» »

Nova neumnost

Nova neumnost

jest10 ::

Ki zadnje čase kroži naokoli.>:D
povzetek

Torej kaj bo?

a) V okolici datuma predstavitve bo vse potihnilo
b) Datum bodo prestavili nekam v prihodnost
c) Začeli bodo jokati, da jim zlobni strici grozijo in zato ne morejo razkriti svojih skrivnosti

jype ::

Nč ne bo.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: poweroff ()

Nor-mal ::

Nova neumnost.

Silck ::

Iz Teherana v New York v desetih minutah? Zdravilo za diabetes, raka, multipla sklezoro in alzheimerjevo bolezen? Neomejene količine pogonske energije?


My ass!

first_line ::

Kao Prision break scenarij? Jaz iz zanesljivih virov vem, da vlada že ima tehnologijo za zastonj energijo a jo skriva. Je že Rossi hotel leakat info, samo so ga pol deskreditirali. Še na tem forumu so plačanci ki pišejo in linkajo članke da njegov ecat ne dela.
Da sploh ne začnem govoriti o tem kako pred nami skrivajo kremo za hemeroide, to je šele (neha pisat ker ga ninđe iza leđa 'pospravijo').

Dr_M ::

Silck je izjavil:

Iz Teherana v New York v desetih minutah? Zdravilo za diabetes, raka, multipla sklezoro in alzheimerjevo bolezen? Neomejene količine pogonske energije?


My ass!



Too good to be true.

Bellatrix ::

People are quick to judge and slow to correct themselves.

Zgodovina sprememb…

Mipe ::

Če so dejansko razvili tako tehnologijo, si lahko obetajo nerazložljive smrti ali izginotja. Če pa samo nakladajo, bodo zgolj zaslužili na račun naivnežev.

Nič novega.

guest #44 ::

Lol, en iranski scammer.

jype ::

first_line> Jaz iz zanesljivih virov vem, da vlada že ima tehnologijo za zastonj energijo a jo skriva.

Men je Jožica tut že to povedala! Zagvišn drži!

Rias Gremory ::

Če so dejansko razvili tako tehnologijo, si lahko obetajo nerazložljive smrti ali izginotja.

This.

Če se to uresniči bo nekdo ostal brez veliko veliko denarja. To se pa ne sme zgoditi kajne?
Mirno gledamo, kako naš svet propada,
saj za časa našega življenja ne bo popolnoma propadel.

jest10 ::

Rias Gremory je izjavil:

Če so dejansko razvili tako tehnologijo, si lahko obetajo nerazložljive smrti ali izginotja.

This.

Če se to uresniči bo nekdo ostal brez veliko veliko denarja. To se pa ne sme zgoditi kajne?


To se bo uresničilo približno takrat, ko bo lovec rešil Rdečo Kapico iz volčjega trebuha.

Kurzweil ::

...še ena debilnost

@jest10, mogoče se ne zavedaš, pa si največji promotor tu na forumu že s tem da omenjaš...

dexterboy ::

LOL, pa kera debilnost. Še na njihovo spletno stran moraš klikniti na I agree...
Zopet en zbor patološko bolnih starčkov, ki se jim ne dvigne več razen če nimajo pod prsti mlado meso ali pa pred očmi rito sosede Zofke...
Kar sem tu že napisal: Človeška pamet je omejena. Neumnost pa ni in je edina konstanta, ki raste v vesolju poleg vesolja samega.
Ko ne gre več, ko se ustavi, RESET Vas spet v ritem spravi.

7982884e ::

en študent se je lepo pozabaval, najel mednarodne prevajalce, ustvaril paypal račun in sedaj mu ga neumni slovenceljni že veselo polnijo

Kurzweil ::

kot rečeno avtor teme mu dela uslugo, če mene kdo kaj vpraša je tole tema za izbris, sem tu edini tega mnenja?

Rias Gremory ::

jest10 je izjavil:

Rias Gremory je izjavil:

Če so dejansko razvili tako tehnologijo, si lahko obetajo nerazložljive smrti ali izginotja.

This.

Če se to uresniči bo nekdo ostal brez veliko veliko denarja. To se pa ne sme zgoditi kajne?


To se bo uresničilo približno takrat, ko bo lovec rešil Rdečo Kapico iz volčjega trebuha.

Potem pa ne sprašuj kaj bo, če že veš vse. Itak sem pa napisal če.
Mirno gledamo, kako naš svet propada,
saj za časa našega življenja ne bo popolnoma propadel.

dr.Akula ::

dexterboy je izjavil:

LOL, pa kera debilnost. Še na njihovo spletno stran moraš klikniti na I agree...

Ja, ampak če klikneš disagree te pošlje na google, če pa nato spet greš na stran ti pa tega balončka sploh ne prikaže več. Tako da si lahko na strani tudi, če se ne strinjaš :D
ni podatka

usoban ::

Starodavni ::

Je usoban lepo razbil to organizacijo - Keshe Scam!

IMajo pa dolgo tradicijo, že od leta 2009 naprej delajo scame.

Grey ::

Če je to, kar mislim, da je, in bodo potrdili spletne govorice, svaka čast.

To, da bo predstavljena tehnologija posedovala vse te lastnosti, je novinarski lapsus in zanič prevajalec.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Grey ()

Loocas ::

Starodavni je izjavil:

Je usoban lepo razbil to organizacijo - Keshe Scam!
IMajo pa dolgo tradicijo, že od leta 2009 naprej delajo scame.


koga točno je razbil usoban??

ta link do scam.com je na web strani Kesh fundacije:
http://www.keshefoundation.org/en/intro...

"This forum has been opened by Mr Kumaran Sanmugathasan who goes on many internet forums, discrediting the Foundation. He is known under different names (Kumsan, Kosol, Kazan, Spawn2, etc). He has admitted to us that he suffers from schizophrenia."

pa ta scam.com je kr neki.. ene stvari so prav zabavne gor.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Loocas ()

PaX_MaN ::

21. septembra bo fundacija Keshe vsem znanstvenikom po svetu dostavila novo magnetno-gravitacijsko tehnologijo oz. kopijo patenta, saj naj bi, tako člani fundacije, preprečili potencialno blokado realizacije projekta s strani določenih držav, skupin ali posameznikov.

I LOL'd.
:))
(Patenti so namreč javni...)

marvin42 ::

Loocas: predlagam da Keshe Foundation nakažeš svoje prihranke in nas vse povabiš na pivo, ko boš obogatel.
Mostly Harmless

bluefish ::

Tole zna biti še bolj špasno kot eCat.

Loocas ::

marvin42 je izjavil:

Loocas: predlagam da Keshe Foundation nakažeš svoje prihranke in nas vse povabiš na pivo, ko boš obogatel.


?? zakaj že?? sem kaj nakazal karkoli?? ne mi s to paranojo...

bluefish je izjavil:

Tole zna biti še bolj špasno kot eCat.


In kako špasno je že pri eCATu? Zadeva okoli LENR se odvija super dobro... sicer pa, če spremljaš zadevo, boš že vedel o čem govorim.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Loocas ()

marvin42 ::

Loocas je izjavil:



?? zakaj že?? sem kaj nakazal karkoli?? ne mi s to paranojo...



Saj nisem rekel, da si nakazal, rekel sem da nakaži.
Mostly Harmless


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Prva demonstracija "hladne" fuzije ? (strani: 1 2 3 414 15 16 17 )

Oddelek: Znanost in tehnologija
846145449 (49252) 7982884e
»

Keshe foundation, plazma reaktor

Oddelek: Znanost in tehnologija
173576 (2773) BorisT
»

Nove superbaterije - tokat iz Slovenije (strani: 1 2 )

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
7013689 (11370) kronik

Delujoč reaktor hladne fuzije kmalu v vsakem domu! (strani: 1 2 3 428 29 30 31 )

Oddelek: Loža
1510161745 (123165) Gandalfar
»

Do leta 2017 komercialno potovanje do Meseca

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
4912182 (10372) offline

Več podobnih tem