» »

Kako nositi srajco na hlačah na pegel

Kako nositi srajco na hlačah na pegel

hexlab ::

Pozdrav, torej ne vem kako naj "zabašem" srajco na uradni podelitivi (reklca ne bom imel). Torej nekako so trije scenariji: imaš jo pač zabasano v hlače torej za pas, imaš jo ven torej čez pas, sam pa se nagibam k tretji varianti, da jo imam zabasano za pas ampak hkrati malo ven, ravno toliko da pas pokrije.

oo7 ::

Jaz bi jo imel ven:).

jype ::

Vseeno je.

oo7 ::

Tako jo nosi,da se boš sam najbolš počutil in to je to.

St235 ::

glede na to da ne boš imel rekelca nekaj uradnega to zagotovo ne bo, tako, da je popolnoma vseeno.

LordTado ::

Če se ne moreš odločit mej pol ven pol noter mogoče boš še nardil novo modno nišo:)

@nny ::

Tretja varianta. Za hlače, potem pa pri pasu potegni malo ven.

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: @nny ()

54j0 ::

Čez srajco si povleči boksarce, hlače pa malo nižje od roba boksarc. Win/win

Lp-

St235 ::

Res zažgal boš pa, če boš imel namesto boksarc tigraste tangice.

al pa po pravi balkanski modi. Zatlačeno v hlače in zgornji štirje gumbi odpeti. Pa ne pozabi nakodrat ljubavnega tepiha.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: St235 ()

@nny ::

Lakotnik29, superge si pozabil! :)

bajsibajsi ::

Ce si kolikor toliko lep in sexy (kot jaz), potem jo imej za pasom, da poudari tvojo super duper razvito obliko. Ce bo toplejse vreme, lahko imas 2x zavihana rokava - malenkost pod komolcem - in odpet vratni gumb, ali celo dva; odvisno od modela srajce.

Tudi v kolikor ne gre za uradno podelitev, ni potrebe po tem, da prides tja kot Ales Gulic.

hexlab ::

aha, no hvala za odgovore, padla bo tretja varianta :)

BigWhale ::

Pejt v kratkih lacah in natikacih!

ivanuscha ::

Met srajco ven, še posebej če ni pravega kroja, je meni precej fail. Boljše je met notri. Lahko z pasom ali pa brez.

bajsibajsi ::

Pas mora bit, drugace je bolj primerno imeti rob zunaj.

ivanuscha ::

Ni nujno.

#000000 ::

Odvisno od vampa, če maš mal trebuha pol zabaš za hlače, če si precej trebušast pol jo dej ven.

LuiIII ::

Srajca za pasom in skozi odpeto hlačno zadrgo (šlic) kar sama kliče po pozornosti. Sploh če je dovolj dolga da jo zavežeš na mašnico!

Avenger ::

Če si seksi in to veš, potem moraš srajco (en rokav zavihan) nosit čez vijolične oprijete hlače z leopardovim vzorcem.

V ostalih primerih pa lepo zatlačeno za hlače, meni osebno tretja varianta nikoli ni delovala če sem namenoma potegnil srajco toliko ven, da je na pol pokrila pas je izgledalo, kot da sem srajco napol potegnil ven tako da je napol pokrila pas.... če veš kaj mislim. Najbolje je da zatlačiš do maksimuma in se potem malo pretegneš, da srajca dobi nek naraven luft. :)
It is better to be hated for what you are than to be loved for something you are not.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Avenger ()

jype ::

Jaz sem šel v t-shirtu in pobral vse nagrade.

Mustang2142 ::

Greš v spodnji majci, boksarcah in papučih, pa si zmagal.

Looooooka ::

Sprasvat take stvari na slo-techu je skor tok smesno kot na linux konferenci pobirat nasvete za pecanje zensk.
Made my day :D

eVro ::

A "brez srajce sploh" res ni še noben omenil?

@nny ::

Looooooka je izjavil:

Sprasvat take stvari na slo-techu je skor tok smesno kot na linux konferenci pobirat nasvete za pecanje zensk.:D


Če sem udeleženka na konferenci, lahko dam kakšen koristen nasvet, ane?:D
To dvoje čisto lepo paše skupaj.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kaksen pas?

Oddelek: Loža
232996 (1055) hopsy
»

Gležnček moda (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
838131 (4858) vostok_1
»

srajca in kravata (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
21134457 (20148) leiito

Kaj obleči za zmenek (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Loža
25046245 (39161) jype

Več podobnih tem