» »

Kaj obleči za zmenek

Kaj obleči za zmenek

jype ::

Mipe> Netoleranca ni psihiatrična motnja.

Vsak strah brez racionalne osnove je psihiatrična motnja.

Hitler> Ker nisem peder ne smem izražati svojega mnenja?

Tako je. Deal with it.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

Vitez ::

Casual, če je zmenek zvečer pa smart.

Mr Hilter ::

jype je izjavil:

Mipe> Netoleranca ni psihiatrična motnja.

Vsak strah brez racionalne osnove je psihiatrična motnja.

Hitler> Ker nisem peder ne smem izražati svojega mnenja?

Tako je. Deal with it.


Saj imam racionalno osnovo: me nedleguje gay, ga pošljem v 3pm, ne neha, sledi fizični vzgojni ukrep, sodišče zaradi 5000 obtožb... sem finančno oškodovan. Strah pred ponovi vajo. Če ti v takem primeru raje nastaviš, je to pa tvoj problem.

jype ::

Mr Hilter> Saj imam racionalno osnovo

Pravljica ni racionalna osnova.

Mr Hilter ::

jype je izjavil:

Mr Hilter> Saj imam racionalno osnovo

Pravljica ni racionalna osnova.


I wish. Pedri pač želijo nabildane izrezane tipe, ne wampastih kolesarjev (isto velja za ženske). Saj dobro veš :8). Now go suck a dick.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: VelikiTun ()

poweroff ::

Hmm, na zabavo sem prišel v kravati, kot je pisalo na vabilu, potem sem pa videl, da imajo ostali gostje še obleke.
sudo poweroff

poweroff ::

Hmm, na zabavo sem prišel v kravati, kot je pisalo na vabilu, potem sem pa videl, da imajo ostali gostje še obleke.
sudo poweroff

kr1ženska ::

poweroff je izjavil:

Hmm, na zabavo sem prišel v kravati, kot je pisalo na vabilu, potem sem pa videl, da imajo ostali gostje še obleke.


1+ :))

ABX ::

jype je izjavil:

ABX> Samo pazi, v tem primeru si ti tisti ki ga faše.

Samo v homofobnih soseskah.

Če se kdo spravi na Izzarda, bo imel z mano opravka!


Sem ciljal na nek drug "ga faše".
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

Turboslav ::

you'll thank me later

 jaja

jaja

Sir je dober

bigbada ::

s kakimi stvarmi se eni ubadajo. jao svet :)

jype ::

ABX> Sem ciljal na nek drug "ga faše".

Vem. Meni je vseeno, dokler se ljudje strinjajo.

ABX ::

bigbada je izjavil:

s kakimi stvarmi se eni ubadajo. jao svet :)


To bi moral biti prvi odgovor in zaklep topica, vse ostalo so smeti.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

Mr Hilter ::

ABX je izjavil:

bigbada je izjavil:

s kakimi stvarmi se eni ubadajo. jao svet :)


To bi moral biti prvi odgovor in zaklep topica, vse ostalo so smeti.


OP se ne javlja več, kar pomeni da je upošteval naš nasvet in sedaj fu*a na polno in nima časa za odgovor. Če bi bili vsi taki kot ti, bi revež še zmeraj na roko!

martincek1 ::

Če bi kdo dejansko sledil, bi ugotovil da se je OP javil in povedal kar se je od njega pričakovalo. :)

bajsibajsi ::

kr1ženska je izjavil:

Bajsibajsi, večina folka je na klasičnih tko da sem si iz prve nabavla akustično in nohti so tuki problem. Če ne igraš s trzalico se ti lak po dveh urah ali še prej, odkruši. Probaj.
Tipo ki bi me imel rad zaradi mojih lepih nohtov. hm... Razmišljam kva za vraga naj s takim tipom počnem?? Joj me ne, lahko si kak noht zlomim pa bo stekel k drugi...


Po mojih izkusnjah je drugace, in sicer vecina folka si sprva nabavi neko random akusticno kitaro (najvec jih pri tem tudi ostane, ker obupajo oz. izgubijo voljo). Zacetniki so bolj navduseni nad zvenom kovinskih strun, kot pa najlonskih, ceprav sam v vecini primerov svetujem za zacetek klasicno kitaro (predvsem ker ima "mehkejse" strune, kot pravilno uglasena akusticna). Poleg tega si sploh ne predstavljam igranje akusticne kitare brez trzalice oz. s kratkimi nohti. Zven strune, tako na klasicni kitari kot tudi na akusticni, je povsem drugacen, ce je ubran z nohti ali zgolj z blazinico prsta.

Kdo pravi, da bi te imel tipo rad zgolj in izkljucno zaradi tvojih lepih nohtov?!? Lahko so mu preprosto vsec lepo negovani nohti in je to samo delcev v mozaiku ljubezni, nikakor pa ni treba, da je to edini razlog. Malo ljudi je ekstremnih, zato ni potrebno pretiravati.

Mesar ::

Kdo pravi, da je malo ekstreminih? :))
Your turn to burn!

guest #44 ::

bajsibajsi je izjavil:

kr1ženska je izjavil:

Bajsibajsi, večina folka je na klasičnih tko da sem si iz prve nabavla akustično in nohti so tuki problem. Če ne igraš s trzalico se ti lak po dveh urah ali še prej, odkruši. Probaj.
Tipo ki bi me imel rad zaradi mojih lepih nohtov. hm... Razmišljam kva za vraga naj s takim tipom počnem?? Joj me ne, lahko si kak noht zlomim pa bo stekel k drugi...


Po mojih izkusnjah je drugace, in sicer vecina folka si sprva nabavi neko random akusticno kitaro (najvec jih pri tem tudi ostane, ker obupajo oz. izgubijo voljo). Zacetniki so bolj navduseni nad zvenom kovinskih strun, kot pa najlonskih, ceprav sam v vecini primerov svetujem za zacetek klasicno kitaro (predvsem ker ima "mehkejse" strune, kot pravilno uglasena akusticna). Poleg tega si sploh ne predstavljam igranje akusticne kitare brez trzalice oz. s kratkimi nohti. Zven strune, tako na klasicni kitari kot tudi na akusticni, je povsem drugacen, ce je ubran z nohti ali zgolj z blazinico prsta.

Kdo pravi, da bi te imel tipo rad zgolj in izkljucno zaradi tvojih lepih nohtov?!? Lahko so mu preprosto vsec lepo negovani nohti in je to samo delcev v mozaiku ljubezni, nikakor pa ni treba, da je to edini razlog. Malo ljudi je ekstremnih, zato ni potrebno pretiravati.


Jz si pogosto strižem pa se še kar da na akustični. Je pa klasična in dolgi nohti svojevrsten užitek.

martincek1 ::

Jaz imam akustično in sem si pustil na desni roki dolge nohte. Precej namreč igram na tak način, da potrebujem dolge nothe, da se sploh kaj sliši. :)) Gre tudi čist super če igram akorde, čeprav v tem primeru je trzalica še vedno odlična stvar :) Je pa res da moškemu dolgi nohti res ne pašejo in si jih raje postrižem, ko je treba. :) Sej bi rekel: back on topic, pa je tako ali tako eno samo trolololanje.

A20 gate ::

obleces pink tangice pa kiklco, tko da lahk pol zamenjas oblacila!

seu_ ::

kr1ženska je izjavil:


Moj zaključek: Kaj bi jaz oblekla, če bi se dobila z neznance? Vprašala bi ga, kaj rad počne. Namesto na večerjo bi šla z njim na neko športno ali drugo aktivnost, ki bi bila obema všeč. Tam ne bi bil tak problem kaj obleči, niti ne bil tak problem o čem se pogovarjati, ker bi že tako oba uživala v družbi drug drugega ali pa vsaj v aktivnosti. Če karakterstično ne bi bila za skupaj, bi bila lahko brez problema prijatelja.


Z moškim ne moreš biti prijateljica, razen, če je gej ali tvoj brat.

Za casual zmenek čez dan: kavbojke + oprijeta enobarvna bombažna majčka (najbolje bela) --> nikoli ne fališ
Za kaj bolj fancy čez dan: mogoče short suit (kratke hlače, bela rahlo prosojna bluzica, suknjič s krajšimni rokavi), črne stilettos + obvezno ura in uhani// ali kaj takega kot na sliki
 2.

2.


Za zvečer (klub): rdeče črna obleka, salonarji in primerna frizura
 3.

3.


Za zvečer (bowling, ogled tekme): spet causal - skinny jeans, oprijeta majčka in mogoče kakšna šilt kapa (če ti pristaja):
 4.

4.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: seu_ ()

guest #44 ::

Od nekoga, ki obiskuje ST bi pričakoval drugačen odgovor, ampak girls will be girls ;)


Jure a boš kej pokomentiral?

guest #44 ::

Če smo že pri stilu oblačenja...jaz praktično ne poznam nobene ženske, ki se ne bi ozirala na veljavne trende oz. družbene vzorce. Tipov poznam malo morje, žensk = 0. Tudi tiste, ki naj bi se oblačile "anti-družbeno" imajo vse porihtano in premišljeno.

Sicer se ne pritožujem, ker sam se tudi običajno rihtam...ampak žensko who couldn't give a flying fuck morem še srečat.

tpleko ::

guest #44 je izjavil:

jaz praktično ne poznam nobene ženske, ki se ne bi ozirala na veljavne trende oz. družbene vzorce. Tipov poznam malo morje


to je ena najbolj opaznih značilnosti žensk. hočejo biti moderne, napredne, ne samo pri oblačenju ampak na splošno. nobena ne bi bila kmetica, vse bi bile fine visoke mestne gospodične. kar je po svoje tudi dobro, ker je to neko gonilo napredka družbe. ampak velikokrat pa izpadejo kot vzvišeni leni troti. :) npr večina žensk na kmete gleda poniževalno, veliko kmetov je samskih, ampak trot se ne zaveda kdo ji prideluje hrano, ki jo žre.

guest #44 ::

Sprejemanje kmetov me ne skrbi. Skrbi me, da še najbolj izobražene in uspešne ženske ne morejo vn iz svojih vzorcev, kar marsikaj pove o tem spolu. To gre za vaše dobro pupe. Dokler boste ujetnice dress code in ostalih muh, ki se jih neki modni oblikovalci ali wannabe-pomembneži spomnejo, potem bom kar razočaran nad vašim spolom.
Sej ne rečem, moški imajo tudi svoje muhe, ampak pri tipih je mnogo bolj očitno, da si upajo out of the box.

jype ::

jverne> Jure a boš kej pokomentiral?

Absolutno!

jverne> ampak žensko who couldn't give a flying fuck morem še srečat.

A ti hodiš po mestu ko klošar?

jverne> Skrbi me, da še najbolj izobražene in uspešne ženske ne morejo vn iz svojih vzorcev, kar marsikaj pove o tem spolu.

Nisem opazil.

figula ::

jverne, mislim, da bi te bilo res zelo zanimivo spoznat. Sanja se mi ne od kje vlečeš to svoje mišljenje in teorije ... jejhata, jejhata

jype ::

tpleko> večina žensk na kmete gleda poniževalno

Večina kmetov pa na ženske.

cebelar123 ::

guest #44 je izjavil:

Sej ne rečem, moški imajo tudi svoje muhe, ampak pri tipih je mnogo bolj očitno, da si upajo out of the box.


Mogoč sem te narobe razmel kaj misliš z out of the box. Ampak navečkrat je tale tvoj out of the box ker smo leni.

tpleko ::

figula je izjavil:

Sanja se mi ne od kje vlečeš to svoje mišljenje in teorije ... jejhata, jejhata

iz kurca. v resnici bi samo rad fukal čim več žensk, zato razmišlja o ženskah, a ko fukat ne more se mu razviajjo neke "globoke" teorije. v resnici so ženske precej otročje. obnašajo se vzvišeno ker vedo, da imajo lahko večino moških zaradi svoje pičke, če pa tega ne bi imele bi bile pa precej uboge.

jype ::

Likanje je ena najbolj obscenih dejavnosti v vesolju.

Abotne količine energije se porablja izključno zato, da so obleke poravnane, kar na noben način ne vpliva na njihovo funkcijo.

D3m ::

Ampak je lepo, če so poravnane.
|HP EliteBook|R5 6650U|

jype ::

Nisem opazu.

seu_ ::

guest #44 je izjavil:

Dokler boste ujetnice dress code in ostalih muh, ki se jih neki modni oblikovalci ali wannabe-pomembneži spomnejo, potem bom kar razočaran nad vašim spolom.


Obstajajo tudi ljudje, ki jim je všeč, kaj nosijo in oblečejo - ni nujno, da so ujetniki. Nekdo je pač imel zanimivo idejo, zakaj pa je ne bi nosila, če mi je všeč?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: seu_ ()

jype ::

seu_> Nekdo je pač imel zanimivo idejo, zakaj pa je ne bi nosila, če mi je všeč?

Mene praktično nihče ne vpraša če mi je strgana trenirka všeč, vsi kar vnaprej presodijo, da jo moram zagotovo nositi zgolj zato, ker si drugega ne morem privoščiti.

seu_ ::

Lahko da si samo len.

jype ::

Nihče niti pomisli ne na tretjo možnost - da mi je všeč.

korenje3 ::

hm kere teme na slo-tech :p
jz najrajši oblečem čiste gate. če maš kej raztrganga na seb, večkrat pokaži denarnico, da maš več kot za burek ;)

jype ::

korenje3> če maš kej raztrganga na seb, večkrat pokaži denarnico, da maš več kot za burek ;)

Čemu? Saj nočem spoznati ljudi, ki jih zanima moja denarnica!

seu_ ::

Torej hodiš na zmenek raztrgan.

gendale ::

ja, ker mu itak punce strgajo dol oblačila nima smisla oblečt nestrganih
seznam zanč moderatorjev in razlogov da so zanč
http://pastebin.com/QiWny5dV
gor je mavrik apple uporabniček (mali možgani in mali penis)

korenje3 ::

to pa itak.

seu_ ::

potem raje pojdi nag, da se ženski ni treba truditi

jype ::

seu_> Torej hodiš na zmenek raztrgan.

Ja.

seu_> potem raje pojdi nag, da se ženski ni treba truditi

Greva, kadar vreme dopušča.

guest #44 ::

Ne me narobe razumet, ne trdim, da hodimo ko klošarji na okoli, ampak da ženske dajejo izjemen pomen na dress code in the družbene muhe.

Zadnje čase ko je homoseksualna agenda prodrla v mainstream se podobno zahteva tudi od moških. Slednji so redko imeli potrebo po lepem izgledu. Včasih je status moškega precej več pomenil.

tpleko je izjavil:

figula je izjavil:

Sanja se mi ne od kje vlečeš to svoje mišljenje in teorije ... jejhata, jejhata

iz kurca. v resnici bi samo rad fukal čim več žensk, zato razmišlja o ženskah, a ko fukat ne more se mu razviajjo neke "globoke" teorije. v resnici so ženske precej otročje. obnašajo se vzvišeno ker vedo, da imajo lahko večino moških zaradi svoje pičke, če pa tega ne bi imele bi bile pa precej uboge.


s prvim delom se ne bom ukvarjal, ampak drugi del čeprav politično nekorekten je do neke mere resničen.

Za neuspešne moške se običajno uporablja izraz luzer, za ženske pa prasica. Opazite precej različno težo obeh besed?

Luzer je pač nekdo ki je izredno podpovprečen ali povprečen in ni dosegel nič pa je malo vreden, nekaj v smislu "untermensch". Prasica pa običajno pomeni nezvesta ženska, ki je nekoga zajebala. To pa ne pomeni nujno, da je ženska manjvredna, ampak ima bolj konotacijo nepoštenosti.

Skratka, če ženska ne bi imela spolnih organov takih kot jih ima, bi vrjetno bolj pogosto slišali izraz "luzerka". Kolikor se jaz spomnem še nisem slišal, da bi kateri ženski rekli luzerka. Ženske pogosto rešuje tisto med nogami. Brez tega bi bile čisto nezanimive v kolikor ne bi imeli drugih atributov. Takrat bi bil more level playing field IMO.


Zdej upam, da to ne razumete kot nek seksizem, ampak je tako biološko, kulturološko in zgodovinsko dokazljiv fenomen.
Izraz "Ženskino najmočnejše orožje je med nogami" ni kar iz trte izvit.

Zgodovina sprememb…

jype ::

jverne> s prvim delom se ne bom ukvarjal

Silence means approval.

Ne pravim, da je s tem karkoli narobe, ampak fino je, če samemu sebi ne lažeš.

Tole vsi počnemo izključno zaradi spolnih nagonov:



jverne> Kolikor se jaz spomnem še nisem slišal, da bi kateri ženski rekli luzerka.

OK, that's pushing it. Očitno poznaš daleč premalo deklet.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

guest #44 ::

jype je izjavil:

jverne> s prvim delom se ne bom ukvarjal

Silence means approval.

Ne pravim, da je s tem karkoli narobe, ampak fino je, če samemu sebi ne lažeš.

Tole vsi počnemo izključno zaradi spolnih nagonov:



Moja agenda ni več fukanja, ampak boj proti prihajajoči gej/women tiraniji. Logično sedaj se vam to zdi mal čudaško, ampak it's comming, čeprav zlo zlo počasi in subtilno.

Sej sem za enakopravnost, ampak kot sem že povedal two wrongs doesn't make one right.

PS...slišal sem kurba, prasica, lajdra, zmešanka itd. luzerka pa še ne.

Zgodovina sprememb…

jype ::

jverne> Moja agenda ni več fukanja, ampak boj proti prihajajoči gej/women tiraniji.

OMG. Ti ne boš nikol dober programer.

jverne> luzerka pa še ne.

Ja, sej pravim - premalo žensk poznaš.

noraguta ::

jezus bog pomagi debata med ypetom pa jvernom o cunah pa babah. dejte to mal pobrisat. jype misl daj poliester dobra pogruntavšna vern pa babe še vidu ni.

Turboslav je izjavil:

you'll thank me later

 jaja

jaja


eden bolših predlogov.
Pust' ot pobyedy k pobyedye vyedyot!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: noraguta ()

guest #44 ::

jype je izjavil:

jverne> Moja agenda ni več fukanja, ampak boj proti prihajajoči gej/women tiraniji.

OMG. Ti ne boš nikol dober programer.

jverne> luzerka pa še ne.

Ja, sej pravim - premalo žensk poznaš.


Poznam jih kar solidno število, ampak od vseh izrazov slednjega še nisem slišal izjavit, niti od žensk samih. Prej pride vse drugo.

Vem, da ne bom dober programer, sam i'm not following you.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Pravilo oblačenja študentov (strani: 1 2 )

Oddelek: Šola
5412054 (9347) Unknown_001

Speed Dating v sloveniji (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
22946126 (39970) Gandalfar

Izgled je vse (op. gendale) (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Loža
41976602 (71071) Ziga Dolhar
»

Predlogi za krst prvega letnika (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7114554 (12800) Ramon dekers

Več podobnih tem