» »

Nakup Mobitela

Nakup Mobitela

««
51 / 51
»
»»

zuz3k ::

prvo je zvok obvestila, kjer nastaviš sound. ostalo kjer je pa vibriranje pa lahko vklopiš - izklopiš
ne dela zvok
Life is a psychological game.

Twixz ::

Študiram da bi kupil Note 10+, ker mi je pred pol leta potekla vezava.
Telefon mi je všeč samo ne vem kako je kaj uporabniška izkušnja? S samsungi nimam dobrih izkušenj (pregrevanje baterije, poraba baterije v neverjetnih količinah, zatikanje programov..) ampak mi je S-pen v teoriji zelo priročen za to kar delam na telefonu (zapiski, etc.)
Sem pa že 8 let na Huawei Mate series, trenutno si lastim Mate20PRO ki čudovito laufa.

Any thoughts? :)

odbitko ::

Jaz sem pred dvema letoma iz japke prešaltal na Samsunga, bolj natančno Samsung S10. Sem pa zelo zadovoljen, software dela gladko, z baterijo pridem skoz dan brez problema, super kamera.

Twixz ::

Mah, na telekomu dobiš z vezavo Note 10+ za 32,83 na mesec (najcenejši paket), na mobidata trgovina pa isti telefon za 33,3€ na mesec brez vezave.
Je pa spet... A je vreden 800€ 2 leti star telefon samo zaradi "penkala" :|

kixs ::

Kaj izbrati med temi:

Samsung A52
Samsung A72
Samsung XCover 5 (verjetno ze v osnovi ne)
iPhone SE 2020 (Apple naceloma ne, nikoli pa ne ves... ;)

Gre za sluzbeni telefon in so samo ti na izbiro.

Lightning ::

Sam se tudi odločam za nakup, vendar se mi je tako težko odločiti za katerega, verjetno na koncu niti nima veze, ampak vseeno, če ima kdo izkušnje izmed teh treh mobitelov:

1. Samsung A72
2. Xiaomi Mi 10T Pro 5G
3. Xiaomi Redmi Note 10 Pro

Zdaj me predvsem zanima glede baterije, ki mi je prioriteta, verjetno pri vseh ni nekih odstopanj, kako dolgo drži? Ampak nwm kak so Xiaomi, ali imajo težave kakšne, ali dela brez problema?

Verjetno je Snapdragon pri Xiaomi Mi10T Pro malce boljši, vendar to za normalnega uporabnika verjetno nima nobenega vpliva, mobitela pa vsekakor ne bi uporabljal za igranje, ampak klicanje, sporočila, brskanje po internetu, Facebook, itd.

Kaj bi vi izbrali izmed teh treh oziroma morda kakšna druga opcija? Cena nekje do kakih 400,00 EUR, morda malce več, ne pa čez 500,00 EUR.

https://www.gsmarena.com/compare.php3?i...

Hvala :)

Zgodovina sprememb…

• spremenilo: Lightning ()

facepalm ::

Za omenjene namene in budget med 400 in 500€ bos verjetno najbolj zadovoljen s Pixlom 4a 5G.
Je pa v tem cenovnem razredu ogromna konkurenca in se pac odlocis glede na prioritete.
««
51 / 51
»
»»

Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri telefon priporočate? (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
7415680 (8955) sift
»

Kateri telefon naj kupim? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
7019619 (8467) boris82
»

Kateri telefon za žensko cena telefona do 200€ (strani: 1 2 3 )

10227162 (23920) Ghost7
»

Nakup novega telefona - pomoč (strani: 1 2 )

8721395 (18017) zadetek
»

Nova anketa: katere znamke je vaš mobilni telefon? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Novice / Ankete
15021599 (15762) leiito

Več podobnih tem