» »

pomoč v mafii

pomoč v mafii

kontra ::

Kako naj v tisti misiji, ko ukrades tovornjak in moras prit nazaj v pristanišče in ko tisti zahteva dokumente mu jih ne morem dati. V čem je fora? To je tista misija ko ukrades cigare.
Hvala za odgovore!

bosstjann ::

dokumente ukradeš šoferju tovornjaka

mal ga prebuti pa mu bodo dol padli

kontra ::

pa saj sem mu ze ukradel in ko pritisnem tipko za inventori mi pokaže da imam papirje ampak kako jih naj izročim ne vem. Pritisnem tipko in nič.
tečnoba

bosstjann ::

to pa jest nevem več je ful dolgo nazaj k sem to igrov

pomoje ni težko probi še mal

kontra ::

ja hvala! Mogoce je pa problem da ga jaz ubijem in mu jih nato vzamem.
tečnoba

Zheegec ::

Kakor se jaz spomnim moraš prej še vse škatle dol zložit, preden greš s tovornjakom nazaj.
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

kontra ::

JA Alien, škatle je treba dol zložit. Hvala lepa!

kontra ::

Fantje, se en problem imam. Kako prides v tisti misiji skoz, kjer se dogovoris z Samom, po tistem ko najde unga mrtvega in se s Samom dogovoris v nekem muzeju. Ko prides tja pa te Sam in njegovi fantje hočejo ubit. Ma tam je toliko teh teh da ni sans da prides skozi!
Lepo prosim pomagajte!
Hvala vnaprej.

Vesoljc ::

itaq se da...
Abnormal behavior of abnormal brain makes me normal...

BaRtMaN ::

Zadnja misija naj ne bi bila ravno lahka, ne?

O3Nm ::

Do zadnje sobe ti še manjka nekaj, boš potem povedal, kera je težka..zdaj si verjetno tam, ko moraš do direktorja ne? sem ze pozabil..
Naslov zadnje je nekaj kot perfect death..

.smidge. ::

Ma kaj se ne da prit skoz, itak da se da,no ni ravno picnic bi rekel tommy, samo prej moras pa iti po orozja, kupis pa thompsona, ostalo ne rabi... Ja jaz sem kupil se pump action, za prva dva strickota...

Aja naslov je pa The Death Of Art...

PS: No u glavnem bos videl, ko bos koncal mafijo ti bo full skoda k jo je ze konec, no vsaj meni je bilo, sem se pocutil prav zgubljen prvih par dni, ni blo vec kaj igrat lol... No uglavnem upam da se bodo spomnili narediti drugi del, mogoce Mafia 2: The city of found heaven:D

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: .smidge. ()

speed machine ::

O kakšnem novem delu Mafie, pa lohk sam sanjate, še nekaj let. Kot bi rekli v stilu Salvatorija:"Salavatori sends his regards"-bum.

kontra ::

ja hvala fantje, ko bom končal vam sporocim. Sicer sem pa jaz šel direkt tja in nisem se sel nabavit orozja! Mogoce bom vseeno sel do unga Yelow Petea!
tečnoba

Uporabnik ::

hehe jst sm jo naredu z eno pistolco z 6imi naboji

kontra ::

he, fantje, nazalost sem končal Mafijo.
Hvala vsem za pomoč!
tečnoba

.smidge. ::

No zdaj pa ko si malo opomores pa veselo FreeRide Extreme :) Meni mi se eni strirje avtocki manjkajo:)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

gta vice city (strani: 1 2 3 411 12 13 14 )

Oddelek: Igre
69249314 (13917) Heavy
»

Grand Theft Auto: San Andreas (PC) (strani: 1 2 3 427 28 29 30 )

Oddelek: Igre
1477135726 (31967) Sandi1987
»

Mafia (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
706165 (3672) gappee
»

Medal of Honor: Allied Assault! (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
875619 (3602) GaPe
»

Operation Flashpiont težava!

Oddelek: Igre
471600 (1054) Binji

Več podobnih tem