» »

Nakup Mobitela

Nakup Mobitela

««
4 / 51
»»

SLO_Matej ::

MaTTe je izjavil:

SLO_Matej ja potem pa nastavi budilko, da bo zvonila dve minuti od trenutnega časa, ugasni telefon, počakaj in poročaj, če zvoni :)

Drugače pa, sem pravkar ugotovil svoj glavni razlog zakaj imam raje Android kot pa WP7: Opera Mini. V času ko Mobitel ponudi komaj 100MB pride še kako prav ;)

Ja, bom si morda res enkrat vzel minutko ali dve in poizkusil.

Novi Internet Explorer Mobile na WP8 bo opravljal prav tako funkcijo kot Opera Mini. ;)

martincek1 ::

Sem navdušenec nad WP sistemom ampak Matej taje argument je pa invalid.

MaTTe ::

Od koga je invalid argument? :D

Sem pogledal na Opera Mini koliko sem prišparal in trenutno stanje je takšno, da mi je namesto 20MB pojedlo komaj 5MB :)

P.s. kdaj pride WP8 in ali se bo dalo nadgradit vse stare telefone?

Lonsarg ::

Po sedanjih govoricah obstaja velika nevarnost, da zdajšni telefoni v veliki večini ne bodo dobili WP8 upgrada. Poudarjam govorice. Ampak vseeno, jaz si ne bi upal tvegati z high end WP telefonom trenutno, raje pol leta.

Tralala999 ::

Izgleda da WP7 budilka tudi potrebuje vključen telefon. Ojoj, kaj čmo:)
Tudi sam se navdušujem na WP platformo, a bom počakal vsaj na WP8.

kickboxerka ::

Živjo. Kupujem nov telefon ob podaljšanju naročnine pri simobilu(ORTO SMART) pa me zanima katerega se mi najbolj splača uzeti.
Trenutno se odločam med Samsung GALAXY Ace S5830(100Eur) in Sony Xperia ray(130Eur). Kolikor vidim iz opisov ima Sony Xperia Ray malo manjši zaslon in pa 8Mpix HD kamero Samsung GALAXY Ace pa le navadno 5Mpix kamero. Kateri je boljši nakup? Ni mi težko dodati še 30Eur več za telefon samo katerega naj vzamem?
Prosim za pomoč.

Gjurisic ::

Počakaj, da pride Glaxy III da pade cena 2.

kickboxerka ::

Kdaj pa bo to in približno za koliko, ker trenutno je zelo drag 350Eur na naročnino to mi je pa absulutno preveč sploh dajat za telefon. Kaj pa med tema dvema GALAXY Ace S5830 in Sony Xperia Ray kateri je boljši in bolj zanesljiv? Nekje mi je to max kokr bi dala. Nevem če sploh potrebujem tok zmogljiv telefon.

MaTTe ::

Anja preden ti kdorkoli karkoli svetuje povej raje koliko si pripravljena dati največ za telefon in kaj dejansko pričakuješ od telefona oziroma zakaj ga misliš uporabljati.

kickboxerka ::

Od 100-150Eur na naročnino(ORTO SMART). Telefon uporabljam predvsem za brskanje po internetu(24ur.com youtube, facebook razne druge strani) za slikanje in seveda za klicanje in veliko za smsje pisat.

SLO_Matej ::

Potem pa dodaj še tistih 10€ za WP7, ki ima odličen spletni brskalnik IE9 Mobile s strojnim pospeševanjem grafike, da ne bo brskanje po spletu s podhranjenim Androidom mukotrpno dejanje in postalo opravilo, ki ga s telefonom raje ne počneš. Pa tudi tipkovnica je na WP7 precej dobra in zelo natančna. Predlagam, da greš na Si.mobil in si telefone ogledaš sama. Pa daj si tudi Lumio 710 in močno dvomim, da se ti bo zdelo potem tistih 10€ preveč. ;)

djordjevic ::

Anja77: Povej prodajalcem price range in naj ti dajo mobilnike, ki so ti dosegljivi, za preizkusiti. Če boš poslušala zgornjega kolega, bo videti, kot da je WP7 ferrari, vse ostalo pa fičoti. Ni ravno tako. V vsakem primeru pa se prepričaj sama.
No grave is deep enough to keep us in chains.

MaTTe ::

Haha ko sem videl koliko je cena Lumie 710 v Orto Smart paketu sem samo čakal kdaj se boš oglasil v tej temi s svojim WP7 priporočilom :))
Ne vem pa zakaj govoriš bedarije s tem ko praviš, da bi bilo na Androidu mukotrpno brskati po spletu?! Za brskanje sicer uporabljam Opera Mini ampak deluje več kot odlično. Ja res, da to ni privzeti brskalnik in moraš iti na Google Play, vtipkati "Opera Mini", 3x klikniti, da lahko uporabljaš aplikacijo. Hud napor, res. Sem jo uporabljal tako na Nokia E63, kot tudi na Galaxy 551 in mi je služila odlično in vedno zelo hitro odpirala spletne strani. Pa še prenosa dosti prihtaniš. S privzetim brskalnikom pa nisem brskal.

Anja:
V zameno za denar, ki si ga pripravljena dati za telefon imaš dejansko tri telefone na izbiro - Galaxy Ace, Xperia Ray in Lumia 710. Zato ti priporočam, da greš na Simobil in si tam pogledaš te telefone pobližje, pa še prižgali ti jih bodo, če jih prosiš, da vidiš kako vse skupaj deluje ;)

denabiker ::

kickboxerka je izjavil:

Od 100-150Eur na naročnino(ORTO SMART). Telefon uporabljam predvsem za brskanje po internetu(24ur.com youtube, facebook razne druge strani) za slikanje in seveda za klicanje in veliko za smsje pisat.


potem rabiš velik (ne kupuj pod 4") in kvaliteten zaslon, dober fotič, ... galaxy S, ali še bolje S2, Note, Nexus,...

MaTTe ::

denabiker tudi jaz bi ji priporočal take telefone telefone ampak, če punca ne želi dati več kot 150 evrov za telefon...

Lumia 710 ima 3.7 inčni zaslon
Galaxy Ace ima 3.5 inčni zaslon
Xperia Ray pa komaj 3.3 inčni zaslon.

Xperia Ray mogoče res ni primerna za branje novic, Galaxy Ace in Lumia 710 pa za moje pojme sta čisto spodobna telefona, da prebereš kakšno novico ali pogledaš kakšen video. Saj ti ni to primarna točka za gledanje posnetkov in branje novic.
Mogoče, če bi hotela Anja dati 200 evrov za telefon lahko izbira potem še med Sony Xperia Arc S, ki sem ga tudi jaz hotel vzeti in dejansko ni slab telefon, niti nima malega ekrana.

djordjevic ::

Je pa spet takole - eno je, da si postaviš budžet, drugo pa (če ti splošno denarno stanje to omogoča, jasno), da pomisliš, koliko se ti na obdobju dveh let, recimo, pozna 50 evrov več, ki jih daš za izdelek, ki ti bo prišel ti dve leti precej bolj prav kot telefon, ki ga vzameš, ker si postaviš neko imaginarno mejo. Sam sem že hotel vzeti One V, pa sem si premislil in bom raje počakal še nekaj mesecev, nato pa vzel ali S ali X, odvisno od finančne situacije in občutka v roki. Da imam potem vsaj dve leti mir. :);)
No grave is deep enough to keep us in chains.

Lonsarg ::

kickboxerka je izjavil:

Od 100-150Eur na naročnino(ORTO SMART). Telefon uporabljam predvsem za brskanje po internetu(24ur.com youtube, facebook razne druge strani) za slikanje in seveda za klicanje in veliko za smsje pisat.


Prvi in najpomembnejši nasvet je, kar so nekateri že pripomnili, da kupiš karseda večji ekran, ne glede na to, kak mobitel bo.

Glede na opisane potrebe in cenovni rang, bi ti svetoval dvignit cenovni rang za par 10€ in kupiti kak Windows phone.
Pa da ne bo pomote, sam bi v tem cenovnem rangu kupil Androida in tudi imam androida, ker imam malo druge potrebe kot ti, tebi pa glede na napisano priporočam WP.

Ampak ni to absolutna resnica, moraš vedeti da izbira je do neke mere tudi subjektina. Torej čeprav bi po objektini presoji zate bil bolši WP, vseeno sprobaj tudi enega ali dva Androida v tem cenovnem razredu. Gre namreč tudi za filing ob uporabi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Lonsarg ()

denabiker ::

galaxy S vs galaxy ACE, tu ni debate, kupi rabljen S, če ne gre drugače z denarjem. Zaslon - velikost, resolucija, kvaliteta, hitrost delovanja, vse je boljše in precej bolj boš zadovoljna. Verjemi. Tudi kamerca je zelo dobra glede na ostale telefone.

Zgodovina sprememb…

SLO_Matej ::

MaTTe je izjavil:

Haha ko sem videl koliko je cena Lumie 710 v Orto Smart paketu sem samo čakal kdaj se boš oglasil v tej temi s svojim WP7 priporočilom :))

Hehe. :) Vsakemu je nekaj všeč, vsak predlaga svoje. Prav je tako, da je izbira.

MaTTe je izjavil:

Ne vem pa zakaj govoriš bedarije s tem ko praviš, da bi bilo na Androidu mukotrpno brskati po spletu?! Za brskanje sicer uporabljam Opera Mini ampak deluje več kot odlično. Ja res, da to ni privzeti brskalnik in moraš iti na Google Play, vtipkati "Opera Mini", 3x klikniti, da lahko uporabljaš aplikacijo. Hud napor, res. Sem jo uporabljal tako na Nokia E63, kot tudi na Galaxy 551 in mi je služila odlično in vedno zelo hitro odpirala spletne strani. Pa še prenosa dosti prihtaniš. S privzetim brskalnikom pa nisem brskal.

Mislil sem na privzeti brskalnik. Opera Mini pa vem da je fajn, ja. Vendar je na WP7 nič kaj ne pogrešam, je Internet Explorer super. :)

denabiker je izjavil:

potem rabiš velik (ne kupuj pod 4") in kvaliteten zaslon, dober fotič, ... galaxy S, ali še bolje S2, Note, Nexus,...

Se strinjam, večji ekran je boljši za brskanje po spletu. Vendar vseeno noben od predlaganih, ne bo delal bolj tekoče od te Lumie 710. Če že toliko, potem pa raj Lumio 800. :)

kickboxerka ::

Rabljenega nebom kupovala. Hočem novega pa itak moram podaljšat naročnino in se mi splača uzet nov telefon. Pri Lumia 710 me moti ker ima le 5Mpix kar se mi zdi zelo malo to ma še nokia n95 boljšo kamero. Tale Sony xperia ray mi je res ušeč čepral ima malo manjši ekranček. Moram si res it ogledat vse tri fone.

SLO_Matej ::

Primera fotografij posnetih z Lumio 710:



Celoten test pa si preberi na Tehniku: http://tehnik.mobitel.si/nokia-lumia-71...

djordjevic ::

Ni slabo.
No grave is deep enough to keep us in chains.

iso2000 ::

Še jaz pristavljam svoj lonček - Nokia E63 mi crkuje, pa iščem nekaj novejšega.
Rabim za pogledat mail, kdaj malce pobrskat po spletu - novice, kakšen skype klic, pa seveda SMS-i in klici.
Fajn je, da je telefon relativno trpežen, pa če se le da, da ga ne rabim filat vsak dan. E63 mi po dobrih 2 letih drži ca. 3 dni.
Precej mi je všeč Nokia E6-00, ampak nisem pa imun niti na "novitete" tipa Lumia 800 ali 710.
Navigacije več kot toliko ne rabim (na telefonu), filmčkov ne bom snemal, facebook me ne zanima. Za glasbo poslušat imam druge rešitve...

Pa fino bi bilo, če bi bil telefon občutno hitrejši od mojega trenutnega, ker me občasno spravlja ob živce.
Cena do max. 300 € z vezavo.

Kakšen dober predlog?

martincek1 ::

L800 je super za to kar iščeš, če klicanja ni preveč ti bi morala zdržati do 2 dni. Deluje pa vse kar iščeš odlično, skype aplikacija obstaja. Telefon je out of the box verjetno kar najhitrejši trenutno na trgu, brez kakršnega lagga ali štekanja tudi po mesecu brez restarta.

Pogledaš lahko tudi malo na androide, ampak za take osnovne potrebe se mi zdi da so kakšni dual core telefoni že overkill. Vsekakor svetujem obisk kakšnega centra in preizkus.

Gjurisic ::

Koliko pa bo stal galaxy s III pri Simobilu na orto paketih?

MacGyver141 ::

Na orto u nulo bo gotovo čez 500€ (sklepam po HTC One x).

MaTTe ::

S3 bo čez 500 evrov, mogoče tudi blizu 600 evrov. Skratka, drag bo.

Kaj vzeti do 300 evrov z naročnino? Hm. Prvo moraš vedeti kateri sistem bi rad imel - Android ali Windows Phone 7 ali pa čistno nekaj tretjega.
Noben od njih ni slab, oba imata tiste najpomembnejše aplikacije že gor, če jih pa ni, jih imaš pa na njihovih marketih in jih preprosto dol potegneš. Je pa tako, da ima Android več aplikacij na marketu in za vse kar si zmisliš boš verjetno dobil 17 različnih aplikacij :D
Glede baterije je pa tako - WP7 telefoni ne vem koliko zdržijo, Android telefon, ki ga imam pa jaz (Evo 3d) mi pa zdrži dan in pol, včasih tudi dva dni (ampak takrat ga ne uporabljam skoraj nič). Kako imajo kakšni dražji Androidi z baterijami, ne vem.
Je pa tako, da sploh ni nobenega problema, ker baterije niso občutljive, če jih daš polnit nekje na 60% in jo lahko potem lepo vsako noč prižgeš. Edini problem je, če se ti izprazni do konca.
Pri katerem operaterju si pa? Mobitel ima recimo Nokio N9. Sicer ni high-end telefon, ker ima tudi MeeGo OS ampak kolikor slišim dober telefon, ki bi za tvoje potrebe bil nekako čisto dovolj. Pa še dlje verjetno zdrži z enim polnenjem kot WP7 ali pa Android.

Gjurisic ::

Pa mislite da bo cena galaxy s II kaj padla cena dol?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Gjurisic ()

Lonsarg ::

V prosti prodaja pada konstantno, po 10€. Subvencionirane cene pa operaterji ponavadi ne popravljajo, imajo kar vedno ceno, ki je ob izzidu, tako da prek operaterjev se splača samo najnovejše modele kupovat.

pegasus ::

Pred kratkim sem našel prve telefone, ki mi izgledajo vredni nakupa. Izdelovalec je sonim, pri nas pa jih trži eurovision. Pozna kdo kakega uporabnika? Me zanimajo izkušnje ... Pa, mi zna kdo kaj povedati o qualcomovem brew softveru, ki ga reč laufa?

kickboxerka ::

Danes sem si ogledala oba telefona Sony xperia ray Nokia lumia 710. Oba sta mi zelo ušeč. Lumia 710 ima večji wp ekran kot xperia ray(čeprav se tudi na njem da normalno use delat, brskat po netu) vendar mi je nekako bolj ušeč xperia ray pa tudi super fotič ma. Neki mi ta ta windows phone ni preveč ušeč ker je nanovo prišel in še ni preizkušeno. Bojim se da bo čez čas imel kakšne probleme(kakor windowsi na računalniku) pa še veliko več aplikacij je za androide. Malo sem tudi brala na gsmarena.com ga tudi hvalijo uporabniki(lumia 710) prav tako. JUtri se bom dokončno odločila kaj bom :)

Lonsarg ::

kickboxerka je izjavil:

Neki mi ta ta windows phone ni preveč ušeč ker je nanovo prišel in še ni preizkušeno. Bojim se da bo čez čas imel kakšne probleme(kakor windowsi na računalniku) pa še veliko več aplikacij je za androide.


Za info, Android je veliko bolj podoben windowsom na računalniku od Windows Phone, kar se tiče "kakih problemov" pa še to, da ne bo zmote DALEČ od tega. Preizkušen je WP zadost, eno leto in več je veliko časa. Aplikacij pa je veliko manj ja, ampak se vprašaj kakšne aplikacije dejansko rabiš, taglavne še vedno ima.

_Dormage_ ::

kickboxerka je izjavil:

Danes sem si ogledala oba telefona Sony xperia ray Nokia lumia 710. Oba sta mi zelo ušeč. Lumia 710 ima večji wp ekran kot xperia ray(čeprav se tudi na njem da normalno use delat, brskat po netu) vendar mi je nekako bolj ušeč xperia ray pa tudi super fotič ma. Neki mi ta ta windows phone ni preveč ušeč ker je nanovo prišel in še ni preizkušeno. Bojim se da bo čez čas imel kakšne probleme(kakor windowsi na računalniku) pa še veliko več aplikacij je za androide. Malo sem tudi brala na gsmarena.com ga tudi hvalijo uporabniki(lumia 710) prav tako. JUtri se bom dokončno odločila kaj bom :)


Zagotovo neboš imela takšnih problemov z Windowsi kot na računalniku :)):))

SLO_Matej ::

kickboxerka je izjavil:

Danes sem si ogledala oba telefona Sony xperia ray Nokia lumia 710. Oba sta mi zelo ušeč. Lumia 710 ima večji wp ekran kot xperia ray(čeprav se tudi na njem da normalno use delat, brskat po netu) vendar mi je nekako bolj ušeč xperia ray pa tudi super fotič ma. Neki mi ta ta windows phone ni preveč ušeč ker je nanovo prišel in še ni preizkušeno. Bojim se da bo čez čas imel kakšne probleme(kakor windowsi na računalniku) pa še veliko več aplikacij je za androide. Malo sem tudi brala na gsmarena.com ga tudi hvalijo uporabniki(lumia 710) prav tako. JUtri se bom dokončno odločila kaj bom :)

WP7 je že povsem dovolj preizkušen in deluje odlično tudi po več kot letu dni uporabe. Enako hitro kot prvi dan kljub več nameščenim aplikacijam. Medtem ko pri Androidu pa ni čisto tako. Tam se ti bo poznala upočasnitev delovanja po daljšem času uporabe. Kar se tiče primerjave Windows Phona z namizni Windowsi, pa gre za popolnoma drug sistem, edino ime je podobno. ;) Aplikacij za WP7 pa je tudi že precej. Poglej si v spletnem Marketplacu, če se najde vse kar želiš: http://www.windowsphone.com/en-US/marke...

;-) ::

Nevem kako lahko lumio mešate še z xperio ray, ki sem jo že pred letom dni kupoval za 100€ in dalje prodajal za male pare:))

Po prebranem vidim da je še vedno best buy, iPhone pa naj bo bilokater.

GeForce ::

SLO_Matej je izjavil:


WP7 je že povsem dovolj preizkušen in deluje odlično tudi po več kot letu dni uporabe. Enako hitro kot prvi dan kljub več nameščenim aplikacijam. Medtem ko pri Androidu pa ni čisto tako. Tam se ti bo poznala upočasnitev delovanja po daljšem času uporabe.

Ne širi "krive vere" naokoli. Tisto o vedno počasnejšem delovanju je precej za lase privlečeno. Če boš imel nameščenih 17 fart aplikacij, 32 koledarjev, 5 navigacij, in ostalo navlako, pa lahko pričakuješ nekoliko počasnejše delovanje. Meni ob 70+ aplikacijah, deluje vse brez problema.

;-) ::

Kaj je tu kriva vera ? Da na android naložiš 10 aplikacij pa šteka za crknit ? Niti ne...

_Dormage_ ::

GeForce je izjavil:

SLO_Matej je izjavil:


WP7 je že povsem dovolj preizkušen in deluje odlično tudi po več kot letu dni uporabe. Enako hitro kot prvi dan kljub več nameščenim aplikacijam. Medtem ko pri Androidu pa ni čisto tako. Tam se ti bo poznala upočasnitev delovanja po daljšem času uporabe.

Ne širi "krive vere" naokoli. Tisto o vedno počasnejšem delovanju je precej za lase privlečeno. Če boš imel nameščenih 17 fart aplikacij, 32 koledarjev, 5 navigacij, in ostalo navlako, pa lahko pričakuješ nekoliko počasnejše delovanje. Meni ob 70+ aplikacijah, deluje vse brez problema.

Lih to je problem, dokler aplikacija ni zagnana nebi smelo bremenit sistema.
Valda nimaš 70 aplikacij užganih hkrati?
Ne govorim iz izkušenj, ampak pravijo, da tudi, če se večina stvari ugasne imaš lahko enake simptome.
Tako nekako kot Windows na PC-ju :)

GeForce ::

@;-) Nevem kateri aparat si imel, ampak če ti je po 10+ nameščenih aplikacijah štekal, nekaj ni bilo prav s telefonom, ali pa kakšno od aplikacij.

@_Dormage_ Ne nimam 70 aplikacij zagnanih hkrati :)) ampak trenutno so zagnane Trgovina Play, Box, ES File explorer, Nastvitve in Tapatalk, pa ne šteka niti malo. In ko zaženeš kakšno bolj "požrešno" aplikacijo, sistem sam zapre tiste v ozadju, da sprosti RAM in CPU.

_Dormage_ ::

Če ima android tako dober resource management, v čem je potem problem, da šteka?
Razen grafike, ki bo vedno štekala ker je "by design" narobe narejeno bi ostalo moglo bit fluent...

;-) ::

GeForce imel sem malo morje android aparatov od wildfire, desire, galaxy s, s2, ideos x5, ray, večino celo večkrat. Ko sem naložil vse "potrebne" in všečne aplikacije je začelo krešat in štekat, vedno.

šernk ::

Jaz imam le en android aparat pa še ta na švoh procesorju in ne šteka nič, sesu se mi pa sploh še nikoli ni v dobrem letu dni. Na njemu imam pa nameščenih okoli 20 aplikacij + 20 že nameščenih uporabnih in ene 20 neuporabnih, pa še od tega redno le 5 uporabljam, ostale so bolj v primeru: "če jih bom kdaj rabil".
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

_Dormage_ ::

Ne glede na to tudi, če imaš 4 jedra pa 0 aplikacij inštaliranih bo android v primerjavi z konkurenco vedno štekal.
Pred meseci je bil objavljen članek, ki je lepo razložil zakaj je in bo tako.
Kasneje pa je tudi eden od inženirjev na Googlu potrdil z svojim člankom, ki je še lepše opisal kaj in kako.

Zgodovina sprememb…

;-) ::

Daj prosim link do članka, to že skoz razlagam pa si vsi zatiskajo oči pa me majo za bumbarja.

_Dormage_ ::

Ne najdem originala, ki sem ga bral pred časom.
Google pa pravi, da bi to znalo pomagat
http://www.imore.com/2011/12/06/android...
https://plus.google.com/105051985738280...

Zgodovina sprememb…

kickboxerka ::

Sem kupila Sony Xperia Ray. Zdaj se pa malo ukvarjam z telefonom in usemi aplikacijami me je tudi že vprašal če naloži android 4.0 in sem dala da in mi je lepo namestil Android čeprav mi pod NAstavitve/O telefonu še vedno piše Različica programske opreme Android 2.3.4 malo sem zmedena glede androidov ker je to moj prvi android :)

MaTTe ::

Ljudje, ne se hecat z vašimi izjavami.
Android imam nekaj tedno (evo 3d) in še vedno dela čisto odlično brez štekanja. Gor imam nameščenih nekje 40 aplikacij, widgete na zaslonih imam email, koledar, novice (ti trije so čez celo stran) google search, youtube in facebook. In telefon začuda dela še vedno hitro in tekoče.
Me pa res zanima kaj eni delate s telefoni, da vam tako grozno štekajo, sploh Galaxy S2. Bi vas res rad videl v akciji. Ali pa vam mogoče pri preskakovanju med zasloni kdaj pa kdaj "zašteka" toliko, da komaj opaziš pa je že ogenj v strehi.

Da bo 4 jederni HTC One X ali pa Galaxy S3 štekal "v primerjavi z konkurenco" je pa najbolj debilna izjava ... lol.

_Dormage_ ::

Sej ne šteka, ni pa tekoče..to pa by design ni.
Poskusi malo hitreje premikat po widgetih sem pa tja in boš vidu, da ni tekoče...
Zdijo se mi resnično majhni detajli, ki nebi smeli uplivati na izbiro med platformama.

GeForce ::

_Dormage_ je izjavil:

Sej ne šteka, ni pa tekoče..to pa by design ni.
Poskusi malo hitreje premikat po widgetih sem pa tja in boš vidu, da ni tekoče...
Zdijo se mi resnično majhni detajli, ki nebi smeli uplivati na izbiro med platformama.

No, temu pa ne morem oporekati. Čeprav je bilo isto z iPhoneam, s katerim sem se igral v prodajalni operaterja "Orange" v Avstriji. Mogoče defekten telefon? >:D

@anja - Če greš piše android 2.3.4 potem ti ni updatealo na 4.0.3. Sam bi ti vbistvu priporočal, da ostaneš zaenkrat še na 2.3.4 in posodobiš na 4.0.3. potem ko pride kakšen nov update, ker tale 4.0.3 sedaj je bolj neka srednja žalost. Ni slab, ni pa super. :|

MaTTe ::

_Dormage_ je izjavil:

Sej ne šteka, ni pa tekoče..to pa by design ni.
Poskusi malo hitreje premikat po widgetih sem pa tja in boš vidu, da ni tekoče...
Zdijo se mi resnično majhni detajli, ki nebi smeli uplivati na izbiro med platformama.


Misliš ko na koledarju recimo scrollaš dol čez vse vnose na hitro in ni tako tekoče? A me zabavate s takimi bedarijami? -.-
««
4 / 51
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri telefon priporočate? (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
7419774 (13049) sift
»

Kateri telefon naj kupim? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
7022600 (11448) boris82
»

Kateri telefon za žensko cena telefona do 200€ (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
10235708 (32466) Ghost7
»

Poceni Android telefon za ženo (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
6716654 (13007) 1krat
»

Nakup novega telefona - pomoč (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
8725564 (22186) zadetek

Več podobnih tem