» »

Polo

Polo

helo ::

hmm,

imam VW Polo Clasic, l.2000 brez levega ogledala (na šoferski strani). Pa me zanima ali lahko namotiram ogledalo drugega vozila, ali je lahko le Polo clasic, ter ali mora bit letnik ogledala 2000? je lahko starejše, novejše ogledalo? se lahko namontira ogledalo od polo kratkega modela?ali recimo od passata?
ogledalo je električno ima 4 električne žice notri, ki jih mehanska nimajo.
je kje v Lj. možnost nakupa takšnega ogledala, lahko je staro/novo... skoraj raje staro..

hvala

mr1two ::

Za kakšen avtoodpad si že slišal? Tam se najde še marsikaj uporabnega.
Uporaba troblje v avtu povzroči krčenje možganov.

helo ::

sem,

helo je izjavil:



..Pa me zanima ali lahko namotiram ogledalo drugega vozila, ali je lahko le Polo clasic, ter ali mora bit letnik ogledala 2000? je lahko starejše, novejše ogledalo? se lahko namontira ogledalo od polo kratkega modela?ali recimo od passata?
ogledalo je električno ima 4 električne žice notri, ki jih mehanska nimajo.
je kje v Lj. možnost nakupa takšnega ogledala, lahko je staro/novo... skoraj raje staro..

hvala

Mikec17 ::

Pozdravljeni
Imam VW polo letnik 1998. Imam eno težavo in sicer ne deluje mi centralno zaklepanje. Baterija je nova pa še vedno ne deluje. Mislim, da moram samo kalibrirati ključ vendar ne vem kako. Ali mi lahko kdo pomaga?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri avto? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Na cesti
14619390 (7836) scipascapa
»

Nakup novega avtomobila do 18.000€ (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
9020946 (15892) Netrunner
»

Brisalci na vozilu

Oddelek: Na cesti
469884 (7272) ...:TOMI:...
»

Kakšne avtomobile vozite in kako ste z njimi zadovolni? Kritika, kakšna popravila in (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Na cesti
10828192 (17485) MrBrdo
»

Mal avto? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
12814175 (10389) kreki

Več podobnih tem