» »

Samsung kriv naklepnega kopiranja, Applu mora plačati 1.05 milijarde dolarjev

Zeratul ^^ ::

Imel sem 3 android telefone.Z nobenim ni bilo ČISTO NIČ NAROBE.
Huawei U8500,Galaxy S i9000 in Galaxy S3 i9300
#yolo

para! ::

Zeratul ^^ je izjavil:

Imel sem 3 android telefone.Z nobenim ni bilo ČISTO NIČ NAROBE.
Huawei U8500,Galaxy S i9000 in Galaxy S3 i9300

A je kdo reku, da je z android telefoni kej narobe?
Death before dishonor!

XsenO ::


Ja, ko bom naletel na to, da mi signal niha v odvisnosti od tega kako držim telefon, bom razmislil ja. Do takrat pa je to zgodbica za lahko noč nekaterim hejterjem.


1 + 1 = 1

para! ::

Sej pravim, ko se bo meni konkretno to zgodilo, bo imela Jobsova smešna izjava o "avoid holding it that way", tudi zame negativen prizvok. Zaenkrat se mi še ni.
Death before dishonor!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: para! ()

FireSnake ::

Zeratul ^^ je izjavil:

Imel sem 3 android telefone.Z nobenim ni bilo ČISTO NIČ NAROBE.
Huawei U8500,Galaxy S i9000 in Galaxy S3 i9300


Imel sem Ericssone (od GA628 dalje ....ti si mal preveč mlečen, da bi ga imel), SonyEricssone, Nokie, HTCje, in Samsunge ... z nobenim ni bilo nič narobe.

Kaj si sploh hotel povedat?
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

todman74 ::

FireSnake je izjavil:

Gre se za objektiven pogled ... ne eni in ne drugi niso idealni ... ampak, to je nekaterim od vas preprosto nemogoče dopovedati.


Objektiven pogled, a res?

A je to zate objektivno, da je čedalje večja masa ljudi, ki po božje časti vse kar spravi skupaj firma Apple, seveda podpira to njihovo glupo patento politiko, s svojimi prepričanji pa zastruplja vse okoli sebe, vključno z osnovnošolskimi otroki.In potem najdeš mularijo, ki ti tupi, da je "jabolk" najboljši, pa čeprav veš, da še nikoli ni držal nobene iNaprave v roki. In paciente, katerim dokažeš, da "tvoj" 20 evrov vreden mp3 player, s 30€ vrednimi Sony slušalkami lepše špila, kot 150 ojrov vreden iPod, pa ti ti še kar trdijo, da to ni možno.....in zato mi gre vse skupaj okol tega Appla na kurac.

floyd1 ::

Keyser Soze je izjavil:

Drugi aktualni problem je pa ta, da moram iPada prižigat večkrat na dan, tudi po več 10x, ker se iz neznanega razloga ugaša. Softwersko problem ni rešljiv, ostane le še servis, ki pa je prikladno za slabi dve leti star iPad seveda plačljiv.

Jailbreakan? Star (zelo slaba baterija)? Moj jailbreakan Ipod je po kakem letu in pol nehal obračati sliko na ekranu (portrait/landscape). Najprej sem malo prestavljal to v nastavitvah in ga vmes prižigal in ugašal, resetiral (nekdo je pač predlagal to) a seveda ni pomagalo. Sem še malo gledal forume in so eni pisali, da je pač senzor fuč. Potem sem zahec probal "stock" FW gor dat in glej hudiča, stvar od takrat (že kakega pol ali tričetrt leta) dela brez vsakega problema. Je pa res, da je pri meni po opazovanju problema že zdrava pamet narekovala, da bo to sw problem - ob vklopu je vse delalo ko šus, ko sem zaštartal nekaj aplikacij pa ne več oz. le še redko. Tak da JB je včasih tudi kriv za kako hecno obnašanje. Žal ga pa z videom še vedno uspem kadarkoli "zrušit", tega očitno niso porihtali.

Zeratul ^^ ::

FireSnake je izjavil:

Zeratul ^^ je izjavil:

Imel sem 3 android telefone.Z nobenim ni bilo ČISTO NIČ NAROBE.
Huawei U8500,Galaxy S i9000 in Galaxy S3 i9300


Imel sem Ericssone (od GA628 dalje ....ti si mal preveč mlečen, da bi ga imel), SonyEricssone, Nokie, HTCje, in Samsunge ... z nobenim ni bilo nič narobe.

Kaj si sploh hotel povedat?


Ti si pa prestar.Razmisli o kaksnem MyPhoneu..
Njemh se je iPod pokvaril,meni pa noben od teh ne.
#yolo

BlueRunner ::

Zeratul ^^ je izjavil:

Aja,torej se developer nisi...Pomojem se univerzalnega daljinca neznas sprogramirat :)

Nekdo, ki niti koncepta fizicne velikosti ne zna lociti od velikosti najmanjsega slikovnega elementa in potem stvari posplosuje v neke bizarnosti, si ne more privosciti taksen ton pisanja, ne da bi izpadel kot prepotenten komedijant.

Gandalfar ::

> A je to zate objektivno, da je čedalje večja masa ljudi, ki po božje časti vse kar spravi skupaj firma Apple,

Bos pocasi to s kaksnim linkom podprl.

MasterBlaster ::

Keyser Soze je izjavil:


Oni najbolje vedo kaj je dobro zate.


V bistvu apple da razvijalcu opcijo, da se sam odloči, kako bo tržil svojo aplikacijo. Lahko je zastonj ali plačljiva. Lahko pa je zastonj in ima in app purchases. To je appstore ekvivalent trial verzije. Trend v zadnjem času kaže, da se čedalje več razvijalcev odloča za to opcijo.

Tako da, če ni na voljo zastonj verzija Navigona/Sygica/TomToma/iGO/Garmina/... to ni kriv apple, ampak avtor aplikacije, ki določi pogoje prodaje
Tk je pa pika .

FireSnake ::

todman74 je izjavil:

FireSnake je izjavil:

Gre se za objektiven pogled ... ne eni in ne drugi niso idealni ... ampak, to je nekaterim od vas preprosto nemogoče dopovedati.


Objektiven pogled, a res?

A je to zate objektivno, da je čedalje večja masa ljudi, ki po božje časti vse kar spravi skupaj firma Apple, seveda podpira to njihovo glupo patento politiko, s svojimi prepričanji pa zastruplja vse okoli sebe, vključno z osnovnošolskimi otroki.In potem najdeš mularijo, ki ti tupi, da je "jabolk" najboljši, pa čeprav veš, da še nikoli ni držal nobene iNaprave v roki. In paciente, katerim dokažeš, da "tvoj" 20 evrov vreden mp3 player, s 30€ vrednimi Sony slušalkami lepše špila, kot 150 ojrov vreden iPod, pa ti ti še kar trdijo, da to ni možno.....in zato mi gre vse skupaj okol tega Appla na kurac.


Gre ti celo tako na kurac, da si slep?

Lepo piše zgoraj, da si ne lastim nič, kar bi imelo na sebi obgriženo jabolko. Še več ... med odločitvijo SGS3 VS 4S je gladko zmagal SGS3.

Meni pa gre na organ tole pljuvanje čez Apple. Če ti ne paše, ne kupi in naj tvoja denarnica odloči.

Da, tako preprosto je ;)

Zeratul ^^ je izjavil:

FireSnake je izjavil:

Zeratul ^^ je izjavil:

Imel sem 3 android telefone.Z nobenim ni bilo ČISTO NIČ NAROBE.
Huawei U8500,Galaxy S i9000 in Galaxy S3 i9300


Imel sem Ericssone (od GA628 dalje ....ti si mal preveč mlečen, da bi ga imel), SonyEricssone, Nokie, HTCje, in Samsunge ... z nobenim ni bilo nič narobe.

Kaj si sploh hotel povedat?


Ti si pa prestar.Razmisli o kaksnem MyPhoneu..
Njemh se je iPod pokvaril,meni pa noben od teh ne.


Zakaj tiščiš glavo v blato?

Nisi mi odgovoril na vprašanje ;)
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: FireSnake ()

damjanll ::

Glede applovih patentov:

multitouch history:
http://www.billbuxton.com/multitouchOve...
1983: Pinch to zoom
1984: Multi-Touch Screen
1985: Multi-Touch Tablet
...
2005: swipe to unlock: (skip to 4:15)

...
2007 iphone

Se dobro da je apple vse to izumil ja...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: damjanll ()

floyd1 ::

para! je izjavil:

Sej pravim, ko se bo meni konkretno to zgodilo, bo imela Jobsova smešna izjava o "avoid holding it that way", tudi zame negativen prizvok. Zaenkrat se mi še ni.

Bivši sošolec je imel nek "lepilni trak" okrog prelepljen. Tudi ob "pravilnem držanju" ima malo slabši signal od njegovega prejšnjega aparata, ki mu je doma tudi komaj delal. Vedno preklinjal in nosil še staro Nokio s sabo. Ga pa je dobil od familije za darilo in ga niti prodat (ali šimfat pred njimi) ni mogel (dobri odnosi, pa to :|). To je pa res tudi edini primer, za katerega vem iz prve roke. Pa on ga je z veseljem šimfal pred kolegi, ker je itak linux stručko drugače. Samo on ni samo govoril, kot 90% folka tu. On nam je to dokazal. V živo.

Nikonja ::

mene največ moti to da ni homescreena na ajfonu, to mi je čisto debilno. Če bi vsaj pustili možnost da si vklopiš to če ti paše garanitram da bi 80% folka takoj to naredilo.
Ostalo je itak vse isti drek, sej samusung naredi 30% Iphona in je res smešno pljuvat čez firmo katera služi v svoji celi grupi (ne samo mobilna telefonija) 50krat več kot apple kateri ima 80% zaslužka samo na iphonu, 15% na tablicah in drobiž na imac in svem ostalem.

Sej so pri Samsungu isti, na koncu je samo $ pomemban in nič drugega. Sej oba vesta kaj delata točno.
Ampak tisto patentno tožarjenje (topic ove teme) je presmešno, da lahko tožiš zaradi slide to unlock, sploh mi je smešno kako to patentiraš, pa še cel kup drugega dreka.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Nikonja ()

Gandalfar ::

Nikonja: a si kaj videl tozbe, ki padajo proti Applu in njihovim developerjem. Recimo metoda za nakup zlatnikov, po nakupu programa - in app purchase: http://evolver.fm/2011/05/13/mystery-co...

Pac welcome to reality.

damjanll ::

Gandalfar je izjavil:

Pac welcome to reality.


Saj to reality petentnega sistema sucks, ne vem kako lahko kdorkoli zagovarja trenutno stanje s patenti. Edini ki imajo korist zagovarjat patentni sistem so velike firme in lastniki patentov, kar dvomim da je kdorkoli od fanboyev tle na forumu. Ah pa da ne bom toliko pristranski, samsung patenti ki so bli vpleteni v tozbi so ravno tako debilni, najbolj pravicno bi bilo ce bi razveljavli vse patente vpletene v tozbi.

Gandalfar ::

No s tega stalisca so te tozbe ok. Bo vsaj malo vec interesa to skenslat.

Keyser Soze ::

Na, uboga para! ni dojel poante mojega posta. Ah, nič ne de, Apple produkti so še vedno preprosti za uporabo.

Morda pa ima Apple take zahojene pogoje za štacjon, ker se boji kakšne tožbe Googla? In ne more uvesti trial verzij?

@floyd1 - iPad ni bil jailbreakan. Ker nimam volje niti energije tega počet. Je pa bil iPhone, zaradi nesesitete napram zahojenim pogojem uporabe apšopa. Pa nima tolk problemov kot iPad.

P.S.: Če bi nekako povlekel črto, bi ugotovil da Apple isto dela zahojene produkte in da isto nudi zahojene storitve. Jebat ga. Imam namen zamenjat za Samsunga, če da ven pameten tablet z uporabnim Wacomom. Pa bomo videli če je Samsung kaj boljši in manj lesen. Mrde.
OM, F, G!

Zeratul ^^ ::

FireSnake je izjavil:

todman74 je izjavil:

FireSnake je izjavil:

Gre se za objektiven pogled ... ne eni in ne drugi niso idealni ... ampak, to je nekaterim od vas preprosto nemogoče dopovedati.


Objektiven pogled, a res?

A je to zate objektivno, da je čedalje večja masa ljudi, ki po božje časti vse kar spravi skupaj firma Apple, seveda podpira to njihovo glupo patento politiko, s svojimi prepričanji pa zastruplja vse okoli sebe, vključno z osnovnošolskimi otroki.In potem najdeš mularijo, ki ti tupi, da je "jabolk" najboljši, pa čeprav veš, da še nikoli ni držal nobene iNaprave v roki. In paciente, katerim dokažeš, da "tvoj" 20 evrov vreden mp3 player, s 30€ vrednimi Sony slušalkami lepše špila, kot 150 ojrov vreden iPod, pa ti ti še kar trdijo, da to ni možno.....in zato mi gre vse skupaj okol tega Appla na kurac.


Gre ti celo tako na kurac, da si slep?

Lepo piše zgoraj, da si ne lastim nič, kar bi imelo na sebi obgriženo jabolko. Še več ... med odločitvijo SGS3 VS 4S je gladko zmagal SGS3.

Meni pa gre na organ tole pljuvanje čez Apple. Če ti ne paše, ne kupi in naj tvoja denarnica odloči.

Da, tako preprosto je ;)

Zeratul ^^ je izjavil:

FireSnake je izjavil:

Zeratul ^^ je izjavil:

Imel sem 3 android telefone.Z nobenim ni bilo ČISTO NIČ NAROBE.
Huawei U8500,Galaxy S i9000 in Galaxy S3 i9300


Imel sem Ericssone (od GA628 dalje ....ti si mal preveč mlečen, da bi ga imel), SonyEricssone, Nokie, HTCje, in Samsunge ... z nobenim ni bilo nič narobe.

Kaj si sploh hotel povedat?


Ti si pa prestar.Razmisli o kaksnem MyPhoneu..
Njemh se je iPod pokvaril,meni pa noben od teh ne.


Zakaj tiščiš glavo v blato?

Nisi mi odgovoril na vprašanje ;)

Pac rad tiscim glavo vase. O ja sem.Druga vrstica.
#yolo

damjanll ::

jep.


Steve Jobs: Good artists copy great artists steal

bojsi ::

Eh, tole vedno nekdo ven privleče. Poante pa zgleda ne dojame veliko ljudi.

Mogoče pa bo komu ta odstavek T. S. Eliota kaj pomagal:
"One of the surest tests [of the superiority or inferiority of a poet] is the way in which a poet borrows. Immature poets imitate; mature poets steal; bad poets deface what they take, and good poets make it into something better, or at least something different. The good poet welds his theft into a whole of feeling which is unique, utterly different than that from which it is torn; the bad poet throws it into something which has no cohesion. A good poet will usually borrow from authors remote in time, or alien in language, or diverse in interest." Vir.

boolsheat ::

Evo, če je Samsung kopiral, potem je tudi Apple:
 LG Prada 2006

LG Prada 2006



LG Prada @ Wikipedia

Zgodovina sprememb…

Icematxyz ::

@titov

Z oblikovnim patentom za tablice Apple ni uspel in verjetno bi Apple izbral drug nabor patentov, ampak (teoretično), če bi Samsung uporabil "Stock Android" ti patenti podjetja Apple torej najverjetneje ne bi zdržali. Torej ostane patent za obliko iPhone, kjer pa Apple torej je uspel. Sedaj Samsung bi lahko na koncu plačal do 3x te kazni in verjamem, da bodo vse moči (odvetniki) uperili v to, da se to torej ne zgodi, ampak moje mnenje je, da se pa Samsung, kot podjetje že osredotoča na takšno strategijo.

Torej ena od možnosti bi lahko bila naprava tipa/oblike "Samsung GALAXY S III" + "Stock Android" in menim, da bi morala naprava potem biti izven "dosega" te razsodbe in pa seveda tablice tipa/oblike, kot jih že poznamo + "Stock Android", ali pa bolj verjetno, namesto "Stock Android" v obeh primerih pač nekaj sprememb na področju "TouchWiz UI".

FlyingBee ::

kakorkoli že, premalo vemo, da bi bili dovolj pametni in odgovarjal na vprašanja - zakaj tako?

samo glede poimenovanja naprav mi je apple s svojim "i" pred besedo za dejansko stvar tudi za tožiti, seveda pa Samsung ni nič boljši pri svojem S, ki se izgovori kot ass in potem je vse S Voice :-), Galaktična ass, ... še dobro, da za chat servis niso uporabili kar "S to Mouth"

Truga ::

Gandalfar je izjavil:

> A je to zate objektivno, da je čedalje večja masa ljudi, ki po božje časti vse kar spravi skupaj firma Apple,

Bos pocasi to s kaksnim linkom podprl.

http://articles.cnn.com/2011-05-19/tech...

CoolBits ::

Škoda, ko niso še samsung fanboy-e testirali :D

Gandalfar ::

Pa alfa fane :D

Me zanima ce je en alfa fan vreden 2 mac fana, al je 10 mac fanov vrednih 1 alfa fana ;)

CoolBits ::

Kaj pa če si apple in alfa fan? To je vsaj za enega samsung fana po mojem. :))

todman74 ::

Gandalfar je izjavil:

> A je to zate objektivno, da je čedalje večja masa ljudi, ki po božje časti vse kar spravi skupaj firma Apple,

Bos pocasi to s kaksnim linkom podprl.


Ni potrebe, vas je že na tem forumu "malo morje"....in to lahko že vsak otrok pogrunta. Vidim pa, da je že @Truga delal nekaj na tem.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: todman74 ()

nekikr ::

Tista raziskava je čisto univerzalna. Za vsakega ljubitelja česarkoli lahko rečeš identično pa naj bo to telefon, avto ali pa pralni prašek.

Malo morje je ljubiteljev Apple naprav, veliko morje pa otrok, ki pljuvajo po nečem kar še v rokah držali niso. Kdo je zdaj tu nor? :)

todman74 ::

nekikr je izjavil:

Malo morje je ljubiteljev Apple naprav, veliko morje pa otrok, ki pljuvajo po nečem kar še v rokah držali niso. Kdo je zdaj tu nor? :)


Ja res, kdo je nor.....jaz, ki sem sprobal iPod in svoj trikrat cenejši mp3 player in sem trdil, da moj predvajalnik "lepše" špila, ali Apple občudovalci, ki so me "spljuvali" do konca, pa me niti nobeden ni vprašal, katero "napravco" si sploh lastim, kaj šele, da bi imel kdo voljo sploh kaj preverit.

In mimogrede, vsak lahko v BB sproba IPad....sam sem ga in se nisem mogel znebiti občutka, da je to samo predraga igrača. Isto velja za ostale tablice....

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: todman74 ()

Limit-sky ::

Če si ga pa v BB sprobal, pol pa že drži. :))
My name is mufti. Jype mufti.
And I am extremist.

ManDriver ::

todman74 je izjavil:

nekikr je izjavil:

Malo morje je ljubiteljev Apple naprav, veliko morje pa otrok, ki pljuvajo po nečem kar še v rokah držali niso. Kdo je zdaj tu nor? :)


Ja res, kdo je nor.....jaz, ki sem sprobal iPod in svoj trikrat cenejši mp3 player in sem trdil, da moj predvajalnik "lepše" špila,....


Pa si to dejansko ugotovil, ali si samo trdil tako?
Kaj to pomeni, da "lepše špila"; je to kak audiofilski termin, ki ga jaz še ne poznam? Kot lastnika, po tvoje "trikrat precenjenega" iPoda me to res zanima... Ali pa samo nekaj bluziš...
--
If all the world is a stage, where is the audience sitting?

nekikr ::

todman74 je izjavil:

nekikr je izjavil:

Malo morje je ljubiteljev Apple naprav, veliko morje pa otrok, ki pljuvajo po nečem kar še v rokah držali niso. Kdo je zdaj tu nor? :)


Ja res, kdo je nor.....jaz, ki sem sprobal iPod in svoj trikrat cenejši mp3 player in sem trdil, da moj predvajalnik "lepše" špila, ali Apple občudovalci, ki so me "spljuvali" do konca, pa me niti nobeden ni vprašal, katero "napravco" si sploh lastim, kaj šele, da bi imel kdo voljo sploh kaj preverit.

In mimogrede, vsak lahko v BB sproba IPad....sam sem ga in se nisem mogel znebiti občutka, da je to samo predraga igrača. Isto velja za ostale tablice....

Nisem sodeloval v tisti temi/temah tako da težko rečem kaj je bilo na tem. Definitivno imaš fanatike na obeh straneh, saj to je jasno. Ampak tule gori je precej več tistih drugih, ki pljuvajo, brez da bi vedeli o čem govorijo. Še citiral sem enega, ki na prejšnji strani pravi "nimam pojma o macih, vem samo da so precenjeni". In podobnih komentarjev je samo od njega vsaj 20 v tej temi, v vsakem prispevku brezkompromisno pljuva po Applu, prizna pa, da nima niti najmanjšega pojma o njihovih izdelkih. V drugih temah je tega še precej več, pa še eno društvo ostalih se mu pridružuje z istimi "tehtnimi" komentarji. Ampak razlika je, da Apple userji (ki jim vi takoj pravite fanatiki) ne rečejo v odgovoru, da so vsi Samsung uporabniki bedasti fanatiki, kot to vztrajno trdite "vi" za "nasprotno stran".

Če si ti zadovoljen s svojim cenejšim mp3 playerjem je pa itaq super, povej kateri je to, pa mogoče še kdo kupi.

FlyingBee ::

pa kako mislite apple fane prepričat v nasprotno, a vas ni zgodovina že naučila, da se globoko zaverovane ljudi ne da spremenit

CoolBits ::

Zakaj bi kdo koga moral prepričevat?

Invictus ::

FlyingBee je izjavil:

pa kako mislite apple fane prepričat v nasprotno, a vas ni zgodovina že naučila, da se globoko zaverovane ljudi ne da spremenit

Bi rekel da so Andorid/Samsung fani enako globoko zaverovani v svoj prav ...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

FlyingBee ::

Android je odprt sistem, vsi lahko delajo telefone in s tem imamo potrošniki boljše pogoje .. apple je pametno izkoristil svoje prednosti in nekateri verujejo v njihove izdelke, ki so itak 80% od samsunga

AlienRR ::

FlyingBee je izjavil:

Android je odprt sistem, vsi lahko delajo telefone in s tem imamo potrošniki boljše pogoje .. apple je pametno izkoristil svoje prednosti in nekateri verujejo v njihove izdelke, ki so itak 80% od samsunga

Ma ja. Tudi android ima svoje probleme. Za začetek Apple ima vsaj support, jaz s svojim SGS pa lahko kaj? Če bi čakal uradn .ROM bi še zdaj bil na 2.xx.. Samsung pa še ima kvaliteto izdelave v kurcu. Niti flagship telefon ne vidi aluminija, ne vse je kurčev plastik fantastik.

Vsi fanboy-i, katerekoliki firme ste zaverovani v svoj prav in to tako, da niste sposobni normalne (konstruktivne) debate. 3/4 ne pozna kunkorence pa pluvate po njej, poleg tega je očitno silno težko razumet, da nimamo vsi enakih pričakovanj.8-O
You can override the laws of thermodynamics with sufficient sudo access.

todman74 ::

ManDriver je izjavil:

Pa si to dejansko ugotovil, ali si samo trdil tako?
Kaj to pomeni, da "lepše špila"; je to kak audiofilski termin, ki ga jaz še ne poznam? Kot lastnika, po tvoje "trikrat precenjenega" iPoda me to res zanima... Ali pa samo nekaj bluziš...


Evo tipičen odgovor užaljenega lastnika iNaprave.......samo nekaj bluziš....takoj napad.

IPod je imel še do nedavnega (kakšne ima sedaj, ne vem) priložene precej povprečne in-ear slušalke, basi so bili precej plitki, razliko je lahko vsak slišal, če je le dal na glavo povprečne "klasične" slušalke.

Predvajalnik pa imam znamke Coby in me je presenetilo, da lahko za 20€ tako dobro špila.....je pa res, da so stock slušalke bolj boge.

nekikr ::

Ah daj no, kakšen užaljen odgovor in napad, spet podtikanje, samo da bi on izpadel fanatik kajne? Tipa zanima po kakšnem merilu je boljše/slabše. Ker "lepše" pač težko izmeriš, če pa vneto zagovarjaš, da je boljše, potem pa mora biti na tem kaj več od osebne preference (oz. v tem primeru rečeš, da je zate bolje in je zadeva rešena).
Pa ne pravim, da je ta tvoj Coby slabši/boljši, ker ga nisem slišal, samo ne bodi tako užaljen in ne podtikaj tega fanatizma, če ga ni.

francek1 ::

AlienRR je izjavil:

FlyingBee je izjavil:

Android je odprt sistem, vsi lahko delajo telefone in s tem imamo potrošniki boljše pogoje .. apple je pametno izkoristil svoje prednosti in nekateri verujejo v njihove izdelke, ki so itak 80% od samsunga

Ma ja. Tudi android ima svoje probleme. Za začetek Apple ima vsaj support, jaz s svojim SGS pa lahko kaj? Če bi čakal uradn .ROM bi še zdaj bil na 2.xx.. Samsung pa še ima kvaliteto izdelave v kurcu. Niti flagship telefon ne vidi aluminija, ne vse je kurčev plastik fantastik.

Vsi fanboy-i, katerekoliki firme ste zaverovani v svoj prav in to tako, da niste sposobni normalne (konstruktivne) debate. 3/4 ne pozna kunkorence pa pluvate po njej, poleg tega je očitno silno težko razumet, da nimamo vsi enakih pričakovanj.8-O

Ta finta okoli aluminija je ena boljših fint eplfenov, torej, če telefon ni aluminijast, je zanič. Dejstvo, da od ajfona ostane kup nesnage, ko ga povozi avto, s Samsungom se pa lepo pogovarjaš naprej, jih seveda ne prepriča. Važno, da jim težki cigl žepe trga in so srečni.
Kdor se je že rodil učen se lahko reži...

para! ::

Ta finta okoli aluminija je ena boljših fint eplfenov, torej, če telefon ni aluminijast, je zanič.

Sej iPhone ni iz aluminija?
Death before dishonor!

ManDriver ::

todman74 je izjavil:

ManDriver je izjavil:

Pa si to dejansko ugotovil, ali si samo trdil tako?
Kaj to pomeni, da "lepše špila"; je to kak audiofilski termin, ki ga jaz še ne poznam? Kot lastnika, po tvoje "trikrat precenjenega" iPoda me to res zanima... Ali pa samo nekaj bluziš...


Evo tipičen odgovor užaljenega lastnika iNaprave.......samo nekaj bluziš....takoj napad.

IPod je imel še do nedavnega (kakšne ima sedaj, ne vem) priložene precej povprečne in-ear slušalke, basi so bili precej plitki, razliko je lahko vsak slišal, če je le dal na glavo povprečne "klasične" slušalke.

Predvajalnik pa imam znamke Coby in me je presenetilo, da lahko za 20€ tako dobro špila.....je pa res, da so stock slušalke bolj boge.


Glej Mr. Coby... Kot prvo nisem užaljen lastnik iPoda, z njim sem namreč več kot zadovoljen, saj zadovoljuje MOJE zahteve, kar se tiče reprodukcije oz. kvalitete zvoka. Kot drugo mi še zmeraj nisi odgovoril na povsem preprosto vprašanje - kaj je tisto, po čemer sodiš, da nek drug mp3 player - sedaj si nam končno razkril tudi njegovo ime ("Coby"), "lepše špila" od iPoda. Pa če pustiva stock slušalke, katere za moje pojme sploh niso tako slabe, ob strani.
--
If all the world is a stage, where is the audience sitting?

AlienRR ::

francek1 je izjavil:

AlienRR je izjavil:

FlyingBee je izjavil:

Android je odprt sistem, vsi lahko delajo telefone in s tem imamo potrošniki boljše pogoje .. apple je pametno izkoristil svoje prednosti in nekateri verujejo v njihove izdelke, ki so itak 80% od samsunga

Ma ja. Tudi android ima svoje probleme. Za začetek Apple ima vsaj support, jaz s svojim SGS pa lahko kaj? Če bi čakal uradn .ROM bi še zdaj bil na 2.xx.. Samsung pa še ima kvaliteto izdelave v kurcu. Niti flagship telefon ne vidi aluminija, ne vse je kurčev plastik fantastik.

Vsi fanboy-i, katerekoliki firme ste zaverovani v svoj prav in to tako, da niste sposobni normalne (konstruktivne) debate. 3/4 ne pozna kunkorence pa pluvate po njej, poleg tega je očitno silno težko razumet, da nimamo vsi enakih pričakovanj.8-O

Ta finta okoli aluminija je ena boljših fint eplfenov, torej, če telefon ni aluminijast, je zanič. Dejstvo, da od ajfona ostane kup nesnage, ko ga povozi avto, s Samsungom se pa lepo pogovarjaš naprej, jih seveda ne prepriča. Važno, da jim težki cigl žepe trga in so srečni.

Boli mene za e-peen. Moj pojnt je, da je kvaliteta pod konkurenco tudi pri top telefonih. Če bi bil SGS z aluminjatim deklom zdaj vrjetno nebi gledal tako... "speskan". Pa farba se lušči s plastike. Ena izmet rešitev je lahko aluminij.

PS: naslednič ga vrži pod valjar na kaki avtocesti, bo delo bolje oprevljeno.>:D
You can override the laws of thermodynamics with sufficient sudo access.

FireSnake ::

francek1 je izjavil:

Ta finta okoli aluminija je ena boljših fint eplfenov, torej, če telefon ni aluminijast, je zanič. Dejstvo, da od ajfona ostane kup nesnage, ko ga povozi avto, s Samsungom se pa lepo pogovarjaš naprej, jih seveda ne prepriča. Važno, da jim težki cigl žepe trga in so srečni.


Daj, zbudi se malo! Kolikokrat ti avto povozi telefon?
Še bolje zastavljeno vprašanje: kolikokrat v življenju ti je avto telefon povozil?

Taka dejstva ti kar zase obdrži, da ne bomo pocrkali od smeha.

Imam SGS3, pa je plastik fantastik. Ko zadnji pokrov dol vzameš je občutek kot, da imaš opravka s poceni kitajskim sranjem.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

todman74 ::

ManDriver je izjavil:

Glej Mr. Coby... Kot prvo nisem užaljen lastnik iPoda, z njim sem namreč več kot zadovoljen, saj zadovoljuje MOJE zahteve, kar se tiče reprodukcije oz. kvalitete zvoka. Kot drugo mi še zmeraj nisi odgovoril na povsem preprosto vprašanje - kaj je tisto, po čemer sodiš, da nek drug mp3 player - sedaj si nam končno razkril tudi njegovo ime ("Coby"), "lepše špila" od iPoda. Pa če pustiva stock slušalke, katere za moje pojme sploh niso tako slabe, ob strani.


Lej jaz sem ti odgovoril, slušalke so povprečne in kot take, dajo ven povprečen zvok. Da si pa ti zadovoljen s svojim predvajalnikom, pa pač pomeni, da imaš nizke kriterije in si ga pač kupil, ker ti je bil lep (tipičen odgovor Apple uporabnikov, ko jim zmanjka argumentov).Saj navsezadnje so nekateri zadovoljni tudi s 40 let starim tranzistorjem.

nekikr ::

Ampak, ampak, ampak, ker nimaš prav nobenega tehtnega argumenta lahko zaključimo tudi, da nimaš najmanjšega pojma in da si zagrizen Colby fanatik, ki bo naredil vse, da popljuva drugo firmo? Ker tvoj odgovor je tipičen "haterski", samo en kup bullshita. Po temle sodeč nisi nič boljši kot tisti zgoraj "nimam pojma o macih, vem samo, da so precenjeni".

IceIceBaby ::

IPod je imel še do nedavnega (kakšne ima sedaj, ne vem) priložene precej povprečne in-ear slušalke, basi so bili precej plitki, razliko je lahko vsak slišal, če je le dal na glavo povprečne "klasične" slušalke.

Predvajalnik pa imam znamke Coby in me je presenetilo, da lahko za 20€ tako dobro špila.....je pa res, da so stock slušalke bolj boge.


Hmm..iPod je zanič, ker ima slabe slušalke zraven. Coby je pa kul, ker špila vrhunsko, samo slušalke za 100 eur je treba priklopiti gor :)

Sicer pa je po mojem mnenju in mnenju velike večine uporabnikov kakovost zvoka na prenosni napravi precej nepomembna. Praktično vsak mp3 player igra dovolj dobro za poslušanje na vlaku, na hrupnih ulicah itd. Nima pa vsak player dobre baterije, dobrega ekrana, enostavne navigacije, wifi, baze 500k+ aplikacij...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Apple proti Samsungu dosegel Pirovo zmago

Oddelek: Novice / Tožbe
2512940 (10808) FlyingBee
»

Samsung mora Applu plačati 929 milijonov dolarjev

Oddelek: Novice / Tožbe
1511455 (9383) antonija
»

Sodnica občutno znižala prisojeno odškodnino v primeru Apple vs. Samsung

Oddelek: Novice / Tožbe
96880 (5085) Massacra
»

Kohova: Samsung ni vedoma kršil Jabolčnih patentov (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Android
8521910 (18432) floyd1
»

Ostre besede v kalifornijskem sporu med Applom in Samsungom (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
22662124 (53731) Icematxyz

Več podobnih tem