» »

Kako močan je tobak

Kako močan je tobak

arkojony ::

Živjo, mene pa zanima če mogoče kdo ve koliko je močan kakšen tobak, koliko vsebje nikotina, ogljikovega monoksida,... Daj na škatlici od cigarel lepo piše kako so močne na tobaku pa ne naj mi prosim kdo pove kako je s tem! Sem bolj pristaš lažjih tobakov saj mi niso preveč ušeč mogne sorte
hvala lp
  • polepsal: bluefish ()

max00slo ::

Zvij travo. Posuseno. Iz njive. Isti smorn :)

SL9MV-E5320 ::

če kaj pomaga: Tobacco @ Wikipedia

Hayabusa ::

vorantz ::

vzemi ta temno modri drum
te bo hitro nehal motit močn tobak :P

RejZoR ::

Čisti tobak in cigarete niso primerljive, ker pri tobaku imaš res tobak, pri cigaretih pa je not cel kup sranja, da pač zafila potreben volumen...
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

bdoxx ::

modra salsa ni močan, pa rumeni virginija gold al kak je, tud ni močn...

legice ::

bali shag(beli) je blagega okusa kot murati, ampak ni tako šibek. maš pa tudi paramount, ki pa je malce močnejši, ampak še zmeraj ni primerljivo z drum:D
Prekopu vrt in našu Bin Ladna

bdoxx ::

paramount tobak je meni osebno ogaben, skoraj nehal kadit zaradi tega tobaka xD

AlphaOne ::

pueblo mislim da ima napisano, koliko nikotina imajo različni premeri narejenih cigaret, je ful močan. probal sem ji ze morje, od mac baren cherry do mohawka, pristal pa na rumeni virginiji (zelena ima prevec intenziven okus), pa se lepo vlazen je, ne pece in ne kasljas.

Na njej vztrajam ze kaksne pol leta, katerikoli ostali narejeni kupljeni ciki so mi pa ogabni. Pac zaradi okusa.

Ce te pa skrbi, kaj je bolj zdravo ... No, oboje je delanje lastne krste, nehi kadit dokler si se mlad.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: AlphaOne ()

AlphaOne ::

Ne morem popravljati posta, zato novi.

Sicer pa, kako mocna cigareta je, je odvisno od njenega premera (tanjsa je, lazja je). Imas tudi recimo drum natural flavour, a ce citiram napis na vrecki: "Natural flavour ne pomeni, da je izdelek manj skodljiv od ostalih tobacnih izdelkov".

Drugo je, da imas filtre z ogljikom (ogljik veze strupe nase)
http://www.kadilec.si/192-marie-8-mm-og...

a vse to je precej utopicno in lastna potuha (kadim bolj zdravo), ker cik je cik in na koncu se stegnes v mukah an

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: AlphaOne ()

ABX ::

Je kdo poskusil e-cigarete?

Electronic cigarette @ Wikipedia
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

Elemen_T ::

Jest tobak prenašam bistveno bolje od klasičnih cigaret. Prav grozno kok so me čiki giftal...

Je kdo poskusil e-cigarete?

Sem poskusil - in bil naravnost navdušen. En znanec je čist not v teh elektronskih cigaretih in tudi uporablja mal bolj "high end" izdelke. Fora je, da na koncu zadeva niti ni prav dosti cenejša od pravega tobaka.

ABX ::

Bolj kot cena me zanima feeling in predvsem zdravje.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

bdoxx ::

filing je men nikakvi pri E-cigaretih, koda bi vodo z rahlim priokusom tobaka vleko...

Mehmed ::

Tista para ni taprav dim, fali pekoc obcutek.
Ce te zdravje zanima potem se znebi nikotina, ne tehtat med nadomestki.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Iqos izkušnje

Oddelek: Loža
3958353 (8619) redtech
»

Tobak (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
9656088 (8230) Baja
»

Elektronska cigareta - varnost uporabe (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
9940614 (10376) BCSman
»

Katere čike kadite? (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Loža
441107920 (42069) Limona
»

Pueblo Tobak - Brez Katrana?

Oddelek: Loža
1917670 (14685) Double_J

Več podobnih tem