» »

Windows xp

Windows xp

miha121 ::

Pozdravljeni!
TOrej,zadnjič sem peljal pc k serviserju,da bi mi prepucal pc.Vse lepo in prav,dokler mi po enem mesecu ne poteče trail verzija windows xp-ja.Zdaj sem si ga snel iz torrenta,vendar ne vem, ali se bo v biosu zagnal,glede na to da je že trail verzija nameščena?
Se mi je pa zdelo brezveze še enkrat dajat denar,ko sem ga pa pred dvema letoma kupil.
(k tistem serviserju ga več ne peljem.......)

Architect ::

če si ga kupil, zakaj bi namestil piratsko verzijo? Formatiraj s cdjem ki si ga kupil pred 2 leti...

Alternativno ne bo nič hudega, če naložiš piratsko verzijo in uporabiš svoj serial, v kolikor je tvoj cd uničen.

Nazadnje pa še tole...zakaj ne pelješ več? Jaz bi nesel računalnik nazaj in zahteval, da mi zastonj uredi zadevo, da bo stvar delovala brezhibno.

Zgodovina sprememb…

oemdzi ::

Ja in da ne bi slucajno uporabil piratsko verzijo brez original kljuca, ker za take hudobije bos gorel v peklu !

p.s. ah ta slotech ... nekateri mi prav polepsate dan z svojimi kretenizmi :)

p.s.(2) upam da si placal polno ceno xpjev, ker vsaj jaz bi imel zelo slabo vest, ce bi vedel da uporabljam ta popolen OS, za katerega so pri microsoftu scali kri, zdaj se pa se zaradi nemoralnih in skrtih piratov(ki jim 1 tedenski topli obrok ni dovolj) resujejo pred stecajem ...

miha121 ::

Ok bom nesel k serviseju,pa bo uštimal.

kmetek ::

kaj ima serviser veze z OS? ne znaš sam spucat sistema ali ponovno naložiti?

SLO_Matej ::

Kako namestiti ta, sedaj bi lahko rekli že kultni, OS: http://zmaga.com/ucenje.php?id=32 :)

dronyx ::

kmetek je izjavil:

kaj ima serviser veze z OS? ne znaš sam spucat sistema ali ponovno naložiti?

Denar mora krožit. Zato pa pri nas kapitalizem ne funkcionira tako kot v ZDA, ker bi vsak rad kar sam počel vse. Namestitev in konfiguracija OS je 2 uri po 65 € = 130 €. To pa res ni nikakršen denar.:)

miha121 ::

prejšnji problem sem rešil,ter kupil še eno verzijo xp-jev.zdaj me pa zanima,kako iz prejšnje verzije(trail-potečena)kopirati v novo-na novo naloženo.Že vnaprej se Vam zahvaljujem za odgovor.

miha121 ::

Prej je bil naložena media edition,zdaj pa professional.Zto sem raje kupil še ene windowse,da bo malce bolj sodobno.

Prosim,dajte pomagat,ker te datoteke nujno rabim.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: miha121 ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Ram 2 servis (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
35078798 (6708) Twixz
»

Microsoft naj bi pripravljal brezplačno različico Oken

Oddelek: Novice / Operacijski sistemi
4415963 (12709) FlyingBee
»

Ura serviserja

Oddelek: Pomoč in nasveti
252033 (1102) BladE_
»

Servis Kotar d.o.o. in moja izkušnja! (prosim za nasvet) (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
8525076 (21837) kuglvinkl
»

Microsoftov boj proti piratstvu (in za večji dobiček) - po WGA zdaj še OGA (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Avtorsko pravo
768994 (6663) M.B.

Več podobnih tem