» »

Ne vem kaj naj povem...

Ne vem kaj naj povem...

d4vid ::

Živjo!

Torej, ko s kom govorim, mi hitro zmanjka teme za pogovor in dokaj hitro začnem nakladat o računalnikih, netu in S-Tju. Pri frendih je to še nekako, ampak ko govorim z ženskami me precej hitro zasovražjo, ker nimam nič za povedat (o S-Tju sem raje tih :)). Torej, sem edini na tem forumu s takim problemom? Najbrž ne, samo vseeno bi rad slišal vaša mnenja, kaj naj storim glede tega.

Frendi pa pravijo tudi da sem nadležen in to tudi sam kdaj opazim. Ampak tega se nekako ne morem znebit.

Pa da slišim vaša mnenja :)
Main PC: Asus PN50 | AMD Ryzen 5 4500U | 16 GB RAM | 256 GB SSD
PC2: HP Z400 | Intel Xeon L5630 | 6 GB RAM | 120 GB SSD
Laptop: HP Elitebook 840G1 | Intel i5 | 8 GB RAM | 256 GB SSD

gakiko ::

Prva možna taktika: Več kot boš počel v življenju, več boš imel za povedat.

Druga možna taktika: Več kot boš poslušal sogovornika, manj bo tebi treba govorit.

Starcraft|| ::

Ponavadi bolj babe nakladajo..
Kako žalostni časi, ko je lažje razbiti atom kot predsodek. ~ Einstein

francek1 ::

Najt temo, ki bi bila ženskam po godu, je bolj ZF kot ne...bo treba začet trač revije čitat, če imaš tako željo.
Kdor se je že rodil učen se lahko reži...

jype ::

francek1> Najt temo, ki bi bila ženskam po godu, je bolj ZF kot ne...bo treba začet trač revije čitat, če imaš tako željo.

Vsem ženskam? Morda. Eni? Nikakor.

tpleko ::

pol naj pa ženska načne temo, ki jo zanima. ampak ne, ženske ponavadi čakajo, da moški vse naredijo. one pa gledajo in te ocenjujejo.

jype ::

Ne vidim problema v tem.

gakiko ::

tpleko je izjavil:

pol naj pa ženska načne temo, ki jo zanima. ampak ne, ženske ponavadi čakajo, da moški vse naredijo. one pa gledajo in te ocenjujejo.


No, če si toliko nesposoben, da ne znaš niti zastaviti sogovorniku (ki ni nujno ženska) par vprašanj o tem, kaj njega/njo zanima, potem pa ni čudno, da te samo zmedeno gledajo.

tpleko ::

v čem.

jype ::

Da človek posluša drugega človeka in ga ocenjuje glede na povedano.

tpleko ::

ja ženske hočejo, da jim moški naredi predstavo pol ga bodo pa ocenile. moški pa želijo, da jim ženska pokaže joške. :)

jype ::

tpleko> ja ženske hočejo, da jim moški naredi predstavo pol ga bodo pa ocenile. moški pa želijo, da jim ženska pokaže joške. :)

Neumnost.

Blinder ::

Starcraft|| je izjavil:

Ponavadi bolj babe nakladajo..


in pol težijo da si preveč tih xD
99.991% of over-25 population has tried kissing.
If you're one of the 0.009% who hasn't, copy & paste this in your Signature.
Intel i3-12100f gtx 1080 Pismo smo stari v bozjo mater. Recesija generacija

panteist ::

Popolnoma se strinjam s tem, da več kot boš počel, o več stvareh boš lahko govoril, več izkušenj delil, glede več tem pripomnil ali kako drugače navezal. Čeprav, pri ženskah je pa drugače. Tam je potrebno pa malce več umetnosti. Najbolje je, da jo z iskrenim zanimanjem povprašaš kakšne stvari, teme povezuješ, vprašaš za njeno mnenje in tudi sam kaj pripomneš. Z malce prakse ne bo podobno zasliševanju, ampak ji boš pokazal, da ti je zanimiva, da ima kaj za povedati in če obvladaš, jih lahko bereš kot odprto knjigo. Jaz imam pa problem, da se takšni pogovori zavlečejo v neskončnost...rekord je okoli 7ur pogovora, kljub poznanstvu že prej :D...uh, pa še rezultat je bil potem :) Pa pri ženskah je treba še pazit, da ne padeš v friend-zone, ampak to je pa drugo poglavje, najprej se morš navadit 1on1 diskusije :D

tpleko ::

jype je izjavil:

tpleko> ja ženske hočejo, da jim moški naredi predstavo pol ga bodo pa ocenile. moški pa želijo, da jim ženska pokaže joške. :)

Neumnost.


kateri del. (zakaj moram vsakič vleč iz tebe, da se izjasniš? če si nejasen še nisi pameten, čeprav tvoja punca tako misli.)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: tpleko ()

jype ::

panteist> rekord je okoli 7ur pogovora

Huh? Koliko si pa star?

tpleko> kateri del.

Da ženske hočejo, da jim moški naredi predstavo in da moški želijo, da ženska razgali oprsje.

V resnici je tako, da se v različnih situacijah obnašamo različno in ne glede na spol ali druge okoliščine od različnih ljudi pričakujemo različne reči.

panteist ::

Štlnajst.

jype ::

panteist> Štlnajst.

Potem je to verjetno normalno. Do nekje dvajsetih let je normalno, da se z nekom pogovarjaš več kot 20 ur na dan več dni zapored, če seveda debatirata o zanimivih rečeh.

tpleko> naj se kdo drug ukvarja s tem pacientom, če se mu da. :D

Sej sm samoplačnik.

black ice ::

jype je izjavil:

panteist> Štlnajst.

Potem je to verjetno normalno. Do nekje dvajsetih let je normalno, da se z nekom pogovarjaš več kot 20 ur na dan več dni zapored, če seveda debatirata o zanimivih rečeh.

Kje si to pobral?

panteist ::

Hvala za tvojo analizo. Imaš še mogoče kakšen vir, ker me malce zanima odvisnost povprečnega trajanja pogovora od starosti in morebitna korelacija s stopnjo zanimivosti teme. Pač, da se pripravim za prihodnost.

jizzer ::

Pr meni je podobno, ampak ko smo s frendi zraven pa kake punce, frend pa začne kaj glede gaminga pa računalnikih nakladat pa mi gre na živce, baba si verjetno misli še prej da si neki geek, ko sem z punco v pogovoru pa čim manj probam navezovat na te računalniške teme.

Lonsarg ::

Kva je men fajn, k me punca klikne pa vpraša kaj kej novga na travianu al pa a sm kako igro na LOL zmagal:D Ni treba men take teme načet;)

gendale ::

pusti sogovornici da govori o sebi in pri tem uporabljal vprašanja, na katera se težko odgovori z da/ne, vmes pa še malo vpleti svoje mnenje o zadevi

poskušaj v pogovoru pustiti več možnih niti po katerih se nadaljuje

pomaga če te oseba s katero se pogovarjaš dejansko zanima, potem te 'triki' pridejo podzavestno

>Najt temo, ki bi bila ženskam po godu, je bolj ZF kot ne...bo treba začet trač revije čitat, če imaš tako željo.
to ni res, ženske niso neka zabita bitja, ki znajo govorit samo neumnosit, z dosti puncami se da imet čisto normalen pogovor

>Pr meni je podobno, ampak ko smo s frendi zraven pa kake punce, frend pa začne kaj glede gaminga pa računalnikih nakladat pa mi gre na živce, baba si verjetno misli še prej da si neki geek, ko sem z punco v pogovoru pa čim manj probam navezovat na te računalniške teme.
jaz pa ne maram imet kombinacije fredni + punca, ki je všeč večim od nams

se zmeraj sprevrže v neko merjenje kurcev, kdo je kao najbolj car
seznam zanč moderatorjev in razlogov da so zanč
http://pastebin.com/QiWny5dV
gor je mavrik apple uporabniček (mali možgani in mali penis)

algo ::

Ma eni so že po naravi zgovorni, drugi se mormo pa zgovornosti naučiti oz. natrenirati kar pomeni, da se pogovarjaj s čimveč ljudmi na čimveč mestih - torej greš tankat, lahko hitr rečeš besedo, dve, srečaš neznanca oz. se zaletita, spet, greš ven, srečaš skupino se meniš, greš v štacuno kakšno rečeš s prodajalko itd. pač tkoj k se ponudi pliložnost za klepet ga izkoristiš (žal se mi tega ne da upoštevati - lenoba). Sicer sm jaz boj nezgovoren oz. se mi sploh po večini ne da komunicirati ne z ženskami ne na splošno. Saj zato pa nisem preveč uspešen, recimo. Doskrat se mi zgodi, da na kakšnem zmenku govori sam punca, jaz pa namesto, da bi se trudil sodelovati zeham in zavijam z očmi (vem, kr neki) in sam čakam kdaj se bom lahko pobral, s kolegicam isto, če nimam volje, sem raj tih ko miška, ker se mi vseen zdi bolje, da si "naraven" kot pa da hočeš neki na prisilo. Mah, j*** ga. Če pa pridem v element, lahk pa nakladam cel dan... sam to je bolj redko - pa tut kaj pametnega po večini nimam za povedati, pač vsakodnevne bučke :P

gregor_m ::

Avtor te teme naj si ogleda film Crazy Stupid Love :)

Avenger ::

Sej poznate tole zguljeno - bodi kar si? Na žalost zelo malo ljudi razume pravi pomen.. vsaj meni pove, da te naj ne skrbi kako boš izpadel, da se v pogovoru ali drugače aktivno opazuješ in sam sebe ocenjuješ kaj je normalno za povedat in kaj je idiotsko. Na tak način praviloma izpadeš nenaraven, kar nikakor ni simpatično. Jaz ne bi rekel bodi kar si, ampak sprejmi se takšnega kot si. Enkrat se boš zalotil, da ne nakladaš več o hardveru osebi, ki nikoli ni sama odprla ohišja računalnika, ampak padeš v pogovor o karkoli pač že.

Drugače pa, pravzaprav bi lahko po prvem odgovoru v temi temo zaprl, dovolj povedanega, quoted for truth

Prva možna taktika: Več kot boš počel v življenju, več boš imel za povedat.

Druga možna taktika: Več kot boš poslušal sogovornika, manj bo tebi treba govorit.


S tem da bi se jaz izognil besedi taktika, ampak bi rekel korak naprej.
It is better to be hated for what you are than to be loved for something you are not.

Ciklamen ::

I feel you brother, vem kako ti je, zato nisem baš neki priljubljen tip. Verjetno zato, ker jaz potrebujem en čas da premislim kaj bi povedal. Veliko krat si potem po kakšnem pogovoru v glavi mislim kaj vse bi lahko še povedal, česar se tisti moment ne spomnim.

Lahko se pa seveda razgovorim, če kdo pritisne na tapravo noto, ali pa če spijem kaj :P Če je sogovorec klepetav, pa pove marsikaj, se še jaz ponavadi malo razgovorim, ker se teme tako spremenijo da se najde tudi kaj zame.
- End of the Post ->

jype ::

panteist> Imaš še mogoče kakšen vir, ker me malce zanima odvisnost povprečnega trajanja pogovora od starosti in morebitna korelacija s stopnjo zanimivosti teme.

Nimam.

black ice> Kje si to pobral?

Iz bogatih osebnih izkušenj.

nokia6310 ::

d4vid je izjavil:

Živjo!

Torej, ko s kom govorim, mi hitro zmanjka teme za pogovor in dokaj hitro začnem nakladat o računalnikih, netu in S-Tju. Pri frendih je to še nekako, ampak ko govorim z ženskami me precej hitro zasovražjo, ker nimam nič za povedat (o S-Tju sem raje tih :)). Torej, sem edini na tem forumu s takim problemom? Najbrž ne, samo vseeno bi rad slišal vaša mnenja, kaj naj storim glede tega.

Frendi pa pravijo tudi da sem nadležen in to tudi sam kdaj opazim. Ampak tega se nekako ne morem znebit.

Pa da slišim vaša mnenja :)

Najdi si družbo, v kateri se boš dobro počutil in v kateri se boš lahko razgovoril tako o hardweru kot o softwerju. Za punce, pa prišparaj kakšne teme, ki jih bolj zanimajo. Znati komunicirati je sposobnost, ki je nekomu dana, drugemu pa ni, in se je mora zato navadit, oz. se mora znat prilagodit sogovorniku.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Spoznavanje ženskega spola (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Loža
28452457 (44383) dzinks63
»

Kakšne imate izkušnje z online dating stranmi? (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Loža
36881112 (73160) Yosh

Kako si najti punco? (strani: 1 2 3 414 15 16 17 )

Oddelek: Loža
827161342 (132880) Mesar

Več podobnih tem