» »

Kam ta trenutek s 30K EUR na daljsi rok?

Kam ta trenutek s 30K EUR na daljsi rok?

1 2 3
4
»

chucki ::

bitcoin ali etherium
AMD Ryzen 1700/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 16gb/SSD M.2
EVGA GTX 1080 Superclocked/SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + PS4 PRO + VR <3 + Nintendo Switch

gruntfürmich ::

gruntfürmich je izjavil:

Buggy je izjavil:

gruntfürmich je izjavil:

v bitcoin


to se sam igram, vendar le z mojim delezom...delez, ki je namenjen za otroke pa prevlacvam kot macka mlade vsake par let. Se pozrem v primeru, da jim ga zafuckam v kaksni tvegani investiciji :8)

ko si prvič napisal post v to temo je bil bitcoin 10$. danes je 750. zanimivo bo gledat ko boš napisal tretjič...:D:))

~danes je bitcoin 7500 :D
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

profii ::

Buggy, kar nekaj vode je preteklo od odprtja teme... Se je kaj oplemenitilo začetnih 30k?

Buggy ::

profii je izjavil:

Buggy, kar nekaj vode je preteklo od odprtja teme... Se je kaj oplemenitilo začetnih 30k?


hehe...vecji delez se je kasneje materializiral pri bajti, ampak "problem" je se vedno prisoten, ker se je nakapalo vmes se malce vec :D

Trenutno razmisljam spet o inesticiji v domaco soncno elektrarno v kompletu z garazo ter toplotno crpalko za ogrevanje. Verjetno, bodo pa pocas otroc dobili nakazilo, pa naj delajo z denarjem kar zelijo...konec koncov bo tudi mlajsi kmalu polnoleten.

profii ::

Buggy je izjavil:

profii je izjavil:

Buggy, kar nekaj vode je preteklo od odprtja teme... Se je kaj oplemenitilo začetnih 30k?


hehe...vecji delez se je kasneje materializiral pri bajti, ampak "problem" je se vedno prisoten, ker se je nakapalo vmes se malce vec :D

Trenutno razmisljam spet o inesticiji v domaco soncno elektrarno v kompletu z garazo ter toplotno crpalko za ogrevanje. Verjetno, bodo pa pocas otroc dobili nakazilo, pa naj delajo z denarjem kar zelijo...konec koncov bo tudi mlajsi kmalu polnoleten.


Pametno. Življenje se včasih odvije malce drugače od pričakovanj, včasih na bolje, včasih na slabše. Očitno se je pri tebi kar lepo v plus. Še vedno imaš pa sladko skrb, kam investirati. Veliko sreče!

Buggy ::

Pametno. Življenje se včasih odvije malce drugače od pričakovanj, včasih na bolje, včasih na slabše. Očitno se je pri tebi kar lepo v plus. Še vedno imaš pa sladko skrb, kam investirati. Veliko sreče!


Res je in hvala za lepe zelje! V dokaj turbolentnih casih, ki smo jim bili med tem prica je pac tezko biti pameten. Za nazaj ko pogledas je vse doskaj simpl. Ce pa operiras z neko kvoto denarja, ki je bila tezko pridobljena in bi izguba dokaj bolela je pa lazje preziveti to, da nisi naredil iz nje nekega mnogokratnika, kot pa potencialno izgubo.

Lekcija mojega sodelavca, ki je podoben znesek takrat nesrecno investiral v balkan sklade, nekaj pa je imel v nasih KD skladih. Na koncu je bilo jedva se za skarpo :S

Jaz sem bil bolj pussy varianta...lahko pa bi se obrnilo drugace, kot se dolocenim tudi je. Ni pa tukaj prostora za obzalovanja in spekuliranje.

Tudi ce sedaj gledam nekako ne najdem neke smiselne nalozbe...tudi nakup stanovanja, ki bi ga otroc lahko koristili trenutno nekako ni smiseln, saj kot si rekel nikoli ne ves kako se zivljenje obrne in kako se postavijo prioritete.

gruntfürmich ::

gruntfürmich je izjavil:

gruntfürmich je izjavil:

Buggy je izjavil:

gruntfürmich je izjavil:

v bitcoin


to se sam igram, vendar le z mojim delezom...delez, ki je namenjen za otroke pa prevlacvam kot macka mlade vsake par let. Se pozrem v primeru, da jim ga zafuckam v kaksni tvegani investiciji :8)

ko si prvič napisal post v to temo je bil bitcoin 10$. danes je 750. zanimivo bo gledat ko boš napisal tretjič...:D:))

~danes je bitcoin 7500 :D

danes je bitcoin 24000 :D
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Buggy ::

danes je bitcoin 24000


dobro zate, ker si ga za vse prihranke kupil, ko je bil vmes 3K pa drobiz...uzivaj v penziji ;)

SuperKripto ::

Zelo dobro so mu priporocali. Vezavo na banki. Dobi na leto toliko kot pri kriptu za par ur. Sej, razumem tvegana nalozba. Ampak ne razumem, da v 8 letih ni vlozil niti 1 procent kapitala v kripto. Do zdaj bi imel vsaj 1 bitcoin, pa od tega bi zastojn dobil bitcoin cash, pa bsv, pa se druge bitcoin forke.

Buggy ::

nic bat zame...sem dobre dva BTC naminal in strejdal iz nic. Kot sem rekel to kar se jaz s kriptom igram je moja stvar neodvisna od tistih fiksnih sredstev in imam zaenkrat ze kar soliden znesek, glede na vlozek pa gromozanski :))
Vseeno hvala za skrb.
1 2 3
4
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Depozit - katera banka ima najvišje obresti? (strani: 1 2 3 412 13 14 15 )

Oddelek: Loža
722144370 (7428) kombinezon
»

Kaj narediti s prihranki (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
11123038 (19746) M.B.
»

Varčevanje v banki DA/NE in nadzor države (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
10322019 (19712) Furbo
»

Kam naložiti večjo količino denarja

Oddelek: Loža
4921102 (18972) Spock83
»

Zmeden - kam naj z denarjem?

Oddelek: Loža
359155 (7975) _Dormage_

Več podobnih tem