» »

Sony Xperia S in Sony Xperia Ion

Sony Xperia S in Sony Xperia Ion

1 2
3
»

GeForce ::

Ja po parih dneh uporabe je še boljše. :)
PA dajmo preselit debato o ICS na arc in arc S v temu primerno temo da ne smetimo teme o Sony Xperia S

emmentalet ::

bo treba še naslov spremenit taj:D

puffs ::

Thunder wave je izjavil:

Meni ICS popolnoma lepo teče. Je pa res, da sem telefon rootal in odstranil nekatere aplikacije. Prvi dan paje tudi meni stekal, nato pa postane boljše. Kako to žal ne vem.

Ja torej se to lepo pove namesto da nakladate kako super dela. Eni res ne premorete nobene distance in kritike ko je treba kaj o svojem telefonu povedat, žalost da ima največkrat tak folk potem toliko za povedat čez apple 'fanboye'.

Thunder wave ::

Nikoli nisem rekel, da je moj telefon oh in sploh in da je najboljši in še ne vem kaj. Je pa res, da meni dela tekoče in do sedaj brez težav. Priznam, se pozna, da ICS porabi več rama in je zato prisoten občasen stutter, kar pa ne štejem pod netekoče delovanje..

P.S. Moj zadnji odgovor v tej temi na temo Xperie Arc/ Arc S

jmlina5 ::

emmentalet je izjavil:

Ma gre se zato, da telefon mora dve leti dobro delovat....Zdaj je pa odvisno kako to posamezna podhetja zafurajo z svojimi prirejenimi androidi....
WP7...čisto možno da bi bil zadovoljen, samo Nokia je leta odzadi zdaj....če bi ti šli na ta OS pred leti, ne pa da so vztrajali pri svojem Symbianu, bi sedaj stvari bile drugačne...Saj ima verjetno ql telefone, sam meni je android všeč, edino kar mu manjka je garmin hehe...
Ja...zdaj pa resno, Tuš je dobil 4 jedernega Htc one X za enak denar kot Xperio....sama procesorka moč mi je gladka, saj po testih ni bašneki full oh in sploh hitrejši htc, Xperia ima celo hitrejši brskalnik, pa še nima ICS....+ tega imaSony bolšo kamero...
dilema je zdaj pa takšna, da bom jutri šel na pivo, in nato v trgovino, bigbang ali simobil center, pa sprobal Xperio&htc one....Kateri mi bo imel bolj všečen uporabniški vmesnik, tega bom vzel....ja, potem pa spijem še enga, da se ogrejem ker je fuzbal jut3 hehe:D:D


pa že majo na ogled te telefone? jst mam namen jutri pogledat pri simobilu v celju če so že ...

ninnaa91 ::

Razmišljam o nakupu Xperie S pa me zanima, če jo že kdo ima pa kako dela ( če kdaj zamrzne brez razloga ),kolko zdrži baterija? Ker bi si ful rada kupila en telefon,ki je vreden nakupa in mi bo trajal več kot eno leto.. drugače pa mobitel uporabljam dosti za sms-e,klice,internet itd...pa se mi lih ne da vsak dan pounit baterije :)
Hvala vsem,ki boste odgovorili!

freesty ::

Pri vseh telefonih, ki imajo touch screen vecji od 4" bos mogla polnit usak dan, mogoce usak drugi dan ob mali uporabi.
http://www.youtube.com/watch?v=5hfYJsQAhl0

zez ::

jst jo mam in sm zelo zadovoljen. da bi kdaj zamrznla brez razloga se še ni zgodil, tut "lega" (skoraj) ni, zna se edin zgodit če si namestiš polno njihovih zlo požrešnih widgetov pa po še ozadje v živo da vidš da kdaj prehod med zasloni ni čist tekoč, ampak ni pa to moteče, ker ni to tok, da bi se čist ustavl, al pa da bi mogu čakat. tut njihov novi izgled mi je super všeč in 10x lepši od prejšnga. kočno so nehal tlačit tiste njihove valove za ozadje in je sedaj men veliko bol všeč, je pa tak ozadje z neko teksturo. tut ikone so v primerjavi z prejšnimi xperiami veliko bol zanimive, mal bl zame igrive in ne tok sprane ter dogločasne. tut izgled telefona je super, celo "apple fani" so pohvalil dizajn in jim je biu všeč :) . ne vem edino, kako se bo obnesla plastična zadnja stran, k je sicer na otip prijetna, upam da bo tut tko dobr vzdržljiva. kot je blo že večkrat rečeno, ekran je res fenomenalen, barve so res odlične, vse je super. tut fotoaparat dela odlične slike, sploh če gledaš na xperiji slike jih bravia engine še izboljša. ja, edin problem je baterija, oz pač neglede a ga boš uporablala za igrce, al za klicanje, sms-e ga boš morala filat vsakdan. na žalost realnost, in če bi mela namen da bi pršla z enim filanjem dva dni skos, ga boš lohk edin v žepu mela, pa kdaj pa kdaj na uro pogledala ;). drgač pa en velik like za to xperio :D

ninnaa91 ::

aha super, če ni nobenih problemov ;) ma dobro, za baterijo se da potrpet,ampak da bi dala ful keša pa da mi pol začne štekat..bi znorela :D Hvala ti ;)

jmlina5 ::

jst sm čul da je itak možno močnejšo baterijo nabavt, sam ni poceni (mislm da malo po 100 eu). je pa skor 2x močnejša

pleomax ::

kdo pa bo vrgel vstran recimo 90 evrov za dodatno baterijo in dal za vse skupaj res za en spodoben prenosnik? :S
Nikoli bada OS!!!!!
Danes je težko bit nor,ker je konkurenca enostavno prevelika :)

zez ::

ja baterijo že lahko zamenjaš, edin problem je, da morš odšraufat zgorn del, da jo dobiš vn, takrat pa tut zgubiš garancijo. da bi jo pa nesu na servis, ti je pa tut po mojem ne bi kr zamenjal, razn če je prov njihov original. ja ninaa91 men zaenkrat še super dela. upam da bo tut tebi če se boš odločla za nakup :)

Volk| ::

Je ker junak, ki ima rezalnik iz sim v micro sim in je doma v MB? Toliko, da obrežem eno sim. Dobi za pir.
_______________________________________________________
Izobražen je tisti človek, ki ve, kje bo našel tisto, česar ne ve.

ales85 ::

A je kdo opazil, da na Mobitel spletni strani sploh ni več Xperia S? Hkrati so pa še vse Sony Ericsson telefone preimenovali v Sony...

šernk ::

to so včeraj štimal, najbrž bo xperia S v ponudbi še ta teden (modele imajo že kar nekaj časa)
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

Volk| ::

Očitno ima ta telefon kar nekaj problemov, najbolj izpostavljen je Yellow tint v desnem spodnjem kotu
http://forum.xda-developers.com/showthr...
in
http://www.xperiablog.net/2012/03/21/so...

Lahko kdo kaj poroča pri nas o tem?
http://forum.xda-developers.com/showthr...
_______________________________________________________
Izobražen je tisti človek, ki ve, kje bo našel tisto, česar ne ve.

MaTTe ::

Če koga zanima, Mobitel jo je danes dal v ponudbo in stane v splošni akciji 360 evrov :)

jmlina5 ::

ej ka se je že komu pojavilo kaj rumenega na zaslonu (kot je napiso volk)? jst sm gledo drugod po forumih pa se to še ni nobenemu pokazalo, pa pravijo da imajo že sko mesec telefon.

Volk| ::

telefon se mora ogret nad 40 stopinj, te se pokaže. Večinoma je to pri igranju igric.
_______________________________________________________
Izobražen je tisti človek, ki ve, kje bo našel tisto, česar ne ve.

jmlina5 ::

pa ka pol zgine al ostane

Thunder wave ::

Rumeni madež se je pojavil zaradi napake v proizvodnji. To je doletelo le lastnike prve serije telefonov, katerim pa so telefone brezplačno zamenjali. Sedaj rumenega madeža naj več ne bi bilo in glede, da o tem skoraj noben ne poroča(več) je težava verjetno res odpravljena.

Volk| ::

Noben ne poroča? hehe, si prebral link:
http://forum.xda-developers.com/showthr...

Poglej koliko strani ko poročajo iz celega sveta. Nekateri so celo po 4x menjali telefone.
_______________________________________________________
Izobražen je tisti človek, ki ve, kje bo našel tisto, česar ne ve.

Thunder wave ::

Opa, se posipam s pepelom.

jmlina5 ::

sam zanimivo se mi zdi da je on članek o totem yellow tint star-od marca. pa ka je prej reko Thunder wawe bi lahko bilo res (napaka v proizvodnji), pa vsepovsod omenjajo da jim zastonj odpravijo napako tak da po mojem lahk daš komot na popravilo. pa neki italjan je piso da je zsej pršla neka nova verzija xperie s nekaj izboljšavami in brez teh napak (sploh zanimivo).
1 2
3
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nakup Rabljenega Mobitela - Pomoč

Oddelek: Mobilne tehnologije
193536 (3204) StajercSSS
»

Sony Xperia Z (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
15339883 (28114) b787
»

Xperia S ali Galaxy Nexus (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
11225370 (21259) freesty
»

Sony Xperia S vs. Sony Xperia P

Oddelek: Mobilne tehnologije
346807 (5526) brutusss
»

Nakup novega mobitela, kaj kupiti?

Oddelek: Kaj kupiti
449375 (7376) SLO_Matej

Več podobnih tem