» »

Kakovostna oblacila s cim manj teksti

Kakovostna oblacila s cim manj teksti

TheBlueOne ::

Morda ve kdo, kje bi se dalo najti modna kakovostna oblacila, ki nimajo nekih napisov? Kaksen diskreten majhen napis kje na strani je se ok.

Tnx za info...

gruntfürmich ::

jst imam hugo boss t-majce.
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

TheBlueOne ::

gruntfürmich je izjavil:

jst imam hugo boss t-majce.


majice se gre, grem v G-Star, kjer imajo samo LOGO v drugem odtenku in super kakovost, tudi malo daljse so, da ne kazes riti itn. Drugo mi gre na jetra, ker recimo puloverji so ali dragi in polni nekih napisov, material OK ali pa poceni brez napisov in razpadejo po prvem pranju...

PunkDude ::

Zanimivo kako imajo kvazi prestižne znamke kot so Hugo Boss in podobne npr. v Emporiumu (najverjetneje tudi drugje, tukaj vem za sigurno) smešno poceni nabavne cene. Prodajajo se pa po cenah, ki so desetkratnik ali dvajsetkratnik nabavne.

Old Spice ::

Cene znamk so pretirane. Težava, vsaj pri meni, je običajno ta, da kavbojke za 30 eur vedno nekje tiščijo, tiste za 100 eur pa dobro pašejo.

Zadnje čase sem kar nekaj kvalitetnih stvari kupil od https://www.fjallraven.com/men/

Fjallraven sicer ne paše toliko v kategorijo modno, so pa cunje kvalitetne.

Zgodovina sprememb…

avani ::

Za udobno/kvalitetno/enostavno/poceni zelo zelo priporočam Uniqlo. Je japonska znamka s cenami, primerljivimi z h&m, ampak japonsko čistim dizajnom, enostavnostjo in presenetljivo dobro kakovostjo. Pižame, majice, copate, spodnje perilo imam samo še od njih. Prav tako rekelc.

gruntfürmich ::

TheBlueOne je izjavil:

Drugo mi gre na jetra, ker recimo puloverji so ali dragi in polni nekih napisov, material OK ali pa poceni brez napisov in razpadejo po prvem pranju...

jah, cote je danes že umetnost kupovati. kvaliteto iščeš kot šivanko sredi sena...
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

TheBlueOne ::

gruntfürmich je izjavil:

TheBlueOne je izjavil:

Drugo mi gre na jetra, ker recimo puloverji so ali dragi in polni nekih napisov, material OK ali pa poceni brez napisov in razpadejo po prvem pranju...

jah, cote je danes že umetnost kupovati. kvaliteto iščeš kot šivanko sredi sena...


Kvaliteto se najdes, ampak ima deisgn za otroke.

louser ::

Old Spice je izjavil:

Cene znamk so pretirane. Težava, vsaj pri meni, je običajno ta, da kavbojke za 30 eur vedno nekje tiščijo, tiste za 100 eur pa dobro pašejo.

Zadnje čase sem kar nekaj kvalitetnih stvari kupil od https://www.fjallraven.com/men/

Fjallraven sicer ne paše toliko v kategorijo modno, so pa cunje kvalitetne.

Glede na ceno kar v redu spadajo v modo.

rkobarov ::

gres 2x na leto v noventa di piave outlet (1 weekend po novem letu in zacetek julija, ko so popusti)
Ryzen 5800x AIO280 32gb 16c3200 3080ti Msi b550 tomahawk Samsung 970 1Tb M27q

solatko ::

PunkDude - Te poceni high end znamke, dobiš v I od konca februarja do 25-ega marca na total sconto razprodajah, sicer morajo trgovci plačat IVO po nabavnih cenah.
Leto in več stare blagovne znamke v tujini nihče ne kupi, saj iščejo nove modele, v Emporiumu pa jih prodajajo po cenah tekoče sezone, saj kupci ne vedo, da so v leto in pol starem Armaniju - smešni.

V F, I, D,.... se v tako starih Armanijih sprehajajo klošerji, po nakupu v Drugi roki.
Delo krepa človeka

49106 ::

PunkDude je izjavil:

Zanimivo kako imajo kvazi prestižne znamke kot so Hugo Boss in podobne npr. v Emporiumu (najverjetneje tudi drugje, tukaj vem za sigurno) smešno poceni nabavne cene. Prodajajo se pa po cenah, ki so desetkratnik ali dvajsetkratnik nabavne.


Če bi to držalo, bi imela vsaka trgovina HB in ne Adidas, Nike.


solatko je izjavil:

PunkDude - Te poceni high end znamke, dobiš v I od konca februarja do 25-ega marca na total sconto razprodajah, sicer morajo trgovci plačat IVO po nabavnih cenah.


Ne razumem, kaj si želel povedati. IVA je DDV, in tega ne plačaš na nabavno ceno, ampak na prodajno, torej takrat, ko prodaš.

solatko je izjavil:

Te poceni high end znamke


Katere znamke so še high end in poceni?

solatko je izjavil:

v Emporiumu pa jih prodajajo po cenah tekoče sezone, saj kupci ne vedo, da so v leto in pol starem Armaniju - smešni.


Ne drži. Lanske kolekcije jesen/zima sploh ne moreš kupiti. Še pomlad poletje je težka.

solatko ::

Messiah - Italijani imajo to ob nabavi po nabavni ceni, potem pa vsako leto, dokler ne gre iz skladišča. Zakaj misliš, da imajo cel marec robo skoraj zastonj?
Lanske bodo prišle v naše trgovine po koncu marca in potem jih boš lahko kupoval še dve ali več let. Dobil boš tisto, kar je ostalo v italjanskih trgovinah pred koncem poslovnega leta.
Predlanskih modelov se pa še kar nekaj najde.

Ti artikli se lahko prodajajo v nekaterih trgovinah, ki imajo tudi reklamirana imena znamk HM in podobni pač ne, jih pa velikokrat dobiš v drugi roki. Tudi Levis kavbojk že dolgo ne dobiš v vseh trgovinah, ki prodajajo jeans, zaščita znamke pač.
Delo krepa človeka

Meizu ::

PunkDude je izjavil:

Zanimivo kako imajo kvazi prestižne znamke kot so Hugo Boss in podobne npr. v Emporiumu (najverjetneje tudi drugje, tukaj vem za sigurno) smešno poceni nabavne cene. Prodajajo se pa po cenah, ki so desetkratnik ali dvajsetkratnik nabavne.


Zato pa pac ne hodis v emporium oz. ne kupujes tega precenjenega crapa.

gruntfürmich ::

vsaj kar se tiče polo t-majc od hugo bossa sem že kakih 10 let hudo zadovoljen z njimi. vzdrževanje je super, po 10 letih so še vedno top. za ceneno robo to NIKAKOR ne drži.
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Zgodovina sprememb…

gruntfürmich ::

nakupovanje v emporiumu pa je loterija. nekatere stvari imajo tam po par sezon, med razprodajami umaknejo aktualne kolekcije in dajo ven stare ipd...
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Pika na i ::

Meizu ::

gruntfürmich je izjavil:

vsaj kar se tiče polo t-majc od hugo bossa sem že kakih 10 let hudo zadovoljen z njimi. vzdrževanje je super, po 10 letih so še vedno top. za ceneno robo to NIKAKOR ne drži.


Jaz govorim o razliki med nabavno in prodajno ceno. Gres v italijo v outlet shop in kupis 5 teh majic za ceno ene v tem emporiumu.

solatko ::

Meizu - Pojdi takrat, ko pridejo novi modeli, čez en mesec, čez pol leta in malo pred koncem poslovnega leta, boš lahko občudoval, kako cene najprej zeloooooooooo dragih stvari, padejo na nivo kitajske no name robe, takrat pa nastopijo firme tipa Emporium in to ničvredno (sicer izredno kvalitetno) robo prodajajo tukaj, kot nove kolekcije najbolj znanih modnih firm (leto in več stare modele, tržijo kot nove kolekcije z nižjo startno ceno za Balkan).;(
Delo krepa človeka

The Player ::

avani je izjavil:

Za udobno/kvalitetno/enostavno/poceni zelo zelo priporočam Uniqlo.


Kje pa se da to kupiti?

avani ::

Sam kupujem v Nemčiji, vendar se bodo naslednje leto odprle Uniqlo trgovine v Italiji. Online Store pa mislim da dela povsod. Nisem preverjal.

gruntfürmich ::

po trgovskih centrih je slovenska trgovina pletisa proizvodnje iz metlike, ki tudi sama tke blago kolikor jih zastopim.
imajo pa bolj enostavne izdelke iz blaga poleg ženskih oblek.
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Zgodovina sprememb…

49106 ::

gruntfürmich je izjavil:

nakupovanje v emporiumu pa je loterija. nekatere stvari imajo tam po par sezon, med razprodajami umaknejo aktualne kolekcije in dajo ven stare ipd...


Ne vem kako je z drugimi znankami, ampak za HB to ne velja. Dobi se samo aktualna roba, ki se prodaja na hugoboss.de,com,..,

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

gruntfürmich ::

49106 je izjavil:

gruntfürmich je izjavil:

nakupovanje v emporiumu pa je loterija. nekatere stvari imajo tam po par sezon, med razprodajami umaknejo aktualne kolekcije in dajo ven stare ipd...


Ne vem kako je z drugimi znankami, ampak za HB to ne velja. Dobi se samo aktualna roba, ki se prodaja na hugoboss.de,com,..,

ne vem za vse cote, ampak recimo za žensko novo kolekcijo to drži kar si zapisal. par plaščev in bund, ki sem jih gledal ko sem jih kupil moji na znižanju, so bili iz aktualne kolekcije.

dočim za moške cote ne vem ker jih je preveč in ne gledam po katalogu kaj imajo v emporiumu, vem pa da so žametne rjave hlače prodajali še par sezon za tem, ko sem jih jst nabavil pri njih.
prav tako sumim da moških kavbojk ne osvežujejo in opažam da je kvaliteta porazna napram recimo 5 let nazaj, ko sem še celo dobil zelo kvalitetne HB hlače v emporiumu... zakaj je temu tako ne vem...

gledal sem pa letos giant jakno, super fino fajn, le številka prevelika. pa si zapomnim kako izgleda (ne serijske številke) in grem gledat na splet, pa ne duha ne sluha o njej... pa mi je kapnilo da je ali prestara ali ponaredek
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Zgodovina sprememb…

solatko ::

Novi modeli brand name znamk v SLO nebi našli kupcev, oziroma tisti, ki si to lahko sploh privoščijo, gredo v Milano ali Pariz.

Ogled tele strani vam pove vse - samo cene si oglejte
https://www.armani.com/si/armanicom/gio...
Delo krepa človeka

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: solatko ()

Darko! ::

avani je izjavil:

Za udobno/kvalitetno/enostavno/poceni zelo zelo priporočam Uniqlo. Je japonska znamka s cenami, primerljivimi z h&m, ampak japonsko čistim dizajnom, enostavnostjo in presenetljivo dobro kakovostjo. Pižame, majice, copate, spodnje perilo imam samo še od njih. Prav tako rekelc.



Tudi sam sem kupil dve ali tri Uniqlo majčki potem, ko me je sodelavka prepričala, da naj grem z njo v eno "japonsko štacuno kjer imajo res kvalitetne in poceni merino izdelke", ko sem ji omenil, da potrebujem kaj za svojo drago.

Res škoda, da ni štacune v slo.
Vsaj za pomerit, saj kupimo lahko prek neta :)

MonoPattern ::

Jaz sem super majice z dolgimi rokavi dobil v Galileotu. S popustom nekje 20 € na kos, so pa čisto brez tiska. Material je pa res kvaliteten. Moram pogledat, če bodo imeli tudi majice s kratkimi rokavi.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Moške hlače - ponovno (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7520681 (4778) Kvinta
»

nova moška bunda/puhovka, kje kupiti? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
11112189 (6924) Kvinta
»

kakovostne moške srajce - kje kupiti? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5416058 (10825) knap
»

Moške kavbojke

Oddelek: Loža
458827 (7039) gruntfürmich

Več podobnih tem