» »

TELEMACH + CISCO D3

TELEMACH + CISCO D3

JOKER ::

Pozdrav vsem!

Mene zanima nekaj, predvsem pa info od tistih, ki imajo isto konfiguracijo opreme.

Imam 4,5 leta star LCD TV z HD Ready. Ker sem pri Telemachu imam zraven D3 CISCO sprejemnik, kateri je na TV priklopljen preko SCART vtičnice, antenski kabli (koaksialni) so pa normalno povezani (iz stene v Cisco in od tam v TV).

Kaj me zanima?
Meni se dogaja, da slika "šteka" ni tekoča oz. so trenutki ko trokira in ne moreš normalno gledat prav tako pa tudi zvok, tako da se zgodi da ko gledam dnevnik, nekaterih besed ne slišim ker konstantno trokira slika ... itd. Najbolj aktivno je to na POPTV in Kanalu A. Ostali programi tudi, ampak ne tako pogosto.

Včeraj pri gledanju MotoGP sem skoraj dobil živčni zlom!
Zanima me ali se še komu to dogaja, ki ima takšno hardwer kombinacijo, da nima Full HD TVja in uporablja Cisco D3 sprejemnik?
Naj povem to, da prej dokler se nisem naročil na digitalno in nisem imel te proklete CISCO škatle, je vse delalo OK (res je, da sem imel tudi manj prg.), zdaj pa je to neverjetno!

To se dogaja od vsega začetka od kar imam to škatlo v hiši, ampak zadnje čase pa skoraj ni mogoče gledat TVja.
Torej, se vam tudi to dogaja?
________________________________________________________
Ka te češ ....

butec ::

Obrni se na Telemach...

V primeru težav vam je na voljo tehnična pomoč na brezplačni številki 080 22 88.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

KKS > Triera > UPC > Telemach (strani: 1 2 3 4359 360 361 362 )

Oddelek: Omrežja in internet
180662700869 (2548) Yossarian
»

povečana hitrost iz 10/1 na 100/5 problem router

Oddelek: Omrežja in internet
484803 (3062) Xserces
»

Telemach digitalna tv, Pomoč!! (strani: 1 2 3 434 35 36 37 )

Oddelek: Omrežja in internet
1833442469 (81997) zavajon
»

Telemach kartica ali Cisco 4682

Oddelek: Omrežja in internet
176225 (4963) KuntaKinte
»

Vsak dan izginejo shranjeni programi

Oddelek: Zvok in slika
92616 (2150) hodu63

Več podobnih tem