netflix?
Amazon

oo7 ::

Če koga zanima imamo tudi temo za TV serijo :) Fallout (TV serija)

oo7 ::

Talking Point: Will Fallout 4's Next-Gen Upgrade Be Delayed Into 2024?

https://www.purexbox.com/features/talki...


Skoraj sigurno 2024.

oo7 ::

Nekdo je porabil 100 ur, da je zgradil vault.

I SPENT 100 DAYS Building this Vault in FALLOUT 4!

DejchSLO ::

Se kdo spomne questa, ko moraš tisti transporter sestavit v bazi (jaz sem izbral sanctuary) (tist idiot k se je spomnu to grajenje dajat v špil je degen), no mislim, da je bug, namreč jaz zgradit, vse povežem, vsaka naprava ima dovolj moči, pogledam na YTu isto mi iskre sekajo iz bimmerja, consola utripa in krožnik sveti, ampak noče mi zaključit questa...

Zdej ne vem al nej probam postavit to na nekem drugem koncu v sanctuaryju, al izbrat eno drugo frakcijo, sam to nočm ker sm hotu minutemene, igram pa na PS4 kar pomen, da ne morm nekih PC for uporabljat, da bi končal quest... Jao ta bethesda s temi neumnostmi ej. :D

Furbo ::

Podri vse skupaj, počakaj da ti za vsak del naprave igra da prompt in ga šele potem postavi.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

oo7 ::

Se spomnim tega kvesta se pa ne spomnim več kaj je bilo treba narediti :)

DejchSLO ::

Furbo je izjavil:

Podri vse skupaj, počakaj da ti za vsak del naprave igra da prompt in ga šele potem postavi.


Sam jaz imam že v quest logu vse obkljukan, men sam noče naredit da je kao dost powerja (pa ga je), po posnetkih bi mi mogl takoj prbit, da nej grem govorit s Storgesom, sam mi ne, deluje kot nek bug pa na netu sm mal searchal nism edin.

DejchSLO ::

Bom sicer probal postavit na nekem drugem koncu pa scrapat kakšno hišo pa da vidm, če bo to deloval, če ne bom vzel pač neko drugo frakcijo, sam to mi bo prekleto moril, ker sm izbral minutemane.

Furbo ::

Morda naredi še kak generator ali dva
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

DejchSLO ::

Sem pa pol ne morš skonektat žice, če jih je preveč al neki.

Furbo ::

Lahko, ne razmišljati preveč po električarsko, kjerkoli dodaš generator je ok, samo da se nekje drži sistema. Pa vse tiste naprave morajo biti povezane med seboj.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

matobeli ::

Ali pa odklopi en generator in ga spet priklopi.

Sicer, če se prav spomnem sem imel enako težavo v drugem runu. Nekaj trapastega je bilo da je začelo delat...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: matobeli ()

oo7 ::

DejchSLO je izjavil:

Sem pa pol ne morš skonektat žice, če jih je preveč al neki.


Kolikor se spomnim lahko generatorje povežeš med seboj.

DejchSLO ::

Sej sem jih, saj pravim, da je vse deloval točno tko kokr povsod kjer sem gledal na YT (seprav vse deluje, vse animacije), sam quest se ni naprej premaknil. Bug zgleda. Zdaj sicer nekaj dni nam igral k nam pri PS4ki, bom probal na drugi lokaciji v sanctuaryju, če bo to kej deloval, drgač bom pač mogu drugo frakcijo izbrat.

matobeli ::

A pa si delal točno po "planu"? Najprej, A, potem B, potem, C, potem več elektrike...?

Sej je nekdo že omenil, magar podri vse pa začni še enkrat. In seveda mej pravi save game vsake tolko.

DejchSLO ::

Jah če sm točno po nekem določenem redu delu ne vem. Pač prvo uno platformo, pol tisti tripod, pol krožnik in pol konzola in pol vse povezu in pol štrom. Sam vse je delal. Zdej, če je Bethesda mela to v mislih po nekem čist vrstnem redu, je pa tud kr neki.

matobeli ::

A po temle si delal?


Med komentarji pravijo da če kaj ne špila spravi vse nazaj in postavi ponovno in pa gradi na ravnem in odprtem prostoru.

DejchSLO ::

Nisem gledal takrat. Ampak ja točn tko je blo vse vklopljen in vse dela pa se quest ne premakne naprej k morš it do Strugesa. Sicer je ta na posnetku gradil na drugi lokaciji, ampak ja ravno to bom probal v sanctuaryju. Seprav bom scrapal eno podrto hišo, pa na tistem gradil pa v tko kot je v posnetku, če pa še to nau deloval pol pa sej pravm al druga frakcija oz. lokacija.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: DejchSLO ()

oo7 ::

The Molecular Level - constructing the signal interceptor (teleporter)

https://www.gamepressure.com/fallout4/t...

DejchSLO ::

Now you must connect all the objects (the generators and interceptor's parts) with cables. Start with connecting the generators - position yourself next to each of them (you must have the workshop window open) and press the key/button responsible for connecting the cables. After a cable appear on the screen, move towards the neighbor generator and finalize the connection (an example is shown on the picture above).

Pa ne mi rečt, da je fora, da nisem mel generatorje med sabo povezane pa pol njih z enim kablom v tripod? Sam fak to neb smel bit, sej isto energije gre v tist tripod. Jah zdaj ne morm sprobat. :P

oo7 ::

Zakaj ne moreš sprobat ?

DejchSLO ::

Nisem doma kjer imam PS4.

oo7 ::

DejchSLO je izjavil:

Nisem doma kjer imam PS4.


Aja sem mislil, da je kakšen drug razlog v igri :)

oo7 ::

Bethesda na twitterju o Fallout 4 next gen - Thank you for your patience with us as we work on the Fallout 4 next-gen update. We know you're excited, and so are we! But we need a bit more time and look forward to an exciting return to the Commonwealth in 2024.

Se pravi enkrat drugo leto Fallout 4 Next gen.
««
57 / 59
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Fallout 5 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
10921197 (908) oo7
»

Fallout 76 (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Igre
35769470 (4788) oo7
»

Fallout 3 (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Igre
43250688 (2630) oo7
»

The Outer Worlds - (Obsidian Entertainment) (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Igre
20123721 (9668) oo7
»

Fallout: New Vegas (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Igre
25350723 (14858) oo7

Več podobnih tem