» »

Mobitel - paket 2013

Mobitel - paket 2013

1
2
»

SLO_Matej ::

jnce je izjavil:

priključnina pa je za 10€ nižja :)

Priključna taksa je enaka, kot je bila pri Paketu 2013.

Okapi ::

Verjetno je mislil spremembo paketa.

O.

jnce ::

To ja.. se opravičujem :)

SLO_Matej ::

Nov akcijski paket Jesen 2013 pri Mobitelu.

Vsega po 500 enot: 500 min v Mobitel omrežju, 500 min v ostala slovenska omrežja, 500 SMS/MMS sporočil in 500 MB prenosa podatkov za 20 eur mesečno.

Na voljo pa je od danes do 31. oktobra 2013.

Okapi ::

Precej slabši od tistega za 2000 enot česarkoli.

O.

MacGyver141 ::

Okapi je izjavil:

Precej slabši od tistega za 2000 enot česarkoli.

O.


Ja, sam Dzabest je od 12-30 let, tale paket pa je za zasebne in poslovne uporabnike.

Okapi ::

Konec lanskega leta in letos spomladi je bil za vse.

O.

šernk ::

+ če imaš siol imaš paket eurobasket2013 za 21€. Drugače je pa najbolje počakat novoletno ponudbo spet pomojem.
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

hojnikb ::

al pa it k konkurenci ;)
#brezpodpisa

Dr_M ::

Konkurenca? Katera ze?

šernk ::

Simobil in tušmobil ;)

ne temu se ne da reči konkurenca, ker niso toliko cenejši kot so slabše njihove storitve. V x letih pri mobitelu brez ene same pripombe. Včasih pač crkne oddajnik, to zastopim, ne morem pa zastopit da stalno prekinja.
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

hojnikb ::

še vedno furam predplačnika pri M@, never been happier. V dobi skypov in viberjov je pač idiotsko plačevat 20€+ za nekaj česar ne rabiš. Seveda pa niso vsi tako kot jaz in dejansko rabijo take pakete...
#brezpodpisa

šernk ::

V dobi skypov in viberjov je pač idiotsko plačevat 20€+ za nekaj česar ne rabiš. Seveda pa niso vsi tako kot jaz in dejansko rabijo take pakete...


da in ne. Daljše zadeve ki trajajo tudi po 1 uro in več se seveda preko skypa meniš. Včasih pa pač pride navaden pogovor dolg 45min. 2-3x mesečno tako in si ob tistih 20€ če kličeš po redni tarifi.

nabrat 200min pogovorov v enem mesecu pa ni nobena umetnost, no morda za debatirat o vremenu je, ampak vse ostalo si takoj 10min tu, 10min tam.
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

Hayabusa ::

šernk
Simobil in tušmobil ;)
ne temu se ne da reči konkurenca, ker niso toliko cenejši kot so slabše njihove storitv

Simobil je gotof (skoraj ves dobiček vzame lastnik, nimajo EUR za vlaganje in kakovosten kader), tm dela in dela.


hojnikb
Prestavi se na izimobil, imaš za faktor 2 cenejše klice in 9 za podatke.
Omrežje je mobitel.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Hayabusa ()

Mikasa ::

šernk je izjavil:

Simobil in tušmobil ;)

ne temu se ne da reči konkurenca, ker niso toliko cenejši kot so slabše njihove storitve. V x letih pri mobitelu brez ene same pripombe. Včasih pač crkne oddajnik, to zastopim, ne morem pa zastopit da stalno prekinja.


Sori. Malce pretiravaš. Če bi imeli že od začetka vsi enake pogoje in če za Mobitelom ne bi stala država, bi bla slika danes drugačna. Verjemi meni. Sej veš kaj pravijo: Lahko srat s polnimi gatami :) Je pa še velik takšnih ki so jim tudi takšne storitve čist ok, se pa eni vsaj trudijo. To je pa tud neki!

šernk ::

Kaj, zakaj in kje ne vem. Meni je pomembno da če mi neka storitev ne deluje, da mi težavo preverijo in odpravijo čimprej.

torej 90% mmsov nisem prejel, včasih tudi dohodni klic ni prišel skozi...poklical na podporo, povedal približno kdaj se je to dogajalo, naslednje jutro me kliče tehnik da je napaka na strojni opremi (sam telefon ali sim kartica), vendar da naj grem na najbližji mobitelov center in zaprosim za menjavo sim kartice, če to ne bo pomagalo je pa problem v telefonu in ga bo treba poslat na servis. Ob priložnosti se oglasim pri njih, mi dajo novo sim kartico in problem rešen.

oprosti ampak prodajalca vedno ocenjujem po podpori ki jo nudi, nikoli pa po kvaliteti in ceni produktov ki jih ponuja.
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

EdoK ::

Uf, se mi zdi, da vsi operaterji delajo na tem, da nas spravijo na te maksimalne pakete. Večina paketov pri Mobitelu sploh nimajo smisla ob ceni 20 eur za JESEN ali paketi ZAME ob paketu NESKONČNI pri Simobilu. Verjetno se večina nas najde v enem od teh paketov. Tudi jaz, ki kličem pod 100 min/mesec. Izjeme so uporabniki, ki kličejo res minimalno in ekstremi. Edino pri BOB-u lahko prišparaš za eno malico na mesec.

dr.Akula ::

Je Telekom temu paketu zvišal ceno? Za mesec junij je naročnina brez ddv 16,94 eura (prej 16,50), z ddv pa 20,67 eura (prej 20,13).
ni podatka

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dr.Akula ()

Formula 1 ::

Je ja. Imam jaz isto.

Ziga Dolhar ::

Storitev Integral al Rokovnik al kaj že po novem zaračunavajo? :)
https://dolhar.si/

dr.Akula ::

@Ziga Ne, podražili so mesečno naročnino za paket. Ta podražitev je bila že na položnici za prejšnji mesec, ampak sem jo zgrešil, ker sem avtomatsko mislil da so stroški za tujino in nisem gledal točnih postavk.

Sem šel sedaj gledat položnice za nazaj in je res v položnici za marec sledeče obvestilo:

Obveščamo vas, da bomo 1. 5. 2014 spremenili cene nekaterih mobilnih naročniških paketov.
Naročniki, ki se s spremembo ne strinjajo, imajo do tega dne pravico odstopiti od naročniške pogodbe brez odpovednega roka, brez plačila stroškov prekinitve naročniškega razmerja in brez pogodbene kazni. Navedeno ne vpliva in ne posega v zapadle/neplačane ter pogodbeno dogovorjene obveznosti naročnika. Dodatne informacije so na voljo na www.telekom.si, na prodajnih mestih Telekoma Slovenije in na brezplačni telefonski številki 080 8000 ali 041 700 700.

Ker imam elektronsko položnico nikoli ne gledam kaj piše naprej dol in sem tole zgrešil; se mi pa zdi obvestilo precej skopo z informacijami, ker niti ne piše katere pakete to zadeva. Precej hinavska poteza Telekoma. Če se prav spomnim je brat, ko so podražili naročnino za paket Džabest, dobil posebej kuverto v kateri je pisalo da se bo paket podražil in da ima pravico odstopa od pogodbe. Tule pa nič razen generičnega obvestila na položnici. Lahko bi vsaj en mail poslali.
ni podatka

Okapi ::

Ziga Dolhar je izjavil:

Storitev Integral al Rokovnik al kaj že po novem zaračunavajo? :)
Ja.

storitev M:Rokovnik smo začeli zaračunavati 1. 3. 2014. O spremembah v zaračunavanju storitev smo uporabnike v skladu s Splošnimi pogoji dolžni obvestiti mesec dni pred spremembo - o tem smo uporabnike obvestili z obvestilom na januarskih računih in na našem spletnem mestu.

Če storitve ne želite več uporabljati, si jo lahko izključite na portalu Moj Telekom ali pa s poslanim sporočilom z vsebino MROKOVNIK IZKLOP na 1918. Ker z izklopom storitve izgubite tudi vse podatke/varnostne kopije podatkov, ki ste jih morda kdaj sinhronizirali z našim strežnikom, vam predlagam, da si jih prenesete na drugo mesto.

menjalnik ::

Hitro rabim vedet, če lahko vzameš telefon po akcijski ceni, če imaš ta paket? hvala!

PrimozR ::

041 700 700?

Verjetno ja, ampak boš moral podpisati 2-letno pogodbo. Pri modernih paketih se verjetno že splača razmisliti o menjavi (da dobiš neko število enot).

menjalnik ::

Po 15ih minutah čakanja na liniji so se mi oglasili in JA velja, če še koga zanima!
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Telekom - Paket 2013 v Paket 2014 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
11126155 (20093) harvey
»

Itak džabest! - novo (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
25844851 (18729) profii
»

SiMobil Paket 9 - Zavajanje (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
6414278 (11746) St235
»

Kateri telefon kupiti pri mobitelu.

Oddelek: Mobilne tehnologije
154642 (4183) SLO_Matej
»

Mobitel - Najcenejša možna naročnina (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
6317926 (15195) šernk

Več podobnih tem