» »

Kje kupujete oblačila?

Kje kupujete oblačila?

Temo vidijo: vsi
««
4 / 13
»»

CleanPower ::

hehe te gumbi so mal nerodni ja. jst zapnem samo enega ali dva, potem pa ženske komentirajo naj zapnem gumbe. ja nevem kaj gledajo:)
Celsius - če hodlaš $400 za 30dni, dobiš 50$ nagrade
https://celsiusnetwork.app.link/1453486815

RockyS ::

Hlače v J&J in C&A, za majice in puloverje ebay in ioffer, čevlji pa kje naletim na dobro ceno. Kupujem pa sproti.

Looooooka ::

oemdzi je izjavil:

Ja to bo ta vzrok za problem , Grki so se zajebali z temi cunjami 5eur/kg, zdj pa majo !

Ne resno .. zakaj posiljujes folk z tem kaksni klosarji smo ce ne zmecemo nevem kolk dnarja na cunje ... Tudi ko gledam neke puloverje za 50 eur se samo cudim kaj je takega na tej majici ko mi pa ponavadi tista za 20 eur boljse izgleda.

No lej...clovek si kupi to kar si lahko privosci. Ampak ce nimas ravno denarja za cez okno metat se vedno velja tisti stari pregovor...nimam dovolj denarja da bi kupoval poceni.
Ce ti je kaksna drazja cunja vsec...si jo pac kupis. Pogledas firmo pogledas material(vsak bombaz pac tud ni isti) in se potem odlocis.
Dejstvo je, da vse moje majice/srajce/hlace od kksnih "firm", ki so stale parkrat tok kot roba v raznih H&m-jih zdrzijo leta in leta. Pac kvaliteta.
V osnovi do za H&M in podobne za VECINO izdelkov NE velja in je izkusnja obratno. Kar pa seveda ne pomeni, da se tudi v the stacunah za maso ne najde kvalitetne robe. Vcasih mas sreco pa gre.
Morm pa rect, da cedalje vec stvari narocam preko internet iz tujine. Mogoce prvic zajebem z velikostjo(res da ma vsaka firma svoja navodila za mere ampak pac vcasih vsekas mimo)...ampak ko jo enkrat vem ni vec problema.
Tud roba, ki jo pri nas prodajajo je vizualen drek. Ne govorim o ceni in kvaliteti ampak kar se tice izbire v stilih smo dejansko za poljaki, cehi, turki...trgovci so zaradi te "kupi poceni in vrzi stran" logike zaceli uvazati slabso robo in se niti ne trudijo med nekih boljsih kolekcij.
Z izjemo par izdelkov v sportini, ki potem stanejo 600 eur(lepse izdelke drugih firm pa v tujini dobis za 100-200 eur). In tega pri nas sploh ni. Odprejo eno G-Star stacuno pa mislijo da so boga za jajca prijel.
Izbire pri nas ni tko, da tisti, ki kupujejo v tujini tega ne delajo zato, ker se majo za fine ampak, ker dejansko nasi trgovci nimajo interesa, da bi ponudili kaj vec. Njihova kriva.

RockyS je izjavil:

Hlače v J&J in C&A, za majice in puloverje ebay in ioffer, čevlji pa kje naletim na dobro ceno. Kupujem pa sproti.

C&A ma vsake tok cajta kar konkretno fine izdelke. Ta teden prvic nisem mel srece :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Looooooka ()

krneki0001 ::

looooooka, mislim da ne drži stavek "...clovek si kupi to kar si lahko privosci..."

Nekaterim se nam zdi bedasto dajat za cunjo 50 evrov, ko pa veš, da je ista cunja v Trstu 3 evre, če pa mal glihaš pa 2 evra.
Žena kupuje cunje v Mireli (štacuna v trstu) in tam je kupila jakno za 3 evre, pri nas je enaka jakna v sportini 75 evrov.
Enako velja za majice (t-shirte) - nabavna cena je 1 evro za 10 komadov. Nekaj gor napišeš, pa prodajaš po 20 evrov komad, mulci pa vsi veseli, kok so pocen majice.
Al pa kake jakne za v hribe. Vse kar se prodaja po velikih centrih je zastarelo - 5 do 8 let stara roba, ki gre v tujini ven iz skladišč, pri nas jo pa ptov poceni kupijo (po 5 evrov na komad, ker skladišča praznijo), potem pa prodajajo po 300 evrov in enkrat na leto naredijo poputste 50% in ljudje še vedno 30X preplačajo izdelek, ki je sedaj že 10 let star.

In ravno zato se mi bedasto zdi dajat tok denarja zato da bodo naši trgovci živeli. Zaradi mene, če vsi propadejo ob tej požrešnosti.
Asrock X99 Extreme 4 | Intel E5-2683V4 ES | 64GB DDR4 2400MHz ECC |
Samsung 250GB M.2 | Asus 1070 TI | 850W Antec | LC Tank Buster

bdoxx ::

ne bluzi

blackbfm ::

Žena kupuje cunje v Mireli (štacuna v trstu) in tam je kupila jakno za 3 evre, pri nas je enaka jakna v sportini 75 evrov.


ja pol ima tista jakna nabavno ceno 3 cente ali pa še manj, in tvojo ženo nategujejo:)

Looooooka ::

nebivedu avto, bencin, cas.
Clovek si mora to prvo privoscit. :)
Marze nasih trgovcev so pa ze znane...

>>><<< ::

ve kdo mogoče, kje se dobi puloverje brez patenta? To je tisti elastični trak na spodnjem delu puloverja, da ne bo pomote :)

 pulover na patent

pulover na patent

ATI cards are like buses... They're huge, red and have bad drivers.

gruntfürmich ::

bdoxx je izjavil:

ne bluzi

točno tko. nebivedu bluzi na polno. ne rečem da kaj ni res, vendar se mi zdi da ga v 95% ni za upoštevat nikjer.
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

gzibret ::

Meni se pa kar zdo, da nebivedu prav nič ne pretirava. No ja, malo že, prav veliko pa ne.
Vse je za neki dobr!

krneki0001 ::

gruntfürmich
Si kdaj bil kakšnem velikanskem skladišču, kjer prodajajo cunje?
Recimo v Milanu je eno tako skladišče. Cunj je malo morje. Ker morajo vsake toliko časa robo presortirat in jo je nekaj že zelo stare, tisto prodajo za par evrov, samo da spraznijo in s tem pridobijo prostor za novo robo. Ta roba se prodaja po 50 evrov ne na komad, ampak na paleto.

In če greš v pohodnika (BTC štacuna), prosi tam za star (STAR kot OLD) katalog. Sigurno ga ima. Potem pa na zadnjih straneh tega starega kataloga poglej stvari, ki so močno znižane, recimo kake kvalitetne pohodniške jakne ali pa hlače. Ker gredo ven iz prodaje je cena zelo nizka. In sedaj pojdi v sport 2000 ali pa v gigasport pa si poglej izdelke. Točno ti izdelki, ki so v starih katalogih že izločeni za odprodajo po mnogo nižji ceni, se pri nas prodajajo kot novi in po nevljudno visokih cenah.
Ob tem, da so jih kupili skupaj na paleti za 50 evrov, jih sedaj prodajajo po 300 evrov na komad.

In ja splača se it v Milano v to skladišče enkrat na leto, pa si za 100 evrov pripelješ cel prtljažnik cunj.

To glede jaken, je meni naredil lastnik pohodnika, ker sem mu zatežil, da ima predrago, mi je s katalogom pokazal katere cunje so nove in katere so stare, potem sva šla pa zraven v šport 2000 in mi je pokazal kako stare so njihove cunje in kakšne so cene, pa kok imajo dobička na eni jakni.
Asrock X99 Extreme 4 | Intel E5-2683V4 ES | 64GB DDR4 2400MHz ECC |
Samsung 250GB M.2 | Asus 1070 TI | 850W Antec | LC Tank Buster

Zgodovina sprememb…

RockyS ::

Enako velja za obutev v Sloveniji, stari modeli se prodajajo po začetni ceni, ki je overrated.
Sem že enkrat napisal štorijo iz Massa, ko so prodajali ponarejene superge in njihov odziv je bil "da je to pač 3. kakovostni razred" takoj sem postavil vprašanje zakaj pa ga prodajajo po ceni, ki velj za 1. kakovostni razred pa sem dobil samo :O

P.S.
V C&A imajo hlače z zadrgo(danes nabavil) :P

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: RockyS ()

gruntfürmich ::

nebivedu
ne kopujem cot v teh trgovinah, tko da me popolnoma nič ne gane koliko stare cote imajo te trgovine za masovno prodajo. sam nakupujem (če že) kar specifične stvari, katere vedno preverim tudi na netu in uradni spletni strani če se gre za večjo stvar, tko da teh 'afer' s starimi cotami praktično ne opazim.
vendar vse to ne spremeni dejstva da bluziš na polno.
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Zgodovina sprememb…

krneki0001 ::

In v čem bluzim? Če povem po resnici? Je to bluzenje?
Asrock X99 Extreme 4 | Intel E5-2683V4 ES | 64GB DDR4 2400MHz ECC |
Samsung 250GB M.2 | Asus 1070 TI | 850W Antec | LC Tank Buster

Alamar ::

Mirela je cigansko skladišče proti kateremu zgleda tržnica v Veliki Kladuši nobel veleblagovnica. Enkrat sem bil tam in ne vzamem tistih cunj, če mi jih zastonj potalajajo. Smrdeče cunje najnižje kvalitete.

krneki0001 ::

Alamar je izjavil:

Mirela je cigansko skladišče proti kateremu zgleda tržnica v Veliki Kladuši nobel veleblagovnica. Enkrat sem bil tam in ne vzamem tistih cunj, če mi jih zastonj potalajajo. Smrdeče cunje najnižje kvalitete.


Vse tiste cunje se ponavadi zjutraj pokupijo (pokupijo jih slovenski preprodajalci), popoldne so pa že po 15X višji ceni prodajajo v štacunah pri nas in jih z veseljem kupujete. Tok o ciganskem skladišču.

Pa če te zanima, enako smrdi v vsakem skladišču z blagom.
Asrock X99 Extreme 4 | Intel E5-2683V4 ES | 64GB DDR4 2400MHz ECC |
Samsung 250GB M.2 | Asus 1070 TI | 850W Antec | LC Tank Buster

Alamar ::

V bistvu me ne zanima, ker ne kupujem cot tako nizke kakovosti, kjerkoli se že prodajajo. Še manj pa hodim po usmrajenih skladiščih s cotami. Sploh pa ne razumem nekaterih ljudi tukaj, ki kupujejo poceni krš robo, ki se razpade po treh pranjih. Mislim gate za 2 EUR.:))

bluefish ::

Ne posplošuj. Da, mnoge poceni cunje so drek, mnoge pa zdržijo veliko več kot tiste dražje in kao bolj kvalitetne.

Ko si že pri gatah. Tiste iz H&M so pakirane v paketu po tri za 15€. Dejansko pa se zlepa ne znucajo.

krneki0001 ::

Alamar je izjavil:

V bistvu me ne zanima, ker ne kupujem cot tako nizke kakovosti, kjerkoli se že prodajajo. Še manj pa hodim po usmrajenih skladiščih s cotami. Sploh pa ne razumem nekaterih ljudi tukaj, ki kupujejo poceni krš robo, ki se razpade po treh pranjih. Mislim gate za 2 EUR.:))


Sej ne veš ali ti prodajajo kvalitetno ali pa krš. Poznam ljudi, ki so za firmo maya maya delali našitke in deklaracije. Iz firme so prinesli cote po 1 euro, kupljene v skladiščih ala Mirela, ko so pa imele navezene oznake maya maya in zašito gor deklaracijo, so bile vredne pa 50 evrov. In ljudje so to kupovali kot dobro znamko.
Enako se pa komot dogaja z vsemi priznanimi znamkami, tako da ne govori prehitro.
Asrock X99 Extreme 4 | Intel E5-2683V4 ES | 64GB DDR4 2400MHz ECC |
Samsung 250GB M.2 | Asus 1070 TI | 850W Antec | LC Tank Buster

Zgodovina sprememb…

Alamar ::

Zato pa večinoma ne kupujem v trgovinah, ampak naročim pri privat šiviljstvu kjer vem, da je iz kvalitetnih materialov. Gate za 2 EUR ali kaj šele bunda za 3 EUR pač ne more biti iz kvalitetnega materiala in kakovostnega šivanja.

Okapi ::

Ker za gate pa res rabiš kakovosten šiv, ne?;) Pri marsikateri zadevi je važno samo, koliko časa zdržijo, dokler se ne strgajo, ker danes nihče več pri zdravi pameti ne krpa gat ali štunfov, in potem si pač preračunaš - gate za 3 evre, ki zdržijo 5 pranj, ali gate za 30 evrov, ki zdržijo 15 pranj.

O.

CleanPower ::

upam da ti zdržiš vsaj eno pranje
Celsius - če hodlaš $400 za 30dni, dobiš 50$ nagrade
https://celsiusnetwork.app.link/1453486815

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: thramos ()

bdoxx ::

@nebivedu
to za skladišče v milanu? to lahko gre vsak tja in kupi?

krneki0001 ::

Včasih, ko smo po smučarske jakne (spyder pri nas 400 tam 50€) hodili, se je dalo. Pomoje je še vedno enako, saj vsak hoče samo zaslužit.
Asrock X99 Extreme 4 | Intel E5-2683V4 ES | 64GB DDR4 2400MHz ECC |
Samsung 250GB M.2 | Asus 1070 TI | 850W Antec | LC Tank Buster

bdoxx ::

no če bo kdo 100% vedel, da to drži naj pove pa se peljem pogledat.
pa stric google nič ne ve o tem..

gregor ::

ali lahko morda kdo napiše katere tuje spletne trgovine so "popularne"
torej kje se najceneje dobi takšen in drugačen tekstil, obutev ipd...

hvala

LP

krneki0001 ::

Za spletne ravno ne vem, ampak recimo za adidasove stvari je najcenejša njihova industrijska prodajalna v celovcu.
Asrock X99 Extreme 4 | Intel E5-2683V4 ES | 64GB DDR4 2400MHz ECC |
Samsung 250GB M.2 | Asus 1070 TI | 850W Antec | LC Tank Buster

Zgodovina sprememb…

Okapi ::

Za obutev javari (co.uk in de). V bistvu je to nekakšna podružnica Amazona, dela z istim uporabniškim imenom. Imajo brezplačno poštnino do Slovenije, pride v par dneh. Za športna oblačila in obutev pa recimo globettroter.de. Sicer pa je večina uporabnejših štacun tudi na Amazonu (co.uk in de), s tem, da če tam najdeš kaj zanimivega, se običajno splača pogledati na spletno stran od posamezne trgovine, ker imajo pogosto na Amazonu višje cene (oziroma dražjo poštnino).

O.

gregor ::

ali je že morda kdo kupoval oblačila v tej trgovini:
http://www.thehut.com/home.dept?locover...
poštnina je brezplačna

morda kdo pozno trgovino, ki ima veliko izbiro pohodniških, planinskih čevljev?, in seveda ugodne cene

hvala

LP

Okapi ::

morda kdo pozno trgovino, ki ima veliko izbiro pohodniških, planinskih čevljev?, in seveda ugodne cene
Javari, Globetrotter.

O.

innerspace ::

Iscem poceni (no-name) softshell s kapuco, vodni stolpec min.5000mm, crne ali temno sive barve.
Popuste sem zal zamudil, nazadnje sem videl spodobne softshell jaknce od McKinleya v InterSportu, cena pa pretirana, okoli 70€...Icepeak pa pogumnih 99€. Sem direkt odkorakal ven.

Poleg softshella iscem tudi obicajno crno felpo s kapuco. Priblizno tako, se raje malo tezji material.

Ima kdo dober nasvet kje dobit kako ugodno varianto(lahko tudi prek spleta)??
Thnx
Donate BTC here: 35KR84u3rXN3in1kCw9YHRz4WF3r5kfFF4

Okapi ::

cortez ::

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: cortez ()

krneki0001 ::

innerspace je izjavil:

Iscem poceni (no-name) softshell s kapuco, vodni stolpec min.5000mm, crne ali temno sive barve.
Popuste sem zal zamudil, nazadnje sem videl spodobne softshell jaknce od McKinleya v InterSportu, cena pa pretirana, okoli 70€...Icepeak pa pogumnih 99€. Sem direkt odkorakal ven.

Poleg softshella iscem tudi obicajno crno felpo s kapuco. Priblizno tako, se raje malo tezji material.


Ima kdo dober nasvet kje dobit kako ugodno varianto(lahko tudi prek spleta)??
Thnx



noname softshell dobiš v army shopu (v panterju - BTC hala A klet ga imajo sigurno). Sicer ima na rokavih žepe in prostor za našitke, ampak...
Meni črn zdrži okoli 4 ure hoje po dežju, cena je pa pod 80 evri.
Asrock X99 Extreme 4 | Intel E5-2683V4 ES | 64GB DDR4 2400MHz ECC |
Samsung 250GB M.2 | Asus 1070 TI | 850W Antec | LC Tank Buster

Okapi ::

Evo, kot nalašč za innerspaca, konec meseca bodo imeli v Hoferju črno-sive softshelle s kapuco in 5000 mm vodnega stolpca. Cene sicer še ni, ampak sigurno ne bo več kot 50 evrov. Po mojem bodo po 30 €.

http://www.inoc.hofer.si/index.php/sl/p...

letmein ::

gregor je izjavil:

ali je že morda kdo kupoval oblačila v tej trgovini:
http://www.thehut.com/home.dept?locover...
poštnina je brezplačna


Trgovina je vredu, ponavadi traja 6 delovnih dni da dobim pošiljko(prek AT pošte pošiljajo). Pošljejo pa vsak artikel posebej.

innerspace ::

Okapi je izjavil:

Evo, kot nalašč za innerspaca, konec meseca bodo imeli v Hoferju črno-sive softshelle s kapuco in 5000 mm vodnega stolpca. Cene sicer še ni, ampak sigurno ne bo več kot 50 evrov. Po mojem bodo po 30 €.

http://www.inoc.hofer.si/index.php/sl/p...


Hvala za tole!! Grem po spalko in cakat pred vhod;)
Donate BTC here: 35KR84u3rXN3in1kCw9YHRz4WF3r5kfFF4

Tac20 ::

moja napaka, sem mislil da je ena druga štacuna.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tac20 ()

Vitez ::

Meni gre na K, da je v Sloveniji še vedno trend velikih trgovin. V tujini ga že opuščajo. če jaz pridem kupovat zimsko jakno in imajo v Emporiumu 100 zimskih jaken, je velika verjetnost, da ne bom kupil nobene. Ker je preveč izbire in prevelika izbira me zmede. če bi bilo jaken 5-6, bi se najbrž za eno odločil.

jype ::

Zimsko jakno se kupi na razprodaji v Iglu sportu, z izkaznico planinske zveze.

Gladi ::

Vitez je izjavil:

Meni gre na K, da je v Sloveniji še vedno trend velikih trgovin. V tujini ga že opuščajo. če jaz pridem kupovat zimsko jakno in imajo v Emporiumu 100 zimskih jaken, je velika verjetnost, da ne bom kupil nobene. Ker je preveč izbire in prevelika izbira me zmede. če bi bilo jaken 5-6, bi se najbrž za eno odločil.

Če imaš probleme sam s sabo, ti ne pomaga ne mala in ne velika štacuna.

Okapi ::

če jaz pridem kupovat zimsko jakno in imajo v Emporiumu 100 zimskih jaken, je velika verjetnost, da ne bom kupil nobene. Ker je preveč izbire
No, mene pa moti, ker je izbire premalo;) Zato kupujem v glavnem samo še v spletu, kjer imam načeloma na izbiro vse. Škoda samo, da ni vsega na voljo na enem samem, pregledno urejenem mestu.

Zimsko jakno se kupi na razprodaji v Iglu sportu, z izkaznico planinske zveze.
Ali pa na razprodaji pri Amazonu, Globettroterju, eBayu ali kjer je pač tisti hip mogoče dobiti najugodnejšo robo.

Jaz sem si recimo za po mestu omislil tole, znižano s 180 na 70 evrov.
http://www.globetrotter.de/de/shop/deta...

O.

jype ::

Ja, jaz na globetrotterju praktično vse kupim že zadnjih 10 let. So kar prijazni in vse zrihtajo, pa mail o akciji pošljejo še preden jim vsa zaloga poide.

Vitez ::

Okapi je izjavil:

Zato kupujem v glavnem samo še v spletu, kjer imam načeloma na izbiro vse.


Jaz ne upam kupovat cunj preko spleta, zaradi številk.

Okapi ::

Cene sicer še ni, ampak sigurno ne bo več kot 50 evrov.
OK, malo sem se zmotil, sedaj je cena že znana in bodo tile Hoferjevi softshelli po 60 evrov. Ampak kot gledam cene podobnih jakn po netu, je to še vedno kar ugodna cena.

O.

LeQuack ::

Obleke so tako kot avto ter telefon statusni simbol. Zato je treba vedno kupiti najdražje (z znamko na vidnem mestu), to si je vredno zapomniti, saj drugače boš izpadel reven in ni večje muke za človeka.
Quack !

krneki0001 ::

Kaj vi sploh smatrate pod nazivom "soft shell"?

Zame je "soft shell", jakna, ki je zelo tanka a nepremočljiva in te zaščiti samo pred vetrom in vlago ter dežjem. Nima nobene izolacije in nima zaščite za zadrževanje toplote in ni topla.

Ali je to za vas kaj drugega, ker mislim, da se ne razumemo čisto kaj je kaj. Da bomo vedeli o čem se pogovarjamo.
Asrock X99 Extreme 4 | Intel E5-2683V4 ES | 64GB DDR4 2400MHz ECC |
Samsung 250GB M.2 | Asus 1070 TI | 850W Antec | LC Tank Buster

Zgodovina sprememb…

The Player ::

LeQuack je izjavil:

Obleke so tako kot avto ter telefon statusni simbol. Zato je treba vedno kupiti najdražje (z znamko na vidnem mestu), to si je vredno zapomniti, saj drugače boš izpadel reven in ni večje muke za človeka.


F*** Rolex and Versace, I can't eat that!

energetik ::

krneki0001 je izjavil:

Kaj vi sploh smatrate pod nazivom "soft shell"?

Zame je "soft shell", jakna, ki je zelo tanka a nepremočljiva in te zaščiti samo pred vetrom in vlago ter dežjem. Nima nobene izolacije in nima zaščite za zadrževanje toplote in ni topla.

Ali je to za vas kaj drugega, ker mislim, da se ne razumemo čisto kaj je kaj. Da bomo vedeli o čem se pogovarjamo.
Soft shell ponavadi nudi popolno zaščito le pred vetrom, nekoliko pred mrazom in vodo. Vsekakor ni popolnoma nepremočljiva kot so Gore-tex jakne, pred rosenjem ali krajšo/manjšo ploho te pa obrani.

Vitez ::

LeQuack je izjavil:

Obleke so tako kot avto ter telefon statusni simbol. Zato je treba vedno kupiti najdražje (z znamko na vidnem mestu), to si je vredno zapomniti, saj drugače boš izpadel reven in ni večje muke za človeka.


Žal to pri nemajhnem delu populacije povsem velja.
««
4 / 13
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Moške hlače - ponovno (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7520670 (4767) Kvinta
»

nova moška bunda/puhovka, kje kupiti? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
11112187 (6922) Kvinta
»

pohodniška oprema (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8918597 (12062) Okapi
»

srajca in kravata (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
21134046 (19737) leiito
»

Moška obleka (maturantska)

Oddelek: Loža
3311011 (10130) lucif3rka

Več podobnih tem