» »

[WINDOWS 8] Vprašanja in težave

[WINDOWS 8] Vprašanja in težave

««
5 / 30
»»

krneki0001 ::

MrStein je izjavil:

krneki0001 je izjavil:

Ko delaš link imaš polje "Start in:" in tam se vpiše lokacija.

Sem mi je zdelo, da nisi prebral vprašanja.

Če zapinaš program na task bar, ali ga najdeš preko Start menije, nič od tega ne obstaja.
V primeru da naredim shortcut, pa seveda dela, sem tudi napisal.


Sem dobro prebral. Si probal v metroju kliknit desni gumb in kliknit spodaj na "open file location"?
Ko to zalaufaš imaš možnost "file", "home",.... In če klikneš na home, se ti odpre tudi opcioja "Properties", v kateri določiš "start in".

Tukaj potem lahko nastaviš začetni direktorij.
Asrock X99 Extreme 4 | Intel E5-2683V4 ES | 64GB DDR4 2400MHz ECC |
Samsung 250GB M.2 | Asus 1070 TI | 850W Antec | LC Tank Buster

Zgodovina sprememb…

MrStein ::

Heh, to si tak napisal, da mi ni bilo nič jasno, dokler nisem probal. Temu jaz rečen preprosto "properties od fajla" ;)

In ponavljam, ti ves čas govoriš o Shortcut-u, jaz pa o EXE fajlu. Exe fajli nimajo v Properties "Start In". To imajo shortcut-i.

Kot rečeno, gre za razliko med Win7 in Win8. Preverjeno in testirano.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

darkolord ::

saj zakaj bi pognal program z CWD nekim drugim, ne pa tistim, kjer se EXE fajl nahaja.
Saj v bistvu je vedno tako - proces, s katerim poganjaš tvoj test.cmd na namizju, ima za CD nastavljeno namizje.

CD se _ne_ uporablja za to, da aplikacija najde svoje fajle, ampak za to, da aplikacija dostopa do fajlov v trenutni mapi, v kateri se klicatelj nahaja.

Enostaven primer: če ti v cmdju v poljubni mapi pokličeš "del *.*" bi seveda rad, da ti pobriše fajle v trenutno nastavljeni mapi in ne vsebine system32 mape, kjer se cmd.exe nahaja.

MrStein ::

Mešaš command line (kjer seveda nočem, da CWD "skače naokoli", ampak da ostane tak kot je nastavljen - od mene) in GUI.
Jaz govorim o GUI.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

krneki0001 ::

Sej je oboje isto, ali cmd ali pa navaden gui program.
Asrock X99 Extreme 4 | Intel E5-2683V4 ES | 64GB DDR4 2400MHz ECC |
Samsung 250GB M.2 | Asus 1070 TI | 850W Antec | LC Tank Buster

MrStein ::

Ne, pri CMD user spreminja WD po svojih potrebah, v GUI aplikaciji pa ne more sploh.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

krneki0001 ::

Zakaj ne? GUI je samo še en cmd program z grafičnim vmesnikom.
Asrock X99 Extreme 4 | Intel E5-2683V4 ES | 64GB DDR4 2400MHz ECC |
Samsung 250GB M.2 | Asus 1070 TI | 850W Antec | LC Tank Buster

MrStein ::

Saj CMD programi tudi ne spreminjajo CWD.
User ga spremeni v CMD.exe. Vsi drugi programi (startani iz tega CMD.exe procesa) ga prevzamejo od CMD.exe procesa.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

darkolord ::

Saj CMD programi tudi ne spreminjajo CWD.
Če želijo, ga lahko.

Kakorkoli, če se program zanaša na CWD za svoje delovanje, je to bug v programu.

MrStein ::

Mali milijon programov dela tak.
Recimo uTorrent.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

sylver ::

Danes sem bil v Big Bangu in videl, da imajo za 59 EUR Windows 8 PRO 32/64 BIT VUP.

Kakšna različica je to? Je t osamo upgrade iz original windows 7?

Se lahko ta upgrade uporabi za povsem nov pc, kateri nima sistema še gor? Torej, ta upgrade bi služil kot celoten samostojen windows sistem.

Hvala.

Duhec ::

Žal ne.

rowky ::

Zdravo,
te zadnje informacije glede raznih primerjav med Win Xp in Win 8 so mi dale mislit, da bi na predpotopni računalnik probal namestit win8. Seveda bi to bil 32bitni, računalnik je pa predvsem za brskanje po spletu in tu in tam kakšen office dokument.
komponente:
AMD Athlon 64 3000+ 2GHz
1GB RAM
ATI Radeon 9600
Matična ASUS K8V-X

Bi to poganjal win8? nekje sem prebral, da so lahko problem starejše matične plošče?

MrStein ::

Metro aplikacije se updatajo mimo Windows Update sistema?
Bravo...

Se avtomatsko sploh ne updatajo? Ali gre za neke ločene nastavitve skrite nekje?
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: MrStein ()

darkolord ::

Ročno prek Store aplikacije (v zgornjem desnem kotu se ti izpiše, če so na voljo updati).

MrStein ::

Kaj je z Flash pluginom (v IE)?
Je že kar nekaj varnostnih lukenj. Na MS/Windows Update pa nič.

Če ročno instaliram Flash for IE (po zagonu nič ne jamra, da za Win8 ni namenjen, nisem pa do konca instaliral), a bo nadomestil "vgrajenega"?
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

darkolord ::

Flash ni od MS, zato ga ni in ne bo na Windows Update. Lahko namestiš zadnjo verzijo iz Adobe strani, sicer ti pa Flash (če mu to dovoliš) sam čekira in teži za updejte.

Flash v Metro IE pa deluje samo na straneh, ki so whitelistane (na compatibilty listu, ki se periodično updejta).

MrStein ::

Aha, torej ti ne veš, da je po novem Flash del IE(10)?
In se updata preko WU?

Check diz:
http://forums.adobe.com/thread/1091501
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

darkolord ::

To vem, da je zraven.

Nisem pa vedel, da bodo tudi popravki preko WU.

All updates are delivered through the Windows Update mechanism.

Alen Lina ::

Pozdravljeni, mojstri/ce ! :)

Imam namreč (zame) VELIK, za nekatere MAJHEN problem.

Še pred kratkim sem kupila nov prenosnik znamke - HP 655, na katerem je že bil nameščen Windows 8 slo/ang. Od prijatelja sem dobila CD, na katerem je naložen Windows 7, ker bi se rada znebila že nameščenega Win. 8.
Sicer problem je v inštalaciji windowsa 7. Ko vstavim cd, mi zažene okno za inštaliranje win 7, kliknem "istall", ta mi melje cca. 2 minuti, nato se mi pa prižge okno, v katerem piše : "WINDOWS SETUP EXPERIENCED AN UNEXPECTED ERROR. TO INSTALL WINDOWS RESTART THE INSTALLATION."

Vprašanja:
1. Kako pridem v BIOS, da zbrišem windows 8? (Namreč mnenja sem, da očitno mi računalnik zahteva, da moram najprej izbrisati windows 8, da lahko namestim windows 7.)
2. Ali je še kak drug način za izbris win. 8, da lahko na "easy" inštaliram windows 7?

Prosila bi za čimprejšne odgovore.. hvalaaa !!



(Pa vem, da se bom nekomu zdela zelo zelo zelo neumna, se glede tega opravičujem v naprej... ;) )

krneki0001 ::

Kako zaštartaš windows 7 cd? Ob zagonu računalnika, ali v windows 8 štartaš setup.exe?
Asrock X99 Extreme 4 | Intel E5-2683V4 ES | 64GB DDR4 2400MHz ECC |
Samsung 250GB M.2 | Asus 1070 TI | 850W Antec | LC Tank Buster

abyssus ::

Ponovno zaženi računalnik in pojdi v BIOS. Poišči BOOT sekcijo in nastavi, je first device CD/DVD. Potem znova zaženi računalnik in se bi ti moral računalnik zagnat s CDja. Nekaj časa bo mlelo potem pa boš izbrala jezik, za tem pa bodo na voljo urejanje particij. Pobriši vse (poskrbi prej za varnostno kopijo) in potem ustvari poljubno število novih particij ter na eno namesti Windows 7. Moralo bi iti. Jaz mam dve particiji, eno veliko 100GB (Windows in programi) drugo pa 400GB (dokumenti in ostali stuff). Priporočam nekaj takega in si potem vse installiraj na particijo C (zraven Windowsa), podatke pa na particijo D. Ker če bo prišlo do ponovnega formatiranja potem samo formatiraš particijo C, podatki pa ostanejo na D. Se splača.

fruc900 ::

Evo tudi sam sem naložil Win 8 na precej star prenosnik HP 6715b brez težav seveda ni šlo saj gonilnikov za navedeno integrirano kartico ATI X1200 ni, gonilnike od Viste, oz. Win 7 pa ni hotelo namestiti, kar dolgo časa sem brskal po netu in iskal gonilnike ampak nisem našel rešitve...nato pa sem potegnil gonilnike za Win7 šel na program pod lastnosti, združljivost in zagnal program v združljivostnem načinu kjer sem izbral Windows 7 in končno je namestilo grafičen golnike in sem dobil želejeno resolucijo....
....drugi problem je bil da se je prenosnik segreval do 80 stopnin šele takrat se je vklopil ventilator in ga ohladil na 70 stopinj nakar se je ponovno izklopil, to zadevo sem rešil tako, da sem v biosu omogočil neprestano delovanje ventilatorja, sedaj temperatura ne preseže 45 stopinj...

...drugače pa zelo zadovoljen z delovanjem Win8 na oko deluje bolj tekoče kot Win7, cca 2 uri me je motilo le to da ni starta in seveda metro, ampak sem zadevo na hitro raziskal in osvojil ter si ploščice v metroju na hitro uredil po svoje, ravno tako namizje...tako da starta ne pogrešam več :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: fruc900 ()

Alen Lina ::

Ziujo .. hvala Vam za nasvete in hvala na odgovorih ;)

Zdaj pa se jaz... CD zastartam normalno - ob zagonu racunalnika ..

Nihce od Vas pa mi se ni povedal kako sploh pridem v bios.. ker od 14h ze izvajam nasilje nad dveh tipkovnicah (ena brezzicna - druga od prenosnika) - in nikakor ne pridem "notr"... ;)

Vam se porocam o uspehu oz. neuspehu.. ;)

CaqKa ::

ko vklopiš računalnik. tipkaš ali po del tipki, ali pa po f2, ali pa po f12.
ponavadi zaslon nekje napiše kateri tika je taprava.

http://h30434.www3.hp.com/t5/Notebook-O...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: CaqKa ()

commissar ::

kje se da najceneje kupiti windows 8 (ne nadgradnjo)? angleške!

lp

Duhec ::

@Alen_Lina, za vstop v bios takoj ob vklopu tapkaj F10.

Hayabusa ::

Ob tej priložnosti bom čestital MS, da jih je uspelo tako skriti:
Start Windows 8 in Safe Mode with networking
http://kb.eset.com/esetkb/index?page=co...

Pride gost v lokal reče; "kavo bi".
Črno, belo, kapučino, makiato, projo, divko ?
Črno.
Močno, srednjo, brezkofeinsko ?
Močno.
Turško ali italijansko ?
Turško.
Sladkor, natren, brez ?

Model znori in reče: "ej kelnarca, kofe bi, jebela cesta, ne teorije strun v 12d vesolju in v tem času bi si ga že sam lahko skuhal.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Hayabusa ()

fruc900 ::

Pomotoma sem iz metroja izbrisal dve ikoni, namesto da bi dal odpni iz začetnega zaslona sem dal izbriši, sedaj pa me zanima kako se da te ikone dobiti nazaj saj jih tam kjer so vsi programi v metroju ni ???? kakšna ideja se jih da nazaj inštalirat, zbrisal sem ikono kolendar in pošta ?

Lonsarg ::

Če daš uninštall(kar so v slovenščini prevedli v izbriši), si odstranil zadevo, ne skril. Nazaj inštaliraš pa enako kot vse druge Metro aplikacije, preprosto greš v Microsoft Store in najdeš zadeve, ki si jih odstranil.

fruc900 ::

Lonsarg je izjavil:

Če daš uninštall(kar so v slovenščini prevedli v izbriši), si odstranil zadevo, ne skril. Nazaj inštaliraš pa enako kot vse druge Metro aplikacije, preprosto greš v Microsoft Store in najdeš zadeve, ki si jih odstranil.


teh ikon od metroja tu notri ne najdem ?

MrStein ::

Če gre za aplikacije, ki so del Windows (so prednaložene), potem jih nisi izbrisal, ampak so še vedno na disku.

Poglej (ugibam) v "Control Panel\Programs\Programs and Features" pod "Turn Windows features on or off" če jih najdeš in lahko nazaj daš.
Ali poguglaj "reinstall deleted metro app"...

Prvi zadetek je tole, pravi pa isto kot so ti že prej napisali: naloži ponovno preko Store.

Sem probal: izbrisal (Uninstall) sem app "Novice", potem pa odprl Store in ga tam poiskal (lupa). Naložiti mi sicer ne posti, ker nisem registriran...
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

fruc900 ::

MrStein je izjavil:

Če gre za aplikacije, ki so del Windows (so prednaložene), potem jih nisi izbrisal, ampak so še vedno na disku.

Poglej (ugibam) v "Control Panel\Programs\Programs and Features" pod "Turn Windows features on or off" če jih najdeš in lahko nazaj daš.
Ali poguglaj "reinstall deleted metro app"...

Prvi zadetek je tole, pravi pa isto kot so ti že prej napisali: naloži ponovno preko Store.

Sem probal: izbrisal (Uninstall) sem app "Novice", potem pa odprl Store in ga tam poiskal (lupa). Naložiti mi sicer ne posti, ker nisem registriran...


hvala za pomoč, na tem linku sem našel izgubljene ikone jih potegnil dol in ponovno namestil:

http://windows.microsoft.com/en-id/wind...

Lonsarg ::

In ta link ni nič drugega kot Windows Store.., samo pač web verzija in ne v obliki Windows Store aplikacije.

dkulcar ::

Živjo,

Tudi sam sem namestil Windows 8. Zaenkrat z njim zadovoljen. Se je pa pojavil en majhen problem. Računalnik noče sam preiti v stanje spanja. V Windows 7 je to šlo brez problema, sedaj pa windows 8 noče. V čem bi lahko bil problem?
Je potrebno kaj posebej nastavit?

Dober dan ::

Sem zadovoljen uporabnik osmice (originalne-študent varianta) ampak imam težavo. Zanima me ali jo je občutil še kdo in kako je zadevo odpravil? In sicer:
Pred 2 mesecema mi je zmanjkalo elektrike in se je PC pač ugasnil. Ko sem ga nanovo zalaufal, je vse štekalo, in bilo neodzivno. Programi ob startupu so potrebovali cca (brez heca) 10 minut da so se zagnali(antivirus,sound itd..), kar naj bi naredil takoj ko se sistem zažene. No zadevo sem takrat rešil z ponovnim formatim. Od takrat do danes je vse delovalo bp. Hitrosti ni primanjkovalo niti za trenutek. Danes pa je spet nenapovedano zmanjkalo elektrike in računalnik ima spet enake težave. Vse komponente v računalniku so stare max 7 mesecev. Pri sedmici nisem nikoli imel teh težav ko je zmanjkalo elektrike.. Malo me že jezi tole in bom verjetno naredil korak nazaj, če se bo tole še ponavljalo..

kiwolina ::

Zdravo!

Kupila sem prenosni računalnik znamke Asus, kjer so naloženi Windowsi 8. Ker jih sovražim bi jih rada zbrisala in naložila gor windows 7. V celoti, ne samo oni star button. Problem je, ker ne morem vstopit niti v bios, ker se računalnik tako hitro zažene. Kako bi jaz tole mašinco sformatirala?

MrStein ::

Daš not namestitveni DVD in slediš navodilom?
(ali USB ključ)
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

kiwolina ::

ja, pa grem v setup, pa mi napiše : Windows Setup experienced an unexpected error. To install Windows, restart the instalation. Ponovim postopek pa vedno znova to napiše :(

AvtoR ::

kiwolina je izjavil:

Zdravo!

Kupila sem prenosni računalnik znamke Asus, kjer so naloženi Windowsi 8. Ker jih sovražim bi jih rada zbrisala in naložila gor windows 7. V celoti, ne samo oni star button. Problem je, ker ne morem vstopit niti v bios, ker se računalnik tako hitro zažene. Kako bi jaz tole mašinco sformatirala?


Inštaliraj Pokki start menu in gadget pack, pa boš dobila funkcionalnost win7. Edino aerota ne bo...

kiwolina ::

sem probala inštalirat pokki start menu pa ne gre. mi napiše: sorry! something went wrong. moj prenosnik je hater :D gadgetsi pa so šli normalno.

MrStein ::

kiwolina je izjavil:

ja, pa grem v setup, pa mi napiše : Windows Setup experienced an unexpected error. To install Windows, restart the instalation. Ponovim postopek pa vedno znova to napiše :(

Sorry, sem pozabil en korak, torej:
- daš not USB ali DVD
- vklopiš ali resetiraš PC (da se zažene z DVD-a oz. USB ključka - torej da ne gre v Windows 8, ampak direkt v Windows 7 Setup)
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

CaqKa ::

dkulcar je izjavil:

Živjo,

Tudi sam sem namestil Windows 8. Zaenkrat z njim zadovoljen. Se je pa pojavil en majhen problem. Računalnik noče sam preiti v stanje spanja. V Windows 7 je to šlo brez problema, sedaj pa windows 8 noče. V čem bi lahko bil problem?
Je potrebno kaj posebej nastavit?

ja načeloma si sam nastaviš to.
nekje med nastavitvami porabe je to.

Dober dan je izjavil:

Sem zadovoljen uporabnik osmice (originalne-študent varianta) ampak imam težavo. Zanima me ali jo je občutil še kdo in kako je zadevo odpravil? In sicer:
Pred 2 mesecema mi je zmanjkalo elektrike in se je PC pač ugasnil. Ko sem ga nanovo zalaufal, je vse štekalo, in bilo neodzivno. Programi ob startupu so potrebovali cca (brez heca) 10 minut da so se zagnali(antivirus,sound itd..), kar naj bi naredil takoj ko se sistem zažene. No zadevo sem takrat rešil z ponovnim formatim. Od takrat do danes je vse delovalo bp. Hitrosti ni primanjkovalo niti za trenutek. Danes pa je spet nenapovedano zmanjkalo elektrike in računalnik ima spet enake težave. Vse komponente v računalniku so stare max 7 mesecev. Pri sedmici nisem nikoli imel teh težav ko je zmanjkalo elektrike.. Malo me že jezi tole in bom verjetno naredil korak nazaj, če se bo tole še ponavljalo..

Jaz imam asus EEE 1201N, simptom počasnega nalaganja pa sem zasledil in naknadno ugotovil da se iz nevem kakega razloga niso vsi rami prepoznali, ampak samo 750MB namesto 3G. Ponavadi pomaga da vzamem baterijo ven in ga izklopim iz elektrike, dam bios na tovarniške nastavitve in potem spet dela.
ampak taka napaka nima veze če imaš win7 ali pa win8, ker se napaka zgodi na nižjem nivoju...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: CaqKa ()

Dober dan ::

CaqKa, meni pa deluje računalnik brez problemov. Zazna vse rame ipd. Sem zdaj dal nazaj si sedmico na PC in sem mu nalašč odvzel napetost, da sem videl kaj se zgodi. Ko ga zalavfam, težav ni. Vse teče gladko kot da ni zmanjkalo elektrike. Je pa ta sedmica proti osmici dosti počasnejša.. se mi zdi, da si bom mogu umislit ssd..
Kupil sem nov hitachi hdd 1TB prostora(po hitrosti ekvivalenten wd-blueju) in se mi zdi na sedmici ful počasen, sploh ko kaj inštaliram. Dokler ni v osmici zmanjkalo elektrije je bilo vse veliko bolj odzivno, v sedmici pa je to neka žalost...

krneki0001 ::

Pejt najaz na win8, pa bo vse hitrejš laufalo. Jst sploh pomislim ne na windows 7.

To da si imel probleme je bilo pa najbrž to, da si sredi upgrejda na silo ugasnil računalnik al je pa štroma zmanjkal. Na sedmici dej service pack inštalirat, pa nekje na sred instala na silo resetirajcomp, pa boš videl da bo enak problem.
Asrock X99 Extreme 4 | Intel E5-2683V4 ES | 64GB DDR4 2400MHz ECC |
Samsung 250GB M.2 | Asus 1070 TI | 850W Antec | LC Tank Buster

Dober dan ::

Ne vem, da bi se kakšne posodobitve inštalirale. Slednje naj bi prišle vsak drugi torek kar je bilo pa včeraj tako da dvomim da je to.. Je pa res da že pogrešam win8.. sedmica proti osmici je kot jugo proti bmwju.. Bom probal do konca tedna dobit en 64GB ssd pa bom nazaj naložu osmico. Pa bom potem vidu kako bo stvar delovala

krneki0001 ::

Meni se je pred par tedni prvič odkar uporabljam windows 8 zadeva sesula. Sesula se je pa zaradi driverja, ki sem ga vsilil sistemu. Šel sem spreminjat in reprogramirat nepodpisan driver za USB ključ, ki spremeni navaden usb ključ kot permament drive (torej kot da je disk in ga tudi win 8 spoznajo kot da je disk). To je zato, da lahko potem narediš particije na usb ključu in ostali sistemi windows vidijo samo prvo particijo, druge pa ne zaznajo. (primerno za certifikate skrivat in podobne zadeve).

Rešitev je bila pa safe mode in odinštaliranje napačnega driverja.
Asrock X99 Extreme 4 | Intel E5-2683V4 ES | 64GB DDR4 2400MHz ECC |
Samsung 250GB M.2 | Asus 1070 TI | 850W Antec | LC Tank Buster

Enron x86 ::

Meni pa AntiMalware Service (Windows Defender) štrajka zadnje čase na Windows 8. Prejle sem z ene spletne strani preko Firefoxa prenesel eno majhno slikico (cca 60 KB), pa je bilo treba čakat sigurno 2 minuti, preden jo je odprlo (preneslo jo je seveda takoj), medtem je pa proces AntiMalware Service porabljal pribl. 25 % procesorja. Ne vem, a je program tako slabo napisan in ne zna pravilno razporedit prioritet (namesto da bi preiskoval trenutno stvar, se npr. posodablja) ali pa je kaj drugega ...

lp
Core i5-4690K@4.7| ASUS MAXIMUS VII HERO| 16 GB Corsair LP DDR3 1866 MHz|
ASUS 970 STRIX| SB Z OEM| Samsung 840 EVO 250 GB|
Seagate 2 TB| EVGA SuperNOVA G2 750 W| Fractal Define R4

krneki0001 ::

Odpri windows defender in ga updejtaj na roko.
Asrock X99 Extreme 4 | Intel E5-2683V4 ES | 64GB DDR4 2400MHz ECC |
Samsung 250GB M.2 | Asus 1070 TI | 850W Antec | LC Tank Buster

MrStein ::

Screw automatism, real men do everything manually!
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!
««
5 / 30
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Konec podpore za Windows 7 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Operacijski sistemi
14270748 (62998) dr.Akula
»

Pravi razlog, zakaj je Microsoft preskočil Windows 9 (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Operacijski sistemi
9140345 (33722) Key Quest
»

windows 8.1 (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
9916985 (11089) solatko
»

Windows 8.1 je prispel (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Novice / Operacijski sistemi
27081514 (65901) phone8
»

win7 ali win8.1 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
10237343 (20807) AlkaZar

Več podobnih tem