» »

Samsung kriv naklepnega kopiranja, Applu mora plačati 1.05 milijarde dolarjev

CoolBits ::

Pa še prišparal je na inovacijah in dizajnu...

Zeratul ^^ ::

Lahko bi se malo potrudili in bolj optimizirali Android za te TOP telefone... Ne pa da je isto če imaš Dual ali Quad core..
#yolo

FireSnake ::

Zeratul ^^ je izjavil:

Se bom malo dvignil na tvoj nivo.
Da lahko inštaliraš CWM? In še razne rome ki so dosti hitrejši od stock? Pa malo lahko tudi naviješ.
Nič wtf.

Kaj potem če je težja? Jo bom sam objavil na TPB če je treba. Appleovi uporabniki so itak 13letnice ki nevejo da se da zastonj dobit igre če bi znale JB-ati.In potem kupujejo te vaše BEDNE igre.

Tudi po softwareu gre androidu na dosti bolje ;) Pri hardwareu pa iPhone nima šans z tistimi dualčki..

Ti nisi ravno napreden ;)


Bolj slabo si ti dvignil nivo ... očitno tega niti sposoben nisi.

iPhone nima šans? Se vidi, da zadeve še nisi držal v rokah.

Na mojem SGS3 scrolanje po zgodovini klicev/SMSov še vedno šteka.
Pa je quad core notri. Pri 4GS gre to kot po maslu.
In samo zelo neuk osebek lahko napiše tole:
Tudi po softwareu gre androidu na dosti bolje ;)
, ker vsak, ki ima vsaj malo pojma ve, da je iOS spisan res čisto.
Razlog je v tem (po moje), da je Android spisan za več arhitektur ... iOS pa je pisan le za specifično arhitekturo.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

VaeVictis ::

Samsung je že plačal 12 milijard dolarjev samo v padcu delnice.

1 milijardo bo moral še Applu plačat.

Samsung shares drop $12 billion after Apple's court victory

Gandalfar ::

> Razlog je v tem (po moje), da je Android spisan za več arhitektur ... iOS pa je pisan le za specifično arhitekturo.

To za telefon glavnega proizvajalca, ki closely dela z Googlom ne bi smelo bit opravicljivo. Se posebaj ce stane isto kot nov iPhone.

floyd1 ::

Lahko bi se malo potrudili in bolj optimizirali Android za te TOP telefone... Ne pa da je isto če imaš Dual ali Quad core..

Večina povprečnih PC uporabnikov tudi nikoli ne vidi razlike med dualom in quadom (pri njih te razlike pač ni). Razen, ko pogledajo skozi prizmo denarnice, potem quad sigurno "leti" bistveno hitreje.

JayKay: lepo si to povedal ;). Ampak "low level" pa je malo pretirano.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: floyd1 ()

bdoxx ::

Na mojem SGS3 scrolanje po zgodovini klicev/SMSov še vedno šteka.


ja pa ja doma mamo aca, s1, s2, s3, nota, pa noben ne šteka, sploh pri tako trivialnih opravilih kot je scrolanje po menijih/sms/klicev....

Zeratul ^^ ::

FireSnake je izjavil:

Zeratul ^^ je izjavil:

Se bom malo dvignil na tvoj nivo.
Da lahko inštaliraš CWM? In še razne rome ki so dosti hitrejši od stock? Pa malo lahko tudi naviješ.
Nič wtf.

Kaj potem če je težja? Jo bom sam objavil na TPB če je treba. Appleovi uporabniki so itak 13letnice ki nevejo da se da zastonj dobit igre če bi znale JB-ati.In potem kupujejo te vaše BEDNE igre.

Tudi po softwareu gre androidu na dosti bolje ;) Pri hardwareu pa iPhone nima šans z tistimi dualčki..

Ti nisi ravno napreden ;)


Bolj slabo si ti dvignil nivo ... očitno tega niti sposoben nisi.

iPhone nima šans? Se vidi, da zadeve še nisi držal v rokah.

Na mojem SGS3 scrolanje po zgodovini klicev/SMSov še vedno šteka.
Pa je quad core notri. Pri 4GS gre to kot po maslu.
In samo zelo neuk osebek lahko napiše tole:
Tudi po softwareu gre androidu na dosti bolje ;)
, ker vsak, ki ima vsaj malo pojma ve, da je iOS spisan res čisto.
Razlog je v tem (po moje), da je Android spisan za več arhitektur ... iOS pa je pisan le za specifično arhitekturo.



In kje sem to napisal? iPhone je čisto OK,ampak je GS3 boljši ;)

Meni vse lepo dela na SGS3 na stock romu. Nisem ti jaz kriv če si drop teste z Triglava delal...Potem si lahko vesel da sploh dela.

Saj je 4S debel kot kakšno maslo..
Ti si pa zelo učen osebek. Primerjaj Jelly Bean in 2.2...Je dosti hitrejši ne? Če pa tega ne razumeš se pa ne višaj več na moj nivo.
Sploh pa je lažje OS optimiziran za iPod,iPhone in iPad kot vse android telefone ;)
#yolo

mm46 ::

Zeratul ^^ je izjavil:

Lahko bi se malo potrudili in bolj optimizirali Android za te TOP telefone... Ne pa da je isto če imaš Dual ali Quad core..

Čak...na prejšnji strani si napisal, da so dualčki počasni proti quadom, tle pa je že vse isto :D In ne, nisem niti o lumiji govoril, ampak o androidnem samsungu. Sem pa pred tem imel tako lumio kot iphone

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mm46 ()

JayKay ::

@floyd samsung je delal iteracije feature tel po vecini pred tem

Zeratul ^^ ::

Seveda je Quad boljši za razna opravila ampak vseeno ni neke razlike.

HTC Evo 3D? Galaxy S2?

Naložiš ta ROM

Pa je hiter ko iPhone ;)
#yolo

Gandalfar ::

A ni zalostno, da se moram z telefonom, ki sem zanj dal 600 evrov se dodatno ukvarjat. Boh ne daj da bo kdaj v kaksnem od teh romov, ki padejo iz free hosting sitov se kaksen trojanc notr.

Zeratul ^^ ::

Saj je še miljon znanih ROMov? Darky rom itd?
In ne,ni žalostno. Lahko si na custom romu,meni prav lepo dela,do sedaj mi ni niti 1x zaštekal za več kot sekundo. Pa še za to sekundo mi zašteka ko home button pritisnem v kateri igrici.
#yolo

Gandalfar ::

Torej zadeva stane 600 evrov, plus 10 ur mojega casa po 30 evrov .. 900 evrov. Kar ugodno ja.

Zeratul ^^ ::

Po 30€? Saj to delaš zase,ne za lepo sosedo.
#yolo

floyd1 ::

Svoboda nikoli ni bila zastonj. Zajkaj se na Applu reče zadevi Jailbreak? ;)

mm46 ::

Hudo... telefon z vsem x2 (jedra, frekvenca, ram) rabi custom rom, da dela enako hitro kot 1 leto star jabuk (ali gnex s stock JB) :))

Zeratul ^^ ::

Saj lepo dela tudi z stock romom OMG. Še ko 4.1 update pride potem res ne rabi custom roma. Imam stock,razmišljam o kakšnem custom romu ampak me ne mika ;) ima prijatelj iPhone 4 in verjemi da enako hitro dela. Prav tako prijateljici z 4S ;)
#yolo

Keyser Soze ::

cleanac je izjavil:

Sicer GPS-a na telefonu ne uporabljam, tako, da aplikacij za navigacijo ne poznam. Sem pa na hitro searchal in nasel Navigon in TomTom. Obe mislim, da sta offline, cena pa je taksna kot je.

In ja, sem opazil sarkazem.

Niti ni tako važno, če si opazil sarkazem, je pa vseeno lepo, ampak pomagal pa še vedno nisi nič.

Še vedno bi rabil navigacijo, search v apšhopu znam uporabljati, zanima pa me kako naj aplikacijo sprobam, tako da ne dam na kocko slabih 100EUR za nekaj kar mi na koncu ne bo ustrezalo oz. bo delalo tako kot od oka 60% aplikacij - ne bo spljoh ali pa zelo slabo?

Torej, če je zadeva pri Applu tako jasna in celovita bi moral biti odgovor na dlani, ali pač?
OM, F, G!

Zeratul ^^ ::

Za 100€ kupi rabljen Galaxy S i9000 in na njega naloži Sygic ali kakšno drugo brezplačno navigacijo ;)
#yolo

techfreak :) ::

Gandalfar je izjavil:

A ni zalostno, da se moram z telefonom, ki sem zanj dal 600 evrov se dodatno ukvarjat. Boh ne daj da bo kdaj v kaksnem od teh romov, ki padejo iz free hosting sitov se kaksen trojanc notr.

Vendar to nima veze z Androidom, ampak z proizvajalci, ki nočejo optimizirati stvari ter zraven namestijo veliko dokaj neuporabne programske opreme.

mm46 je izjavil:

Hudo... telefon z vsem x2 (jedra, frekvenca, ram) rabi custom rom, da dela enako hitro kot 1 leto star jabuk (ali gnex s stock JB) :))

Mogoče Galaxy ni hitrejši glede UIja, je pa hitrejši glede procesiranja podatkov.

Zgodovina sprememb…

floyd1 ::

mm46 je izjavil:

Hudo... telefon z vsem x2 (jedra, frekvenca, ram) rabi custom rom, da dela enako hitro kot 1 leto star jabuk (ali gnex s stock JB) :))

Že SGS2 je po hitrosti nekako tam-tam s 4S, ampak če pogledaš že npr. samo desktop prilagodljivost pri enem in drugem ti mora biti jasno, zakaj je pri nekaterih opravilih Andrid vseeno malo počasnejši. MS paint in Adobe photoshop tudi ne primerjaš po hitrosti 8-). Jaz takoj žrtvujem delčeh hitrosti za boljšo prilagodljivost, nekdo drug pač ne. Važno pa je, da smo vsi zadovoljni s svojimi mlinčki.

Zeratul ^^ ::

Samsung je itak lepo zaslužil od Galaxy S serije tako da nebo problemov z to miljardo :D
#yolo

nekikr ::

Keyser Soze je izjavil:

cleanac je izjavil:

Sicer GPS-a na telefonu ne uporabljam, tako, da aplikacij za navigacijo ne poznam. Sem pa na hitro searchal in nasel Navigon in TomTom. Obe mislim, da sta offline, cena pa je taksna kot je.

In ja, sem opazil sarkazem.

Niti ni tako važno, če si opazil sarkazem, je pa vseeno lepo, ampak pomagal pa še vedno nisi nič.

Še vedno bi rabil navigacijo, search v apšhopu znam uporabljati, zanima pa me kako naj aplikacijo sprobam, tako da ne dam na kocko slabih 100EUR za nekaj kar mi na koncu ne bo ustrezalo oz. bo delalo tako kot od oka 60% aplikacij - ne bo spljoh ali pa zelo slabo?

Torej, če je zadeva pri Applu tako jasna in celovita bi moral biti odgovor na dlani, ali pač?

Navigon. To je to kar rabiš.

cleanac ::

Keyser Soze je izjavil:

cleanac je izjavil:

Sicer GPS-a na telefonu ne uporabljam, tako, da aplikacij za navigacijo ne poznam. Sem pa na hitro searchal in nasel Navigon in TomTom. Obe mislim, da sta offline, cena pa je taksna kot je.

In ja, sem opazil sarkazem.

Niti ni tako važno, če si opazil sarkazem, je pa vseeno lepo, ampak pomagal pa še vedno nisi nič.

Še vedno bi rabil navigacijo, search v apšhopu znam uporabljati, zanima pa me kako naj aplikacijo sprobam, tako da ne dam na kocko slabih 100EUR za nekaj kar mi na koncu ne bo ustrezalo oz. bo delalo tako kot od oka 60% aplikacij - ne bo spljoh ali pa zelo slabo?

Torej, če je zadeva pri Applu tako jasna in celovita bi moral biti odgovor na dlani, ali pač?


Iskal sem po netu in ne na app storu. Lahko pocakas na iOS 6, ker bo privzeta navigacija TomTom (ali bo offline nevem, se ne spuscam tako dalec). Na internetu imas veliko informacij o teh app-ih, tako, da se tam pozanimaj. Imas screene, opise delovanja, slabosti, morda obstajajo tudi lite verzije. Lahko pa ti proti placilu tudi jaz poiscem.

Sicer pa potem ti meni povej eno spodobno navigacijo za Android recimo.

Zeratul ^^ ::

Garmin,Sygic,navigon...In še veliko jih je ;)
#yolo

FlyingBee ::

to ni nič, Sammy je velika grožnja Applu, Apple pa je svoj vrh dosegel in je že čas, da spet kaj novega izumijo (BTW Retina je že počas dolgčas), drugi pa tudi, da ne bodo skoz samo kopiral od Appla

para! ::

Zeratul ^^ je izjavil:

Pri hardwareu pa iPhone nima šans z tistimi dualčki..

Poba, ti še na stacionarnem računalniku ne znaš izkoristit večjedrnih procesorjev drugače, kot pa da poženeš neke otroške igre, kamoli da bi potreboval večjedrni CPU v telefonu. Da ti samsung uspe prodat telefon, zgolj zato ker ima njegov CPU 4 jedra, je tko kot da bi meni kot kupcu osebnega avtomobila Volvo uspel prodat kamion, ker ima ta namreč 500 konjev.

Pa da ti razkrijem še nekaj: nalaganje custom romov ni "advanced", ampak je v bistvu nekaj kar zna narest vsak. Veš kako zgledate "telefon-strokovnjaki" danes? Takole: hitr na xda dev, prebrat navodila, potegnt rom in inštalirat na telefon. Uaaaa, advanced!!!! Pol k se pa zatakne pri kostumizaciji, ker ničesar drugega kot to kar piše na xda ne znate, se pa lotite prevajanja menijev, ker je to pač najbolj enostavno :))

Ko boš naredil svoj custom rom za katerikoli telefon boš pa lahko govoril o "advanced". Da bi se pa prvotno vprašal, kako za vraga je mogoče, da kupim telefon s softwareom in prva stvar, ki jo moram narest je, da naložim svoj sw, ker je stock zanič, do tam vam pa umske sposobnosti ne sežejo.

Ampak ja, telefon-retardi, za razliko od telefon-razvijalcev, ste danes pač v večini.

lp
Death before dishonor!

FireSnake ::

bdoxx je izjavil:

Na mojem SGS3 scrolanje po zgodovini klicev/SMSov še vedno šteka.


ja pa ja doma mamo aca, s1, s2, s3, nota, pa noben ne šteka, sploh pri tako trivialnih opravilih kot je scrolanje po menijih/sms/klicev....


Če ne vidiš štekanja, potem obišči okulista.
Ali pa si sposodi iPhona in primerjaj, pa bo kojci bolj jano o čem govorim.
Imel sem vse Galaxye - enko imam še sedaj (službeno), trojka je pa zamenjava za dvojko.

Ko je v logu veliko zapisov scroolanje šteka.


Zeratul ^^ je izjavil:

In kje sem to napisal? iPhone je čisto OK,ampak je GS3 boljši ;)
;)

Uau, ti si pa RES brihta.

Ti datum izzida IPhone 4S in SGS3 (oziroma velika razlika) kaj pove?
Taka perimerjava sploh ni na mestu!
Počakajmo, da pride iPhone 5, pa bomo potem primerjali.

Ali boš potem takoj zasikal, da je petka pač novejša in so imeli več časa, da so notri strpali novo tehnologijo?

Zeratul ^^ je izjavil:


Meni vse lepo dela na SGS3 na stock romu. Nisem ti jaz kriv če si drop teste z Triglava delal...Potem si lahko vesel da sploh dela.


No, ko človek tole prebere se vpraša, če je sploh vredno komentirati.

Sploh pa ... od kdaj velja pravilo, da padec telefon upočasni?

Imam popolnoma novo trojko, ampak me je s svojim cenenim videzom in določenimi pomanjkljivostmi razočarala. Kar se tiče dizajna je še 2jka lepša.

Zeratul ^^ je izjavil:


Sploh pa je lažje OS optimiziran za iPod,iPhone in iPad kot vse android telefone ;)

1) To ni in ne more biti opravičilo.
2) Zakaj ponavljaš za mano?

Imam občutek, da do sedaj nisi dosegel nič v življenju in je tvoj nakup SGS3 zate vrh "ledene gore".

Da te hitro spustimo na tla: telefon je vse prej, kot idealen.

Jaz sem s svojim zelo zadovoljen, ampak brez napak NI.

Ne lastim si ničesar, kar bi imelo na sebi obgriženo jabolko, ampak mi gre prav na jetra kako eni špukate po jabolčniku ... pa zadeve sploh v roki še niste držali.

Gandalfar je izjavil:

> Razlog je v tem (po moje), da je Android spisan za več arhitektur ... iOS pa je pisan le za specifično arhitekturo.

To za telefon glavnega proizvajalca, ki closely dela z Googlom ne bi smelo bit opravicljivo. Se posebaj ce stane isto kot nov iPhone.


Se strinjam!

Hotel sem samo namigniti na kaj sumim jaz.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: FireSnake ()

FireSnake ::

Zeratul ^^ je izjavil:

Saj lepo dela tudi z stock romom OMG. Še ko 4.1 update pride potem res ne rabi custom roma.


Vir tega natolcevanja pa je?
Jaz sem nareč bral, da bo razlika minimalna.

Zeratul ^^ je izjavil:


Imam stock,razmišljam o kakšnem custom romu ampak me ne mika ;) ima prijatelj iPhone 4 in verjemi da enako hitro dela. Prav tako prijateljici z 4S ;)

Pojdi k okulistu. Nujno!
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

FlyingBee ::

napad je obramba, kar so pri Applu izvedli, ker samsung je postal zelo velik konkurent, google je kupil motorolo, ... še kaj se bi našlo, kar je stopilo na živčke Applu, in zdaj se morajo zaščititi ... kot smo bili zaradi njih na boljšem, bomo zdaj na slabšem ... so pa še LG, Motorola, Sony ... recimo LG Optimus G zna biti trn v peti samsungu in Applu, sammy bi jih lahko tožil zaradi izgleda že pri L seriji, mogoče pa jih bo, da malo omili izgubo

FireSnake ::

para! in Stojansto: lepo povedano ....
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Zeratul ^^ ::

NI lepo povedano. Ta para je kao developer ubistvu pa dela igre kot so catch the potato itd.
Firesnake nerabim k okulistu, ce imas ocala se ne pomeni da bolje vidis.
In ja para, tega nezna 90% ljudi ki ima iPhone (flashat roma)
Me pa zanima kak je tvoj...Sigurno mu je stock rom bog.
#yolo

para! ::

NI lepo povedano. Ta para je kao developer ubistvu pa dela igre kot so catch the potato itd.

Že to, da iz mojega posta sklepaš, da sem developer, pomeni da nisi ravno med bistrimi.

In ja para, tega nezna 90% ljudi ki ima iPhone (flashat roma)

Custom rom za iPhone ne obstaja, ker nihče ni tako zabit, da bi namesto iOSa, ki dela gladko in točno tako kot mora, uporabljal neke 3rd party zadeve, ki jih delajo mozoljasti mulci doma, ravno takrat, ko jim mami ne teži za domačo nalogo. Obstaja pa JB, ki pa ga večina tudi ne rabi, ker je par evrov za neko igro ali aplikacijo na marketu drobiž (vem, če je od očija kreditna, pol to ni drobiž, sori), poleg tega raje vidim, da nekdo pregleda aplikacije, kot pa da jih lahko vsak kekec po lastni presoji nalaga na market.

Da za Android obstajajo custom romi je logično, konec koncev gre za odprto platformo in je hkrati tudi prednost te platforme za tiste, ki želijo večji nivo prilagajanja. Ampak nalaganje custom romov je približno tako težavno kot flashanje TVja na najnovejši firmware. Ko v eni sapi rečeš "advanced" in "custom rom", pol si pač izpadel neresno.

lp
Death before dishonor!

Invictus ::

Zeratul ^^ je izjavil:


In ja para, tega nezna 90% ljudi ki ima iPhone (flashat roma)


Na iPhone tako ne moreš flashat ROMa. Pa tudi ni ga treba.

To da moraš kupit izdelek, pa potem nekaj flashat, da normalno dela, je šele ultra nateg proizvajalcev.
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Zeratul ^^ ::

Aja,torej se developer nisi...Pomojem se univerzalnega daljinca neznas sprogramirat :)
iOS je nekoliko bolj gladek,ima pa ogaben GUI,se posebej nastavitve.
Tebi igre niso drage ker ata placa,ampak to je le izgovor za vas Jabkafane ki neznate jailbreakati pa vam na preostane drugega kot nakup.
Nisi advanced user ce flashah rom,ampak si bolj napreden kot iPhone userji ki znajo samo klicat in smse posiljat z tisih ceglov ;)
Sploh pa nevem kaj te moti da obstajajo custom romi,tudi ce jih osnovnosolci delajo med domaco nalogo so bolj napredni od tebe :)
Jaz pac raje flasham zaradi dodatne pohitritve...
Lp

Invictus je izjavil:

Zeratul ^^ je izjavil:


In ja para, tega nezna 90% ljudi ki ima iPhone (flashat roma)


Na iPhone tako ne moreš flashat ROMa. Pa tudi ni ga treba.

To da moraš kupit izdelek, pa potem nekaj flashat, da normalno dela, je šele ultra nateg proizvajalcev.

Tudi z stock romom dela OK ;) ce si pa samo sprobal nekaj v smislu galaxy mini pa nimas pravice presojat o tem.
#yolo

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: para! ()

nekikr ::

Vse ostalo bom spregledal, ker si trol, ampak da zmerjaš ljudi, ki plačujejo za aplikacije, po drugi strani pa praviš, da bi se rad nekaj jave naučil?! Kako hudiča gre to skupaj? Boš delal zastonj?

Zeratul ^^ ::

Saj nebom dal na GP...Itak nemores iz Slovenije...Bom raje za iOS kak crap naredil..Vec placujejo :)
#yolo

nekikr ::

Za crap ne, za dobre aplikacije pa veliko, ja. Kaj je dobro je pa stvar posameznika.

para! ::

Bom raje za iOS kak crap naredil..

V javi pa sploh ja, komaj čakajo. Pa glede na tvojo nesposobnost dojemanja ti kar vnaprej povem, da močno dvomim, da bojo tvoje aplikacije sprejeli na appstore. Vidiš zakaj je apple kul: nas userje obvaruje pred crapom nezaželjenih oseb kot si ti.
Death before dishonor!

todman74 ::

FireSnake je izjavil:

Imam popolnoma novo trojko, ampak me je s svojim cenenim videzom in določenimi pomanjkljivostmi razočarala. Kar se tiče dizajna je še 2jka lepša.


Ti si en patetičen primerek....z zavezanimi očmi si šel kupovat SGS3, pa čeprav je očitno, da tripaš na "obgrizke".

Pa lepo, da ste vsi moderatorji podali v tej temi svoja "objektivna" mnenja.

Gandalfar ::

todman: hvala hvala, se trudimo.

FireSnake ::

Zeratul ^^ je izjavil:

Aja,torej se developer nisi...Pomojem se univerzalnega daljinca neznas sprogramirat :)
iOS je nekoliko bolj gladek,ima pa ogaben GUI,se posebej nastavitve.
Tebi igre niso drage ker ata placa,ampak to je le izgovor za vas Jabkafane ki neznate jailbreakati pa vam na preostane drugega kot nakup.
Nisi advanced user ce flashah rom,ampak si bolj napreden kot iPhone userji ki znajo samo klicat in smse posiljat z tisih ceglov ;)
Sploh pa nevem kaj te moti da obstajajo custom romi,tudi ce jih osnovnosolci delajo med domaco nalogo so bolj napredni od tebe :)
Jaz pac raje flasham zaradi dodatne pohitritve...
Lp

Invictus je izjavil:

Zeratul ^^ je izjavil:


In ja para, tega nezna 90% ljudi ki ima iPhone (flashat roma)


Na iPhone tako ne moreš flashat ROMa. Pa tudi ni ga treba.

To da moraš kupit izdelek, pa potem nekaj flashat, da normalno dela, je šele ultra nateg proizvajalcev.

Tudi z stock romom dela OK ;) ce si pa samo sprobal nekaj v smislu galaxy mini pa nimas pravice presojat o tem.


Fant, tebi še uporaba "s" in "z" ni jasna, kaj šele kaj drugega.

To, da ponižuješ druge uporabnike pa tako pove vse o tebi (nekako v stilu kak podn si).

Zakaj bi flashal, če pa je vse tako gladko in hitro? Potem ni potrebe po flashanju.

Čeprav: nekaj smo te že naučili: jabka ima GUI, ki ne šteka.

Obregnil bi se še ob "cegle": SGS3 je večji od iPhona: ker je zdaj "cegu"?
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Zeratul ^^ ::

Seveda je,sem z Galaxy S3 pisal,in ni ravno lahko~ zato slovnične napake.
Seveda je. Da še hitreje dela.Misliš da hitreje od iOS ni možno?
Grd GUI*
iPhone je pa debel.
#yolo

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: zee ()

FireSnake ::

todman74 je izjavil:

FireSnake je izjavil:

Imam popolnoma novo trojko, ampak me je s svojim cenenim videzom in določenimi pomanjkljivostmi razočarala. Kar se tiče dizajna je še 2jka lepša.


Ti si en patetičen primerek....z zavezanimi očmi si šel kupovat SGS3, pa čeprav je očitno, da tripaš na "obgrizke".

Pa lepo, da ste vsi moderatorji podali v tej temi svoja "objektivna" mnenja.


Hehe, tale je šele dobra!

Ne, nisem kupoval z zavezanimi očmi. Denar, ki sem odštel za trojko, bi lahko namenil tudi za 4S.
Ampak me najprej zmoti to, da nima micro USB - poleg ostalega.

Upam, da si dovolj dojemljiv, da veš, da bi začel branit samsungove izdelke, če bi jih nekdo grajal tako brez osnove, kot to počno eni v tej temi.

Gre se za objektiven pogled ... ne eni in ne drugi niso idealni ... ampak, to je nekaterim od vas preprosto nemogoče dopovedati.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: FireSnake ()

XsenO ::

para! je izjavil:

Bom raje za iOS kak crap naredil..

Vidiš zakaj je apple kul: nas userje obvaruje pred crapom nezaželjenih oseb kot si ti.


Find & call says hi...
1 + 1 = 1

Keyser Soze ::

nekikr je izjavil:

Navigon. To je to kar rabiš.

Oni najbolje vedo kaj je dobro zate.

Kot pričakovano, nihče od veleumnih Apple userjev v tej temi ni dojel kje je srž problema, ki ga omenjam. Dobil le polovičarske predloge rešitev. To mi zelo veliko pove o vaši objektivnosti oz. zmožnosti kritične presoje Applovih produktov, oz. bolje rečeno, o odsotnosti le te.

Več kot polovico denarja, ki je šel v appšop je šel v nič. Tako da dejansko so aplikacije ki jih kupuješ preko Applove storitve v končni verziji precej dražje, kot jih oni oglašujejo. Pregledi, opisi, ipd. zadevščine po katerih naj bi se uporabnik orientiral so v veliki meri še vedno precej subjektivne in podvržene navadam in okusom preizkuševalcev, kateri ponavadi še zdaleč niso tako dobri razsodniki oz. preizkuševalci, kot smatrajo za same sebe, in v veliki meri producirajo precej neuporabne reviewe. Sam rating sistem v apšopu je pa itak poglavje zase. Dizaster.

Skratka, vse kar je Apple v svoji zgodovini inovacij zgruntal pri svoji štacuni je to, da so se nekateri ponudniki aplikacij sami spomnili ponuditi oskubljeno zastonjsko verzijo svoje aplikacije in pa tisto pravo, polno funkcionalno, za plačilo seveda. To je to, kar dobiš od Appla za "trial" verzije. Inovativno, ni kaj.

Drugi aktualni problem je pa ta, da moram iPada prižigat večkrat na dan, tudi po več 10x, ker se iz neznanega razloga ugaša. Softwersko problem ni rešljiv, ostane le še servis, ki pa je prikladno za slabi dve leti star iPad seveda plačljiv.
OM, F, G!

floyd1 ::

para! je izjavil:

Vidiš zakaj je apple kul: nas userje obvaruje pred crapom nezaželjenih oseb kot si ti.

Pa še CEO ti občasno pove točno kako moraš držati telefon (oz., če smo natančni - kako ga ne smeš držati). Vse po navodilih, ne rabiš nič razmišljat. Kot vojak v vojski ;). Ah, ta čudovit svet.

Gre se za objektiven pogled ... ne eni in ne drugi niso idealni ... ampak, to je nekaterim od vas preprosto nemogoče dopovedati.

Tako je.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: floyd1 ()

para! ::

Več kot polovico denarja, ki je šel v appšop je šel v nič. Tako da dejansko so aplikacije ki jih kupuješ preko Applove storitve v končni verziji precej dražje, kot jih oni oglašujejo.

Kako v nič? Če piše, da stane 3 EUR, stane 3 EUR, kaj bluziš? In-store rating sistem je pa za mimogrede, če ti 3 EUR pomeni toliko, da si pripravljen brat in-depth reviewje, se na netu najde tud to, stiskačev je polno povsod, zunaj je namreč kriza.

Skratka, vse kar je Apple v svoji zgodovini inovacij zgruntal pri svoji štacuni je to, da so se nekateri ponudniki aplikacij sami spomnili ponuditi oskubljeno zastonjsko verzijo svoje aplikacije in pa tisto pravo, polno funkcionalno, za plačilo seveda. To je to, kar dobiš od Appla za "trial" verzije. Inovativno, ni kaj.

Ne razumem, motijo te trial verzije? Trial je neuporaben jasno, namenjen tistim, ki jih jako skrbi, da jim aplikacija za drobiž ne bo všeč in potem ne bojo mogli spat 3 dni.

Drugi aktualni problem je pa ta, da moram iPada prižigat večkrat na dan, tudi po več 10x, ker se iz neznanega razloga ugaša. Softwersko problem ni rešljiv, ostane le še servis, ki pa je prikladno za slabi dve leti star iPad seveda plačljiv.

Jebi ga, servis izven garancije ni nikjer zastonj, če ne daš servisirat pa ne vem zakaj pizdiš. A je kdo trdil, da je Apple popolna firma, kjer 100% vsi izdelki delajo in nič ne crkne?

Pa še CEO ti občasno pove točno kako moraš držati telefon (oz., če smo natančni - kako ga ne smeš držati). Vse po navodilih, ne rabiš nič razmišljat. Kot vojak v vojski . Ah, ta čudovit svet.

Ja, ko bom naletel na to, da mi signal niha v odvisnosti od tega kako držim telefon, bom razmislil ja. Do takrat pa je to zgodbica za lahko noč nekaterim hejterjem.

lp
Death before dishonor!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: para! ()

nekikr ::

To mi zelo veliko pove o vaši objektivnosti oz. zmožnosti kritične presoje Applovih produktov, oz. bolje rečeno, o odsotnosti le te.

Saj nihče ni rekel, da je appstore idealen in najboljši in oh in sploh. To si izmišljujete ostali v vsaki temi. Imaš pa za vsak program malo morje informacij s katerimi si lahko pomagaš, če pa ni trial verzije si pa fucked (v kolikor se orientiraš samo po temu). No was around it.

ki pa je prikladno za slabi dve leti star iPad seveda plačljiv

Medtem ko imajo vsi ostali proizvajalci lifetime warranty!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Apple proti Samsungu dosegel Pirovo zmago

Oddelek: Novice / Tožbe
2512940 (10808) FlyingBee
»

Samsung mora Applu plačati 929 milijonov dolarjev

Oddelek: Novice / Tožbe
1511452 (9380) antonija
»

Sodnica občutno znižala prisojeno odškodnino v primeru Apple vs. Samsung

Oddelek: Novice / Tožbe
96880 (5085) Massacra
»

Kohova: Samsung ni vedoma kršil Jabolčnih patentov (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Android
8521907 (18429) floyd1
»

Ostre besede v kalifornijskem sporu med Applom in Samsungom (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
22662117 (53724) Icematxyz

Več podobnih tem