» »

Izgled je vse (op. gendale)

Izgled je vse (op. gendale)

««
9 / 9
»
»»

oracle ::

kr1ženska je izjavil:


Preprečuješ se, da taki tipi obstajajo in bluziš z kr enimi tipi. Pol pa srečaš tipa ki ma vse to in ti je totalno nedosegliv. Zamori te glih to, k veš, da nekje so taki tipi.

Zaman se sekiraš, ko bi tistega "popolnega" tudi sprobala, bi pa dojela, da pravzaprav sploh ni to kar si želiš.

Sej smo že vsi velikrat slišal: "na začetku/preden sva začela hodt - je bil čist drugačen... :("

S tem da itak takemu, ki ga sploh ne sprobaš, brez težav za namene fantazije pripišeš tiste tvoje željene lastnosti, pa čeravno jih morda sploh nima. Oziroma se zapičiš v eno lastnost, ki ti je všeč, pa spregledaš 3 lastnosti, ki bi ti bile v resnici obupne.

oracle ::

V bistvu, šele zdej sm pomislu na dejanski naslov teme... lepota. Ko pomislm za nazaj, obe moji resnejši punci sta bile bojda navdušene nad mojo lepoto (sta me vzeli na tarčo še preden sem jih opazil). Zdej niti ni bistveno a sm res lep al ne (prej ne:D) in če predpostavim, da sta bile iskrene, potem moj statistični vzorec dokazuje pomembnost dojemanja lepote.

Obstaja pa še ena razlaga in sicer, da je pač dojemanje lepote partnerja močno odvisno od čustev. Ko se na nekoga navežeš ga drugače vidiš. Ampak kot rečeno v prej navedenih primerih so me ocenile še preden bi se čustva vmešala.

Hm hm, zdej sm se pa kr mal zamislu...

EDIT: pa še neki sm se spomnu. Zadnjič govorim s kolegico in mi je razlagala o službi. Vedla mi je naštet vse sodelavce po videzu ter njihove največje atribute (rit, roke, obraz, noge), kateri je njen "najljubši" ter kateri in zakaj so najljubši ostalim sodelavkam. Skratka da se vse babe slinijo za deci in pravzaprav da je tudi obratno (čeprov ne vem kako lahko to ve).

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: oracle ()

Ramon dekers ::

oracle je izjavil:

kr1ženska je izjavil:

oracle> V vseh filmih, pesmicah, pravljicah so stvari napihnjene in izmišljene...
... in še vedno vas ravno take najbolj očarajo.

Če pa že govorimo o pointih... moj point je bil, da ženske v teoriji običajno hočejo nemogoče. V praksi jih pa potem vidiš v popolnem nasprotju. Noben tip ne dobi ženske na podlagi tega, da ima tiste 3 magične lastnosti. Dobi jo na podlagi kemije, lepote, nedostopnosti... (emocionalno in podzavestno enostavno povozi vse kar je racionalnega).

Razen seveda yipe:P



i couldn't' agree more. Nedostopnost moškega ženski je nekaj kar žensko še bolj privlači.

poweroff ::

Se pravi se splača biti... gej? :))
sudo poweroff

Ramon dekers ::

kr1ženska je izjavil:

oracle je izjavil:

kr1ženska je izjavil:

oracle> V vseh filmih, pesmicah, pravljicah so stvari napihnjene in izmišljene...
... in še vedno vas ravno take najbolj očarajo.

Če pa že govorimo o pointih... moj point je bil, da ženske v teoriji običajno hočejo nemogoče. V praksi jih pa potem vidiš v popolnem nasprotju. Noben tip ne dobi ženske na podlagi tega, da ima tiste 3 magične lastnosti. Dobi jo na podlagi kemije, lepote, nedostopnosti... (emocioalno in podzavestno enostavno povozi vse kar je racionalnega).

Razen seveda yipe:P


Preprečuješ se, da taki tipi obstajajo in bluziš z kr enimi tipi. Pol pa srečaš tipa ki ma vse to in ti je totalno nedosegliv. Zamori te glih to, k veš, da nekje so taki tipi.

Je pa res, da v ljubezni dobi večina pik kemija in to je tisto kar vsi hočemo ;)



kaj ti pomaga kemija če pa meni kot racionalni osebi vse skupaj ugasne že ko ženska prvič odpre usta. Dokler je tiho je ponavadi vse super.

poweroff je izjavil:

Se pravi se splača biti... gej? :))


ma ne, sem bil z enim na morju, sva gledala ženske na Hrvaškem (ne nisem gej, kot kolega). Po določenem času (parih dne) je človek začel razmišljati kako bi bilo z žensko spati, kako bi bilo z njo živet, da bi človek rad imel otroke. Hej ti si gej ne jst odloči se. Ampak opet problem, žensko je težje dobit kot tipa (vsaj dobro).

Zgodovina sprememb…

Pšenični ::

"i couldn't' agree more. Nedostopnost moškega ženski je nekaj kar žensko še bolj privlači."

To velja v primeru, da ženska ni "radodajka". Da je za resno zvezo. Vendar tako kot vsem ni všeč, da že na prvem zmenku težiš za "lupčka", če po pol leta ne narediš nič konkretnega, se lahko začne spraševat marsikaj.

"kaj ti pomaga kemija če pa meni kot racionalni osebi vse skupaj ugasne že ko ženska prvič odpre usta. Dokler je tiho je ponavadi vse super."

Razmišljaj v smeri, evo, da ti povem.....morda si jo tako fasciniral, da ne več dobro kaj govori, ti pa pol iščeš racionalnot.

V ljubezni je včasih za racionalnost zlo malo prostora.

poweroff je izjavil:

Se pravi se splača biti... gej? :))


Levičarji ne morte pozabit izgubljenega referenduma. Nekam se vam je zadeva zapletla v podzavest, tud Jurčku.

Zgodovina sprememb…

jype ::

Mr. Hitler> Zakaj pa uporabljaš preteklik?

Ker zdaj v Ljubljani težko vidiš koga, ki ne bi imel hlač v nogavice zatlačenih.

Danes se mi smejijo predvsem zaradi papirnate vrečke na glavi.

telbanc> V ljubezni je včasih za racionalnost zlo malo prostora.

Zato se pa danes ne dela otrok z ljudmi, ki so zadrogirani.

telbanc> Levičarji ne morte pozabit izgubljenega referenduma. Nekam se vam je zadeva zapletla v podzavest, tud Jurčku.

Jezni smo, ker ste zajebal zakonodajo, ki ni imela zveze z geji, bi pa zmanjšala moč državnih funkcionarjev nad našimi družinami.

Ramon dekers ::

Jezni smo, ker ste zajebal zakonodajo, ki ni imela zveze z geji, bi pa zmanjšala moč državnih funkcionarjev nad našimi družinami.


bom izbrisal tole ker mi bo drugače žiga prepovedal komentiranje.

Zgodovina sprememb…

jype ::

Si bil že prej v evidenci, brez skrbi.

Pšenični ::

"telbanc> V ljubezni je včasih za racionalnost zlo malo prostora.

Zato se pa danes ne dela otrok z ljudmi, ki so zadrogirani."

Mislil sem čisto nekaj drugega.

Ko je kolegu pred leti punca telefonirala da bi ga rada vidla. Bila je v Ljubljani. Bil je brez avta.....

Sredi noči se je odpravil peš iz Vrhnike v Ljubljano.

Po 4 urah je bil pri njej.

Mislil sem če ma še kdo kakšen primer, kako je lahko ljubezen včasih lepa in neracionalna.

(Yipe naj se vzdrži odgovora, lepo prosim).

Zgodovina sprememb…

jype ::

To je čisto OK, dokler se od partnerjev ne pričakuje odgovornega ravnanja. Če bi enako pot opravil pozimi in z otrokom v naročju, bi ga lahko upravičeno nahrulili, da kaj si je vendar mislu.

telbanc> Mislil sem če ma še kdo kakšen primer, kako je lahko ljubezen včasih lepa in neracionalna.

Uh, veliko takih primerov, ampak z drogo sem tudi jaz ciljal na hormone, ki takšna mentalna stanja prinesejo.

telbanc> (Yipe naj se vzdrži odgovora, lepo prosim).

Too late.

Ramon dekers ::

jype je izjavil:

Si bil že prej v evidenci, brez skrbi.



ja sej ti bi moral imeti pa oznako persona integra!

Pšenični ::

"Uh, veliko takih primerov, ampak z drogo sem tudi jaz ciljal na hormone, ki takšna mentalna stanja prinesejo."

Ok. pa pol kaj napiši. Če že " ne moreš dat mira".

Ramon dekers ::

Jezuc Christ Jure Nedelja je tvoja žena je včeraj prišla iz potovanja, ti pa ždiš na slo - tehu. C'mon, get real. Mi smo tvoja družina tista v tvoji glavi ne obstaja! Zate vem da obstajaš in da nisi avatar vsaj po sliki sodeč za tvojo familijo pa tega ne morem trditi, lahko da je to samo začasna motnja v glavi.

poweroff ::

Pšenični je izjavil:

Levičarji ne morte pozabit izgubljenega referenduma. Nekam se vam je zadeva zapletla v podzavest, tud Jurčku.

Ti si pa resno bolan, veš?

Ali pa si prikriti homoseksualec. :))

Referenduma sploh noben omenjal ni, v referendumskih temah pa jaz nisem sodeloval sploh.

No ja, da te Veliki Vodja vzburja že dolgo vemo. :))
sudo poweroff

jype ::

telbanc> Ok. pa pol kaj napiši.

Precej ekstremna kolesarja sva. Večina prigod bi torej občinstvo nadvse dolgočasila (no ja, razen če bi se vozila z BMWji).

Najdaljša spontana pot je bilo popoldansko kopanje v atomskih toplicah, najdaljša vnaprej planirana pa Ljubljana - Enschede v štirih dnevih in pol.

Februarja sva plezala po strehi svetega Jurija v Piranu in hkrati oblečena v isti pulover in hlače čakala na vlak pri Kozini, ko je začelo snežiti.

Pred sedmimi leti sva se odločila za naraščaj in zmanjšala intenziteto.

Ramon dekers> Jezuc Christ Jure Nedelja je tvoja žena je včeraj prišla iz potovanja, ti pa ždiš na slo - tehu.

Ja, ona pa s svojo mašino pod prsti sedi poleg mene in tipka.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

flood ::

izgled ni vse zna pa bit koristna karta...
Asus A7N8X-X, Athlon xp 2700+, Radeon 9550 Gt, 1Gb ram, 120Gb Hitachi,...
laptop: i3-330m, ati 5650, 4gb ddr3, 500Gb,...

Pšenični ::

poweroff je izjavil:

Pšenični je izjavil:

Levičarji ne morte pozabit izgubljenega referenduma. Nekam se vam je zadeva zapletla v podzavest, tud Jurčku.

Ti si pa resno bolan, veš?

Ali pa si prikriti homoseksualec. :))

Referenduma sploh noben omenjal ni, v referendumskih temah pa jaz nisem sodeloval sploh.

No ja, da te Veliki Vodja vzburja že dolgo vemo. :))




Verjetno te bolj jezi to, da ti bo šla plača v kratkem precej dol. Kot moje pisanje.

_IKE_ ::

jype je izjavil:

jverne> Kolikor je meni znano jamski ljudje niso benchali 200 kg.

So pa vsak teden prelaufali več kot 100km.



pha amaterji ....



Vitez je izjavil:

jype je izjavil:


Razumevajočih, nežnih moških nam vsekakor izdatno primanjkuje.


O jezus, razumel bi, da ženska izjavi kaj takega, če moški, pa zgleda malo čudno.


no ja tale izjave postavi tisti boj za pravice gejev v malce drugačno luč ...

Mr Hilter je izjavil:

jype, kakšen je občutek ko se ljudje že iz vrtca naprej samo norčujejo iz tebe? A kdaj pomisliš kako težko bo šele tvojim potomcem s takimi geni in mišljenjem? Se te starši sramujejo? ....


ubogi otroc......


jype je izjavil:



Mene prav zanima koliko od "pravih moških" tule dejansko razume pomen besedne zveze "alfa samec" - videti je, da je večina o fenomenu brala v "revijah za moške"..


menshealtha se mi zarad bab še prelistat ne da, kaj šele da bi bral....no ja sj itak na znam brat...


Očitno je tebi, marjančku, mesarju in podobnim že pošteno naložil virtualno po tintari, če si dajete tolk opravka z njim. Pa ful vas zanima njegov lajf, odnos z njegovo žensko, pa to.


jah, v realnem pač ne more zato mu preostane le še virtual ...

jype je izjavil:

Ramon dekers> ali pa si bil ti v Fužinah in si videl najnovejši trend oblačenja?

Ne, ne! Res sem bil eden prvih! Vsi, ki so se mi smejali, so trdili, da niso videli še nikogar, ki bi bil videti tako butasto!



sedaj vemo zakaj so koli peli ....


Looooooka je izjavil:



Opazam, da skoraj vsako izmed teh tem 2 kolesarja spravita na napacno pot...
pocasi prihajam do zakljucka, da je nekje v preteklosti vsaj eden izmed njiju(verjetno zaradi zenske) razvil nek kompleks in potrebo, da se po forumih spravlja na osebe, ki rade dvigujejo utezi.

Cas, da se nekdo vprasa, ce je po vseh teh letih to se res potrebno/zdravo. :)


res ne bi bilo slabo če bi kolesarja poiskala pomoč pri ustreznih inštitucijah, bo tale forum zelo hvaležen ...


i couldn't' agree more. Nedostopnost moškega ženski je nekaj kar žensko še bolj privlači.


res, očitno jim je všeč da nisi cucek....čudna logika žensk...


Ramon dekers je izjavil:

Jezuc Christ Jure Nedelja je tvoja žena je včeraj prišla iz potovanja, ti pa ždiš na slo - tehu. C'mon, get real. Mi smo tvoja družina tista v tvoji glavi ne obstaja! Zate vem da obstajaš in da nisi avatar vsaj po sliki sodeč za tvojo familijo pa tega ne morem trditi, lahko da je to samo začasna motnja v glavi.


hipi ne more brez foruma, ga preveč pogreša....

Precej ekstremna kolesarja sva


če si je človek namesto da bi 200 kg prelagal omislil viličar, si je namesto da bi kolesaril 300 km, omislil avto ....

Ja, ona pa s svojo mašino pod prsti sedi poleg mene in tipka


logično, očitno je nekdo drug vsaj njene potrebe( tiste fizične narave ) na potovanju zadovoljil ....


izgled ni vse zna pa bit koristna karta...


točno tako .....

Ziga Dolhar ::

Lep večer želim.
https://dolhar.si/
««
9 / 9
»
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Zakaj ni punc na inženirskih faksih? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
17735140 (31190) Gandalfar

Kako si najti punco? (strani: 1 2 3 414 15 16 17 )

Oddelek: Loža
827160187 (131725) Mesar

Speed Dating v sloveniji (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
22945672 (39516) Gandalfar
»

Zenske, rasizem in izbira partnerja (strani: 1 2 3 413 14 15 16 )

Oddelek: Loža
77688490 (75406) kr1ženska

Več podobnih tem