» »

izgubili telelfon

izgubili telelfon

1
2
»

Zvezdica27 ::

lp,

vsak telefon ima IMEI. Potem s epogleda katera kartica (št) je trenutno gor: aha 041 123 456. To je naročnik g. Janez Novak. Pa ga imamo. Drugo so predplačniške kartice: triangulacija veliko sreče oz. se da, če se če (koga kliče itd.).

KD lahko ovadbo da vsak, lahko pa seveda tudi policija. Policija o njej ne odloča, samo tožilec. Lakotnik - easy če ne veš kaj govoriš.

Problem je, ker mora vse čez tožilca: zadeva, ki bi se enostavno rešila, če bi vse naročniške pogodbe imele člen: pooblaščena uradno oseba operaterja vas lahko ntaktira ob utemeljenem sumu KD tatvine telefona. Pa je rešeno.

Spet tretja stvar so pa POMSi, preiskave, kjer se dejansko lahko vklopijo v tvoj telefon in ti poslušajo,. TO PA SAMO PREKO SODIŠČA in ni noben bavbav, gre za kaj hudega, ne za krajo telefona.

Ampak neeee... bomo raje pol leta čakali - moj primer še ni prišel do tožilca recimo. izgubljen 26.2.2012. Ajde, gremo stavit kdaj bo. Jaz pravim da čez 7 mesecev.Če bi bil oni stavek v naročniški podbi bi bilo 1 mesec max. Kaj je ceneje za družbo: ta stavek ali da dela en policaj, en tožilc in še najmanj dva na operaterju za tole.

buče, tale banana država

zz

Magic1 ::

Ja sej, tako je povsod pri nas. Če se gre poplnoma po uradni poti, je vedno veliko korakov. Javni uslužbenci in hitrost pa tudi je kot je. Rezultat je zelooo počano urejanje.
Magic

kunigunda ::

Zvezdica27 je izjavil:

lp,

vsak telefon ima IMEI. Potem s epogleda katera kartica (št) je trenutno gor: aha 041 123 456. To je naročnik g. Janez Novak. Pa ga imamo. Drugo so predplačniške kartice: triangulacija veliko sreče oz. se da, če se če (koga kliče itd.).

KD lahko ovadbo da vsak, lahko pa seveda tudi policija. Policija o njej ne odloča, samo tožilec. Lakotnik - easy če ne veš kaj govoriš.

Problem je, ker mora vse čez tožilca: zadeva, ki bi se enostavno rešila, če bi vse naročniške pogodbe imele člen: pooblaščena uradno oseba operaterja vas lahko ntaktira ob utemeljenem sumu KD tatvine telefona. Pa je rešeno.

Spet tretja stvar so pa POMSi, preiskave, kjer se dejansko lahko vklopijo v tvoj telefon in ti poslušajo,. TO PA SAMO PREKO SODIŠČA in ni noben bavbav, gre za kaj hudega, ne za krajo telefona.

Ampak neeee... bomo raje pol leta čakali - moj primer še ni prišel do tožilca recimo. izgubljen 26.2.2012. Ajde, gremo stavit kdaj bo. Jaz pravim da čez 7 mesecev.Če bi bil oni stavek v naročniški podbi bi bilo 1 mesec max. Kaj je ceneje za družbo: ta stavek ali da dela en policaj, en tožilc in še najmanj dva na operaterju za tole.

buče, tale banana država

zz


Razn ce ni spremenu IMEI-ja :)

St235 ::

Problem je, ker mora vse čez tožilca: zadeva, ki bi se enostavno rešila, če bi vse naročniške pogodbe imele člen: pooblaščena uradno oseba operaterja vas lahko ntaktira ob utemeljenem sumu KD tatvine telefona. Pa je rešeno.


Na srečo takih idiotizmov ni v pogodbi. Vsak, ki se mu dvigne bi prijavil krajo in bi zahteval vse podatke o tem kje se telefon nahaja. Skor tako neumno kot to, da bi policaji preventivno kontrolirali vse telefone v nekem območju zgolj zato, ker se je zgodilo KD. Zaposleni operaterja pač niso pristojni da presojajo o temu, kaj je utemelejen sum na KD in ukrepajo kot se jim dvigne.

mazid ::

Zadeva se je rešila zame ugodno.

Sm dobil klic iz PP da se moram zglasit na PU Pula kjer me čaka moj telefon.
Telefon je v zelo dobrem stanju. Brez poškodb. Razen nalepke pod baterijo so zginle ;((
Se niti ne sekiram.

Lep pozdrav
8-)

amigo_no1 ::

Pula v Istri ?

Janac ::

Pula na hrvaškem???8-O

mazid ::

Ja.
Policijska uprava PULA (Pulj po slovensko) Hrvaška.
Zgleda, da državi sodelujeta odlično.
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kako zafrkniti tistega,ki ti je ukradel mobitel (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
8026263 (8176) nergac
»

Kakšna je šansa, da dobim svoj telefon nazaj? (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
8327228 (10632) Mare2
»

izgubljen mobi

Oddelek: Mobilne tehnologije
276009 (5026) toplakd
»

Kako izsledit Android telefon (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
6629638 (27912) St235
»

Ministrstvo za pravosodje: Komu boste verjeli? Nam ali svojim lažnivim očem? (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Zasebnost
5118961 (15911) BlueRunner

Več podobnih tem