» »

xbox wireless tezave

xbox wireless tezave

Dino23 ::

Dober večer!

Imam en problem in bi spet potreboval vašo pomoč, saj sem že čisto izgubljen od vseh neuspešnih poskusov naštimat zadevo.
Imam nov Xbox 360 250gb, in imam težave s povezovanjem preko wireless interneta. Grem pod opcijo wireless internet, vtipkam geslo z routerja in pač vidim da je zaznal povezavo, saj se mi izpiše moj internet ponudnik (Amis). Potem grem na "test xbox LIVE connection" ampak me ne poveže, vrže ven napako.
Moram kaj na routerju naštimat? ali na xboxu?

Hvala, Lp

amigo_no1 ::

Prvo testiraj brez gesel.

Dino23 ::

Hm, kako misliš brez gesla? Če ne vtipkam wpa geslo al kako se že to imenuje, se sploh ne morem povezat :|

amigo_no1 ::

Nastaviš na routerju brez gesla...

Dino23 ::

Probal vse, pa ne gre. Vidim da je zaznal brezžično povezavo, povezat z xbox live se pa ne more. Kaj misliš da je problem razen tega?

sandmat ::

imaš "odklenjen" xbox?
EDIT: katero napako javi? na katerem koraku?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: sandmat ()

Dino23 ::

Ne, nimam odklenjenega. Napako javi ko testiram live povezavo. Grem pod Network settings in tam kliknem "test xbox live connection". Tam mi poveže povezavo od xboxa do amisa, ampak naprej ne gre. Vrže mi ven napako da se ne morem povezat, ko pa kliknem na more info, mi napiše da probam izključit router ali modem za 30 sekund in ponovno prižgati itd...nažalost se na to ne spoznam..moram kaj naštimat na routerju?

sandmat ::

kakšno infrastrukturo imaš? wifi router->switch(optika)/router(ADSL)/modem(kabel)?

Dino23 ::

Nimam optiko..Imam amisov tisti beli router(modem?), prek katerega se pol povežem na xbox..Aha, naj omenim še, da mam preko brezžičnega omrežja povezana 2 računalnika v hiši. Je mogoče tu problem?

milc ::

Poglej si tole:
http://support.xbox.com/en-US/xbox-live...

Na routerju:
1. Če router podpira, določi statični IP za tvoj xbox preko MAC-a. Rabiš za točko 2.
2. Port forwarding na routerju odpri za xbox vsaj za port 3074 udp in tcp.
3. Na firewalu na routerju izklopi Filter Internet NAT Redirection (loopback)
4. Probaj testirat xbox live conection.

lp, MilČ

Dino23 ::

Hvala milc. Upam da se bom znašel. Probam pa javim kako je šlo.

Dino23 ::

Vse probal pa ne gre. Povezat z xbox live me noče. Probal celo povezat xbox prek kabla pa vseeno povezava ne dela. Milc kako pa odprem port? Sem bral tisto tvojo povezavo ki si jo poslal, pa se nekako ne znajdem. Očitno mi angleščina ne gre tako dobro od rok kot sem mislil :| Če ima kdo čas a bi mi lahko prosim malce bolj podrobno opisal kaj naj naredim. Bi bil zelo hvaležen. Hvala...

Lp

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Dino23 ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

[XBOX 360] Nasveti (strani: 1 2 3 417 18 19 20 )

Oddelek: Konzole
988200044 (77217) radovednik
»

xbox 360 redeem koda za xbox live

Oddelek: Konzole
142707 (1378) gamegirl
»

Xbox 360 Demo igre?

Oddelek: Konzole
71456 (1377) Sandi1987

Vse o Xbox 360 (strani: 1 2 3 436 37 38 39 )

Oddelek: Konzole
1943116638 (58148) Mavrik
»

xbox 360 & windows media player

Oddelek: Konzole
233482 (2629) astras

Več podobnih tem