» »

Medal of Honor: Allied Assault!

Medal of Honor: Allied Assault!

«
1
2

TheHijacker ::

Daleč zadaj pusti RTCW. Vzdušje in realizem sta na vrhuncu. Umetna inteligenca še nikoli ni bila tako dobra. Komaj čakam da pridem iz službe!

Vaši komentarji?
http://www.google.si

Fresh Prince ::

Do zdej sem sam MP igral pa kar se tice proti wolfu sucks, baje je SP boljse.

||_^_|| ::

hudo ampak svinjsko požrešno.

[t502] ::

IMO ni boljsi od RTCW. Zelo ne-optimiziran se mi zdi. Ne tece tako gladko, kot RTCW v drugih besedah :/

Ko katerga vojakca vstrelis pa tudi poskoci kot kura al pa pade kot hlod...malo ne realisticno :)

Moram pa pohvalit del kjer se z jeepom vozis pa lahko strelas pa se neomejeno imas streliva...pohvalno :)

DeLonghi ::

ja ali pa epizoda, ki je na las podobna uvodu Saving Private Ryan...v glavnem spil, ki ga se ni bilo do sedaj...sem ga prespilal do konca-edina kritika gre na to, da je spil mogoce prekratek
Za vse fanatike in tudi najbrz nefanatike vojnih zanrov-spil enostavno seka po vsej crti. Najbolj te pritegne vzdusje in dokaj pametna AI nasprotnikov...Enostavno ko pride do streljanja je v sekundah vse fertig..sprozijo se rafali, okoli letijo metki ko marija, sotovarisi padajo ti pa molis da prezivis tek do zaklona...fantasticno vzdusje!
Ali pa recimo...je ze kdo dozivel, da te nasprotnik fenta tako, da samo pomoli pusko izza zida (to pomeni da je trup za zaklonom in samo roka s pusko ob robu zida) in te ustreli v betico-pa da ne bo pomote; to ni AI prevara ampak nasprotnik se nauci, da sem tam, ker sem mu pobil par kolegov pred tem.
Ali pa...voznja s tankom-res da le arkadno (smrc) ampak rusis lahko cele stavbe in AT topove (minus gre na racun mitraljezov ki jih ne mores uporabljat za pesadijo)
V glavnem zame boljsi spil kot RTCW (SP da ne bo pomote, ker MP se nisem spilal)...

..................................
Zbogom in hvala za vse ribe

D.A.

TheHijacker ::

To sem tudi jaz pogruntal, da znajo streljati iza ogla. Sam slej kot prej mora nafilati municijo. :))
Sam sem ravno dokončal sceno na Omaha beach. Uf... Odlično vzdušje ko sovojaki mimo tebe padojo pod rafali in ti vodja čete neprastano dere ukaze in "Stay Down", ti pa se bojazljivo skrivaš za barakido od katere se odibajo metki, ki so namenjeni zate! Brrr.... Samo pomislite kako bi bilo biti tam v živo!
http://www.google.si

DeLonghi ::

Ja ravno s to Omaha beach si to predstavljam malenkostno..ko ovce v zakol so sli...brrrr..pa nikamor se nisi mogel skrit-zivce parajoca izkusnja kdor je prezivel
Baje ko so veterani tega bojisca videli Saving Private Ryan, so jim solze pritekle in so odsli..tisti, ki so pa vzdrzali cel film, so pa povedali, da je to to-kot da bi tam bili in se enkrat vso norijo preziveli...
Kljub temu, da niso vedeli, kaj jih caka na Normandiji - bili so carji, da so preziveli-zato kapo dol!
veckrat...
..................................
Zbogom in hvala za vse ribe

D.A.

ABX ::

Niso bili cari da so preživeli, le usrani so bili.


Hmm... moram probat to igro.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

DeLonghi ::

Mislim, da ni uvidevno, da se v tem kontekstu rece, da so bili usrani...;(
Carji so pa bili, ker jim druga ni preostalo...vsaj v tistih trenutkih klanja...pa ne recem, da niso bili prisebni in so reagirali drugace kot so jih naucili prej na angleski obali...takrat so pisali zgodovino in carji so tudi zato, ker jim jo je uspelo obrniti-pa cetudi samo s tem, da so prisli vsaj do bunkerjev zivi ali mrtvi...
..................................
Zbogom in hvala za vse ribe

D.A.

ABX ::

Whatever...
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

DeLonghi ::

:\
..................................
Zbogom in hvala za vse ribe

D.A.

[t502] ::

Tak zdaj pa moram svoje mnenje o MoH:AA spremeniti! Namrec zacel sem misijo na Omaha beach (pravzaprav sem ze v 3. al cetrtem delu tistega poglavja). Super je ko moras se izkrcat pa prit do topov itd... super vzdusje, in ja zdaj pa je boljsa od RTCW :)

Prvi dve misiji sta bolj majavi zato sem mel taksne kritike...prosim oprostite ;D

CWIZO ::

A loh en mal bl opiše ta špil ?
Al pa če da en link do sajta kejer bi zvedel več™
hancic.info
I can't uninstall it, there seems to be some kind of "Uninstall Shield"...

BC3 ::

CWIZO ::

Thanx
hancic.info
I can't uninstall it, there seems to be some kind of "Uninstall Shield"...

sony ::

Ta igra je naravnost fantastična, grafika, zgodba, vzdušje jo naredijo fenomenalno, dan D je ustvarjen enkratno. Kakšen Wolfenstein neki, ta igra fantazira, naklada...
MOHAA pa je realističen, superioren pokazatelj dogajanja v 2. svetovni vojni. Še enkra FANTASTIČNO.
Joker(tm), če berete to, tej igri ne uide 95% ali več.
Kdor je gledal film: Saving Private Ryan (Reševanje vojaka Ryana), mora to igro nujno preigrati, daj bo v njej užival in se spominjal filma v vsej njegovi lepoti.

:):):):):):):):):):)

nsignific ::

Cisto res. Je pa tudi res da se z RTCWjem niti ne sme primerjati, ker je wolfy spil ki povdarja naziganje in adrenalin ob naziganju, MOH:AA pa cilja na atmosfero in imersivnost. Kar je meni osebno bolj vsec.

CWIZO ::

jest nevem kako jimje to ratal, sam ko igraš sam je čist drugač kot takrat ko igraš z bataljonom.

kokr da bi bla dva špila v enem.
zakon ej !!!! najbolša streljanka do zdej (2mesto rtcw,3 hl,4 sof,..)
hancic.info
I can't uninstall it, there seems to be some kind of "Uninstall Shield"...

GaPe ::

Vsi, ki preigravate tale špil, a bi mi lahko zaupal kok se vam kaj zatika :\?
Don't steal! The government hates competition.

eland ::

Men se je zatikala vsakih 5 min. na začetku, ko sem imel nastavitve na MAX, zdaj pa tega ni več tok pogosto. Vendar mi je to vseeno mal čudno, ker RTCW mi šopa kot po maslu na MAX, pa je vsaj 5* bolje grafično izdelana kot MOHAA.
AI pa tud ni bog ve kaj. Se mi je kar parkrat zgodil, da so moji troti kar odšetal na nastavljen exploziv in pocrkal ali pa da se v Alžiriji v mestu sredi noči ni noben odzval na strel, v sosednji stavbi pa je kartal ene par nacijev. Poleg tega da ne omenjam neizdelane grafike, kot da to ni quake3 pogon, naciji zgledajo, kot da so iz papirnega kašeja in vsi povrst smo skoraj plešasti.
Kljub temu da ima res spektakularno vzdušje in igralnost, po moje ne preseže RTCW, ki je dodelana v nulo, pa še tok muhasta ni! Ko bi jo vsaj še malo popilil, bi bilo čisto drugače. Škoda.
Jaz ji dam 85%

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: eland ()

eland ::

Še mal pa bo dobila 0%, ker mi sesuva cel comp.;((;((;(( Imam WinXP in Detonatorje 23.11 , sam to ni razlog pomoje!

bastadu ::

Men dela ko špica, nikoli ni nič zaštekal, nikoli ni comp zmrznu al kej takega...

GaPe ::

bastadu

Kakšn comp. pa imaš?
Don't steal! The government hates competition.

bastadu ::

Mašina, na kateri sem špill je ABit BE6-II, PIII700, 512 MB rama, ELSA GLoria II-64... Še kaj?

Binji ::

OS?:\
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

bastadu ::

Win2k + SP2 (of course):\
:D

CWIZO ::

men tut nč ne šteka (razen če se približam kšnmu velkmu dimu)

amd athlon 1ghz
256mb
geforceIImx400
luckystar
win2k + sp2
hancic.info
I can't uninstall it, there seems to be some kind of "Uninstall Shield"...

_Tom_ ::

fantje mi poveste kje ste igro dobili, glede na to, da se ni izsla pri nas,..... khm,...

p.s.: Ce mi prosim posljete na e-mail kje bi jo lahko dobil, ker nima adsl, da bi jo lahko dll...thanks


_Tom_
_tom_@email.si

_Tom_ ::

lahko jo pa tudi zamenjam za
Tom Clancy GHOST RECON,.....


_tom_

tropinovec ::

help! :8)

torej - pri tisti misiji (the bridge), ko posnipaš vse vojake, ki hočejo razstreliti most - to mi je uspelo, sedaj pa bi moral od nekod poklicati na pomoč po telefonu - pa ne vem kako (oz. od kod) - da bi rešil tisti tank spodaj ...
hmmm???:|:\

Zgodovina sprememb…

DeLonghi ::

Bombnike poklices z daljnogledom - pogled usmeris v nasprotne tanke in kliknes levi gumb na miski - traja ene 4-5 sekund preden pridejo:D
..................................
Zbogom in hvala za vse ribe

D.A.

tropinovec ::

hehe - uspelo je! :D

DeLonghi - povišan si v rezervnega desetniškega podgenerala!!!>:D

MadMicka ::

mene zanima, če komu ta špil sploh laufa z 128 mb rama? ker tm na easy info ti zmer napiše, da maš en mb ram manj, kot v resnici, minimum pa naj bi bil 128...

p.s. mal preveč pozrešn game, drugač pa zame daleč najboljša prvoosebna vojaška SP ever

DeLonghi ::

Tudi zame...ena izmed najboljsih vojaskih streljacin!
..................................
Zbogom in hvala za vse ribe

D.A.

bastadu ::

MadMicka: Ponavadi ti napiše več ramov (no dejansko ni več, sam zaradi drugačnega pretvarjanja predpon v bitnem načinu), kot jih imaš v resnici. Jaz mam npr. 512 in mi napiše 523.760kB (v Task Managerju). Drugače pa en Mb gor al pa dol, nima to veze...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: bastadu ()

teac ::

Da nebom nove teme odpiral.....kako naj pridem v tisto železniško postajo. To je tista misija, ko moreš najprej 3 tanke uničit, potem pa preusmerit tirnice, potem pa najt pot v to postajo. Jaz sem tirnice preusmeril, pobil tiste švabe v bunkerju, potem pa bi moral prit v postajo, ki na desno strani tunela (tukaj se dva tira razcepita). No, tista vrata so zaprta. Po kateri poti moraš iti, da prideš v postajo??

Caboose ::

ravno nasprotno! Na levo poj... Pa pazi ko boš v tistem tunelu (ja tistem ki je na levi :D)
Ker je na desni strani tunela luknja no3 pa en kmet z strojnico... :O
If you can't explain it simple, than you dont know it good enough.

R@C@ ::

No pa sem ga obrnil.....kul špila, sam na jetra mi grejo razne misije po gozdovih, k sploh ne dojemaš od kje zaćne padat, čeprav se skoz sneakaš okol

CWIZO ::

ke moreš tm jet k te un s tovornjakom pripele (tm k v prve dobiš shotgunko) ?
hancic.info
I can't uninstall it, there seems to be some kind of "Uninstall Shield"...

the_unborn ::

a mogoce kdo ve kako dodat bote al pa kej podobnega v multiplayerju?

BlackHole ::

A se da tako streljati, kot to AI počne, samo roko ven pomoli? Kako pa pogledaš izza vogala, ker tipke za to so nastavljene, pa mi ne uspe.

teac ::

No, pa sem ga jaz tudi obrnil. Samo konec bi lahko bil malo boljši..ne vem no!!!
BlackHole:
Tipke za nagibanje v levo in desno tudi meni niso delale, pa čeprav sem imel nastavljene!:\
Čudno pa je, da v multiplayerju pa so mi delale!? 8-O
CWIZO:
Kje to ti misliš??

DrSergioDJ ::

CWIZO: v bazo gres...skoz skedenj ( naprimer, ni nujno ), pol pa po "hribcku" gor pa v bazo...
...

mravla ::

ja, men pa mi miška ne dela v špilu, bo ponorel. kaj bi lahko blo narobe?
če ga poženeš, bo letel

ahac ::

Tipke za nagib delajo samo v MP.
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Hux ::

Eh Wolf je prava nula proti tem spilu! Multiplayer roxa se posebej realism mod in Singleplayer skratka dosti bolsi od halflifea. Full cool the best of the best.

hatch ::

MOHAA ni slab spil.. je pa pozresen.. ceprav mi zdej tece kr kul:)
Nikakor pa ni najboljsa 3D streljacina... v Multiplayerju je to QuakeWorld.. single pa kak duke nukem ali HL... med t.i. realisticnimi spili ga pa prekasa Operation FlashPoint.

GaPe ::

Včeraj sem vidu en movie od tega špila, pa moram rečt da je hudooo, prou celo vojsko imaš za sabo. NORRROO. Komaj čakam da ga dobim, pa čeprav bom verjetno imel 10 fps.
Don't steal! The government hates competition.

koko ::

Men tudi miš ne dela...(help!):(

cahahopie ::

Špil rula! Toda.. nažalost je prekratek. Jok! JOk! Fora je v tem, da spet ponekod zavlačujejo igro s težavnostjo zaradi česa je vsak malo manj strpen igralec priprevljen uporabiti kode. Drugače pa je vzdušje carsko in tudi grafika je sodobnim igram primerna oz. po eni strani carska. Ste pogledali kdaj v obraze sovražnih vojakov? Kako jih kremžijo in kako vas grdko gledajo? Ali mate morda preslabo škatlo, ker men na 1,3Ghz TB, 256Mb rama in Kyro2 64Mb dela gladko na 1024x786x32 in high detail... (no skor gladko... morda pri sejvanju kak brejk... todani panike:D )
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Medal Of Honor Airborne (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
9610050 (5349) MKC00
»

MoH Breakthrough

Oddelek: Igre
141973 (1543) Nettisunny
»

MOHAA Spearhead

Oddelek: Igre
5881 (702) BaRtMaN
»

Medal of Honor Allied Assault Breakthrough?

Oddelek: Igre
151457 (1119) teleban
»

Naj Igra !!! (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
1009931 (6172) Poldi112

Več podobnih tem