» »

Samsung galaxy S4

Samsung galaxy S4

««
13 / 15
»»

slovenec_89 ::

Zakaj za mojo Samsung Galaxy S4 Active ni posodobitve na android 4.4? Nameščen je 4.2.2., ko pa dam, da poišče posodobitve mi javi, da je telefon posodobljen na zadnjo različico.

pharaon ::

Obstaja tudi i9515, primerjava. Sem ga kupil prejšnji teden punci, do sedaj se je zgodilo, da je je trikrat sam ugasnil brez razloga. Malce čudno, berem po netu, da ni tako osamljen primer, baje povezan z baterijo in slabimi konektorji na njej. Se komu dogaja to?

Sc0ut ::

To je bila tovarniška napaka, sestri so takoj zamenjali baterijo.
1231 v3, Z97 A, 16GB ram 1600mhz, 3070 RTX, HX850

pharaon ::

Kako dolgo nazaj je tega, ko so tvoji sestri menjali baterijo? Se je pojavila napaka že ob nakupu?

Če ni skrivnost, kje ga je kupila in kako dolgo je čakala na popravilo? Kateri servis je opravil menjavo baterije?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: pharaon ()

killzone ::

Sem mobitelov naročnik, imam telefon SGS4 GT-I9505 z uradnim androidom 4.4.2.

Kdo ve kdaj se pričakuje uradna nadgradnja na kitkat 4.4.4, taka da samo pritisnem up-date na telefonu in to je to?
Kdo ve od koga je odvisno to v Sloveniji, da jaz dobim android 4.4.4, je to odvisno od mobitela?

Obstaja mogoče kak neuradna verzija androida 4.4.4 ala cyanogenmod?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: killzone ()

9797 ::

Lep pozdrav,

Imam Samsung Galaxy S4. Prebral sem veliko komentarjev na forumih glede baterije, ampak to kar se dogaja meni pa se nisem nikjer opazil. Primer: uporabljam telefon npr. 20 min in pade baterija iz recimo 90% na 80%, nato telefona ne uporabljam recimo 1 uro, potem pa pogledam na % batetije in kaze 83%. Prilagam se screenshoote, kot dokaz.
 Primer 1

Primer 1



 Primer 2

Primer 2

PINki ::

Mogoce fuc baterija

9797 ::

PINki je izjavil:

Mogoce fuc baterija


To sem tudi sam posumil. Sem tudi preveril če je baterija kaj napihnjena-saj je to znan problem Samsung Galaxy S4, ampak za zdaj ni nič. Telefon pa mi zdrži približno 3.5-4h screen on ob normalni uporabi (fb,sporočila,kakšna igrica).

xda develope ::

9797 je izjavil:

Lep pozdrav,

Imam Samsung Galaxy S4. Prebral sem veliko komentarjev na forumih glede baterije, ampak to kar se dogaja meni pa se nisem nikjer opazil. Primer: uporabljam telefon npr. 20 min in pade baterija iz recimo 90% na 80%, nato telefona ne uporabljam recimo 1 uro, potem pa pogledam na % batetije in kaze 83%. Prilagam se screenshoote, kot dokaz.
 Primer 1

Primer 1



 Primer 2

Primer 2


Screenshot lahko narediš brez volume buttona samo power+home button.

9797 ::

xda develope je izjavil:

9797 je izjavil:

Lep pozdrav,

Imam Samsung Galaxy S4. Prebral sem veliko komentarjev na forumih glede baterije, ampak to kar se dogaja meni pa se nisem nikjer opazil. Primer: uporabljam telefon npr. 20 min in pade baterija iz recimo 90% na 80%, nato telefona ne uporabljam recimo 1 uro, potem pa pogledam na % batetije in kaze 83%. Prilagam se screenshoote, kot dokaz.
 Primer 1

Primer 1



 Primer 2

Primer 2


Screenshot lahko narediš brez volume buttona samo power+home button.


Sem kasneje ugotovil ja. :)

Evo še en primer

 3. primer

3. primer

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: 9797 ()

PINki ::

Si poskusil factory reset? Poskusi z kakšnim kolegom zamenjati baterijo za kakšen dan pa poglej, če se enako dogaja. Drugače pa na servis...

hojnikb ::

krmilniku od baterije se je sfuzalo malo :)
menjaj oz. garancija.
#brezpodpisa

9797 ::

Jp, nebo druge. Zgleda samo da na RAM2 rabijo cel telefon pregledat, čeprav sem jim razložil kaj je in pokazal graf, vsakemu je jasno da je to z baterijo nekaj narobe.

barossa45 ::

Zdravo, imam par vprašanj glede mojega samsunga s4, če mi bo znal kdo odgovoriti.
Prvo je : vsakič ko vklopim internetno povezavo, mi napiše da naj potrdim posodobitev za varnostni pravilnik, ko potrdim pa napiše "posodobitev ni možna"
Drugo: Lahko na "zaklenjenem zaslonu" premaknem uro nižje?
Vedno je lahko samo na vrhu takole


Sem se že igral nekaj časa, pa ni nikakor ne uspe premakniti ure na spodnjo polovico zaslona.
lp.

Egidij88 ::

Dashclock widget?

bobomar0 ::

Kdo ve kdaj pride tanov android 5.0 za s4?

hojnikb ::

#brezpodpisa

dj_uro ::

ja, pa povej, da je samo za 9500....ne pa za 9505
vw-klub.si

hojnikb ::

#brezpodpisa

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: hojnikb ()

dj_uro ::

ja, samo ne URADNI... maš pa dobro podprt CM12 5.0.2, katerega tudi sam uporabljam...naprimer...med mnogimi drugimi...
vw-klub.si

Mare2 ::

A uradni bo kmalu? Če sploh?
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

dj_uro ::

seveda..kmalu..
vw-klub.si

bobomar0 ::

A je to mogoče da še vedno ni nadgradnje na Android 5.0 za S4? Pa še neki se mi dogaja: ko priklopim telefon preko usb na računalnik in zaženem program kies mi napiše da inicializacija ni mogoča? Je mogoče kaka napaka na telefonu al kje drugje?

Bellzmet ::

Kakšen info kdaj bo Mobitel začel LP 5.0 ven dajat?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Bellzmet ()

chucki ::

Rooti ga, pa si ga naloži :)
AMD Ryzen 1700/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 16gb/SSD M.2
EVGA GTX 1080 Superclocked/SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + PS4 PRO + VR <3 + Nintendo Switch

Bellzmet ::

Garancija?

ajs1 ::

Ja, mene tudi zanima, če si je mogoče kdo na s4 že naložil 5.0 android, oz. če je to sploh mogoče, če nimaš rootanega telefona. Ali je pač potrebno počakat, da zadeva pri nas pride na plan? :)

Don Vincenzo ::

chucki ::

Jaz sem ga rootal pa čeprav je še bil v garanciji 3 mesece... :)
AMD Ryzen 1700/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 16gb/SSD M.2
EVGA GTX 1080 Superclocked/SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + PS4 PRO + VR <3 + Nintendo Switch

ajs1 ::

@ Don Vincenzo ...to se pravi pri nas na noben način to ni izvedljivo? Pač razen roota.

@ chucki...moj je zaenkrat še 22 mesecev :D...tako, da še ne bi tvegal :D...drugače pa je verjetno velika razlika z rootom in brez ane?

Don Vincenzo ::

Lahko naložiš brez rota z programom odin.
Jaz sem naložil angleškega in dela super - http://www.sammobile.com/firmwares/down...

ajs1 ::

Aha, se pravi ni potrebno, da pride update preko naših ponudnikov. Je zadeva enaka kot, če bi bila izdana npr. preko Simobila, Telekoma? Pa tole vidim je še novejši, 5.0.1 android. Super, bom si kar zlovdal zadevo. Najlepša ti hvala. :) :)

ajs1 ::

Aja, pa slovenščina ti verjetno ne dela v tem primeru?

Don Vincenzo ::

Vsi jeziki delajo

ajs1 ::

Ok, hvala.

Mare2 ::

Jaz imam slovenski S4 kupljen pri Mobitelu in mi piše, da je različica sistema 4.4.2. A je to tazadnja uradna?
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

Bellzmet ::

Uradna ja. Drugače pa čakamo na 5.x

dj_uro ::

dejte fantje ločit med temi takozvanimi uradnimi verzijami...
Kupiš telefon pri telekomu(mobitel), simobilu, tušu...
vsak ima svojo verzijo ''uradnega'' roma... VSI so uradni...
Prav tako je uradna verzija vsaka verzija, ki jo najdeš na sammobile.
In tako verzijo lahko komot zlovdaš oz. namestiš na svoj mobilnik prek odina, brez da bi izgubil garancijo. Edino ne smeš downgrejdat na prejšnjo verzijo (zaradi knoxa). Seveda ne smeš tudi root-at telefona...
torej, sammobile.com, zlovdaš primerno(željeno) verzijo OS in jo prek odina namestiš na telefon..
kako in kakšen je postopek pa na googlu... google it
mislim, da ima že 10 držav oz. različnih operaterjev 5.0.1..kaj še čakate? poletje?
vw-klub.si

Bellzmet ::

Kot je navedeno na sammobile je za S4 Mobitel uradna verzija 4.4.2.

In če sedaj naložim 5.0.1 npr. Nemški? Bo pri nas na Mobitelu vse delalo? Slovenski jezik je?

dj_uro ::

Seveda, na vseh uradnih romih so vsi jeziki... in vse dela..edino kakšne dodatne (od operaterja) aplikacije so lahko pred naložene
vw-klub.si

r3dkv1c4 ::

Bellzmet je izjavil:

Kot je navedeno na sammobile je za S4 Mobitel uradna verzija 4.4.2.

In če sedaj naložim 5.0.1 npr. Nemški? Bo pri nas na Mobitelu vse delalo? Slovenski jezik je?

jezik sistema je zgolj samo izbira uporabnika in ne vpliva na operaterja.

Mare2 ::

Bo kmalu nova verzija? Komaj čakam. :)
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

hojnikb ::

A ve kdo, če bo S4 tudi kdaj dobil 5.1 ?
Pomožnosti GPE verzija :)
#brezpodpisa

dj_uro ::

če ne drugače, CM :P
vw-klub.si

hojnikb ::

hojnikb je izjavil:

A ve kdo, če bo S4 tudi kdaj dobil 5.1 ?
Pomožnosti GPE verzija :)


Looks like we're getting it after all :)

http://www.sammobile.com/2015/04/28/the...
#brezpodpisa

Bellzmet ::

Na mobitelu je sedaj na voljo posodobitev.

dj_uro ::

?? Katera?
vw-klub.si

Bellzmet ::

Ja kakor gledam na Sammobile zgleda da 5.0.1

dj_uro ::

Je pa ze kar nekaj casa ta posodobitev...malo si za casom ;)
vw-klub.si

Bellzmet ::

No za Mobitel piše na Sammobile, da od 06.06. naprej, kar ni ravno "kar nekaj časa"... :) Mislim pa seveda na "uradno" zadevo za OTA posodobitev.
««
13 / 15
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Galaxy S4 se dobro prodaja (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Android
14928968 (23400) FlyingBee
»

Sony Xperia Z ali S4 ali ...

Oddelek: Mobilne tehnologije
343620 (2864) Halfdead987

Več podobnih tem