» »

Fallout 4

Fallout 4

««
56 / 59
»»

Izi ::

oo7 je izjavil:

Če še kdo ni igral se igro trenutno dobi na Steamu za 6,59 eur. Do 29 junija bo 67% popust - https://store.steampowered.com/app/3771...

Če jaz prav vidim je za 6,59 samo osnovna verzija brez DLC-jev. Spodaj imajo še GOTY verzijo za 10 €. Če se že kupuje se vedno kupi GOTY, ki ima zraven vse.
Ampak pri ključkarjih je še vedno malo ceneje. GOTY verzijo se dobi za okoli 8 €

Furbo ::

Ni vredno za 2€ prihranka iti k takim.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

matobeli ::

Zakaj pa ne? Večina jih je popolnoma legit trgovin ki ti prodajo steam key. Naj še kdo drug dobi delček pogače.

tikitoki ::

Kaj so kljuckarji?

oo7 ::

tikitoki je izjavil:

Kaj so kljuckarji?


Internetne strani katere prodajajo ključe iger.

Imaš več vrst teh prodajalcev.

Npr Steam, Origin, Ubisoft, Green man gaming... so uradni prodajalci ampak tudi dražji.

CD keys je sivo območje ampak prodajajo legalne ključe kupljene na Steamu. CD keys kupi ključ v cenejši regiji in potem proda ključ še vedno po cenejši ceni kot bi lahko kupil npr na Steamu.

Potem imaš pa še tržnice kot so G2A, Kinguin in drugi kjer pa uporabniki prodajajo ključe ti so najbolj cenejši ampak tudi tvegaš. Če je bila npr igra kupljena s ukradeno kreditno kartico in prodana tebi in če ugotovijo kršitev ti lahko ukinejo račun...

oo7 ::

Fallout: London MOD za igro Fallout 4 preložen zaradi igre Starfield ampak še vedno naj bi izšel enkrat letos.


Fallout London release date pushed back, to avoid Starfield

https://www.pcgamesn.com/fallout-london...

Furbo ::

Bolje bi bilo, da bi izšel po planu, pa bi mi potem igrali Starfield potem, ko dobi že dozo ali dve popravkov. :D
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

oo7 ::

Furbo je izjavil:

Bolje bi bilo, da bi izšel po planu, pa bi mi potem igrali Starfield potem, ko dobi že dozo ali dve popravkov. :D


Saj bo lahko tudi Fallout London imel hrošče in bo potreboval popravke.

oo7 ::

The modding team behind the DLC-sized fan expansion for Fallout 4, Sim Settlements 2, has released its third and final chapter. In this final chapter, players will take their settlements to war, capture non-settlement territories, and gather allies to help you fight back the Gunner Invasion.

MOD - https://www.nexusmods.com/fallout4/mods...

Fallout 4: Last Stand of the Commonwealth Trailer

Izi ::

Fallout 4: Game of the Year Edition je od danes na voljo tudi na GOG
https://www.gog.com/en/game/fallout_4_g...
To pomeni nobene DRM zaščite in ker je GOTY izdaja vsebuje tudi vse do sedaj izdane DLC-je.
Do 31. avgusta so dali še -75% popust, cena je samo 10 €.

oo7 ::

Že skoraj 8 let odkar je izšel Fallout 4. Kako čas beži.

Kurzweil ::

Preigral praktično vse Falloute od 1. dela naprej... vi, ki še vedno uživate v tej igri, oz. če sem bolj natančen v njihovih DLCjih in modih... študiram, da bi se spet malce lotil.

Materi so najboljši DLCju za Fallout 3, New Vegas in Fallout 4? Imajo te igre kakšne proper 4k dodatke?

BigWhale ::

oo7 je izjavil:

Že skoraj 8 let odkar je izšel Fallout 4. Kako čas beži.


To pomeni, da ga jaz ze osem let koncujem. :>

oo7 ::

BigWhale je izjavil:

oo7 je izjavil:

Že skoraj 8 let odkar je izšel Fallout 4. Kako čas beži.


To pomeni, da ga jaz ze osem let koncujem. :>


Koliko ti pa še fali, do konca ?

matobeli ::

4 leta :))

oo7 ::

Kurzweil je izjavil:

Preigral praktično vse Falloute od 1. dela naprej... vi, ki še vedno uživate v tej igri, oz. če sem bolj natančen v njihovih DLCjih in modih... študiram, da bi se spet malce lotil.

Materi so najboljši DLCju za Fallout 3, New Vegas in Fallout 4? Imajo te igre kakšne proper 4k dodatke?



Malo sem že pozabil kateri so bili dobri in ne DLc-ji.

Fallout 3 DLcji


Fallout NV Dlcji


Fallout 4 dlcji



Fallout 4 Far Harbor vem, da je dober DLC.


Kar se tiče MOD-ov dobiš za vse tri igre 4K mod. Modov je ogromno odvisno kaj iščeš ali za izboljšanje grafike, ali za drugačen gameplay, ali nova orožja, ali novo zgodbo katero so naredili moderji... v glavnem tega je vsega je ogromno.

matobeli ::

Vsi so vredni da se jih preigra.

Izstopa seveda FNV kjer so vsi dobri, meni osebno je najljubši Dead Money, pri F3 je dober Point Lookout pri F4 pa že omenjeni Far Harbour.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: matobeli ()

oo7 ::

Dead money in Point Lookout sta verjetno tudi najtežja če me ne vara spomin.

matobeli ::

Dead money je precej zahteven tudi če prideš z high lvl notr. Pri Point Lookout pa bolj bojne spretnosti pridejo do izraza, tako da je precej odvisno kako gradiš lik.

BigWhale ::

oo7 je izjavil:

BigWhale je izjavil:

oo7 je izjavil:

Že skoraj 8 let odkar je izšel Fallout 4. Kako čas beži.


To pomeni, da ga jaz ze osem let koncujem. :>


Koliko ti pa še fali, do konca ?


Iskreno nimam pojma. Verjetno ne vec tolk zlo velik. Prisel sem v The Institute nisem pa se zakljucil tega questa.

oo7 ::

BigWhale je izjavil:

oo7 je izjavil:

BigWhale je izjavil:

oo7 je izjavil:

Že skoraj 8 let odkar je izšel Fallout 4. Kako čas beži.


To pomeni, da ga jaz ze osem let koncujem. :>


Koliko ti pa še fali, do konca ?


Iskreno nimam pojma. Verjetno ne vec tolk zlo velik. Prisel sem v The Institute nisem pa se zakljucil tega questa.


Ja potem si verjetno bolj proti koncu.

DejchSLO ::

 bug slika

bug slika



zanimiv bug. piper brez glave ostala v iskanju resnice :))

oo7 ::

DejchSLO je izjavil:

 bug slika

bug slika



zanimiv bug. piper brez glave ostala v iskanju resnice :))


Igraš prvič ali si že prej igral Falllout 4 ?

DejchSLO ::

oo7 je izjavil:

DejchSLO je izjavil:

 bug slika

bug slika



zanimiv bug. piper brez glave ostala v iskanju resnice :))


Igraš prvič ali si že prej igral Falllout 4 ?

ja prvič. pa mi na začetku sploh ni bil všeč, mi je 3ka bila bolj. zdaj pa sm kr not padu pa mi je kar všeč. ni mi pa všeč, da tud v 4ki imaš lahko zraven sebe v "partyju" še zmer lahko samo enga kompanjona, vidm tud po posnetkih na YT da je v Starfieldu to še zmer tako. To bi mogl popravt, vseh rpgjih maš v partyju lahk vsaj 3 pomagače. Vem, da je to zarad story modea, ker pomagači kaj komentirajo, sam vseen se mi zdi, da neb smel bit problem, pač tam kjer določen kompanjon ma trigger za komentirat pač komentira.

oo7 ::

Jaz pa ne bi imel nikoli treh kompanjonov, ker včasih je že eden v napoto.

Furbo ::

Mene vedno moti, ko ti še enega prisilno vturijo. Če že hočejo kaj narediti, naj omogočijo multiplayer.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

DejchSLO ::

oo7 je izjavil:

Jaz pa ne bi imel nikoli treh kompanjonov, ker včasih je že eden v napoto.

jah to je zato k pač nardijo leseno, sam men je ql k ti recimo kompanjoni njihovo zgodbo povejo pol pa uletiš nekam in o tem še prebereš oz. dobiš holotape. to je en tak posebn lore. recimo v 4ki je nick velantine, se mi izpovedu čist, pol pa uletim tko čist na random na neko policijsko postajo najdm holotape in direkt to tm pove kar mi je on prej povedal. to so te malenkosti k nardijo fallout svet posebn, je pa res, da so kompanjoni dost tko neuporabni, jim daš orožje pa kr uporabljajo svoj default, doskrat zaostanejo kr nekje, pa sploh ne veš zakaj itd. sam sej pravm, vsak rpg ma v partyju 3 ali več kompanjonov, betheseda pač zaserje v tem smislu ker so pač dost neuporabni v praksi. recimo mystery man perk je 100x bolj uporabn v praksi kakor kompanjoni.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: DejchSLO ()

oo7 ::

DejchSLO je izjavil:

oo7 je izjavil:

Jaz pa ne bi imel nikoli treh kompanjonov, ker včasih je že eden v napoto.

jah to je zato k pač nardijo leseno, sam men je ql k ti recimo kompanjoni njihovo zgodbo povejo pol pa uletiš nekam in o tem še prebereš oz. dobiš holotape. to je en tak posebn lore. recimo v 4ki je nick velantine, se mi izpovedu čist, pol pa uletim tko čist na random na neko policijsko postajo najdm holotape in direkt to tm pove kar mi je on prej povedal. to so te malenkosti k nardijo fallout svet posebn, je pa res, da so kompanjoni dost tko neuporabni, jim daš orožje pa kr uporabljajo svoj default, doskrat zaostanejo kr nekje, pa sploh ne veš zakaj itd. sam sej pravm, vsak rpg ma v partyju 3 ali več kompanjonov, betheseda pač zaserje v tem smislu ker so pač dost neuporabni v praksi. recimo mystery man perk je 100x bolj uporabn v praksi kakor kompanjoni.



No to ja, da ima vsak kompanjon svojo zgodbo to je super. Samo, da bi pa trije kompanjoni kje v kakšnem vaultu skakali okoli mene verjetno še čez vrata ne bi prišel :)

DejchSLO ::

jah sej je jeba že, da si kermu kompanjonu ql, če nis, določenih misij sploh ne morš končat :D

oo7 ::

Jaz sem imel večino časa za kompanjona Dogmeata čeprav je bil velikokrat napoti in bi ga najraje kar ustrelil :)

DejchSLO ::

aja, jz mam pa največ nicka valentinea zaenkrat. sm pa dogmeata za neki časa zgubil, enkrat sem ga hotel spet imet in ga ni blo v nobeni naselbini in iscem in iscem pol pa nekje na netu najdem, da je lahk pri uni stavbi fort hagen zarad unga mainquesta k on najde to zgradbo :D

oo7 ::

DejchSLO je izjavil:

aja, jz mam pa največ nicka valentinea zaenkrat. sm pa dogmeata za neki časa zgubil, enkrat sem ga hotel spet imet in ga ni blo v nobeni naselbini in iscem in iscem pol pa nekje na netu najdem, da je lahk pri uni stavbi fort hagen zarad unga mainquesta k on najde to zgradbo :D


Sem že pozabil ampak a ni tudi tako, da če igubiš Dogmeata, da te počaka tam kejr si ga našel pri tisti prvi Rocker črpali pri prvem naselju ? Nick Valentinota in ostale sem toliko, da sem opravil queste.

Že dolgo igraš ?

oo7 ::

Ta je dobra :))

Sneaky Deathclaw - Fallout 4

oo7 ::

26 years later, original Fallout co-creator settles the RPG's biggest debate: who dropped the first nuke and why?

Tim Cain revealed that it was China that launched the nuclear missiles first, thus confirming the version repeated by the Enclave. The West responded with its own barrage, and a few hours later, ashes were left of the world as we knew it.

A Conversation with Fallout Creator Tim Cain

oo7 ::

Nov večji mod za igro Fallout 4 - America Rising 2 - Legacy of the Enclave / https://www.nexusmods.com/fallout4/mods...

America Rising 2 has a 24-quest main story that is seamlessly integrated into the game. Additionally, the mod claims to offer meaningful player choice. Not only that but it includes over 8000 lines of voiced dialogue by 25 actors. It also introduces one main companion and two extra followers. There are also new random events, locations, and tasks you can do over and over.


America Rising 2 - Legacy of the Enclave Trailer

oo7 ::

Še en MOD kateri ponudi 2-4 ure nove zgodbe.

Caves Of The Commonwealth MOD - https://www.nexusmods.com/fallout4/mods...

Fallout 4 Mod - Caves Of The Commonwealth

tikitoki ::

BOlsje vprasanej je kvaliteta. Veliko teh dodatkov je izguba casa.

DejchSLO ::

oo7 je izjavil:

DejchSLO je izjavil:

aja, jz mam pa največ nicka valentinea zaenkrat. sm pa dogmeata za neki časa zgubil, enkrat sem ga hotel spet imet in ga ni blo v nobeni naselbini in iscem in iscem pol pa nekje na netu najdem, da je lahk pri uni stavbi fort hagen zarad unga mainquesta k on najde to zgradbo :D


Sem že pozabil ampak a ni tudi tako, da če igubiš Dogmeata, da te počaka tam kejr si ga našel pri tisti prvi Rocker črpali pri prvem naselju ? Nick Valentinota in ostale sem toliko, da sem opravil queste.

Že dolgo igraš ?


Ja je tako oz. kamor si ga poslal, da naj počaka, sam je očitno nek bug, ki se zalaufa, ko delaš tisti quest kjer rabiš dogmeata, da ti najde lokacijo in pol on ostane na tisti lokaciji, ki jo najde in se ne vrne, dokler questa ne končaš. Valda to nisem vedel in sem ga iskal na vseh mestih in kar nikjer ga ni blo, pol pa zgooglam, da je lahko tam, pač nek bug, kjer ga Bethesda itak ni odpravila, tko kor recimo v Skyrimu k je 12 let star pa so kakšni bugi tam not odkar je špil izšel. :P

Ne, par mesecev šele, sem pa F3 in vse dodatke špilal kot zmešan takrat ko je izšel. Aja pa prav tako me čaka še New Vegas, ker sem takrat moral prisilno končat igrat, ker mi je komp crknil, tko kot Skyrim in sm 5 let pri obeh bil na pavzi. :P

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: DejchSLO ()

oo7 ::

New Vegas je zakon. Tudi jaz bom mogoče po daljšem času se spravil spet igrati New Vegas seveda z modi za grafiko :)

DejchSLO ::

Je ja, par odpuljenih questov je not, sicer jaz sem pomoje kje na polovici igre. Edin okolje mi mori, nism fan puščav, v bistvu se sploh ne spomnem, če mi je ker špil všeč kjer je puščava, mogoče edin tist Prince of Persia, no pa valda New Vegas.

oo7 ::

DejchSLO je izjavil:

Je ja, par odpuljenih questov je not, sicer jaz sem pomoje kje na polovici igre. Edin okolje mi mori, nism fan puščav, v bistvu se sploh ne spomnem, če mi je ker špil všeč kjer je puščava, mogoče edin tist Prince of Persia, no pa valda New Vegas.


Namesti kakšen MOD pa boš imel namesto puščave zimo :)

DejchSLO ::

oo7 je izjavil:

DejchSLO je izjavil:

Je ja, par odpuljenih questov je not, sicer jaz sem pomoje kje na polovici igre. Edin okolje mi mori, nism fan puščav, v bistvu se sploh ne spomnem, če mi je ker špil všeč kjer je puščava, mogoče edin tist Prince of Persia, no pa valda New Vegas.


Namesti kakšen MOD pa boš imel namesto puščave zimo :)

hahah sicer mi je zima zakon v špilih, al pa dež, to oboje mi zviša vzdušje v igrah tko za ene 10x. Megla tud do neke mere. Zelo sončno vreme mi je nekje na sredini, puščave pa najbolj bedno. Sam ja neb mogu met snega v new vegasu, enostavno bi moj možgan vedu, da naj bi bil v puščavi in da sneg je no go, ter bi me pol skoz motu ta sneg. :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: DejchSLO ()

oo7 ::

DejchSLO je izjavil:

oo7 je izjavil:

DejchSLO je izjavil:

Je ja, par odpuljenih questov je not, sicer jaz sem pomoje kje na polovici igre. Edin okolje mi mori, nism fan puščav, v bistvu se sploh ne spomnem, če mi je ker špil všeč kjer je puščava, mogoče edin tist Prince of Persia, no pa valda New Vegas.


Namesti kakšen MOD pa boš imel namesto puščave zimo :)

hahah sicer mi je zima zakon v špilih, al pa dež, to oboje mi zviša vzdušje v igrah tko za ene 10x. Megla tud do neke mere. Zelo sončno vreme mi je nekje na sredini, puščave pa najbolj bedno. Sam ja neb mogu met snega v new vegasu, enostavno bi moj možgan vedu, da naj bi bil v puščavi in da sneg je no go, ter bi me pol skoz motu ta sneg. :D


Evo ga zimski MOD

Fallout: New Vegas 2020 Mod A Wish For A Nuclear Winter 4K

DejchSLO ::

Drugače tole zgleda zelo impresivno, pa ne mislm po hudih texturah itd, ampak da dejansko zgleda kot da je nekje čist drugje ne pa tam kjer je mojave puščava.

oo7 ::

Drugače imaš tudi MOD kjer lahko narediš New Vegas bolj zelen. MOD doda več trave in dreves.

Furbo ::

Kje hudiča se obira Fallout 4 Next Gen update?

Po meh Starfieldu bi rad spet igral F4, ampak fajn bi bilo, če bi že dobil facelift.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

oo7 ::

Furbo je izjavil:

Kje hudiča se obira Fallout 4 Next Gen update?

Po meh Starfieldu bi rad spet igral F4, ampak fajn bi bilo, če bi že dobil facelift.



Letos enkrat bi moral priti next gen posodobitev ampak kaže slabo.

Tudi jaz razmišljam če bi začel spet igrati Fallout 4. Ampak če začnem zdaj in igro zmodam potem pa pride next gen posodobitev pa modi verjetno ne bodo delali več.

DejchSLO ::

Hmm zdaj sem New Vegas spet zagnal po dolgem času in sem pršu glih na razpotje, seprav ali naj se odločim za MR.Housea, Legionarje, NCR ali pa grem k Yes manu. Mal bom še zavlečeval z odločitvijo pa delal druge queste. Trenutno sem pri tej odločitvi, da rešm Bennyja pa da grem k Yes Manu, sam bomo vidl.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: DejchSLO ()

oo7 ::

Jaz sem New Vegas preigral trikrat pa vedno se odločil za NCR. Bo treba zdaj še enkrat probat z Legionarji ;)
Jaz sem danes namestil igro in ene dve uri nalagal mode.

DejchSLO ::

Nikol se nis odloču za nč druzga po treh sprehodih? :P

Jz se odločam trenutno za yes mana al pa ncr, bom vidu, kokr pravm bom še mal druge queste delu, da se jih mal losam predn se odločm.

Kere mode pa daješ to gor?
««
56 / 59
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Fallout 5 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
10921218 (929) oo7
»

Fallout 76 (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Igre
35769590 (4908) oo7
»

Fallout 3 (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Igre
43250711 (2653) oo7
»

The Outer Worlds - (Obsidian Entertainment) (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Igre
20123749 (9696) oo7
»

Fallout: New Vegas (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Igre
25350754 (14889) oo7

Več podobnih tem