» »

IQ test

IQ test

««
2 / 14
»»

perci ::

MrIce: Ne prodajaj buč.

Psihologi ne dajejo ven tapravih testov ravno zato, da jih lahko se kdaj uporabijo. Kam bi pa prisli, ce bi bli tapravi testi na netu. Vsaj pri nas vem, da so kar strogi glede teh stvari.

Sergio ::

Evo mene, zdej sm bolj pametn (122 press).

Vec pa mislm da mi ne bo uspelo. :)
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

budili ::

110

Zadnja 3-4 spustu, Seinfeld bolj pomemben:D

L0sT ::

Človek mi je rekel da prodajam buče, a jaz sem na tickle-u že nekaj let , iz zdolgočasja včasih, sem že rešil preko 150 testov, ki so narejeni po nekih standardih, priznani, narejeni da pomagajo ljudem najti sebe ali pač da so zanimivi. In dejansko sem prebral o teh testih več kot kdorkoli tukaj do sedaj (razen če dokaže nasprotno).

Za ostale normalne ljudi sem dosegljiv na ZS. Na forumu nima smisla sodelovati in ne mislim sodelovati v tej temi več.
Lost is my soul wondering in space and mistery...

BigWhale ::

122

perci ::

Tukaj je seznam tickleovih testov, ki jih Mr Ice tako vneto rešuje. Who's Your Celebrity Soul Mate test imajo. WOW. To pa zgleda res resna stran. Pa standarde postavljajo za cel svet? A bejš no, a res?

matvoz ::

hmm.. na prvem 138, na drugem 133.. pricakoval obratno..

JerKoJ ::

prvi 143, drugi 140 mi je prvi bolj vsec :D

Pyr0Beast ::

128 na iqdk
Je možno, da k smo vsi ST jevci gor uletel, da znižujemo iq, ker računa na podlagi prejšnjih 15?

Se mi pa zdi, de bi bilo bolje, če bi za te teste dal ne vem, ker dvomim, da maš iq sam zarad sreče večji.
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

Zgodovina sprememb…

krneki0001 ::

Zakaj pravi iq testi nimajo številk in črk in besed?

Zatoda ga lahko tudi nepismen reši.

TribesMan ::

135 na tem testu, oziroma okoli 140 po Mensi pred dvemi leti (mogoce z leti postajam "pocasen" :P)... Tile testi so dokaj točni, sam mislim da so merodajni samo prvic ko jih resujes... Ceprav vidim da vas veliko, ki poizkusajo v drugo na koncu dobi manj kot prvic... (mogoce gre za utrujenost mozganov).

Se slikca da si malo napumpam kurac :P

Aja pa se neki kje so vsi tisti ki so dobili pod 100? :P

LP

TribesMan
Moj kompjuter dela: KVIIIIK ... KVIIIK ... KVIIIK.

Ko ga navijem dela: KVIKKVIKKIVKKVIK. :)

Brane2 ::

126
On the journey of life, I chose the psycho path.

Sergio ::

TribesMan: Ne na Slo-Techu, ocitno. :)

Ali se pa pac ne upajo javit.
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

mare_ ::

122... pa na pol še spim :)

BigWhale ::

Vsekakor je precej vazno kdaj in kako resujes. Inteligencni testi ponavadi vsebujejo tudi matematiko in znanje jezika. Zakaj? Zato ker kakrsno koli ucenje in matranje mozganov v bistvu vpliva na inteligenco.

Maria ::

Sergio

> To je bil zdele pa udarec za moj ego

Kar nekaj lastnosti imaš, ki so marsikje zelo dobrodošle.

Priljudnost, vztrajnost, odločnost, vzdržljivost in še kaj bi se našlo, vendar me je že malo astro spomin zapustil.

Pa predvsem visok PQ (v korelaciji z astrologijo bi tu bili močno poudarjeni aspekti na sonce, medtem, ko je pri IQ dobro aspektiran merkur) je v poslovnem svetu zelo zaželjen.

Maria

p.s. Če bi zraven rezultatov testov napisali še rojstne podatke, bi imela kar zanimivo bazo za preveritev korelacije med astro aspekti in IQ testi. Če komur ni težko ali kakorkoli drugače neprijetno, bi prosila, če pripiše te podatke.

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: Maria ()

Mirč ::

borih 1038-O

Super Sonic ::

IQ "test" - 110

12.04.1982 (ura rojstva: 22:18)

butast jest:)
Photography is an immediate reaction, drawing is a meditation.
http://www.youtube.com/watch?v=O2WKoN8K6nI&feature=share

Maria ::

Hvala SuperSonic

Če bo dovolj podatkov za relevantne ugotovitve, poročam v tej temi.

Maria

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: Maria ()

gzibret ::

14. 01. 1977, 5 ura (zjutraj), 14 minut - 130
Vse je za neki dobr!

DMouse ::

Nevem kolk so planeti vplival, ampak s Sonicom mava na isti dan rojstni dan, iq pa za 3 narazen. Itak je pri testu pisal +-3, tko da je to isti šmorn. :D
12.4.81 20:05 iq:113

Sergio ::

13. feb. 1984, 00:29 :)
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

Super Sonic ::

DMouse - huda je tale ja. Sam pomoje mava še ful rezerve :D
Photography is an immediate reaction, drawing is a meditation.
http://www.youtube.com/watch?v=O2WKoN8K6nI&feature=share

BigWhale ::

DMouse,

Ampak ne na isto leto... Sonce ni bilo v istem polozaju (glede na zemljo), pri obema. No ja mogoce zato tudi razlika... ;>

MadMicka ::

nebivedu pravi: "Zakaj pravi iq testi nimajo številk in črk in besed? Zato, da ga lahko tudi nepismen reši."

No, en del drži. In sicer ta, da likovne IQ teste lahko rešuje vsakdo, neglede na to iz katerega konca planeta prihaja oz. kakšen jezik obvlada in kakšno izobrazbo ima oz. v kakšnem kulturnem okolju živi.. To je velika prednost takšnega testa.

En del pa ne drži. Pravi IQ testi niti pod razno ne morejo biti zgolj grafični, saj se IQ odraža in razlikuje od področja do področja. Nekdo je bolj dojemljiv za številke, drugi za besede, tretji za like. In ravno zato je potrebno meriti IQ na različnih področjih. No, to je pa velika pomanjkljivost takšnega testa.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: MadMicka ()

matvoz ::

138, 5.5.84, 4:15 AM (+-pol ure)

whatever ::

126, 14.8.1983, 7:19 AM (nedelja):D
Veliko jih je notri, še več jih je pa zunaj.
Bilijarde v šole! - Ivan Kramberger
Abnormal behaviour of abnormal brain makes me normal.

roli ::

Tisti test,ki ga je dal MR... je tudi kar v redu.Morda ni ravno pravi ampak mislim,da drži ( vsaj zame ):

Jahu, your subconscious mind is driven most by Curiosity

You are full of questions about life, people, and your own potential. You spend more time than others imagining the possibilities for your life — and you're open to things others are too afraid to consider.

You have an almost physical need to know and do more. It's only through new experiences that you feel a greater understanding of yourself and the world. You also have a rebellious streak that shows up when you feel unable to truly influence the world or circumstances around you. Your appetite for novel experiences also shows an openness others don't have, but wish they did.

Your psyche is very rich; the more you learn about it, the more you will understand who you really are.

Bi se moral kar strinjat.Ni pa to pravi test.
http://www.r00li.com

Monster ::

evo .. en pod 100 :) .. 97 .. 13.feb.1984 14:10

zgleda da sm butast lol :D
Ka zaboga...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Monster ()

Fizikalko ::

Nisi butast, pač pa povprečen. Kar je velikokrat v življenju še najbolje.

Saladin ::

Bolje sretna budala nego nesretan genij :)
Dobro je kar nosi največ svobodne koristi/najmanj bolečine čim več sentientom
na najhitrejši, najvarnejši in najbolj moralen način za najdaljše obdobje.
"Utilitarianizem po Saladinovo"

Monster ::

blje ispasti glup nego sa brzog vlaka :D
Ka zaboga...

elasto_mania ::

točno tako sam probaj še enkrat itak ne pokaže vedno isto

Monster ::

...ma da .. v drugo je blo pa 110 .. whatever :D
Ka zaboga...

leinad ::

Tale prvi- slikovni mi pokaže 115. Oni Percijev pa 135. IMO je prvi dosti bolj verodostojen.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: leinad ()

Sergio ::

Sem naredil še Tickla. Pokaže mi 136. Je pa res, da tut jaz mislim, da je bil prvi bolj verodostojen.
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

Tear_DR0P ::

mam 108
pa slab mi je zdej ko sem rešval - a je to zato, ko se ozadje spreminja? al sam zato kr sm prevč jedu?
"Figures don't lie, but liars figure."
Samuel Clemens aka Mark Twain

2tiLen ::

135...

:)) egotrip, hehe

elasto_mania ::

boljši je prvi sam meni ne deluje shrani.si uploader zato ne morem poslat slike a mi kdo prporoča program za slikanje trenutnega stanja

Nejc Pintar ::

Print screen button:\
Lahko je biti prvi, če si edini!

IČA ::

120 s hudim glavobolom;( , zgleda, da drži Predinov slogan "bol star bol nor".

Sem pa sprobal na šihtu med malico, pa nisem imal časa za več kot 20 nalog, z rezultatom 102.
Zgleda, da v zadnjih 19tih nalogah, nisem kaj prida zadel.
Če gre vse v redu, si očitno nekaj prezrl.

acheron ::

IQ 90 Prišel do 20 točke pol, se mi pa več ni dalo

STASI ::

Pri angleških testih je treba upoštevati tudi jeik, tam kjer je le ta prisoten. Saj je znanje slovenskega jezika nas verjetno na višjem nivoju kot angleškega.
Aja drugače je sta dva testa(od zileta in perciaj) pokazala na 122.
"WAR IS PEACE, FREEDOM IS SLAVERY, IGNORANCE IS STRENGTH"

abcčdefghijklmnoprsštuvzž

IČA ::

Percijev 133, je pa res, da mi angleščina ne gre najbolje, ker sem samouk.
Če gre vse v redu, si očitno nekaj prezrl.

Maria ::

Najprej nekaj izhodišč:

- gledamo aspekte merkurja s soncem (konjunkcija) in ostalimi planeti (luna, mars, jupiter, saturn, uran, pluton)
- harmonični aspekti dajejo veliko sposobnost presoje in jasnega zaključevanja, napeti aspekti vir idej, prelome v procesu razmišljanja, ..., konjunkcija je odvisna od planetov, ki se stikajo.

Primer: Einstein -> merkur konjunkcija saturn v ovnu = hladen, popoln racio pionirskega naboja. Einstein je imel kot riba močan osebni (PQ) potencial sonce sekstil pluton in mars, s soncem v 10 hiši (ugled, slava, ...
Hawkins ima izjemno aspektiran merkur v kozorogu - trigona z luno in uranom.
Po spominu ima M. von Savant močno aspektiran merkur

Maria

muzičar ::

h3h vsi ste nad povprečni... zgleda sm še edini preživeli mešanec stoneage-arjev in modernage-arjev ... napraskal sem za celih lepih 100... 100... hmm... skratka sem normaln... drugače je pa r33d33m33r zelo lepo povedal...

Maria ::

Super Sonic - 110

Sun: 22°38' Aries Jupiter: 07°06' Scorpio
Moon: 13°03' Sagittarius Saturn: 18°37' Libra
Mercury: 23°54' Aries Uranus: 04°08' Sagittarius
Venus: 06°34' Pisces Neptune: 27°00' Sagittarius
Mars: 05°39' Libra Pluto: 25°38' Libra

Sonce in merkur v ozki konjunkciji v ovnu v opoziciji (napet aspekt) s plutonom in saturnom. Tu no procesi kot na gugalnici, malo sem in spet tja. Težko zadeve stečejo. Edini kanal je relativno širok trigon z neptunom v strelcu, ki pa bolj vpliva na sposobnost vizij, sanj. Škoda, da je luna šele na 13 stopin strelca. En dan kasneje vzpostavi zelo dobre kanale tako s soncem, merkurjem, saturnom in plutonom.

Maria

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: Maria ()

Maria ::

gzibret - 130

Sun: 23°53' Capricorn Jupiter: 21°11' Taurus
Moon: 11°29' Scorpio Saturn: 14°59' Leo
Mercury: 07°50' Capricorn Uranus: 11°20' Scorpio
Venus: 10°35' Pisces Neptune: 15°05' Sagittarius
Mars: 09°53' Capricorn Pluto: 14°12' Libra

Zanimivo. Zelo močno aspektiran merkur:

merkur sekstil (harmoničen) z luno in uranom v škorpionu in na drugo stran z venero v ribah (ta spekt daje stil in lepoto v komunikaciji, ... ), konjunkcija z marsom v kozorogu, zelo širok kvadrat s plutonom v tehtnici. Merkur je najbolj aspektiran planet v njegovem horoskopu. Za psihologijo bitja je zanimiva še luna, vendar je to izven teme, ki jo gledamo.

Maria

Maria ::

Sergio - 122

Sun: 23°27' Aquarius Jupiter: 04°54' Capricorn
Moon: 27°46' Gemini Saturn: 16°17' Scorpio
Mercury: 05°50' Aquarius Uranus: 13°03' Sagittarius
Venus: 22°20' Capricorn Neptune: 00°46' Capricorn
Mars: 15°27' Scorpio Pluto: 02°06' Scorpio

Malo aspektiran merkur, vendar v svojem najboljšem znaku (vrh). Kaše najboljše lastnosti planeta.

Merkur je v kvadratu (neharmoničen aspekt) s plutonom v škorpionu, kar mu daje nagnenje k skrivnostnosti - ne razpravlja rad o svojih problemih, nagnjenost k trmi. Smisel za računalništvo (to piše v knjigi razlage aspektov, ni moj dodatek).

Maria

Arthur ::

130, ko sem ga reševel pred par meseci je bilo pa mislim da okoli 120, 125..
21.4.1980

edit: ker je očitno pomembna tudi ura: 11:55 dopoldne.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Arthur ()
««
2 / 14
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

koliko imaste iq

Oddelek: Loža
213263 (2826) bluefish
»

iq test (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5111677 (10181) PrimozR
»

IQ in dedovanje?

Oddelek: Loža
4311021 (9855) garamond
»

IQ Test (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6120174 (17249) tsh2
»

IQ Test

Oddelek: Loža
3710418 (9642) Volta

Več podobnih tem