» »

Kaj obleči za zmenek

Kaj obleči za zmenek

jype ::

kr1ženska> Še vedno nismo poštudiral, kaj obleči za zmenek na slepo?

Popolnoma vseeno je, edini obvezni del opreme je bela palica.

kr1ženska> Ali se mora ženska/moški res zrihtat al naj bo tak/a kot je...

Zakaj je to sploh treba vprašat?

kr1ženska> Govorimo o človeku s katerim si preko spleta nekaj krat govoril ali pa tut ne.

Odvisno, kaj bi od njega rad/a, ane.

kr1ženska ::

Maš v mislih belo palico za lovljenje rib?:)

jype ::

Ne:

kr1ženska ::

Slepi, gluhi, invalidi so v tem primeru izredno zapostavljeni. Nihče nikoli ne pomisi nanje. Ali ima kdo kak podatek koliko takih oseb uspe dobiti partnerje?

jype ::

kr1ženska> Ali ima kdo kak podatek koliko takih oseb uspe dobiti partnerje?

Večina. Saj so čisto normalni. Imajo smisel za humor, sposobni so praktično vsega, razen tistih nekaj reči, ki jim jih preprečuje početi njihova hiba.

Looooooka ::

Pa se zavedajo se ne, da njihova zenska cel dan skace okol v crtastih trenirkah. Kera zenska ne bi hotla tega :)
Drugace pa...ce si se mesece po internetu z osebo pogovarjal o tem, da si sportnik in da das vec na pristnost kot neke fancy obleke in, da se oblacis udobno si ze povedal , da bos v najboljsem primeru v kavbojkah in majici tko, da se ti ni treba ravno truditi.
Bo verjetno dovolj ze, ce nimas polovico jutranje malice polite po tej majici.
In again...mene bi motilo ce bi se oblekla tako, kot se kasneje sploh ne oblaci. Potem lahko zraven govoris se stvari, ki jih ne mislis, ker ocitno potem na zmenek tako ali tako ne gres ti ampak tvoj alter ego.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Looooooka ()

kr1ženska ::

jype je izjavil:

kr1ženska> Ali ima kdo kak podatek koliko takih oseb uspe dobiti partnerje?

Večina. Saj so čisto normalni. Imajo smisel za humor, sposobni so praktično vsega, razen tistih nekaj reči, ki jim jih preprečuje početi njihova hiba.


Hja, tole je tvoje sklepanje. Glede na to, da sem dogo časa pomagala osebi ki je tetraplegk ti lahko iz prve roke povem, da so redki tetra, paraplegiki, ki imajo partnerje. Posebaj so tukaj na slabšem ženske. Tisti ki so to od malih nog, v večini niso imeli možnosti biti s komer koli. Ljudje jih iz usmiljenja gledajo že samo, ko gredo po cesti. Da bi bil kdo s kom od "takih" lahko le sanjajo.

Ne vem pa, kako je z gluhimi in slepimi.

jype ::

Ja, enim je precej težje, pa tudi ti po mojih izkušnjah zelo redko obupujejo nad svojim življenjem.

kr1ženska ::

jype je izjavil:

Ja, enim je precej težje, pa tudi ti po mojih izkušnjah zelo redko obupujejo nad svojim življenjem.


Človek se nauči živeti s tistim kar mu je dano. Še vedno ga pa sili naprej človeški nagon in zavedanje kakšne so realne možnosti so lahko izredno depresivne. (veliko jih ostaja doma zaprtih sami vase. S takimi sklepam da nimaš izkušenj)


Loooooooka še vedno se mi nekako zdi, da se od žensk pričakuje, da so mal bol zrihtana. Kva pa vem. Če bi jaz prišla do take situacije, res ne vem kva bi oblekla. Pomoje bi probala miljon kombinacij, nazadnje bi pa poslala vse v tri pm in oblekla ene čist navadne kavbojke :)

jype ::

kr1ženska> veliko jih ostaja doma zaprtih sami vase. S takimi sklepam da nimaš izkušenj

Žal imam izkušnje predvsem s takimi, ki niso invalidi, pa ostajajo doma zaprti sami vase, pa še v svojo sobo.

kr1ženska> še vedno se mi nekako zdi, da se od žensk pričakuje, da so mal bol zrihtana.

Nekateri to pričakujejo od žensk, drugim je pa všeč nasprotno. Vprašanji sta v resnici dve: Kaj ima rad tisti, ki bi mu ti rada ustregla in ali si mu pripravljena ustreči tudi v primeru, da mu ustrezajo reči, ki se tebi zdijo nesmiselne.

Mipe ::

Zmenek je kot prodajanje hladilnika. Lahko ka zaviješ v roza pentljo in posuješ z biseri, vendar bo kupca zanimalo samo to, če bo šel v njegovo majhno kuhinjo, če požre veliko energije in koliko prostora ima.*

* Morebitne podobnosti z ženskami so zgolj naključne.

kr1ženska ::

Nekateri to pričakujejo od žensk, drugim je pa všeč nasprotno. Vprašanji sta v resnici dve: Kaj ima rad tisti, ki bi mu ti rada ustregla in ali si mu pripravljena ustreči tudi v primeru, da mu ustrezajo reči, ki se tebi zdijo nesmiselne.

Ravno to je problem. Ne veš, kaj točno bi on rad, kaj pričakuje, kaj lahko ti pričakuješ. Oseba s katero se lahko preko računalnika pogovarjaš je lahko v realnosti povsem druga oseba.
Ker ga ne poznaš se ne moraš odločiti v čem mu želiš ustreči in v čem ne.

Mipe ::

Zato pa so zmenki. Osebo srečaš v živo in počasi začneš lupiti njeno osebnost. Lahko je kot čebula, ki te spravi v jok, lahko je kot paradižnik, ki se razlije po tvojih hlačah, lahko je kot slastno jabolko.

Mimogrede, obožujem čebulo. Ne zato, ker bi me spravljala v jok, ampak ker ima poživljajoč okus. Če je oseba antipatična na prvi pogled, se morda kaj skriva pod to lupino, če imaš voljo in potrpljenje. Prvi zmenek pokaže, česar desetletje klepetalnic ne pokaže. Po nekaj ducatih zmenkih pa že bolje poznaš osebo, skupaj z njenimi napakami vred.

jype ::

kr1ženska> Ne veš, kaj točno bi on rad, kaj pričakuje, kaj lahko ti pričakuješ. Oseba s katero se lahko preko računalnika pogovarjaš je lahko v realnosti povsem druga oseba.

Ja, zato torej prideš preoblečena v nekoga povsem drugega, izražaš mnenja in načela, ki ti niso lastna.

kr1ženska ::

Ja, zato torej prideš preoblečena v nekoga povsem drugega, izražaš mnenja in načela, ki ti niso lastna.

Pa saj ne prideš preoblečen v nekoga drugega. Imam cune v katerih se dobro počutim in jih oblečem glede na priložnost. Tuki se ženske od moških razlikujemo. Vi imate lahko eno navadno majco za vse priložnosti, jaz se v navadni majici zvečer zunaj ne bi dobro počutila.

Mipe, očitni imaš prav.

Zgodovina sprememb…

Super Sonic ::

Kaj obleči za zmenek


Priporočam (Salvador) Dalijev pristop - ko je spoznal njegovo Galo, si je dal kuro na glavo, rekoč, da če ga mara takšnega, potem ni pene.

Je res, da je bila skoraj 10 let starejša od njega in da se zakon na dolgi rok ni obnesel, ampak sta si bila blizu do smrti.

ps
Pa kuro je treba prej fentat.
Photography is an immediate reaction, drawing is a meditation.
http://www.youtube.com/watch?v=O2WKoN8K6nI&feature=share

jype ::

Super Sonic> Pa kuro je treba prej fentat.

Se mi je zdelo, da sem vsa ta leta nekaj počel narobe!

kr1ženska> Pa saj ne prideš preoblečen v nekoga drugega.

Zakaj ne? Mnogi to počnejo.

kr1ženska> Vi imate lahko eno navadno majco za vse priložnosti, jaz se v navadni majici zvečer zunaj ne bi dobro počutila.

To pa res nima nobene zveze s spolom. Jaz poznam ogromno moških, ki jim je nerodno priti na klasičen koncert v Cankarjev dom brez "poslovne obleke" - nekateri gremo pa lahko v strgani trenirki in papučah, pa včasih kdo sicer kaj viha nos, večina si pa misli, da so najbrž kakšni študentje prišli poslušat kolege.

Rippy ::

Pa saj ne prideš preoblečen v nekoga drugega. Imam cune v katerih se dobro počutim in jih oblečem glede na priložnost.


In tako se tudi oblečeš. Pač primerno priložnosti, odvisno kam greta in da ti je v tem udobno. Si pač, kar si in če to njemu ni všeč tudi prav. Če ima koliko toliko porihtano v glavi bo razumel. Če so ti pa bolj všeč takšni, ki nimajo pa se moraš bolj potrudit, da razumeš njegove "želje".

.:joco:. ::

Čist podpiram to, da z obleko pokažeš tudi kaj o sebi. Pa če je to kravata in montl al pa strgana trenirka.
Z I-don't-give-a-fuck-obleko glih tako kot pa z I-do-give-a-fuck-obleko nekaj poveš.
Kdaj boš pa katero izbral je pač odvisno od tega kaj hočeš povedat.

Ali mora ženska imeti dolge nalakirane nohte al ne?

Definitivno JA!
Ko se prsti navijejo okoli mora zgledat lepo!
"Is science true?"
You don't get it.
Science is the process of trying to find out what's true.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: .:joco:. ()

LordTado ::

Seveda bi tolko punco moral tudi prej poznat če pali na športnike ali sakojače ali...
To bi ti blo v veliko pomoč:)

kr1ženska ::

.:joco: in potem težim prijatlom ki mi stokajo zaradi vnetih ran po opraskanem hrbtu, naj se že spravijo enkrat k zdravniku :D

Jaz sem boj za krajše nohte, ker včasih rada primem v reke kitaro. Tuki gre lak tudi izredno hitro dol tko da si nohtov ne lakiram tako pogosto.

.:joco:. sem vesela, da si se oglasil. Se vidi, da vprašanje le ni tako neumno kot se zdi.

Kenpachi ::

Pentljo na tiča in to je to...
Zaraki Kenpachi.

Relanium ::

OP takle bom reku:
Če si lblančan, pol se obvezno obleč in obuj v Adidas (tam majo vsi nek čuden fetiš na to firmo)
če pa stanuješ drugje pa se obleč odvisno od tvojga statusa, sam ne pretiravat.
- če si brezposeln pač staro majco,
- če si inženir si že lahk privoščiš kako vsakodnevno srajco (ki ti ne sme bit prevelika!!!)
- če si pa geek pa v kako kao fancy porisano majco iz newyorkerja (katera ti ponavadi nikoli ne paše)

Mipe ::

Osebno prisegam na tesen in tanek pulover. Tako da je oprijet. Lepo poudari moje čare (predvsem sodček!) in daje sproščen občutek. Sicer pa navadno srajco. Seveda mora biti čist, ne sme biti oguljen. Za hlače pa vzamem take, ki niso kavbojke.

Nekaj v tem smislu:
 Pulover

Pulover


 Hlače

Hlače

cebelar123 ::

Obvezno moreš priti s spodnjim delom vijolčne šuškave trenirke, zaradi udobja. Zgoraj ti predlagam karirasto srajco katero imaš zatlačeno v šuškavo trenerko. Tako imaš videz, ko se vsedeš in se ti spredaj na šuškav trenerki naredi zračni mehur, kot nekdo kateri ve kaj je udobje in poslovni videz. Na žalost pa ti še zmeraj ostane zračni mehur, tisti problem pa zmeraj lahko s svojim humorem rešiš, če me razumeš.8-)

Yugos ::

power12 je izjavil:

Živjo !

Danes imam zmenek z eno punco. Prosil bi vas, če lahko poveste kaj obleči ?

Za zdej si nameravam obleči jeans hlače, eno T-shirt majco in čez eno barvasto srajco.
Ne bova imela večerja, ampak greva na pijačo, pa kakšen sprehod a bo to vredu ( mislim moja garderoba )?

Kaj vi ponavadi oblečete ? :|


Google je tvoj prijatelj!







gruntfürmich ::

če želiš ženo ki ti bo stala ob strani in ji ni mar kako se boš upedinal za tisto brezvezno priložnost kjer je vsak nervozen, potem tko kot na desni:
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

bajsibajsi ::

V kolikor ne bi slo za kak extra zmenek fancy narave (npr. opera), sam zagotovo pridem v kavbojkah in majcki. Skratka jeans, (bele) teniske, T shirt ali polo majcka, kjer lepo pridejo do izraza moji tricepsi in bicepsi (:D)... vcasih mogoce kaksna srajcka, ki gre za pas v hlace. Zgoraj odvisno od vremena, pulover ali mogoce kr moja pimp fake leather jakna... Boli me K drugace v kaj se oblecem za zmenek, ker se zavedam da sem lep, privlacen in pameten. ^^

Kondomov v denarnico ne, iz dveh razlogov:
- najveckrat probam s seboj ne nositi denarnice (v kolikor ne grem v shoping), le osebno izkaznico, kartico ali dve in gotovino
- sexa ne bi bilo!

Ali mora imeti zenska dolge nalakirane nohte? Sploh ni nujno. Je pa meni osebno privlacno, ce jih ima. Pa nerabijo biti extra dolgi, niti ne extra namalani. Je pa fino za videt urejene nohtke, rawrrrr... npr. french manicure ali pa samo prozoren lak. Nikakor pa ne maram crno lakiranih ali kakih flourestencno zelenih/oranznih... Skratka nohtki so zakon, ni pa treba da so vedno dolgi in lakirani. Sam imam tisto girlish 4 delno pilco. :)

BTW, igranje kitare je slab izgovor za imeti kratke nohte. Ker jo sam igram ze cca. 20 let vem, da moras imeti kratke samo na eni roki. :P V kolikor igras klasicno kitaro, je skoraj nujno imeti dolge nohte na roki, ki ubira strune. ;=)

gendale ::

jst oblečem od borata kopalke
seznam zanč moderatorjev in razlogov da so zanč
http://pastebin.com/QiWny5dV
gor je mavrik apple uporabniček (mali možgani in mali penis)

bajsibajsi ::

gendale je izjavil:

jst oblečem od borata kopalke


Ves da sem imel to v mislih, ko sem videl to temo. :D Pa sem se zadrzal, da ne bi trollolololal.

oracle ::

kr1ženska je izjavil:

Oracle

Zgleda js živim v drugem vesolju:D
Ne, sam stereotipne srednješolke te očitno ne ganejo. ;)

Fantje, eno vprašanje. Sem že dosti krat vprašala okoli in sem vedno dobila mešane odgovore. Me zanima kva si vi mislite. Ali mora ženska imeti dolge nalakirane nohte al ne?
:P

Js osebno preferiram naravne nohte zmerne dolžine. Mejkapa čim manj, ajde nej si pobarva lase če že more. Če pride v oprijeti bombažni trenirki sm pa itak prodan;((

That said, v lajfu še nism mel kravate na seb in jo tud ne nameravam met. Če pa kdo misl da sm zarad tega slabši al pa manj resen, pol pa lahko mirno ali manj mirno odkoraka stran, js se ne bom sekiru.

oracle ::

.:joco:. je izjavil:

Čist podpiram to, da z obleko pokažeš tudi kaj o sebi. Pa če je to kravata in montl al pa strgana trenirka.
Z I-don't-give-a-fuck-obleko glih tako kot pa z I-do-give-a-fuck-obleko nekaj poveš.
Kdaj boš pa katero izbral je pač odvisno od tega kaj hočeš povedat.

To nikakor ni res. Nekdo se loh v žakelj obleče ker:
- nima dnarja za kej druzga
- se mu zdi da ta žakelj vrh mode
- cilja na osebke, ki jim je žakelj všeč (subkulture in to...)
- ker ne vidi višjega pomena v izgledu njegovih oblačil
- itd.

Po drugi strani lahko nekdo pride v obleki ker:
- je klošar ampak hoče izpadt kot da ni
- je high society in pač mora bit oblečen v skladu s svojo merili
- mu je obleka lepa (mogoče je gay)
- je prebral na slo-tech, da punce padajo na obleke
- itd.

Skratka z obleko lahko prav tako veliko SKRIJEŠ kot pa RAZKRIJEŠ (ne mislim fizično). Zato pa osebno menim, da ne moreš soditi človeka po obleki. Vsaj ne uspešno.

Drugo je če je človek zanemarjen v smislu da smrdi al pa kej podobnega...

Marat ::

oracle je izjavil:

Če pride v oprijeti bombažni trenirki sm pa itak prodan

o to je pa itak najbolš :) poudar rit na bejbi, pa še šlatat jo je tolk bol fajn :D

oracle ::

kr1ženska je izjavil:

Jaz sem boj za krajše nohte, ker včasih rada primem v reke kitaro. Tuki gre lak tudi izredno hitro dol tko da si nohtov ne lakiram tako pogosto.

Zna uporablat računalnik, oblač se v kabvojke pa še kitaro igra! Če začneš še kolesart al pa v hribe hodt bom pa že počaš prešaltu iz pecanja yipa na tebe:D

Looooooka ::

lol

Mesar ::

Looooooka je izjavil:

lol


ASL?
Your turn to burn!

jype ::

oracle> Če pride v oprijeti bombažni trenirki sm pa itak prodan

Na jogo se vpiš!

kr1ženska ::

Bajsibajsi, večina folka je na klasičnih tko da sem si iz prve nabavla akustično in nohti so tuki problem. Če ne igraš s trzalico se ti lak po dveh urah ali še prej, odkruši. Probaj.
Tipo ki bi me imel rad zaradi mojih lepih nohtov. hm... Razmišljam kva za vraga naj s takim tipom počnem?? Joj me ne, lahko si kak noht zlomim pa bo stekel k drugi...
Sicer pa, nohte sem si v Grčiji uredila naknadno, ker prej preprosto ni bilo časa. Smešna zgodba... ;((
Takrat sem bila presenečena, ko sem prvič videla, da moški dejansko dajo nekaj na nohte. Prej sem vedno mislila, da je to bol ženska muha.

Hvala za mnenja. :)

Moj zaključek: Kaj bi jaz oblekla, če bi se dobila z neznance? Vprašala bi ga, kaj rad počne. Namesto na večerjo bi šla z njim na neko športno ali drugo aktivnost, ki bi bila obema všeč. Tam ne bi bil tak problem kaj obleči, niti ne bil tak problem o čem se pogovarjati, ker bi že tako oba uživala v družbi drug drugega ali pa vsaj v aktivnosti. Če karakterstično ne bi bila za skupaj, bi bila lahko brez problema prijatelja.

Zgodovina sprememb…

guest #44 ::

No, jz padam na minimalizem (pa s tem ne mislim figov list). Če ima ženska super urejene in našemljene nohte je kar turn off. Namreč meni sporoča, da je najvrjetneje zgolj še ena dečva z nerazjasnjenimi idejami.

kondezator ::

 majica

majica



+

 hlače

hlače



+

 obutev

obutev



=

:D

Marat ::

kondezator je izjavil:

 majica

majica



+

 hlače

hlače



+

 obutev

obutev



=

GAY


here, fixed it for you >:D

jype ::

If gay gets him laid, he's doing it right.

ABX ::

Samo pazi, v tem primeru si ti tisti ki ga faše.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ABX ()

jype ::

ABX> Samo pazi, v tem primeru si ti tisti ki ga faše.

Samo v homofobnih soseskah.

Če se kdo spravi na Izzarda, bo imel z mano opravka!

Mr Hilter ::

Kaj pa je narobe biti homofob? Me prav zanima kolikokrat so se že pripadniki istega spola slinili okoli tebe. Meni to ni po volji. Najprej vztrajno tečni, po eni vzgojni pa jokati na sodišče.

Te cunje ki jih predlaga kondenzator mi res zgledajo, kot da greš na kakšen gej zmenek... samo še visoke petke manjkajo...
Bolje če greš v šmirasti tuti in dišiš po 100 oktancu, kot pa da si isti kot 99% populacije. V bistvu sem dobil zase hudo idejo, naslednjič grem v tuti na 1. (hkrati, kot vedno, zadnji) 'zmenek'. Me bojo bolj vesele, kot pa metro Kvaklanderja :))

Isotropic ::

ej hitler
ka jje bilo z uno, k je rekla, da nisi loš:D

jype je izjavil:



Žal imam izkušnje predvsem s takimi, ki niso invalidi, pa ostajajo doma zaprti sami vase, pa še v svojo sobo.

explain. geeki? kaj ste pa potem pogruntali glede njihove resitve?:)

Zgodovina sprememb…

Mr Hilter ::

Isotropic je izjavil:

ej hitler
ka jje bilo z uno, k je rekla, da nisi loš:D


Sem se usral in nisem pogledal na FB od takrat. Jo kar vidim s straponom k me rejpa :|

jype ::

Mr Hilter> Kaj pa je narobe biti homofob?

Psihiatrična motnja, zaradi katere ljudje poskušajo nasilno vplivati na reči, ki se jih nič ne tičejo.

Dokler je homofob tiho in se drži zase, mu nihče ne bo težil.

loki3000> explain.

Običajno gre za psihotične bolnike, v nekaterih primerih pa tudi za hujše oblike duševnih motenj.

loki3000> geeki?

Ne. Geekom ni dolgčas, niso obupani in ne potrebujejo pomoči.

Mipe ::

jype je izjavil:

Mr Hilter> Kaj pa je narobe biti homofob?

Psihiatrična motnja, zaradi katere ljudje poskušajo nasilno vplivati na reči, ki se jih nič ne tičejo.

Netoleranca ni psihiatrična motnja. Sicer pa govorimo o oblekah za zmenke. Zberi se že enkrat, preden dokončno postaneš psihiatrični primerek.

Mr Hilter ::

@Jure:
Ker nisem peder ne smem izražati svojega mnenja? Pa tema je o cunjicah, ni treba na vsaki fronti jokati ker ste izgubili. It is time to let go Jure! Think of your wajf and čildren.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Pravilo oblačenja študentov (strani: 1 2 )

Oddelek: Šola
5412309 (9602) Unknown_001

Speed Dating v sloveniji (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
22947118 (40962) Gandalfar

Izgled je vse (op. gendale) (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Loža
41978385 (72854) Ziga Dolhar
»

Predlogi za krst prvega letnika (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7114841 (13087) Ramon dekers

Več podobnih tem