» »

Zvočniki Logitech z506 'kakovost'

Zvočniki Logitech z506 'kakovost'

Mr Hilter ::

Soseda sem napumpal da kupi nove zvočnike (v bistvu mu je delal le še en) in ker ni nek audiofil (niti jaz) sem prebrskal internetz ter glede na reviewe (newegg, amazon, 'pro' opisi) predvideval da bojo z506 za male pare čisto OK.

Ampak po prilkopu zvenijo sateliti kot kos kos kartona vezan na feder, medtem ko wufer buta preveč za tisto škatlico. Probano na 2 rač. z neko Creative in integrirano = isto :(
10 let stari (50% delujoči, verjetno niso stali več kot 5ksit) so kvalitetno svetlobna leta naprej...

Sprašujem če je to normalno, imava midva okvare v ušesih, negativno sevanje... ker res niso vredni 60€, niti 10€. Oceno imajo vsepovsod visoke, nisem pričakoval kvalitete a isto ne take nekvalitete...

ameba ::

To je fora zvočnikov ...
Najbolj kvalitetni 2.1 so z-2300 za 150€ in so vredni svojega denarja ....
Bratu sem kupil Logitechove za 60€ ( mislm da so isti kot tvoji ) in so res krš...
Woofer odmeva da o zvoku ne govorim ... Pač stran je vrgu 60€ in to je to :-)
Z-2300 imam že 5 let in mi delajo kot urca !

Mr Hilter ::

Jaz sem jih naročil prek neta in jih bom verjetno nesel nazaj. Se bom malo potrudil še z nastavitvami, a dejansko ne morem doumeti da je tak šrto.... ker nikakor ne morem razumeti ocen na netu.

Mislim wtf 5/5

the $100 Logitech Z506 are a fantastic

An excellent design and sound quality, the Z506 is an excellent surround sound set that's also reasonably priced.


Pod negativno daje folk: brenčanje (motnje), šibek woofer, k ne zna zvezat... namesto da se napiše sateliti 0/1000. Niso zmožni nič drugega kot onesnaževanja zvoka.

Bellzmet ::

Tudi jaz imam Logitech 5.1 novejši model za cca. 60 EUR in nikakor ne priporočam nakupa. Ko ne predvajajo zvoka se sliši nek šum, bassi mi sploh niso všeč...

Sem imel pred leti predhodnika, se mi zdi da Logitech X-530 ali nekaj podobnega in je zadeva super špilala. Tele novejši so pa res crap.

lp

Mr Hilter ::

Jaz imam doma ene 2.1 iz Lidla (+5 let nazaj v Italiji za slabih 20€) in špilajo bolje od teh.
Kako pa je z vračilom zvočnikov kupljenih na netu, oziroma bi menjal na bolje z doplačilom? Odpakiral sem lepo...

Volk| ::

aaa, jaz sem jih tudi naročil danes.
Kaj so res tako slabi? Vse ostalo je pa drago ko pes.
_______________________________________________________
Izobražen je tisti človek, ki ve, kje bo našel tisto, česar ne ve.

Mr Hilter ::

Glej, sam sem prebral 1000 reviewov (ne vem kako dajo take ocene?), nisem zahteven avdiofil, nisem izbirčen... a zvok iz satelitov je tako katastrofalen da ne morem verjeti, bolje na mobitelu poslušati. Imaš samo čuden bas, iz satelitov neko mešanico srednjetoncev in twiterja- pokvarjen, spačen, plehek, bled,... zvok.
Ta vikend se bom malo poigral z nastavitvami, a dvomim v 'uspeh'. Prvič v življenju se po nakupu dejansko počutim nategnjenega, nikoli še nisem nič nesel nazaj (pa ogromno kupujen s Čajne za 0,99$, Hoferjev, Lidlov...). Teh pa ne bi poslušal če mi plačajo!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Mr Hilter ()

Volk| ::

Mogoče pol kdo priporoča kake od tukaj? Ne poznam ravno vseh znamk
http://www.ebay.de/sch/?_kw=computer%20...
_______________________________________________________
Izobražen je tisti človek, ki ve, kje bo našel tisto, česar ne ve.

Mr Hilter ::

Genius SW-HF5.1 5000 naprej so menda sprejemljivi. Jih ima en znanec in so mi bili ql (že par let nazaj). 110€
Samo ne vem če še kdaj kupim zvočnike brez da jih prej slišim.

Bellzmet ::

Ja samo telli Genius so dost veliki.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nakup zvočnikov (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
5716843 (12977) 2f4u
»

katere zvocnike do 200€

Oddelek: Kaj kupiti
132029 (1467) togo
»

[2.1] Katere Zvočnike? (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Zvok in slika
44189730 (42205) staher
»

Zvočniki

Oddelek: Kaj kupiti
302254 (1638) Kleemen
»

Katere računalniške zvočnike mate

Oddelek: Loža
233031 (2656) flood

Več podobnih tem