» »

The Witcher 3: Wild Hunt

The Witcher 3: Wild Hunt

««
30 / 30
»
»»

oo7 ::

Zdaj je kakšen teden kar sem spet začel igrati. Pa sem komaj sedaj opazil na Steamu, da je polno nekih zastonj dodatkov za tole igro. Alternativni izgled Jenifer in Triss, razni oklepi, novi kvesti in novi gibi Geralta, ko na koncu boja na več načinov razmesari nasprotnika :)

yayo ::

to so dali gor kmalu po izidu 2015

Lonsarg ::

V Witcher 3 so vsi manjši dodatki brezplačni z izjemo dveh Expansion Packov ki pa itak dodata 20-50ur igre vsak in sta vredna ekstra nakupa.

oo7 ::

Imam oba DLC-ja. Te zastonj dodatke na Steamu sem pa komaj sedaj opazil.

Drugače pa Witcher 3 mojstrovina od igre :)

yayo ::

@007
OT, ampak, če še nisi igral in ne veš kaj bi trenutno igral priporočam Nier Automata. PC verzija je na CDKeys okoli 20 evrov.

oo7 ::

yayo je izjavil:

@007
OT, ampak, če še nisi igral in ne veš kaj bi trenutno igral priporočam Nier Automata. PC verzija je na CDKeys okoli 20 evrov.



Nisem še igral Nier imam pa namen preigrati igro enkrat.
Ampak trenutno sem spet začel Witcher 3 + čez slabih 10 dni pride Fallout New Vegas The Frontier. Kar pomeni, da bom s tema dvema igrama zaseden kar nekaj časa :)

oo7 ::

Gwent v Witcher 3 mi je res noro dobra igra s kartami.
Zato sem se odločil, da probam še samostojno Gwent Card Game igro, ki mi pa ni všeč :| ne vem zakaj so tako spremenili igro od tiste v Witcher 3.

Matevz96 ::

oo7 je izjavil:

Gwent v Witcher 3 mi je res noro dobra igra s kartami.
Zato sem se odločil, da probam še samostojno Gwent Card Game igro, ki mi pa ni všeč :| ne vem zakaj so tako spremenili igro od tiste v Witcher 3.


Samostojen gwent ima z originalom skupno le ime. Če bi naredili samo originalni gwent ki ga lahko igraš v browserju bi bilo perfektno.
#hooldthedoor

Lonsarg ::

Witcher3 gwent je imel poseben čar, ker si se šel sproti zbirateljstvo. Balancing niti slučajno ni bil na nivoju za samostojno igro.

oo7 ::

V drugi polovici leta 2021 Witcher 3 Next-Gen Update za PC, Ps5 in Xbox.

yoco ::

A se kaj ve, če bo free updejt za tiste, ki imamo GOTY igro?

rdecaluc ::

Piše da bo free za obstoječe lastnike igre.
Est modus in rebus. ,typos

oo7 ::

Director of The Witcher 3 Leaves CD Projekt

https://www.gamepressure.com/newsroom/t...

acookook ::

https://www.gog.com/game/the_witcher_go...
Še 70h imate na voljo kolekcijo goodijev za Witcher, če je to kaj za trojko oz. samo 1ko ne vem.

Oziroma ja, za vse 3 igre je.
.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: acookook ()

Izi ::

Najnovejša spimpana in dodobra grafično nadgrajena verzija se bo imenovala Complete Edition

The Witcher 3: Wild Hunt - Complete Edition bo na voljo za PC, PlayStation 5 in Xbox Series X.
Ne bo šlo samo za nadgradnjo na Next-Gen grafiko, ampak bo zraven tudi en free DLC. To sicer ne bodo kakšne dodatne misije ampak samo novi oklep in morda tudi orožja, v čast novi Witcher seriji. Novi armor bo narejen po modelu tistega, ki ga nosi slavni igralec Henry Cavill v TV seriji.

Vsi dosedanji lastniki igre bodo nadgradnjo svoje igre na Complete Edition dobili zastonj.
Še vedno niso določili točnega datuma za to nadgradnjo, pravijo pa do bo zagotovo še letos.

ahac ::

Aja, zato nimajo časa, da bi pofixal CP2077... ;)
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

yayo ::

mislim, da CDPR želi da bi pozabili na Cyberpunk debacle in skuša spomniti na "stare dobe čase"

Kayzon ::

Zdej bojo se to unicili kar njim je uspelo narditi dokaj solidno,haha luleki eni.

oo7 ::

Kayzon je izjavil:

Zdej bojo se to unicili kar njim je uspelo narditi dokaj solidno,haha luleki eni.


Itak, da bodo. Zdaj bodo spremenili vse like, da bodo takšni kot v TV seriji.

yayo je izjavil:

mislim, da CDPR želi da bi pozabili na Cyberpunk debacle in skuša spomniti na "stare dobe čase"


Ja spomniti na dobre stare čase ampak ne z Netflixom ;((

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

Kayzon ::

Kaj to je sarkazem,ali mislijo resno spremeniti like da bodo taki kot v seriji?!

yayo ::

nisem našel moči, da bi pretrpel skozi cel video. a res pravijo, da bodo podobo likov spremenili?

ahac ::

Kayzon je izjavil:

Kaj to je sarkazem,ali mislijo resno spremeniti like da bodo taki kot v seriji?!

yayo je izjavil:

nisem našel moči, da bi pretrpel skozi cel video. a res pravijo, da bodo podobo likov spremenili?

Pa tudi knjige bodo spremenili, da bo izgled likov opisan tako, da bo bolj podoben igralcem. :P
Če imate knjige na papirju, jih morate prinesti v knjigarno, da jim zamenjajo strani, na Kindlu se bodo pa kar same updatale.


Ne, to ni res.
Jaz tudi nisem pogledal vsega, ampak sem 100% prepričan, da ne bodo velik spreminjal likov (mogoče samo malo updatal obstoječ izgled).
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ahac ()

Izi ::

Nič ne bodo spreminjali!
Sem vse zgoraj napisal. Igra ostane popolnoma ista. Samo Next-Gen grafične nadgradnje bo deležna in en majhen DLC z novim armorjem. To je vse.

Igra je stara 6 let in grafika že precej peša v primerjavi z novimi igrami, osvežili bodo samo grafiko, teksture bodo višje resolucije, nadgrajeni svetlobni učinki, ...
Predvsem se gre za konzolno verzijo, ki je trenutno že patetično zastarela in downgradana, da lahko teče na betežni konzoli PS4. Sedaj bo igra delovala z ultra grafiko na 4K resoluciji s 60fps tudi na konzolah, seveda samo na novih konzolah.
Ker se pač že trudijo in olepšujejo, pa so se odločili, da bodo to polepšano verzijo dali tudi na PC in to zastonj, čeprav jim ne bi bilo treba. Pa se vedno najde kakšen čudak, ki mu nič ni jasno in širi laži.
Novica je odlična. Precej ljudi se bo sedaj z izboljšano grafiko še enkrat spravilo na preigravanje te odlične igre.

oo7 ::

Sem 100% , da bodo naredili alternativne skine za Yen, Triss, Firgilla Vigo... Witcher 4 bo pa itak že na pol Wakanda.

Witcher 3 is getting DLC inspired by the Netflix show

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

Izi ::

Alternative skine ima igra že skoraj od začetka. So del igre. Dodali so jih kot zastonjske DLC-je kakšno leto po izidu. Skoraj za vse glavne like imaš na voljo alternativne skine.
Tokrat ne bo nobenih alternativnih skinov. Dobimo samo en nov armor. Če pa pripravljajo še kašno presenečenje pa zaenkrat niso izdali.

opeter ::

Zanimiva brezplačna modifikacija za igro Witcher 3:


Spremeni se perspektiva, od sedaj lahko igraš iz pogleda prve osebe.

https://www.nexusmods.com/witcher3/mods...
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: opeter ()

Netrunner ::

Poganja kdo Witcher 3 na linuxu? Na protonDB pišejo da teče super in v nekaterih primerih bolje kot na windowsih. Meni dela zelo slabo na vseh verzijah protona. Je kakšen parameter katerega moram vklopit?
Doing nothing is very hard to do... you never know when you're finished.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Netrunner ()

Izi ::

Dolgo pričakovani Next-gen update za The Witcher 3: Wild Hunt pride še letos in sicer 14. decembra 2022

https://twitter.com/witchergame/status/...

Bo zastonj za vse lastnike igre.
Menda bodo zraven dodali še en DLC, ki vsebuje opremo in skine iz Netflixove serije, kar verjetno pomeni, da bo lahko našega Geralta oblekli in morda tudi spremenili v Henryja Cavilla, igralca iz serije
Pravo igranje te Next-gen nadgradnje pa bodo pokazali naslednji teden na https://www.twitch.tv/cdprojektred

Meizu ::

Torej raytracing šminka in kak 8k res pack verjetno. Meni že v štartu grafika ne izgleda slabo, prav tako je performance friendly za novejšo robo.

Izi ::


Poleg opazno lepše grafike je še kar nekaj novosti:
- Dobili smo "Ray Tracing Global Illumination", se pravi Ray Tracing skozi celoten svet in ne samo v nekaterih scenah kot je to pri večini iger. Podobno imajo Cyberpunk 2077, Metro Exodus in Dying Light 2.
- Popravili so tudi nekaj znanih bugov
- Dodali so nekaj nove vsebine, ki so v glavnem skini in obleke iz Netfliksove Witcher serije.
- Predelan je uporabniški vmesnik, ki ima kar nekaj novih funkcij. Vse tiste neštete ikonice vprašajev na mapi lahko sedaj skrijemo in jih prikažemo samo po potrebi...
- Celo bojevanje so malo predelali oziroma modernizirali. Za metanje magije ne bo treba več stalni skakati v meni...
- Nekaj so menda popravljali tudi kamero, ki je pri tretjeosebnih pogledih vedno problematična in rada uide malo po svoje.
- Shranjene pozicije v igri so sedaj kompatibilne s kozolami in lahko igro nadaljujemo na katerikoli platformi.
- Dodali so še Photo mode, ki je postal v zadnjih letih praktično obvezen v vsaki igri.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Izi ()

yayo ::

pa kdor je posebno perverzen lahko celo Nilfgaardijce v igri obleče v famozni Netflixov "ballsack" armor. :P


oo7 ::

Če ta next gen upgrade ne bo ločen bo uničil na tisoče modov kateri ne bodo kontabilni z novo verzijo.

oo7 ::

The Witcher 3 Next-Gen is another "Cyberpunk 2077" buggy mess at launch

https://www.dsogaming.com/news/the-witc...

Kayzon ::

Iskreno je CD RED zame mrtev od Cyberpunk fiasca,pac prodal so se,tako da..into the trash it goes.

yoco ::

oo7 je izjavil:

The Witcher 3 Next-Gen is another "Cyberpunk 2077" buggy mess at launch

https://www.dsogaming.com/news/the-witc...

Žalostno a resnično. Jaz komaj v meni pridem, pa mi že kreša! :8)

oo7 ::

Jaz še v igro ne pridem. Imel sem nameščen samo 1 MOD magic spells in sedaj, ko hočem zagnati igro :|

Error [content0]game\gameplay\effects\effects\damageovertime\bleedingeffect.ws(47): Unable to parse value
Error [content0]game\gameplay\effects\effects\damageovertime\bleedingeffect.ws(80): Unable to parse value
Error [content0]game\gameplay\effects\effects\damageovertime\bleedingeffect.ws(113): Unable to parse value
Error [content0]game\gameplay\effects\effects\potion\reinaldphiltre.ws(12): Unable to parse value
Warning [modmagicspells]local\spells_execs\lukatiel_sword_ring.ws(81): Adding state 'abso_fucking_lutely_necessary_bolt_hack_ignore_that' to class 'W3BoltProjectile' which is not a state machine. Did you forget the 'statemachine' keyword in class?
Warning [content0]engine\environment.ws(30): Global native function 'EnableDebugOverlayFilter' was not exported from C++ code.
Warning [content0]engine\environment.ws(32): Global native function 'EnableDebugPostProcess' was not exported from C++ code.
Warning [content0]engine\showflags.ws(11): Global native function 'DebugSetEShowFlag' was not exported from C++ code.


Ne vem ali je tako težko narediti ločeno, da se pusti staro verzijo in next gen posebej. Kaj pa tisti kateri imajo malo starejše računalnike in so lahko še za silo igrali Witcher 3 sedaj morajo kupiti nov PC , da bodo lahko poganjali next gen ?

yoco ::

oo7 je izjavil:

Jaz še v igro ne pridem. Imel sem nameščen samo 1 MOD magic spells in sedaj, ko hočem zagnati igro :|

Error [content0]game\gameplay\effects\effects\damageovertime\bleedingeffect.ws(47): Unable to parse value
Error [content0]game\gameplay\effects\effects\damageovertime\bleedingeffect.ws(80): Unable to parse value
Error [content0]game\gameplay\effects\effects\damageovertime\bleedingeffect.ws(113): Unable to parse value
Error [content0]game\gameplay\effects\effects\potion\reinaldphiltre.ws(12): Unable to parse value
Warning [modmagicspells]local\spells_execs\lukatiel_sword_ring.ws(81): Adding state 'abso_fucking_lutely_necessary_bolt_hack_ignore_that' to class 'W3BoltProjectile' which is not a state machine. Did you forget the 'statemachine' keyword in class?
Warning [content0]engine\environment.ws(30): Global native function 'EnableDebugOverlayFilter' was not exported from C++ code.
Warning [content0]engine\environment.ws(32): Global native function 'EnableDebugPostProcess' was not exported from C++ code.
Warning [content0]engine\showflags.ws(11): Global native function 'DebugSetEShowFlag' was not exported from C++ code.


Ne vem ali je tako težko narediti ločeno, da se pusti staro verzijo in next gen posebej. Kaj pa tisti kateri imajo malo starejše računalnike in so lahko še za silo igrali Witcher 3 sedaj morajo kupiti nov PC , da bodo lahko poganjali next gen ?

Probaj zbrisati Mods datoteko kjer je igra inštalirana!

yayo ::

Nekaj piše CDPR na twitterju, da bodo PC hrošče odpravili immediately. Verjetno si se usrali.

D3m ::

Kayzon je izjavil:

Iskreno je CD RED zame mrtev od Cyberpunk fiasca,pac prodal so se,tako da..into the trash it goes.


Preveč slabega undercover woke kadra so od drugod potegnili.
|HP EliteBook|R5 6650U|
««
30 / 30
»
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Brezplačne igre (giveaways) (strani: 1 2 3 420 21 22 23 )

Oddelek: Igre
1103244205 (186) 111111111111
»

The Witcher 4 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
11719893 (176) oo7
»

The Witcher 2: Assassins Of Kings (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Igre
40189829 (59045) yoco

Več podobnih tem