» »

Blue Screen

Blue Screen

Razer1995 ::

Mene pa zanima zakaj računalnik po nekaj urah delovanja pokaže Blue Screen?
Sistem pa ni nč navit, imam pa najnovejši BIOS i52500K in asus P8Z68-V PRO, ssd disk in en navaden disk. Sedaj me pa zanima ali obstaja za Blue Screen kašen program ali kaj podobnega ker nwm kaj bi lahko bilo narobe

Lp



Problem signature:
Problem Event Name: BlueScreen
OS Version: 6.1.7601.2.1.0.256.1
Locale ID: 1060

Additional information about the problem:
BCCode: f4
BCP1: 0000000000000003
BCP2: FFFFFA80080A25F0
BCP3: FFFFFA80080A28D0
BCP4: FFFFF800031E88B0
OS Version: 6_1_7601
Service Pack: 1_0
Product: 256_1

amigo_no1 ::

Razer1995 ::

ja ka mi lahko prosim poveš ka morem nardit

Cold1 ::

Napaka s kodo "BCCode: f4" je:
CRITICAL_OBJECT_TERMINATION (f4)
A process or thread crucial to system operation has unexpectedly exited or been terminated.

Several processes and threads are necessary for the operation of the system; when they are terminated (for any reason), the system can no longer function.


Nek program, ki mora delovati se je torej zaustavil, v polnem besedilu napake je morda tudi ime tega programa.

------------------------------

S programom Blue screen view, ki ti ga je navedel Amigo, pa lahko pregledaš shranjene poročila o modrih zaslonih (videl boš seznam preteklih modrih zaslonov; zapisana bo koda napake, pa tudi besedilo same napake), kjer si lahko pogledaš ali imaš vseskozi isto napako, se gre za drugačne napake in katere so.

Kode napake (recimo "BCCode: f4") lahko vneseš kar v Googla in si pogledaš kaj pomenijo in kaj lahko narediš.

flekec ::

lp, zakaj pa meni ne pokaže nič v programu bluescreen view, v čem je fora da mi računalnik frizne samo ko igram bf3, to se mi dogaja prvič-sem pa na novo naložil windowse pred 2 dnevoma

Cold1 ::

Modri zaslon je nadzorovana izredna zaustavitev, ki jo sprožijo Okna sama v primeru kritične napake, poanta le te je, da se zaščiti integriteta sistema in shranjenih podatkov.

Če pa se ti računalnik obesi - obstane v neznanem, neuporabnem stanju - potem Okna ne bodo mogla sprožiti izredne zaustavitve, pa tudi poročila o napaki ne bo.

-----------------------------------------

Ti pa imaš po vsej verjetnosti težave z gonilniki za grafično kartico (namesti najnovejše, morda je že popravljeno), ali pa se ti sistem pregreva.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

0x00000f4

Oddelek: Pomoč in nasveti
5947 (808) štrudla
»

Modri zaslon

Oddelek: Strojna oprema
8812 (583) DamnYall
»

Modri zaslon na win 7

Oddelek: Pomoč in nasveti
131736 (1437) rsroki
»

blue screen problem

Oddelek: Pomoč in nasveti
71428 (1255) rollbacker
»

Stalni Bluescreen in pad sistema

Oddelek: Pomoč in nasveti
81430 (1321) SLO_Matej

Več podobnih tem