» »

nov lastnik, star najemnik, ni pogodbe

nov lastnik, star najemnik, ni pogodbe

1
2
»

St235 ::

Magic1 je izjavil:

Se vidi, da še nisi imel opravka s našimi sodišči.


se vidi, da nabijaš tja v tri dni.

UNIVERZUM je izjavil:

ok sedaj pa imam malce trši oreh za vas in hkrati dokaz o "banana državi".

Gre pa nekako tako (osebno sem videl samo 2 dokumenta, o prodaji in lastništvu).

Gre se za večstanovanjsko stavbo.
Pravna oseba v stečaju proda nepremičnino fizični osebi (to gre preko dražbe, ki jo odobri sodišče-videl dokument o prodaji).
Pravna oseba ni lastnik nepremičnine, ima jo le v upravljanju. Pravi lastnik je občina (videl papir MOP).
Na kakšni podlagi lahko novi lastnik računa najemnino? Najemnikom je dal pogodbe (nekateri so podpisali, nekateri pa so šli v tožbo zaradi nezakonitosti prodaje- tega dokumenta nisem videl).
Kdo bi sploh moral iti v tožbo zaradi prodaje občina kot lastnik ali najemniki?


Že zgoraj napisano vse pove o tem, da nekaj ne štima - MOP nima z nepremičninami nič. Šteje samo in le vpis v zemljiško knjigo. Torej nepremičnino je lahko prodal tisti, ki je vpisan v zemljiško knjigo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: St235 ()

St235 ::

Predvsem pa kaj ima sedaj toveze s tem kar smo meli na začetku? Od kje zdaj kar naenkrat prodaja pravne osebe? A ni imel to tvoj kolega najeto od fizične osebe in se je prodajalo stanovanje in ne objekt?

UNIVERZUM ::

Saj sem povedal, da je znanec zaključil zgodbo in se z marcem seli.

Ta je nova kjer vpletenih oseb ne poznam razen osebe, ki je to povedala (nek sorodnik od bivšega sodelavca,ki sem ga spoznal pri obisku bivšega sodelavca-v kolikor to šteje da ga poznam).

EDIT:dodatna razlaga
Asrock Z77 pro4-m,i5 3570, corsair 8gb, sapphire 4870,CC500R
Odrasli so samo otroci, ki jih nihče ne potegne za ušesa,
ko naredijo veliko neumnost/by yjpe

Zgodovina sprememb…

St235 ::

a je nova kjer vpletenih oseb ne poznam razen osebe, ki je to povedala (nek sorodnik od bivšega sodelavca,ki sem ga spoznal pri obisku bivšega sodelavca-v kolikor to šteje da ga poznam).


ok, si vse povedal. nedvoumno smo banana republika. predvsem zato ker imajo povprečni prebivalci te republike izjemno radi banane.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: St235 ()
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Najemodajalec - začetnik (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6717657 (7425) St235
»

pogodba o najemu in novi lastnik

Oddelek: Loža
373043 (1757) St235
»

Deložacija (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Loža
30363379 (56295) Ishmael
»

Izselitev najemnika (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8722638 (19205) MrStein

Več podobnih tem