» »

Medal of Honor: Allied Assault!

Medal of Honor: Allied Assault!

1
2
»

kljukec ::

Vsem tistim ki ne dela miš (en trik).
Meni tudi ni delalo pa sem se šel mal na net sprehodit in najdu rešitev!!!
Ko se odpre pogovorno okno za connect internet... ga prekličeš, počakaš da se igra naloži, pomanjšaš okno in ga spet povečaš (prek opravilne vrstice pomanjšuješ in povečuješ okno). Jaz to delam pri resoluciji 800X600, ker drugače ne moreš pomanjševati in povečevati okna (resolucijo si nastavim že prej saj v Options meniju ko še miš normalno dela) Pri resuluciji 1024X768 pa igram MOH, ki si jo potem nastavim, ko že špil laufa.
Špil pa res rula, zlasti tam ko voziš tank.
Men pri 1,2Gh in 256DDR RAM-a laufa brez štekanja, vse na High pri resuluciji 1024X768 sej več se že ne splača imet (probu sem več, šteka ne, sam nobene očitne razlike ni)
Sam ga je pa res prehiter konec:'(
Upam da sem vam pomagal:D

CWIZO ::

ja zdej mi je ratal tm mem pridt.
zdej sem tm k so uni kurčevi snajperji.

jest to počasi igram.

aja kok medalj ste kej zbral, jest mam sam eno iz omaha beach:\

drugač je tm nekje na eni strani sem bral kako dobiš vse medalje
hancic.info
I can't uninstall it, there seems to be some kind of "Uninstall Shield"...

GaPe ::

Zdaj sem demo dobu in je za single player ena soba. Sam zatika se mi pa u nullo :(.
Don't steal! The government hates competition.

AtaStrumf ::

Ne vem če bom kaj hudo novega povedal, samo ker je kljukec dal precej zakomplicirano rešitev, za problem ko se ti hoče MOHAA povezat na internet (če prav razumem) predlagam eno enostavnejšo. Ko se hoče povezat samo pritisnite ALT + F4 !SAMO 1x! (zapre okno za povezavo na internet) in počakajte, da se špil naloži normalno. Če pa je fora še da pol miš crkne oz. ne prime več, pol pa je treba mal not pa ven iz špila al nekaj takega. Jaz k sreči nimam tega problema, sem pa opazil to pri kolegu.

mobisuxguru01 ::

Glede miši bi bla ena rešitev tudi da v internet options (če se ne motim) nastaviš na privzeto newer dial my connection oz. nikoli ne vzpostavi povezave al neki podobnega, ker mene je tud to fukal, pa sploh vn pa not iz špila nism mogu it, pol sm pač disejblov alway dial my default connection, mislm da je to v internet options/connection al neki tazga

lp,

aja, kok cajta ste porabil da ste nardil omaha beach, mene so zdej prpinal dol pod dvema mitralezoma, ko že prideš čez plažo, pa me zmer sesujeta, pa una dva reveža tud

AtaStrumf ::

Skrij se v bombnih kraterjih (ne pozabi počepnit), tam dobiš snajperko in piči tista dva mitraljezarja (pa pazi ker prihajajo novi) , pol pa ob pravem trenutku zlavfaj naprej do, najprej naslednjega kraterja, pol pa do jarkov, ki so pod desnim obrambnim stolpom.

Zgodovina sprememb…

Binji ::

Men je ratalo tud brez snajperce (ni je blo). Edin kar sm naredu je da sm se skril ke, mal sical s thompsonom po mitraljezcih in sibal do jarka tacajt ko so se menjavali.
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

Gh0st ::

Je mogoče kdo tam, kjer moraš zavarovati most, dokler ne uletijo okrepitve? Tista misija, ki se furaš z King Tigerjem, oz. za tisto.

Kukr jest vem, moraš priti na high-ground brez da bi te opazili, jest pa nobenega ne morem ubiti, brez da bi potem začel morit, drugače pa se sploh ne da mimo njih priti, ker te vidijo tud če si pravokotno na njega???

Please help!
you might start believe in Gh0st stories. you're in one. :)

AtaStrumf ::

Hm, jaz nisem imel nobenh problemov pridet do High-Ground (po stopnicah greš gor v bajti nasproti mosta) samo po,l ko začneš z daljnogledom označevat tanke, pa ti začnejo nemci po stopnicah gor letet medtem ko gredaš z daljnogledom, to je pa pizdarija in pol. Mi je sicer ratalo v prvo ampak komaj.

Jaz ti predlagam, da greš počasi in hitro streljaš, z snajperko seveda.

Binji ::

Tm je tanajvecji problem ku te strelajo od zadi. Najbuljs da postreljas s snajperco une, oznacis tank, pogledas stenge, ponovi od zacetka.
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

Mongol ::

A je kakšna želja po ustanovitvi klana ki bi se ukvarjal izključno z Medal of Honour ?:))
" Hasta la victoria siempre "

AtaStrumf ::

No ja to ne vem, lahko bi se pa zmenili za kakšen LAN Party.

Gh0st ::

Hmnja, dobra ideja.
Že misel, kako vas bom s Springfildko al pa KAR98 snajpnu med oči, je vznemerljiva.
you might start believe in Gh0st stories. you're in one. :)

AtaStrumf ::

No dva sva že. A je še kdo za?

Mongol ::

8-O

Dajmo fantje no ! Evo, smo že trije za Medal of Honour.
Jaz sem dal predlog, kdo je še za to da ustanovimo prvi slovenski klan, ki bo izključno igral Medal of Honour ?
Ime klana lahko tudi predlagam, evo ker se prve tri besede igre začnejo na M, O , H, ime za klan - MOHICANS !

3 za. Predloge, ajmo ;) !!!
" Hasta la victoria siempre "

AtaStrumf ::

OK trije, s sta kje vidva? Jaz sem iz Ljubljane.

Mongol ::

Sem iz apatičnih in depresivnih Trbovelj :'(
" Hasta la victoria siempre "

tedybear ::

Jebela cesta
Jaz bom znoru...mene vrže ven pri misiji
SABOTAGE THE MOTORPOL

Mongol ::

8-O

Spet težim.

Kdo bi bil pripravljen narediti stran " The Mohicans ", klana ? Slovenian MOH clan ?
" Hasta la victoria siempre "

DrSergioDJ ::

jst bi bil tud v temu clanu...sam..jeba, sm nimam spila vec ;((
...

Mongol ::

Jeba, kaj posojaš tako dopre špile. Kupi si enega, kajti MOH gre v zgodovino, ni vsakdanja igrica.
1 Prešeren bo dosti, igra pa se je že vpisala med najboljše.
:O

Lahko bi bil " častni član " klana, če nimaš igre :)
" Hasta la victoria siempre "

gorenc ::

kje vi v MOH vidite realizem?? mene prej spominja na serious sama!

kdor hoce podoziveti realizem naj gre igrati operation flashpoint ali pa recimo ghost recon

Mongol ::

Kje vidimo realizem ?
No par stvari.

Originalna zasnova orožja ki sega od leta 1942 - 1945, ne samo osebnega temveč tudi znani VBR - ki je izstreljeval več raket skupaj, pa ni bil Sovjetska Katjuša.

Originalna zasnova letal ( štuka, Junkers...), originalna zasnova tedaj najmočnejših tankov, tudi King Tiger Tank je bil resnično zadnja modifikacija na tankih od strani Wermachta. Da o prevoznih sredstvih sploh ne govorim.

Originalne uniforme vojakov ki so identične Wermachtovim vojakom v S. Afriškem korpusu, Zahodnem frontu in snežnem področju Nemčije.

Vsaj 3 od 6 originalnih misij ki so se resnično zgodile ( Od onesposobljenja težkih havbic na Mediteranu ki so ogrožale invazijo iz S. Afrike - Do Normandije - Omaha Beach )

Predvsem in najbolj pomembno - Ni pošasti, le UI nacisti od začetka do konca.

Toliko o Realnem konceptu in Relnem zgodovinskemu ozadju, Medal of Honour.

NE MOREŠ KAR ODPISATI VES REALIZEM V MOHAA, LAHKO GA Z ARGUMENTI SAMO ZMANJŠAŠ. Ne oporekaj mu realizem ki JE prisoten na njegov svojevrsten način, prav tako kot je realizem prisoten na svojevrsten način v Operation F. Point.

TI bodi realističen in objektiven, pa mu priznaj tisto kar si zasluži - svojevrstni realizem II. Svetovne vojne in ne sodobnega vojskovanja !!!!!!!

KAJ SI TI SPLOH IGRAL ČLOVEK ??? :O
" Hasta la victoria siempre "

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mongol ()

CWIZO ::

kdo je pa rekel da ta špil hoče biti realističen ?
če bi bil ta špil tipa ofp bi ga bilo nemogoče obrnt !

to špil je kar se realizma tiče, mešanc med komandovščino in tipično streljanko
hancic.info
I can't uninstall it, there seems to be some kind of "Uninstall Shield"...

Mongol ::

Kje vidimo realizem ?
No par stvari.

Originalna zasnova orožja ki sega od leta 1942 - 1945, ne samo osebnega temveč tudi znani VBR - ki je izstreljeval več raket skupaj, pa ni bil Sovjetska Katjuša.

Originalna zasnova letal ( štuka, Junkers...), originalna zasnova tedaj najmočnejših tankov, tudi King Tiger Tank je bil resnično zadnja modifikacija na tankih od strani Wermachta. Da o prevoznih sredstvih sploh ne govorim.

Originalne uniforme vojakov ki so identične Wermachtovim vojakom v S. Afriškem korpusu, Zahodnem frontu in snežnem področju Nemčije.

Vsaj 3 od 6 originalnih misij ki so se resnično zgodile ( Od onesposobljenja težkih havbic na Mediteranu ki so ogrožale invazijo iz S. Afrike - Do Normandije - Omaha Beach )

Predvsem in najbolj pomembno - Ni pošasti, le UI nacisti od začetka do konca.

Toliko o Realnem konceptu in Realnem zgodovinskemu ozadju, Medal of Honour.

NE MOREŠ KAR ODPISATI VES REALIZEM V MOHAA, LAHKO GA Z ARGUMENTI SAMO ZMANJŠAŠ.
Ne oporekaj mu realizem ki JE prisoten na njegov svojevrsten način, prav tako kot je realizem prisoten na svojevrsten način v Operation F. Point.

TI bodi realističen in objektiven, pa mu priznaj tisto kar si zasluži - svojevrstni realizem II. Svetovne vojne in ne sodobnega vojskovanja !!!!!!!
" Hasta la victoria siempre "

the_unborn ::

Lepo prosim, ce bi mi lahko kdo, ki je prisel v 5. misijo (snipers last stand al neki podobnega) poslal save cist z zacetka misije. To pa zato ker mi vrze iz igre med loudanjem, ce mam pa save pa dela.

Peli ::

Pozdrav vsem!

MOH:AA je odličen špil, super streljačina ni kej. Realizem je povsod: pri puškah, tankih, dogodkih, le pri taktiki in premikanju po terenu (posebej pa po health packih) ga Ghost Reckon prekaša za dve piki. Tam je za razliko od MOH:AA en/dva strela dovolj, da ti možic pade ... ampak komu mar.

Z frendi igramo preko GameSpy-a multiplayer in je zakon. Zato sem z veseljem ZA ustanovitev SiMOH klana :-)

Sem pa iz Lj ...
http://forum.peliandz.com/

Mongol ::

Koliko frendov pa iga s teboj ? Vsi smo " navdušeni " nas SLO MOHAA clanom, vendar pa vsi samo cakamo in gledamo kaj bo drugi storil. :O

Ajd, jaz sem dal inciativo, predlog za ime clana, pogovor pa lahko nadaljujemo, samo dvomim da bo kaj iz tega......smo preleni ali preveč zabiti da se organiziramo v clan in postanemo del nečesa večjega, del tima, del druščine ?? ;)

AtaStrumf ::

Universe sem ti poslal save. Si ga dobil?

Peli ::

Mongol, če mene vprašaš v bistvu nimam pojma kako se naredi klan, kakšna so pravila, ker se s tem enostavno nisem ukvarjal. Prilet' na GameSpya zvečer, pa me najdi. Nick mam isti ...

Bomo svoj srver nardil, men' kar leti (čeprav nimam pojma o štimanju MOH.AA serverja). Ampak igrat je pa fajn. Včeraj so neki Madžari res postavili megastičen server ... hitr k svina!

the_unborn ::

AtaStrumf: sem ja, danke schon.

Mongol ::

Fajn se sliši Peli. Kdaj zvečer ? " noč je dolga " :P

Na GameSpy igram vsak drug vecer, ni slabo - lahko pa bi bilo boljše...bolj zanimivo semi zdi igrati z nekom iz iste države, kot proti tipu ki ves čas ponavlja " Yeah..."
" Hasta la victoria siempre "

Peli ::

Hoj, tudi mi smo tako-tako. Danes zarad' fuzbala sigurno ne, jutri pa že. Včerej smo pa igral v roomu "Come and get me", z nekej tipi iz Domžal - se je prvič zgodilo, da je mel kdo od "naših" server postavljen ... in kako hiter, ob 5.15 sem se prisilno odtrgal od ekrana :)

http://forum.peliandz.com/

Mongol ::

5.00h zjutraj. hehe, moja ura !! Bioritem imam čisto narobe !! Kar je seveda v tem primeru super. Iskal bom, pa bom našel :D
" Hasta la victoria siempre "

GaPe ::

ALi mogoče kdo ve zakaj v MOHI ni krvi??? Obstaja kak patch?
Don't steal! The government hates competition.

the_unborn ::

GaPe: za blood patch pojdi sem

Zgodovina sprememb…

Gh0st ::

Točno zdele sem obrnil MOH:AA. ZAdeva je res zakon, samo konec me je razočaral. Pa še problem je biu ker nisem mogel uživati v vsej njeni lepoti. Imam namreč zelo švoh mašino (cel 366@433, 192 MB, GF2 MX DDV 32 MB) in posledično tudi grafične nastavitve na LOW in LOWEST pa podobne scene. Vse Dynamic Lighte in podobne culrčke sem moral izklopiti. Pa še vednomi je na čase štekalo.

Potem pa grem k kolegu ki ima neko strahotno pošast od compa, vse na HIGH, vse Lighte, svašta na najboljš, nč ne šteka vse dela k iz p###.
To je užitek igranja. Pri tem compu imaš nekakšno samozavest, ker drugače sem moral jest vsake nekaj korakov Sejvat in igrat zelo COVERT (sneak-action, študiraj-vsak-korak-action scene) kar je sicer zelo zabavno ampak traja. Pri njemu pa si vedel da ti comp ne bo "zaružil" ravno v trenutku, ko bo Švaba pugledu iz vogala...:O
you might start believe in Gh0st stories. you're in one. :)

GaPe ::

Hvala universe!

Drgač sem ga pa tudi jaz obrnu in konec je res beden. Pa tudi prekratek špil je. Do zdaj je to moj najboljši špil.
Don't steal! The government hates competition.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: GaPe ()
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Medal Of Honor Airborne (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
9610095 (5394) MKC00
»

MoH Breakthrough

Oddelek: Igre
141992 (1562) Nettisunny
»

MOHAA Spearhead

Oddelek: Igre
5888 (709) BaRtMaN
»

Medal of Honor Allied Assault Breakthrough?

Oddelek: Igre
151464 (1126) teleban
»

Naj Igra !!! (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
10010006 (6247) Poldi112

Več podobnih tem