» »

Mobitel - paket 2013

Mobitel - paket 2013

«
1
2

Golden eye ::

Na tržišču je nov mobitel paket pri ponudniku Mobitel.
Zgleda zelo ugodno, kaj pravte?

http://www.mobitel.si/paketi/paket-2013...

mcgeek ::

Imam lanski Paket 2012, ki ima za razliko od letošnjega vse količine razdeljene na 4 dele in ne združene kot tokrat.
Glede na to, da pri nobeni količini ne dosežem limita, se mi absolutno ne splača menjava, saj Mobitel to zaračuna 30€!!!

Kdor pa je drugem paketu oz. vedno presega svoje limite, potem je definitivno ugodno.

LuGi ::

Ocitno bom po novem letu presel nazaj na mobitel :)

blackmack ::

Kolko vidim je priključna taksa 11,87€ in ne 30€.

mcgeek ::

blackmack je izjavil:

Kolko vidim je priključna taksa 11,87€ in ne 30€.

11,87€ za nove naročnike; 30€ za menjavo paketa, če si že pri njih;

amigo_no1 ::

Potem boljše da narediš ovinek (drug operater) in potem nazaj na M kot nov uporabnik.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: amigo_no1 ()

Dr_M ::

amigo_no1 je izjavil:

Potem boljše da narediš ovinek (drug operater) in potem nazaj na M kot nov uporabnik.



Potem moras zamenjat stevilko.
Prisparas pa enih 10-15EUR...

My bad, ne rabis menjat stevilke, samo prenos naredis. Vprasanje ce se splaca.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Dr_M ()

Golden eye ::

Paket 2013 lahko sklenete kot fizična oseba, samostojni podjetnik posameznik ali druga fizična oseba, ki opravlja dejavnost, od 12. 11. 2012 do vključno 31. 1. 2013!


Kaj je to: samostojni podjetnik posameznik

fireX88 ::

neumni!

spremeba paketa je 9€, in je najbolše da se pri spremebi paketa rečte, da se spremeni s 1. naslednjega meseca(tole moreš povedat preden se zahtevek pošlje v lj za odboritev, sm tukaj morete bit pozorni in nobenega opomina nesmete met od prej, plačan ali neplačan, ker mobitel da takoj takšnega uporabnika na črno listo). sama spremeba pakte traja 5delovnih dni, zakaj ma takšno logiko mobitel nevem, ker to če bi hoteli spremenit bi lahko spremenili isti dan, ko je bil podpsi narejen, ker če se sim kartica menja, je nova akrivirana v roku pol ure od podpisa pa še to je zelo pozno.
drugo pa je pa, če narediš spremembo paketa sredi meseca ti zračunajo 9€ + pol mesca starega paketa + pol meseca novaga paketa. tu se pa hito nabara na 30€!

če greš pa od operaterja stran je odklopnina 5€, plus zopet 11,87€ priklopnina, se pravi da je tukaj že 17€...
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

mcgeek ::

fireX88 je izjavil:

neumni!

spremeba paketa je 9€, in je najbolše da se pri spremebi paketa rečte, da se spremeni s 1. naslednjega meseca(tole moreš povedat preden se zahtevek pošlje v lj za odboritev, sm tukaj morete bit pozorni in nobenega opomina nesmete met od prej, plačan ali neplačan, ker mobitel da takoj takšnega uporabnika na črno listo). sama spremeba pakte traja 5delovnih dni, zakaj ma takšno logiko mobitel nevem, ker to če bi hoteli spremenit bi lahko spremenili isti dan, ko je bil podpsi narejen, ker če se sim kartica menja, je nova akrivirana v roku pol ure od podpisa pa še to je zelo pozno.
drugo pa je pa, če narediš spremembo paketa sredi meseca ti zračunajo 9€ + pol mesca starega paketa + pol meseca novaga paketa. tu se pa hito nabara na 30€!

če greš pa od operaterja stran je odklopnina 5€, plus zopet 11,87€ priklopnina, se pravi da je tukaj že 17€...

Kaj ne znaš brat drobnega tiska?
"S sklenitvijo naročniškega razmerja za Paket 2013 Telekom Slovenije, d.d. naročniku zaračuna priključno takso v višini 11,87 EUR, v primeru spremembe iz obstoječega naročniškega paketa za storitve Mobitel na Paket 2013 pa naročniku zaračuna enkratni znesek v višini 30 EUR."

9€ je znesek za druge pakete, kjer ni posebej navedena cena prenosa...

fireX88 ::

dajenako ni droben tisk, sm pa spregledal!
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

gendale ::

eh, raje bi videl paket 1000, kjer bi imel 1000 enot vsega skupaj, plačal pa bi 10e
seznam zanč moderatorjev in razlogov da so zanč
http://pastebin.com/QiWny5dV
gor je mavrik apple uporabniček (mali možgani in mali penis)

bdoxx ::

fireX, kaj maš kakšen link od tega da ma mobitel črno listo? xD, to skoraj da ne verjamem :)

fireX88 ::

nimam linka, ampak občasno delam še pri mobitel (posredniku), zato sem tudi bolj površno prebral za ta 2013 paket. Stvar je tako, če ne plačaš, te vržejo na black listo in tudi če plačaš te ne brišejo. Pri podalšanju ni problema, pri spremebi naročniškega razmerja/zamenjavi kartici/spremebi naročnika brez vračila sim kartice (vse spada pod avtorizacijo) pa nastane problem. ko se pošlje zahtevek v lj iz lj odgvorijo samo tako (recimo): valua 9/2011 ter pod tem kontaktna številka v lj. velikokrat pomaga če samo ta oseba pokliče na to kotaktno in z prijaznostjo do človeka na drugi strani te potem premakne iz te njiho "črne liste". To ni javno, to lahko samo vidijo ljudje ki so zaposleni na avtorizacijah/telekom/mobitel.
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

Pesimist ::

Lahko tudi kaki telefon ceneje vzames stem?

luky ::

A pri tem paketu 2013 ne ponujajo noben telefon zraven ?
luky!

bdoxx ::

jaz vedno plačam račun tisti dan ko me odklopijo (tisti nujni račun + aktualni pa mam spet več kot 2mesca mir, že 2leti tako, pa niso nikol komplicirali pri menjavi paketa, zvišanju limita moneta ali dodatni naročnini...

SLO_Matej ::

luky je izjavil:

A pri tem paketu 2013 ne ponujajo noben telefon zraven ?

Ponujajo nekaj: http://www.mobitel.si/akcije/podarimo-s...

Sicer pa trenutno pri Mobitelu teče akcija Enkratna kupčija.

fireX88 ::

bdoxx je izjavil:

jaz vedno plačam račun tisti dan ko me odklopijo (tisti nujni račun + aktualni pa mam spet več kot 2mesca mir, že 2leti tako, pa niso nikol komplicirali pri menjavi paketa, zvišanju limita moneta ali dodatni naročnini...


jst sm iz izkušenj napisal, zdj če je pri tebi tako pač je, je pa res da imajo velikorakta dvojna merila, odvisno na kakega modela naletiš pri avtorizacijah

luky je izjavil:

A pri tem paketu 2013 ne ponujajo noben telefon zraven ?


pogoji so isti kot za ostale pakete, imaš pač mesečeno ugodnost. gledat moraš splošna akcija ali splošna akcija + izbira naj naj xx, ali mogoče je kak telefon v posebni ponudbi za ta telefon, ponavadi se razlikuje za 10€ od splošne akcije
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: fireX88 ()

Jebac18 ::

nekaj me zanima potekel mi je aneks že leto in pol nazaj,torej če uzamem paket 2013 moram plačati 30 eur ?

rokp ::

Ja, aneks nima s paketom nobene veze. Aneks imas (no ja, si imel) zaradi telefona. Tako da ja, placas 30 eur za "preklop".

123_meni ::

Ce odstopim od paketa dzabest in grem na paket 2013 ali plačam 11,87 EUR ali 30 EUR??

Jaz bi prekinil pogodbo dzabest in šel na 2013. To se pravi strošek 11,87 EUR...

Ali so pri mobitelu kot pošteni da ne moreš to naredit??
// i5-750 @ 3,85MHz // Gigabyte P55-GD65 // HD7970 3GB @ 985/1500 //
// Corsair 4* 2GB // LC750W // 1TB HDD // 80GB SSD Intel //
// 120GB SSD Corsair // 3x DELL U2412M // Corsair Graphite //

dr.Akula ::

Sedanji Mobitelovi uporabniki so občutno na slabšem, njih prehod na novi paket stane 30 evrov, skoraj trikrat več - ne glede na to, kateri paket imajo zdaj in ali so kakor koli vezani.

Vir
ni podatka

M-XXXX ::

123_meni je izjavil:

Ce odstopim od paketa dzabest in grem na paket 2013 ali plačam 11,87 EUR ali 30 EUR??

Jaz bi prekinil pogodbo dzabest in šel na 2013. To se pravi strošek 11,87 EUR...

Ali so pri mobitelu kot pošteni da ne moreš to naredit??

Dabest in petka pa staneta 24€. Da ne govorim koliko več minut, MB, SMSov, MMSov imaš pri petki. Če imaš dabest ne vidim smiselnosti menjave...

fireX88 ::

lahko, sam če hočeš obdržat isto številko bo trajalo, da te preklopijo na mobi in potem nazaj. če pa hočeš drugo številko pa ni problema :)
pa v vsakem primeru košta 5€ odklopnine+priključna taksa in si že na 17€(nevem pa, če se odklupnina tudi upošteva če greš na mobi..)...

dr.Akula je izjavil:

Sedanji Mobitelovi uporabniki so občutno na slabšem, njih prehod na novi paket stane 30 evrov, skoraj trikrat več - ne glede na to, kateri paket imajo zdaj in ali so kakor koli vezani.

Vir


sj prehod na simobilv praznični paket pa košta 20€ in po dveh letih zopet prehod na drug paket, po pogojem, da ima večje zakupljene količine kot jih ima praznični. sicer 10€ je veliko, ampak če gledaš, da potem plačuješ 24,90€ za najmanjši paket po dveh mesecih stvar že preplačaš...

je pa res da paket 2013 kar super zadeva, ampak se grem stavit, da zadevo pokuriš prej kot pa dzabest. malo se bo filozofsko slišalo tole, vendar imaš pri dzabestu teoretično večje zakupljene količine kot pri 2013 (1000min+1000sms+200min+100MB - ok tukaj ti sigurno zmanjka prenos podatkov)
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

M-XXXX ::

je pa res da paket 2013 kar super zadeva, ampak se grem stavit, da zadevo pokuriš prej kot pa dzabest. malo se bo filozofsko slišalo tole, vendar imaš pri dzabestu teoretično večje zakupljene količine kot pri 2013 (1000min+1000sms+200min+100MB - ok tukaj ti sigurno zmanjka prenos podatkov)

Dabest + petka: 24€

1000minut, 800minut v druga omrežja neomejeno smsov, neomejeno mmsov 2000MB

PARTyZAN ::

Jaz sem preklopil iz džabesta na 2013. Zakaj? Zato, ker sem prej imel 100mb prenosa, zdaj pa za isto ceno dobim 2GB (oz. kolikor mi pač ostane od pogovorov in smsov).

Odvisno od potreb posameznikov, ampak v mojem primeru se zadeva izplača.

Formula 1 ::

Tudi jaz sem danes sklenil naročnino na paket 2013 Je pa to moja prva naročnina, saj sem imel prej kartice. Za teh 20 € bom imel od 2013 enot več kot 1500 enot za internet, ostalo pa za klice in SMSe. Meni ustreza precej bolj kot Džabest ker je bolj fleksibilen.

123_meni ::

Torej po vsem rečeno se norca delajo iz zvestih strank...pri dzabest je prenos res skromen samo 100MB in to je brez veze...

Sam ne porabim niti pol vsega pri dzabestu...samo prenos porabim v celoti...

kakšen nasvet kaj bi bilo še ceneje in boljše? Mogoče Simobil...
// i5-750 @ 3,85MHz // Gigabyte P55-GD65 // HD7970 3GB @ 985/1500 //
// Corsair 4* 2GB // LC750W // 1TB HDD // 80GB SSD Intel //
// 120GB SSD Corsair // 3x DELL U2412M // Corsair Graphite //

francek1 ::

PARTyZAN je izjavil:

Jaz sem preklopil iz džabesta na 2013. Zakaj? Zato, ker sem prej imel 100mb prenosa, zdaj pa za isto ceno dobim 2GB (oz. kolikor mi pač ostane od pogovorov in smsov).

Odvisno od potreb posameznikov, ampak v mojem primeru se zadeva izplača.

No, jaz pa iz đabesta na Bigbob. Mobitel me zaradi tistega norčevanja, ko so iz 1GB šli na 100 MB, ne vidi več!
Kdor se je že rodil učen se lahko reži...

Dr_M ::

Za 100MB pri dzabestu se lahko zahvalite tusmobilu in simobilu.

Tale 2013 je vsekakor odlicen paket edino cena menjave paketa je malo oderuska...

Okapi ::

edino cena menjave paketa je malo oderuska...
Ker je ta paket v bistvu namenjene tistim, ki so že pri Mobitelu in bodo zamenjali paket, manj pa tistim, ki se bodo naročili na novo oziroma prestopili od konkurence.

O.

SLO_Matej ::

Možnost sklenitve za Paket 2013 je bila podaljšana do vključno 28.2.2013!

Izaso ::

123_meni je izjavil:

Torej po vsem rečeno se norca delajo iz zvestih strank...pri dzabest je prenos res skromen samo 100MB in to je brez veze...

Sam ne porabim niti pol vsega pri dzabestu...samo prenos porabim v celoti...

kakšen nasvet kaj bi bilo še ceneje in boljše? Mogoče Simobil...


Ma ne, sam Simobila ne, ker so oderuške cene, ko enkrat presežeš zakupljeno količino. Kaj pa pri Tušmobilu, paket Vsenajboljše, imaš 500 MB prenosa (če se ne motim je cena tam okrog 15 eur, maš pa tud vse ostalo po 500 noter)?

Lonsarg ::

Če rabiš veliko podatkov, potem je pri Tušmobilu bolje vzeti Free20/Mingl17, kot pa vsenajbolše. Ker imaš potem 2GB podatkov(oziroma neskončno, po 2GB se ti samo hitrost zniža)

Čeprav Mobitelov paket 2013 je trenutno edini, ki je dejansko približno enako ugoden kot najcenejša konkurenca.

M-XXXX ::

Kaj hudiča imate vsi tako proti Dabestu + petki, da ga nobeden še omenja ne :D?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: M-XXXX ()

mailer ::

gendale je izjavil:

eh, raje bi videl paket 1000, kjer bi imel 1000 enot vsega skupaj, plačal pa bi 10e
Za tega sem tud jaz takoj. Imam zdaj itak za 20€ pa ne porabim niti 1/2.

Lonsarg ::

M-XXXX je izjavil:

Kaj hudiča imate vsi tako proti Dabestu + petki, da ga nobeden še omenja ne :D?


2013 je ugodnejši za skoraj vse primere porabe, ker prosto razporejaš enote + cenejši + ni omejen na mlade.

Žalostno je to, da ko mine akcija Paket 2013 bo Mobitel spet pri rednih paketih 2-3 KRAT draži od najcenejše konkurence.

M-XXXX ::

2013 je ugodnejši za skoraj vse primere porabe, ker prosto razporejaš enote + cenejši + ni omejen na mlade.

Huh? petka ima isto prenosa kot je vseh enot v 2013. Imaš neomejeno SMS-ov. Je pa res, da imaš zato malo manj klicar, vendar imaš vseeno 1000 minut v mobitel ter 800 v druga omrežja. Tako, da če ne presežeš teh vrednosti je v čisto vseh pogledih za 2 koraka boljši...

fireX88 ::

M-XXXX je izjavil:

2013 je ugodnejši za skoraj vse primere porabe, ker prosto razporejaš enote + cenejši + ni omejen na mlade.

Huh? petka ima isto prenosa kot je vseh enot v 2013. Imaš neomejeno SMS-ov. Je pa res, da imaš zato malo manj klicar, vendar imaš vseeno 1000 minut v mobitel ter 800 v druga omrežja. Tako, da če ne presežeš teh vrednosti je v čisto vseh pogledih za 2 koraka boljši...


ja vse super in prav, ampak sta dva problema:
1. petka ima promocijsko obdobje do konec Junija, kaj bo naprej se še neve
2. paket je omejen na mlade!
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

PARTyZAN ::

3. paket je 5€ dražji od 2013.

fireX88 ::

4€. ampak imaš veliko več količin kot pri 2013
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

PARTyZAN ::

Če jih ne rabiš je to stran vržen denar.

M-XXXX ::

PARTyZAN je izjavil:

Če jih ne rabiš je to stran vržen denar.

Če ne rabiš je 20€ za 2013 stran vržen denar. Your point?

PARTyZAN ::

Moj point je, da je večini tistih 100mb prenosa v itak paketu premalo. 2013 ponuja povprečnemu naročniku bolj uravnotežene zakupljene količine za skoraj enako ceno.

Večina nas ne rabi neomejeno SMSov, štekaš? :)

Izaso ::

Lonsarg je izjavil:

Če rabiš veliko podatkov, potem je pri Tušmobilu bolje vzeti Free20/Mingl17, kot pa vsenajbolše. Ker imaš potem 2GB podatkov(oziroma neskončno, po 2GB se ti samo hitrost zniža)


Tole je res ja, kar se tiče prenosa podatkov imaš tule še več. Če ti je najbolj pomembno da imaš čimboljšo opcijo za net, potem def ena od teh opcij. Malo si počekiraj na webu no, kateri bi ti najbolj sedu. Sicer pa imajo pri Tušmobilu res hiter prenos podatkov, tako da bi ti znala ustrezat ta opcija.

dejanslo ::

123_meni je izjavil:

Ce odstopim od paketa dzabest in grem na paket 2013 ali plačam 11,87 EUR ali 30 EUR??

Jaz bi prekinil pogodbo dzabest in šel na 2013. To se pravi strošek 11,87 EUR...

Ali so pri mobitelu kot pošteni da ne moreš to naredit??


Si poskusil? :)
There`s More Than One Way To Do It

SLO_Matej ::

Kdor je zamudil Paket 2013 lahko do 30.6.2013 vzame Paket Pomlad 2013, ki se od prvotnega Paketa 2013 razlikuje le v ceni - ta je sedaj nekoliko višja in znaša 23 €.

jnce ::

priključnina pa je za 10€ nižja :)

šernk ::

Kaj ko bi naredili že en paket za polovico te cene in polovico podatkov ;(

ker porabim ravno toliko, da se mi iz džabesta ne splača preklopit na navadno naročnino in toliko da mi ostaja pri džabestu ogromno vsak mesec.
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Telekom - Paket 2013 v Paket 2014 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
11126183 (20121) harvey
»

Itak džabest! - novo (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
25844873 (18751) profii
»

SiMobil Paket 9 - Zavajanje (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
6414293 (11761) St235
»

Kateri telefon kupiti pri mobitelu.

Oddelek: Mobilne tehnologije
154647 (4188) SLO_Matej
»

Mobitel - Najcenejša možna naročnina (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
6317930 (15199) šernk

Več podobnih tem