» »

Sony Xperia Z

Sony Xperia Z

1
2
3 4

BladE_ ::

p392b2108 naj bi izjavil:

v glavnem slaba baterija, ki se je ne da niti zamenjati, je že velik minus in pa zaslon


Baterija niti ni tak problem... zaslon je res zeloo svetel ampak barve pa na podlagi tega trpijo... še vedno pa to ni razlog, da bi lahko rekel, da je telefon slab.
Akcija - Reakcija

FlyingBee ::

puginho je izjavil:

FlyingBee je izjavil:

točno to, razočaranje po celi črti

SLCD3 na tajvanskem HTC Metulju je genialen zaslon, Japonci so ga naredili, Sony pa bluzi s TN zasloni (katastrofa)

LG je še na potezi, da vidimo kaj bo v Optimus FHD liniji ratalo

AMOLED pa je zgodba zase


Hahaha bravo, nisi imel enega telefona od teh v roki pa bluziš kak je genialen zaslon. Pardon ampak dokler ne vidim telefona v živo in dam ocene ne morem govorit. Pa poglej si še kak drugi rewiev, ne pa samo od (i)phonearene. Pa še ti so na koncu napisali da je to trenutno top android telefon (sony xz). V glavnem telefon treba videt v živo da sploh lahko daš kak komentar.


preberem veliko strani in povsod je SLCD2 in zdaj že SLCD3 od HTC DNA zelo dobro zapisan ... TN zaslon v Xperii enostavno ne more tehnološko konkurirat ... jaz pač gledam meritve in dejanske teste in tudi slike pod mikroskopom, seveda ne sam neposredno, ampak preko teh strani in je več kot očitno, tako da samo Sony fani lahko trdite drugače

tvoje besede pa so žaljive do mene, ker očitno sem jaz žaljiv do vašega ljubljenčka

Lonsarg ::

Eni mate res cajta, da se v piksle pod mikroskopom mečete lol, 99% potencialnih kupcev telefonov ne dela tega, razlike med zasloni, so pa ZELO subjektivne. Recimo bolj prava reprodukcija barv lahko komu izgleda slabše ali pa boljše...

Dejstvo je, da situacija niti slučajno ni taka, ko v živo vidiš telefon, kot jo predstavi nek zaslonofil kot si ti. Zadeva je namreč podobna, kot pri audiofilih, kjer je nek zvočnik "ful" bolši po njihovo, v resnici pa je recimo 10% bolši in 100% dražji.

puginho ::

Ne vem če bereš strani glede na to da naprej mečeš eno in edino phoneareno, kjer je iphone svetinja in ostalo ni niti blizu. Noben ne trdi da ima xperia z najboljši zaslon od vseh, samo tak ko si ti stvar predstavil zgleda ta zaslon tako kot da se številke gor ne vidijo. Poglej si malo kaki video in telefon zgleda čist vredu s solidnim ekranom. Pa ta telefon ni moj ljubljenček samo če je kdo fanboy pol si to ti!

FlyingBee ::

ravno zaradi tega, da se to kar opisuješ omeji in da ne more kar vsak pisat kakor se mu takrat zdi, obstajajo testi in ne bi škodilo, če se jih pregleda in potem seveda še v živo telefon preizkusi ... ne gre se za koliko sem jaz zaslonofil, ampak za (ker smo že na tech strani) učinkovitost in napredek tehnologije ... ne SOC ne zaslon nista pred konkurenco (gledano 1 mesec gor ali dol), tako da se ne strinjam, da je razen na kakovosti izdelave, Sony tako napredoval

azgard, gre se o 600+ vrednem telefonu, mislim, da se splača kaj prej pogledat na review sajte

ko boš imel recimo xperio T v eni in one x v drugi roki pa primerjal pa me prosim razsvetli ... večkrat gledam telefon pod kotom in takrat še zelo prav pride 178°, ni pa to vse, to je res

puginho, tukaj se pogovarjamo o high end, top dog telefonih, ti s svojimi komentarji ne spadaš med nas in pojdi raje v temo o xperi P ali sammy ACE 2

Zgodovina sprememb…

Lonsarg ::

Imam najslabši možni 10" ekran, ki sploh lahko obstaja, na svojem 130€ tabletu. Razen vidnega kota iz ene smeri(iz druge je dejansko zelo dober) je vse ostalo mojim očem ne preveč opazno napravm Galaxy S2 amoled zaslonu. Pač ja, so slabše barve. In glede na to, da je razlika med tem poceni zaslonom in Sony Mobile BRAVIA Engine 2 ZELO velika, je iz tega stališča razlika med Bravio 2 in kakim SLCD3 zanemarljiva.

Hayabusa ::

Kako je sedaj s temi "neodstranljivimi" baterijami ?
Search na gmsarena, kriterji: android os in vsaj 2 GB rama:
http://tinyurl.com/b8b8p4o


prva vrstica zadetkov
5/7 s tako baterijo, izjemi:
Samsung Galaxy Note II N7100, Samsung I9305 Galaxy S III


druga vrstica
6/7, izjema:
Samsung Galaxy Note II CDMA


tretja vrstica
3/7
izjeme
Samsung Galaxy S III I747, Huawei Honor 2, Samsung Galaxy S III CDMA, Xiaomi MI-2


četrta
1/4
izjeme:
Meizu MX2, LG Optimus LTE2, Pantech Vega R3 IM-A850L



10 od skupno 25 modelov z odstranljivo baterijo.
Kam gre trend mi ni všeč.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Hayabusa ()

puginho ::

FlyingBee je izjavil:

ravno zaradi tega, da se to kar opisuješ omeji in da ne more kar vsak pisat kakor se mu takrat zdi, obstajajo testi in ne bi škodilo, če se jih pregleda in potem seveda še v živo telefon preizkusi ... ne gre se za koliko sem jaz zaslonofil, ampak za (ker smo že na tech strani) učinkovitost in napredek tehnologije ... ne SOC ne zaslon nista pred konkurenco (gledano 1 mesec gor ali dol), tako da se ne strinjam, da je razen na kakovosti izdelave, Sony tako napredoval

azgard, gre se o 600+ vrednem telefonu, mislim, da se splača kaj prej pogledat na review sajte

ko boš imel recimo xperio T v eni in one x v drugi roki pa primerjal pa me prosim razsvetli ... večkrat gledam telefon pod kotom in takrat še zelo prav pride 178°, ni pa to vse, to je res

puginho, tukaj se pogovarjamo o high end, top dog telefonih, ti s svojimi komentarji ne spadaš med nas in pojdi raje v temo o xperi P ali sammy ACE 2


"intelegenco" ki jo tukaj ti trosiš ne dosega noben, tak da si lahko sam temo odpreš pa tam žališ vsepovprek. Če je tebi pri 600 eur vrednem telefonu najbolj pomembno kako zgledajo pike pod mikroskopom pol si daj duška. Človeško oko je tisto ki na koncu presodi in ne mikroskop.

FlyingBee ::

Smo različni, seveda pa še vedno velja, da se subjektivnost s testi in primerjavami razblini in to pač gledam
130 eur za tablico je malo, lahko pa tudi veliko, je pa to že tema za kašen forum, ki ima teme bolj psihološko naravnane

Očitno ne razumeš zakaj testi obstajajo in zakaj je nam kupcem konkurenca med temi podjetji v prid
zakaj sploh nasprotuješ tako logični zadevi

azgard: post zaštekal, popucal podvojene poste

Zgodovina sprememb…

  • polepsal: Lonsarg ()

Morientes ::

Stojansto, si pogledal kak video, al samo bereš teste iz cnet, gsmarena, phonearena, ... teste.
Vsak na video-u pove, da je v resnici zaslon super, na papirju je pač drugače, zaradi slabega kontrasta, ki so ga zmerili z nekimi testi.

Če je zaslon tok dober kot, prejšni Sony telefoni ( Arc, S, T ), je zaslon potem dober, vzamem takoj. Ampak vi komentirate tako ( na teh testnih strane ( bashing ), kot da je zaslon totalna katastrofa, kar tudi na testih tega ne piše, piše da je zaslon malo boljši od T, ampak je razočaral vsa pričakovanja, pa glede vidnih kotov enako. Kar se tiče AMOLED zaslonov, pa ne maram modre tinte. Če je belo je belo, ne pa modro.

Če bodo finance dobre ga vzamem prec.

FlyingBee ::

žal je zelo težko o tem govorit razen na podlagi testov, zato jih omenjam ... potem je druga stvar, ko primerjaš Z z DNA potem lahko opaziš razliko in tako naprej ... nobenega nočem prepričat, da je to slab zaslon, to je žal nemogoče, ker se noben noče uklonit svojemu prepričanju, kar je tudi prav, saj ne kupujete za druge, ampak zase ... pa spet pridemo do testov in primerjav z drugi in takrat se pa resnica o poraznih rezultatih tega zaslona pokaže

AMOLED je sam po sebi super, ga pa daš zraven kvalitetnega IPS-a in na obeh isto spletno stran, pa hitro modrikast AMOLED začne motiti, čeprav jo toliko ne opaziš, če ni v primerjavi ... slike na AMOLED-u mi je super gledat, tudi video, čeprav imam pod kotom na kavču aparat

torej jaz pišem glede slabega kontrasta in vidnega kota naprave, ki je vredna 600+ brez vezave ... sem pa pričakoval take odzive, ker je res, da zadeve ne kupujete samo zaradi zaslona, jaz osebno pa je ravno zaradi tega ne bi, ker bi pri HTC One in LG- ju dobil boljše, ker pač veliko dam na osredni del telefona, kar največ časa uporabljam

xyz007 ::

In če je že zaslon tako slab da so mnogi fanboyi morali to priznati, potem ko so si telefon pogledali v zivo in velja na xda o tem splosni konsenzus, berem tle kak je pomembno da je zaslon le dovolj dober. Odgovor je da ni, ker ima po testih gsmarene, ki bi jih lahkodefinirali kot znanstvene, saj je opisan postopek testiranja ter tako ponovljiv, kontrastno razmerje max 500:1, najslasbe crne od vseh telefonov dalec naokoli ter zelo slabe vidne kote. Če je osvetlitev 100% in zgledajo barve nekak je crna svetlo siva, na kao sweet spotu pri 70% osvetlitvi pa so barve tako sprane da telefon ni za ljudi. Pritozb na Sony je bilo ze ogromno in ta se zgovarja da je moral dat noter slab zaslon zaradi tankosti telefona. Zdej ce komu zaslon ni pomemben, pravite pol lahko gleda prelepo ozadje telefona v pure black crni, al kako? :)

xyz007 ::

Morientes je izjavil:

Stojansto, si pogledal kak video, al samo bereš teste iz cnet, gsmarena, phonearena, ... teste.
Vsak na video-u pove, da je v resnici zaslon super, na papirju je pač drugače, zaradi slabega kontrasta, ki so ga zmerili z nekimi testi.

Če je zaslon tok dober kot, prejšni Sony telefoni ( Arc, S, T ), je zaslon potem dober, vzamem takoj. Ampak vi komentirate tako ( na teh testnih strane ( bashing ), kot da je zaslon totalna katastrofa, kar tudi na testih tega ne piše, piše da je zaslon malo boljši od T, ampak je razočaral vsa pričakovanja, pa glede vidnih kotov enako. Kar se tiče AMOLED zaslonov, pa ne maram modre tinte. Če je belo je belo, ne pa modro.

Če bodo finance dobre ga vzamem prec.


Hm, kako modro? Sej amoled tudi napreduje. Na notu 2 ne zasledim nekih modrih, razen mogoce iz kota 175 stopinj, lahko pa se nastimajo barve v nastavitvah zaslona na natural ali movie in ne vidim neke razlike, med lcd in samoled v beli barvi. Razlika je manjsa, ce je osvetlitev manjsa, najvecja mozna razlika je taka oz.manjsa kot ce das toploto barve na monitorju z 9300k na 6300k... V vsakem primeru se na to takoj navadis, medtem ko se na pomankanje crne ne mores...

xyz007 ::

Tole sem nasel. To je z bravio. Kako slaba je dejansko crna se vidi na samem zacetku preden pritisne play. Note ii, one x, nexus 4 in na koncu s precejsnjim zaostankom XZ.

mm46 ::

xyz007 je izjavil:

V vsakem primeru se na to takoj navadis, medtem ko se na pomankanje crne ne mores...

Jaz se v štirih mescih nisem navadu na modre/zelene bele in sivine in nizko svetlost in sem zato menjal za one x, ki ima res vrhunski zaslon. Gnex je bil moj tretji in zadnji amoled telefon.

FlyingBee ::

trenutno je SLCD 3 najboljše kar lahko dobiš, me prav zanima HTC One z 468 PPI

freesty ::

Waw roze zgledajo grozno na NoteII. Kaj pa tista scena na 50sekundah(skale). Kateri ekran prikaze najbolj realno barvo?
http://www.youtube.com/watch?v=5hfYJsQAhl0

xyz007 ::

Galaxy nexus in note 2 sta dva razlicna svetova kar se zaslona tice... Zato sm reku da se samoled tudi razvija in da je bela na note 2 prakticno enaka kot na lcdju. Zdaj pa dost off topic.




Vir:
http://m.androidcentral.com/quick-scree...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: xyz007 ()

Pro_moted ::

xyz007 je izjavil:

Galaxy nexus in note 2 sta dva razlicna svetova kar se zaslona tice... Zato sm reku da se samoled tudi razvija in da je bela na note 2 prakticno enaka kot na lcdju. Zdaj pa dost off topic.




Vir:
http://m.androidcentral.com/quick-scree...


Glej, amoled v beli barvi nima trenutno nobene šanse proti IPS RGB matriki, pa če ti nalepiš tukaj gor miljon ikon pod mikroskopom gor.Tako kot nima IPS proti amoled v črni barvi. Razlika je le v tem da je rahli odtenek bolj svetlo črne manj moteč kot modrina na AMOLED zaslonih.Je pa razlika tudi v ostrini slike in detajlih in tu Amoled pogori, vsaj dosedaj, ampak teh mikroskopskih slik ne dajejo na net ker so vsi mokri za Amoled. Ampak vsakemu svoje. Zato so tudi različni proizvajalci. Za mene trenutno vodita LG in Htc.Htc še posebej ima res vrhunske ekrane, in za njim ta over satturated amoled veliko zaostaja.
AMD FX8120;GB 990FXA-UD3
FirePro V4900 ;Corsair Vengance 16Gb
XFX 650W;Corsair Force GT, Asus Xonar DGX

Morientes ::

HTC uporablja Sharpov ekran, ki je seveda odličen.

FlyingBee ::

Sony je na dobri poti in upajmo na najboljše :-)

drugače pa HTC je udaril z enim lepim
http://www.gsmarena.com/htc_one-review-...

FlyingBee ::

Siddh ::

tablet zgleda fenomenalno, sploh 1920x1200 ekran 8-)
http://www.engadget.com/2013/01/20/sony...


Pro_moted ::

FlyingBee je izjavil:

še ene test, preberte

http://www.engadget.com/2013/02/20/sony...


Torej vbistvu je telefon uredu, zaslon pa ne. Škoda. Me je pa zelo zmotila tista vijolična svetloba, ki jo dela med snemanjem. Res škoda da niso vgradili nekega kvalitetnega IPS ekrana, ker telefon je res lep pa še odporen z dobrim hardwearom pa tudi UI mi je všeč.
Nič bo treba k konkurenci pogledat. HTC One je zelo zanimiv videt, sploh ekran je verjetno spet top !
AMD FX8120;GB 990FXA-UD3
FirePro V4900 ;Corsair Vengance 16Gb
XFX 650W;Corsair Force GT, Asus Xonar DGX

Morientes ::

Spet stojan s svojimi testi.

Poglej raje video.

Naprimer tegale, ki je eden izmed mnogih.

Ramon dekers ::

Da še sam predstavim moja opažanja glede kamere.

Imam Sony Xperia P in je skret od skreta. Baterija zdrži en dan, kamera pa slabša kot pri sony eriscon elm, ki ima 5 mp.

Kamera enostavno v temnejših prostorih ne more slediti premikom, se ne fiksira za razlika od eriscon elma (ki je stal borih 50€ z naročnino 2 leti nazaj in 5 mp). Pa baje ima xperia nek stabilizator slike, my ass.
Mp nimajo veze kot je že nekdo omenil pač pa kvaliteta leče.

Sem gledal Nokio Lumio 800 v City Parku in je fenomenalna, kakšna je šele 920. Ima vse, navigacijo, dober fotoaparat, odzivnost, trdota. Skratka moj naslednji telefon bo definitivno Nokia me pa res zanima kako delujejo fotoaparat pri predstavljenem Z-ju, ker sony xperia s in j imata enako kvaliteto kamere kot p, torej skret, sem sprobal vse tri.

Pro_moted ::

Ramon dekers je izjavil:

Da še sam predstavim moja opažanja glede kamere.

Imam Sony Xperia P in je skret od skreta. Baterija zdrži en dan, kamera pa slabša kot pri sony eriscon elm, ki ima 5 mp.

Kamera enostavno v temnejših prostorih ne more slediti premikom, se ne fiksira za razlika od eriscon elma (ki je stal borih 50€ z naročnino 2 leti nazaj in 5 mp). Pa baje ima xperia nek stabilizator slike, my ass.
Mp nimajo veze kot je že nekdo omenil pač pa kvaliteta leče.

Sem gledal Nokio Lumio 800 v City Parku in je fenomenalna, kakšna je šele 920. Ima vse, navigacijo, dober fotoaparat, odzivnost, trdota. Skratka moj naslednji telefon bo definitivno Nokia me pa res zanima kako delujejo fotoaparat pri predstavljenem Z-ju, ker sony xperia s in j imata enako kvaliteto kamere kot p, torej skret, sem sprobal vse tri.


Daj naloži kako sliko od obeh, slikano v istih pogojih, isti čas. Me res zanima kaj delaš da dobiš tako slabe slike.
AMD FX8120;GB 990FXA-UD3
FirePro V4900 ;Corsair Vengance 16Gb
XFX 650W;Corsair Force GT, Asus Xonar DGX

Ramon dekers ::

Kaj pa lahko delam? V lepem vremenu dela xperia lepe in super slike, v malo temnejšem prostoru pa crap. Bom naložil ko bo volja (seveda v primerjavi z 4 leta straim elmom).

Pro_moted ::

Za baterijo pa ti svetujem, da si namestiš Go Louncher. Sigurno bo ti telefon zdržal vsaj 2 dni. Nevem zakaj, ampak koliko sem jaz osebno spremljal mi je z GoLouncherjem telefon zdržal 2-3dni, brez njega z navadnim uporabniškim vmesnikom pa en dan .
AMD FX8120;GB 990FXA-UD3
FirePro V4900 ;Corsair Vengance 16Gb
XFX 650W;Corsair Force GT, Asus Xonar DGX

Ramon dekers ::

hvala

Ramon dekers ::

hvala

Ramon dekers ::

Evo tu se jasno vidi ostrina, pa nisem nič premikal zadeve, roka je bila pri miru.


Xperia P


SE Elm


Tu se pokaže kvaliteta leče. Ne pa mp.

Morientes ::

Ni kriva leča, ampak softver. Ne fokusira ti dobro.
Maš ICS. Če ga maš probaj popravit svoj ICS, s pomočjo PC Companion ali pa update-aj svoj telefon.

Za slabo baterijo obišči tole --- http://talk.sonymobile.com/thread/57971
Za slabo camero obišči tole --- http://talk.sonymobile.com/thread/59598

Pro_moted ::

Ja to je bug z updatom na ICS. Pri flashu recimo ostane pol ekrana črnega ko slikaš. Naslednji mesec pride Jelly Bean , ki bo to odpravil.Tako da lahko počakaš še malo na uradni popravek, ali pa se lotiš zadeve sam.
Za baterijo pa tako kot piše, treba polnit dokler v nastavitvah ne napiše polno. To je cirka 15-30 minut po tem ko doseže 100% ( do 100% pa prileze takoj). Še vedno pa priporočam kakšen Louncher. Ker se mi zdi da Sony pretirava s to prosojnostjo menijev, oken ozadij itd. in to fajn bremeni procesor.
AMD FX8120;GB 990FXA-UD3
FirePro V4900 ;Corsair Vengance 16Gb
XFX 650W;Corsair Force GT, Asus Xonar DGX

FlyingBee ::

mah, kaj pa lahko razen testov upoštevaš, osebna mnenja forumašov? ... please

Sony še ni na ravni top dogov, nimaš kaj pa če si še tako zaljubljen

ne CPU, ne zaslon, ne vmesnik nista čisto nič v konkurenčni prednosti, ne rečem, da naslednja xperia ne bo TOP of TOP, ampak trenutna ni

Siddh ::

vmesnik pa je dober no, lepši in bolj logičen se mi zdi od kakšnega samsunga


puginho ::

Glede na to da enim ta telefon ni všeč se neverjetno ogromno z njim ukvarjajo. Kaj pa je 95% testov drugega kot osebno mnenje testerja?

Ramon dekers ::

go launcher mi upočasni telefon za 20% poleg tega mi da neuporabne ikone. Kolikor berem naj bi JB dal popravke za fotoaparat, drugače ga moram rootat. Mogoče je že sam android malo defekekten, aplikacija za to, za uno...In kar naenkrat imam polno aplikacij ki mi spet upočasijo telefon in kurijo baterijo ter delujejo v ozadju. Kot sem rekel boste morali sprobati še nokije lumije, mi je žal da je nisem vzel...

Morientes ::

A je že kaka informacija, kdaj bo na SiMobilu ta telefon in za kok?
Že nekaj časa ga napovedujejo.

Tomaž ::

Na mimovrste.com jih že prodajajo zato mi ni jasno zakaj jih še na mobitelu in Simobilu ne LINK. Cena pa bo po mojem enaka 649,00 €
|XFX PRO 850W|Intel i7 4770k 4,5|MSI Z87-GD65 GAMING|
|Kingston Hiperx 2x 4Gb|Asus R9 290 Direct CU II OC|
|Intel SSD 520 180Gb|WD Blue 2Tb|Corsair H75|

FlyingBee ::

busting the busted:

http://blog.gsmarena.com/here-is-how-th...

zakaj je pri Mobitelu več ne napovedujejo?

Zgodovina sprememb…

Morientes ::

Vedno je bilo tako pri Sony-u. Za domači trg je bil telefon vedno boljši, kaj je tu novega?
Vedno so imeli nekaj dodatnih izboljšav proti evropskemu trgu.


Na Mobitelu je trenutno že na seznamu. Akcijska cena 528€ / 24x22€

miraldi ::

Men je ful ušeč Xperia Z razmišljam o nakupu.
Je to vse res, da je fon odporen na vodo? Mislim a ti garancija krije, če recimo ti pride voda v notranjost fona in se posledično pokvari?

i7 12700k
RTX 4070ti
32Gb

xyz007 ::

Jaz mislim da si ni treba zatiskati oci. Zaslon je podn. Ze xperia T je mela slab, ko sem si jo ogledoval, tole je pa pac legendarno zanic. Sori Sony fani ampak to je realnost, ce je pa kdo slep pa nej da 650eur za ta telefon nad kerim se vsi zgrazajo...

BladE_ ::

Vsak telefon ima svoje slabosti in prednosti... žal je pri Z zaslon slabši, iphone pa zgubi signal, ko ga "objameš" :D

V praksi je zadeva čisto drugačna, "pomanjkljivosti" pri zaslonu se sploh ne opazi, telefon pa je super...
Akcija - Reakcija

FlyingBee ::

ja, 5 vrstični zasloni na Nokiah so bili tudi super takrat, Z pa za današnji čas ni super

Lonsarg ::

V praksi 99% ljudi niti slučajno ne bo opazilo razlik v zaslonu med temi telefoni, ko bodo v trgovini kupovali.

puginho ::

xyz007 je izjavil:

Jaz mislim da si ni treba zatiskati oci. Zaslon je podn. Ze xperia T je mela slab, ko sem si jo ogledoval, tole je pa pac legendarno zanic. Sori Sony fani ampak to je realnost, ce je pa kdo slep pa nej da 650eur za ta telefon nad kerim se vsi zgrazajo...


zgražajo?!? ja če bereš samsung forume pol ja. zaenkrat še telefon nikjer ni dobil slabe splošne ocene. poglej še kak drug video ne samo tega. sicer pa kdo kupuje telefon preko youtuba brez da ga vidi v živo?!? če ti zaslon ni všeč ga pač ne kupiš, brez da ti trosiš tvoje fanboj komentare kaj je za kupit ali ne

FlyingBee ::

sploh ni res, preberi si review-e in vsi omenjajo slabost zaslona v primerjavi z fhd IPS-i, da pa ne opažajo kupci pa tudi ni res, ker so to telefoni visokega razreda n za ta denar se pa že malo bolj pozanimajo

puginho ::

ja zaslon ni nr. 1 ni pa slab! kak za koga, jaz gledam na ekran direktno ne iz strani. splošna ocena je da je to premium tel in to zelo dober! bomo vidli kako se bo prodajal, to bo edini pravi pravi test ki na koncu šteje
1
2
3 4


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nakup Mobitela (strani: 1 2 3 448 49 50 51 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
2529511404 (7714) Leko
»

Samsung galaxy S4 (strani: 1 2 3 412 13 14 15 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
711161996 (52799) Dr-4Skull
»

Kateri telefon z dobro kamero? (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
5017071 (15468) denabiker
»

Sony Xperia P vs Nokia Lumia 710 (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
7720010 (16155) SLO_Matej
»

Sony Xperia S in Sony Xperia Ion (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
12317813 (14309) jmlina5

Več podobnih tem