» »

Policij

Policij

nookie ::

Ali lahko policija posreduje podatke prijavitelja osumljencem ?

lp
  • zaklenil: bluefish ()

Kamenček ::

Ne sme, ker jih čaka 10 let aresta.

nookie ::

Aha hvala. Peljal sem se domov, pa je pač romsko naselje v bližini (slabih 300 metrov) ...na vsaki strani ceste pa je bilo okrog 40 romov. Kar pomeni, da bo prišlo do masivnega spopada z strelskim orožjem ali pa hladnim klanjem (še pred dobrim letom je romski otrok rekel drugemu romskemu otroku da je njegov oče največji cigan...čez 2 ure pa je od tega oče vrgel ročno bombo v njihovo hišo). Prijavil sem na številko lokalne policije, pa sem pač mogel dati osebne podatke...In zato sprašujem, ker nočem imeti z njimi problemov. Najbolj me pa seveda skrbi varnost otrok

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: nookie ()

solatko ::

Podatke o prijavitelju, prijavljenec zve tako ali tako. Če ne prej, ko steče postopek in dobi obtožnico.
Delo krepa človeka

RejZoR ::

To s podatki je itaq bedasto do konca. Prijaviš oz si priča nečesa, nakoncu pa te obravnavajo kot najhujšega kriminalca.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

nookie ::

hmm...to pa ni dobro. Če prav sem policistu rekel, da naj bo to anonimna prijava. Če prav takrat še ni bilo ničesar in močno upam da res ni bilo ničesar, kajti če bo prišlo do sodnega postopka, lahko začnem graditi hišo na drugi strani slovenije :/

Bojevnik ::

Mogoče vseeno dobro vedeti
Anonimna telefonska številka 080-1200 je namenjena vsem, ki želijo prijaviti karkoli v zvezi z kaznivim dejanjem, morebitnimi storilci kaznivega dejanja ali informacijami.


http://www.policija.si/index.php/pogost...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Bojevnik ()

nookie ::

@Bojevnik vem da obstaja, samo je nisem vedel na pamet. Prijatelj ki dela na policiji mi je rekel, da je prišlo do več prijav in so vsi pobegnili domov, tako da je zadeva rešena

Hvala vsem!

Kamenček ::

super da se je uredilo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Kamenček ()

Lion29 ::

full dober naslov teme, res :|
Founder and CTO @ Article-Factory.ai

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Janac ()

nookie ::

Lion29 je izjavil:

full dober naslov teme, res :|

Se opravičujem, ker mi ni zagrabila črka A

Lion29 ::

tudi če bi ti zagrabila, je se vedno fu..ing lame...dejte se navadit, da v naslov vsaj malenkost jasno zapišete zakaj se gre
Founder and CTO @ Article-Factory.ai

#000000 ::

Ja napisu bi da hočeta dve grupi ciganov ena drugo hinrihtat :)

Pyr0Beast ::

>Ali lahko policija posreduje podatke prijavitelja osumljencem ?
Načeloma ne sme

Samo obravnavaj kot da lahko - zato pa kliči na anoimni telefon (tudi tam beležijo, samo vsaj naprej ne posredujejo načeloma)


sidenote:
Če se cigani tepejo, pusti naj se
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

Zgodovina sprememb…

gendale ::

>Samo obravnavaj kot da lahko - zato pa kliči na anoimni telefon (tudi tam beležijo, samo vsaj naprej ne posredujejo načeloma)
kliči z kr ene sim + kr enga telefona, oboje kupljeno z gotovino + nisi nikoli klical nobenih znancev/prijatljev in maš izklopljenega ko ne kličeš

pol naj te pa najdejo
seznam zanč moderatorjev in razlogov da so zanč
http://pastebin.com/QiWny5dV
gor je mavrik apple uporabniček (mali možgani in mali penis)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Ukradli iPhone 6 Plus

Oddelek: Mobilne tehnologije
318957 (6965) blackbfm
»

izgubili telelfon (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
5710452 (8147) mazid
»

Izkušnje s cigani? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
19424455 (3676) Mipe

Ljudska "demokracija" na ambruški način (strani: 1 2 3 448 49 50 51 )

Oddelek: Problemi človeštva
251991049 (44145) Barakuda1

Več podobnih tem