» »

Srečno življenje...

Srečno življenje...

1
...
3 4
5
»

jype ::

_IKE_> Mmm......spodbujanje verskega sovraštva ?

Je, ane? Pa vendar takšno pisanje vsak dan beremo izpod prstov naših malih nacijev, potem pa še pritožbe, ko so takšni prispevki izbrisani.

_IKE_> In hipi daj napiši prosim kako smo spet narobe razumeli tole tvojo izjavo....ah saj res ti samo "emuliraš nestrpneže"....Le kdo je sedaj nestrpnež ?

Niste je narobe razumeli, sicer ne bi bili užaljeni, seveda pa jaz nisem eden tistih, ki s takimi izjavami misli resno - zgolj nastavlja ogledalo, ki bo morda komu pomagalo skozi samorefleksijo doseči notranji mir in potem nam zagotoviti tudi zunanjega.

Mipe ::

Ni važno, kaj si mislil, ko si natipkal vse tisto. Važno je, kaj si mislijo tisti, ki to berejo.

jype ::

Mipe> Ni važno, kaj si mislil, ko si natipkal vse tisto. Važno je, kaj si mislijo tisti, ki to berejo.

Naj si mislijo, kar si želijo, zanje ne morem biti odgovoren. Napisal sem samo in izključno resnico.

_IKE_ ::

hipi ....spet te moram razočarat, nisem vernik a me cerkev ne moti, nisem gey a me geyi ne motijo, ....

Moti pa me tvoja nestrpnost v smislu ; Če ne misliš enako kot jaz, si ( vstavi žaljivko po želji ).....o

jype ::

_IKE_> Moti pa me tvoja nestrpnost v smislu ; Če ne misliš enako kot jaz, si ( vstavi žaljivko po želji ).....o

Bukov, ane.

Skratka, moti te, če opozorim koga na njegovo zmoto? Moti te, če uporabim jezik nestrpnežev, da jasno pokažem na zablodo?

Nisi hipi, ampak hipiji te pa motijo?

Dr_M ::

Tebi pač ni treba živet ob pedofilskem hramu, v katerem nonstop nekdo tolče po plehnatem piskru, montiranem tako visoko, da se ga čim dlje sliši, jaz pa moram, ker so te reči posejane po celotni državi.


Sej ti nihce ne brani, da se drugam preselis.
Se najbolje six feet under, kamor spadas.

jype ::

Dr_M> Se najbolje six feet under, kamor spadas.

We all do.

Dr_M> Sej ti nihce ne brani, da se drugam preselis.

Saj sem se.

Dr_M ::

jype je izjavil:

Dr_M> Se najbolje six feet under, kamor spadas.

We all do.

Dr_M> Sej ti nihce ne brani, da se drugam preselis.

Saj sem se.



Seveda vsi tja spadamo, ampak eni tja spadate prej, drugi kasnej.
In zakaj si potem se vedno tukaj? A ni fino na novo zacet ali si prevec navezan na staro zivljenje?

jype ::

Dr_M> In zakaj si potem se vedno tukaj?

Ja na internet sem se preselil.

Dr_M> A ni fino na novo zacet ali si prevec navezan na staro zivljenje?

Ni potrebe na novo začet, če je blo že prej fino.

Dr_M ::

Heh, verjetno zato, ker te nihce ne more nabutat? :))

In zdej si zelo srecen, ker lahko tukaj trollas?

jype ::

Dr_M> In zdej si zelo srecen, ker lahko tukaj trollas?

/thread

Dr_M ::

Lej, samo uprasam.
Ali ti je zmanjkalo zaljivk? :>

jype ::

Sem srečen, ja. Žaljivk nikoli ne zmanjka, saj smo na Balkanu. Vsekakor mi je precej lepše, kot če bi se tako obnašal na vaški veselici, kjer bi me prebutali.

_IKE_ ::

jype je izjavil:



Skratka, moti te, če opozorim koga na njegovo zmoto? Moti te, če uporabim jezik nestrpnežev, da jasno pokažem na zablodo?


moti me ker želiš, kot že rečeno, vsilit tvojo pot kot edino pravo, vse ostale niso v redu....


jezik nestrpnežev....ti torej lahko uporabljaš jezik nestrpnežev, ostali pa ne. Zakaj si ti izjema ? Spet tisto tvoja pot je edina prava....

jype je izjavil:


Nisi hipi, ampak hipiji te pa motijo?


nop,,,tudi hipiji me ne motijo....HIPI pišem le ker se mi ne da pisat jype....( prej napišem >:D)


jype je izjavil:

Sem srečen, ja. Žaljivk nikoli ne zmanjka, saj smo na Balkanu. Vsekakor mi je precej lepše, kot če bi se tako obnašal na vaški veselici, kjer bi me prebutali.


Batine so logična posledica če žališ ljudi....vprašanje je samo kako hitro pride do tega.....

jype ::

_IKE_> jezik nestrpnežev....ti torej lahko uporabljaš jezik nestrpnežev, ostali pa ne. Zakaj si ti izjema ? Spet tisto tvoja pot je edina prava....

Pojma nimam, zakaj se meni tolerira takšne izpade. Verjetno predvsem zato, ker so zgolj odgovor na zlorabo svobode izražanja s strani tistih, ki bi resnično radi ljudi prisilili v edino pravo pot - za razliko od mene.

_IKE_> Batine so logična posledica če žališ ljudi....vprašanje je samo kako hitro pride do tega.....

Ne, niso.

_IKE_ ::

jype je izjavil:


Pojma nimam, zakaj se meni tolerira takšne izpade. Verjetno predvsem zato, ker so zgolj odgovor na zlorabo svobode izražanja s strani tistih, ki bi resnično radi ljudi prisilili v edino pravo pot - za razliko od mene.


zanimivo tebi se tolerira izpade .....drugim pa brišejo posti in limajo oznake.

No ti označuješ ljudi ki ne gledajo ravno navdušeno recimo na homoseksualce za homofobe oz nestrpneže, medtem ko pa je tvoj napad na cerkev ( v tem primeru ) le uporaba jezika nestrpnežev s katerim želiš pokazat na zablodo. Zanimivo potem takem je tudi jezik nestrpnežev s katerim kažejo na neko zablodo...


jp dvojni standardi, v polnem razmahu ....


jype je izjavil:

_IKE_> Batine so logična posledica če žališ ljudi....vprašanje je samo kako hitro pride do tega.....

Ne, niso.


Tvoje izkušnje iz šolskih dni očitno pravijo drugače.....

Vajenc ::

Fajn je bilo to temo prebrat. Na tem forumu vas je več bolje načitanih kot na povprečnem forumu pri nas, zato vaša mnenja nekaj štejejo. Pa vseeno smešno, kako si nekateri domišljate, da ste posebni brihtoli, ker ste naredili odlično diplomo ali nadpovprečno rešili IQ test, ker namreč vsi vemo, da se oboje pridobi z vajo. Če ti nič običajnega ne manjka lahko s trdim delom igraš violino bolje kot nekdo s popolnim posluhom in brez spodbude. To je menda jasno?

Glede sreče pa je Mipe še najbolj povedu. Če nisi bil nesrečen ne moreš nikoli zares spoštovati in ceniti srečnih trenutkov. Podobno je z Jypejom, ki se je v nesrečnem šolskem obdobju asocializiral in umaknil v knjige in zdravo življenje. Sedaj, ko je pojedel vso znanost sveta in z njeno pomočjo zrasel tudi karierno in socialno, se svoje sreče seveda zaveda. Je pa toliko bolj netoleranten do nas, ki nas primerja s svojimi zlobnimi in nenačitanimi sošolci iz nesrečnih dni. Jaz mu največkrat odpustim, ker je tako odkrit. Morebitna primerjava z resničnimi osebami pa je zgolj slučaj ;)
Not only is there no God, but try finding a plumber on Sunday.
Woody Allen

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vajenc ()

globalna80 ::

Bistvena razlika je verjeti ali pa vedeti. In bistvena razlika je če si vernik ker pač vidiš samo 10% svetlobnih frekvenc ali pa enostavno veš, ker vidiš veliko več kot samo 10%.

Pa tudi cerkev je zgolj institucija in ne duhovnost. Institucije se pa da izkoriščevat na razne možne načine. Od cenzure, ponarejanja zgodovine in dejstev, do izkoriščanja za vojne namene in širjenja vsega kar je nasprotno duhovnosti.
Great spirits have always found violent opposition from mediocre minds.
Albert Einstein

jype ::

Vajenc> Jaz mu največkrat odpustim

Preklet kristjan!

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: kalko ()

WarpedGone ::

Preklet musliman.
Zbogom in hvala za vse ribe

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: kalko ()

Vajenc ::

Vajenc> Jaz mu največkrat odpustim ...
jype> Preklet kristjan!
Vajenc> ... ker je tako odkrit.♥
Not only is there no God, but try finding a plumber on Sunday.
Woody Allen

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: kalko ()

jype ::

Saj Vajenc načeloma ni veren, ampak če mi odpusti, pol očitno mora bit od Jezusa, ane, ker normalni ljudje ne odpuščamo!

WarpedOne> Preklet musliman.

To bi mi lahko reku, če ne bi do konca pojedu pršuta.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: kalko ()

WarpedGone ::

A sm kej teb reku?
Zbogom in hvala za vse ribe

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: kalko ()

Gandalfar ::

Ocitno se ne znate lepo igrat.
1
...
3 4
5
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Inteligenca: AI vs Naravna

Oddelek: Loža
324611 (3836) FrRoSt
»

IQ test (strani: 1 2 3 411 12 13 14 )

Oddelek: Loža
658115659 (35952) gruntfürmich
»

iq test (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5111781 (10285) PrimozR
»

Človek brez ciljev v življenju (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
12926958 (22759) [D]emon
»

IQ Test (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6120359 (17434) tsh2

Več podobnih tem