» »

nova moška bunda/puhovka, kje kupiti?

nova moška bunda/puhovka, kje kupiti?

1 2
3
»

gruntfürmich ::

dajte mi povedat glede vrhnjega materiala od heli hansena; če je kaj odporen in trpežen na trnje in podobno?

bunde od fjallravena se moji ženski ne dopadejo (ima pa komplet za jesen; in G-1000 material se mi zdi dokaj odporen in trpežen), zato gledam za drugimi znamkami za outdoor bundo...
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

barakus ::

Kje pa prodajajo fjallravena ugodno?

matobeli ::

Nikjer, razen občasnih popustov.
Cene v slo niso nič dražje od tujine.

Zimonem ::

gruntfürmich je izjavil:

dajte mi povedat glede vrhnjega materiala od heli hansena; če je kaj odporen in trpežen na trnje in podobno?

bunde od fjallravena se moji ženski ne dopadejo (ima pa komplet za jesen; in G-1000 material se mi zdi dokaj odporen in trpežen), zato gledam za drugimi znamkami za outdoor bundo...

Za trnje do neke mere bi gledal od carharta duck canvas linijo.

Kvinta ::

Cene v slo niso nič dražje od tujine.


To je zdaj spet tak....če gledaš strani proizvajalcev in pa recimo naše strani Kibuba ,Gornik ,Iglu itd polj hitro ugotoviš da majo vsi cene nastavljene tak kot jih imajo proizvajalci....če pa maš malo več časa in greš malo dalje brskat dokaj hitro ugotoviš ,da majo v kr dostih trgovinah po EU cene občutno nižje sploh za stare modele kateri se od novih razlikujejo samo po par bombončkih nič kaj extra razlike v ceni pa precejšnje.

Tud pri nas v Slo se da včasih kupit ma recimo Kibuba tiste akcije 10+ sem ravno zadnjič vido BlackDiamond Storm Strech vetrovko za 89€ kar je zelo ugodno pa recimo Arcteryx Jacket Beta SL Hybrid ne vem več kje cena 200€ tudi zelo dobra cena pa še bi lahko našteval.
A.C.A.B

Zimonem ::

Kvinta je izjavil:

Cene v slo niso nič dražje od tujine.


To je zdaj spet tak....če gledaš strani proizvajalcev in pa recimo naše strani Kibuba ,Gornik ,Iglu itd polj hitro ugotoviš da majo vsi cene nastavljene tak kot jih imajo proizvajalci....če pa maš malo več časa in greš malo dalje brskat dokaj hitro ugotoviš ,da majo v kr dostih trgovinah po EU cene občutno nižje sploh za stare modele kateri se od novih razlikujejo samo po par bombončkih nič kaj extra razlike v ceni pa precejšnje.

Tud pri nas v Slo se da včasih kupit ma recimo Kibuba tiste akcije 10+ sem ravno zadnjič vido BlackDiamond Storm Strech vetrovko za 89€ kar je zelo ugodno pa recimo Arcteryx Jacket Beta SL Hybrid ne vem več kje cena 200€ tudi zelo dobra cena pa še bi lahko našteval.

Tudi po smučarskih središčih poleti pa tudi konec sezone so cene včasih smešno nizke. Sam sem na ta način prišel do hestra rokavic in North Face jakne. Pancarje sem pa pošteno plačal. Ker sva se s trgovcem tudi nagarala. Moja polomljena francoščina in njega odsotnost poznavanja katerega koli drugega jezika, je bila svojevrstna komedija.

Kvinta ::

Nikoli še nisem nič kupo v Decathlonu ma kdo to https://www.decathlon.si/pohodniska-puh...
A.C.A.B

b4d ::

Kvinta je izjavil:

Nikoli še nisem nič kupo v Decathlonu ma kdo to https://www.decathlon.si/pohodniska-puh...


Imam, za to ceno nimas kaj mislit, super je.
b4d.sablun.org

gruntfürmich ::

gruntfürmich je izjavil:

dajte mi povedat glede vrhnjega materiala od heli hansena; če je kaj odporen in trpežen na trnje in podobno?

bunde od fjallravena se moji ženski ne dopadejo (ima pa komplet za jesen; in G-1000 material se mi zdi dokaj odporen in trpežen), zato gledam za drugimi znamkami za outdoor bundo...

evo, dobil robo (sicer malce prevelika; bom zamenjal) ženska bunda od HH ima vrhnji material podoben platnu, vendar je verjetno poliester. na otip je dokaj grob in debel in se na prvi pogled zdi, kot da je zelo trpežen.

je pa dokaj glasna, ni za tihe sprehode v naravi.
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Zgodovina sprememb…

Kvinta ::

b4d je izjavil:

Kvinta je izjavil:

Nikoli še nisem nič kupo v Decathlonu ma kdo to https://www.decathlon.si/pohodniska-puh...


Imam, za to ceno nimas kaj mislit, super je.


Hvala .... Mam sicer eno Rab tako lahko samo mi jo je škoda za neki hardcore :D
A.C.A.B

b4d ::

@Kvinta:

Jaz sem delal raziskavo lahkih puhovk in potem ugotovil, da najprej dam teh 50 eur za tole, pa ce ne bo kul, kupim drazjo. No eno leto jo imam pa nisem drugih gledal vec, lukenj nima, dvakrat pral doma v stroju. Uglavnem zadovoljen. Zase vem da bi kaksno drago dosti bolj sparal, takole pa vrzes v trnje, vrzes v ruzak, umazes :D

Celo brezrokavnik sem vzel in nekaj casa nisem vedel kaj z njim... Zdaj pa pozimi, merino hoodie, brezrokavnik pa shell cez in akcija.

Pred to sem imel ene 5 let staro 50:50 puh/sintetika iz Decathlona pa je bila ok, samo precej tezja.
b4d.sablun.org

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: b4d ()

Kvinta ::

Jaz sploh nisem vedo da to obstaja imam Rab Microlight ,ker je glede na to kar ponuja bla meni najbolj ugodna polj mam pa še NESSH Lightweight Down saj so super te puhovke dokler se te nič ne dotika veje skale itd ta ta TREK100 pa je ravno za to ok.
sem prej mel tudi sintetiko te primaloft varjante samo mi je v mrazu tisto kr nekaj puh je le puh.
A.C.A.B
1 2
3
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nakup pohodnih čevljev (strani: 1 2 3 415 16 17 18 )

Oddelek: Šport
858228033 (4510) theStranger
»

Kako zaščititi in vzdrževanje Gore-tex čevljev?

Oddelek: Šport
193278 (2495) krneki0001
»

Nakup jakne

Oddelek: Loža
163771 (2399) impre
»

pohodniška oprema (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8918719 (12184) Okapi
»

Gore-tex čevlji - premočijo (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
12331572 (27867) Kleemen

Več podobnih tem