» »

Hoh.de

Hoh.de

««
17 / 31
»»

skodars ::

Zdravo,

pri meni je vse potekalo brez težav in sicer:
2.12 sem oddal naročilo za artikel. Plačilo (pay pal), dobavni rok 2-3tedne.
Po enem tednu sem jim poslal email, če so dobili denar in če je vse ok. So mi po parih dneh odpisali, da je vse ok.
14.12 so mi naročeno poslali...

Zelo zadovoljen. Mogoče res ne odpisujejo takoj, ampak stvari naredijo vredu. Mogoče je malo gužve, ker je ta praznični čas... Predvidevam :)

LP

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: skodars ()

Excalibrus ::

Kok časa pa potrebuje pošilka, ko jo prevzame pošta slovenije da pride na dom? Sem v soboto dobil sporočilo pri sledenju Sa, 22.12.2012 23:47 Uhr Regensburg, Deutschland
Die Sendung wird ins Zielland transportiert und dort an die Zustellorganisation übergeben. (Homepage / Online Sendungsverfolgung: http://www.posta.si/?localeid=en-EN)
Torej bi nej prišla v četrtek najbrž, ko je deloven dan po praznikih če se ne motim?

frustratedas ::

Meni isto piše..
Sa, 22.12.2012 23:40 Uhr Regensburg, Deutschland
Die Sendung wird ins Zielland transportiert und dort an die Zustellorganisation übergeben. (Homepage / Online Sendungsverfolgung: http://www.posta.si/?localeid=en-EN).

Vem le, da naj bi prišlo ta teden, dneva točno pa ne..
Intel i5-3570K \ Thermalright Silver Arrow SB-E Extreme / ASUS Sabertooth Z77
GeForce GTX 660 TOP 2GB \ Corsair Vengeance 16GB CL9 / SSD Samsung 128GB
Thermaltake Xaser III Black \ 24" BenQ XL2411T / Logitech Z-2300

Excalibrus ::

Excalibrus je izjavil:

Kok časa pa potrebuje pošilka, ko jo prevzame pošta slovenije da pride na dom? Sem v soboto dobil sporočilo pri sledenju Sa, 22.12.2012 23:47 Uhr Regensburg, Deutschland
Die Sendung wird ins Zielland transportiert und dort an die Zustellorganisation übergeben. (Homepage / Online Sendungsverfolgung: http://www.posta.si/?localeid=en-EN)
Torej bi nej prišla v četrtek najbrž, ko je deloven dan po praznikih če se ne motim?

Danes pri sledenju DHL-ja še vedno nobena nova informacija, sem pričakoval da bo danes vsaj slo pošta prevzela pošiljko, pa nič ne kaže v tej smeri...

theBill ::

Danes po 9ih dneh le dočakal predračun brez DDV. Vmes sem že skoraj pozabil na vse skupaj in se sprijaznil, da bo cela procedura stekla šele januarja.

frustratedas ::

evo jaz sem danes dobil svojo gtx 660.. lahko povem da sem razocaran, ker ocitno sem dobil pokvarjeno graficno kartico.. probal sem vse mozne driverje za gtx 660, a mi se še vedno sesuva (igrico mi zažene ter mi takoj javi problem (display port has stopped working, but has recovered).. mogoče kdo ve kaj bi lahko bil problem ? ker kolikor sem prebral na internetu, je po vseh nalaganjih driverjev, naslednji korak, poslati grafično da mi jo zamenjajo.. ?? :S
Intel i5-3570K \ Thermalright Silver Arrow SB-E Extreme / ASUS Sabertooth Z77
GeForce GTX 660 TOP 2GB \ Corsair Vengeance 16GB CL9 / SSD Samsung 128GB
Thermaltake Xaser III Black \ 24" BenQ XL2411T / Logitech Z-2300

metropolis01 ::

dej grafo še v drugmu sistemu z Nvidia grafo probej preden kej pošiljaš

frustratedas ::



Evo tole naredi ko hocem instalirati graficno.

sem sprobal še pri prijatelju. rezultat ? ISTI.
Intel i5-3570K \ Thermalright Silver Arrow SB-E Extreme / ASUS Sabertooth Z77
GeForce GTX 660 TOP 2GB \ Corsair Vengeance 16GB CL9 / SSD Samsung 128GB
Thermaltake Xaser III Black \ 24" BenQ XL2411T / Logitech Z-2300

Zgodovina sprememb…

kriko1 ::

VGA bios update je na voljo?
Drugače prijateljica je imela isto sranje - namestitev gonilnikov je zrušla sistem. Menjava grafične je rešla problem (za isti model).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kriko1 ()

frustratedas ::

zgleda sva dobila "škatlo" pokvarjenih grafičnih. kam jo je pa poslala ? direkt na asus, ali preko prodajalca ??
Intel i5-3570K \ Thermalright Silver Arrow SB-E Extreme / ASUS Sabertooth Z77
GeForce GTX 660 TOP 2GB \ Corsair Vengeance 16GB CL9 / SSD Samsung 128GB
Thermaltake Xaser III Black \ 24" BenQ XL2411T / Logitech Z-2300

kriko1 ::

Ona ni naročala preko HOH, je pa bila ista težava.
Obrnila se je na uvoznika ker je bilo še vse v garanciji. Po mojem pošlješ nazaj na HOH z reklamacijo.

frustratedas ::

se mi zdi bolje če pošljem direkt na asus. tako da bom tja tudi poslal. hvala za pomoč
Intel i5-3570K \ Thermalright Silver Arrow SB-E Extreme / ASUS Sabertooth Z77
GeForce GTX 660 TOP 2GB \ Corsair Vengeance 16GB CL9 / SSD Samsung 128GB
Thermaltake Xaser III Black \ 24" BenQ XL2411T / Logitech Z-2300

frustratedas ::

sem pisal na Asus pa so mi odpisali da se zmenim s trgovcem. hh
Intel i5-3570K \ Thermalright Silver Arrow SB-E Extreme / ASUS Sabertooth Z77
GeForce GTX 660 TOP 2GB \ Corsair Vengeance 16GB CL9 / SSD Samsung 128GB
Thermaltake Xaser III Black \ 24" BenQ XL2411T / Logitech Z-2300

Klikzorz ::

Se pravi da lahko plačam z debitno Visa electron moram povezat zadevo z pay palom? Drugače nisem videl kje bi se dalo normalno uporabit zadevo...

frustratedas ::

je že kdo kdaj dobil kaj s hoh.de, da ne bi delovalo in bi jim nato moral ta izdelek nazaj poslati (uveljaviti garancijo), da bi mi pomagal opisati postopek kako in kaj.. kajti asus mi noce nic pomagati, napisali so mi naj se obrnem direkt na hoh.de, kar mi je pa zastrašujoče, glede na to da so mi nazadnje odpisovali 1teden. ?? hvala
Intel i5-3570K \ Thermalright Silver Arrow SB-E Extreme / ASUS Sabertooth Z77
GeForce GTX 660 TOP 2GB \ Corsair Vengeance 16GB CL9 / SSD Samsung 128GB
Thermaltake Xaser III Black \ 24" BenQ XL2411T / Logitech Z-2300

kriko1 ::

Si probal poslat mail na Hoh.de (v ang. če ne znaš direkt nem.)?

Janac ::

frustratedas je izjavil:

sem pisal na Asus pa so mi odpisali da se zmenim s trgovcem. hh


Neverjetno, oni so dolžni sprejet izdelek v RMA proces.

frustratedas ::

To da Asus sploh nima RMA oddelka sem prebral nekje na internetu, a sem bil skeptičen glede tega in sem jim napisal mail, na kar so mi odpisali samo, da se obrnem na prodajalca.

Pred kakšno uro sem poslal mail na hoh.de. Me prav zanima kaj in kako bo šlo naprej, in koliko časa bo vse to vzelo.. neverjetno
Intel i5-3570K \ Thermalright Silver Arrow SB-E Extreme / ASUS Sabertooth Z77
GeForce GTX 660 TOP 2GB \ Corsair Vengeance 16GB CL9 / SSD Samsung 128GB
Thermaltake Xaser III Black \ 24" BenQ XL2411T / Logitech Z-2300

Likewise ::

Kakšne možnosti plačila pa so za slovenijo iz hoh.de?

Excalibrus ::

Paypal in bančno nakazilo

darkolord ::

Neverjetno, oni so dolžni sprejet izdelek v RMA proces.
Nisem siguren, Nemci nimajo takšne garancije, kot je recimo pri nas...

Likewise ::

Naročil sem računalnik pred 2 dnevoma. Ko sem naročal je bilo ohišje še vedno pod sofort lietbar neki tazga uglavnem da je na voljo takoj. Ko sem naročilo oddal(plačal še nisem), sem čez par ur videl an hoh.de da za to isto ohišje piše da bo na voljo čez 2-3 tedne. Sedaj me pa zanima ali oni takoj spremenijo ko je naročilo oddano, ali šele ko plačaš, ker nevem ali bom moral čakati sedaj tri tedne ali pač tisti teden.. Pa zanima me tut če piše da v 2-4 dneh, a to pomen da v 2-4 dneh po tem k naročiš? Hvala!

GrimReaper ::

Jest sam vem da če piše 2-4 dni ni nujno da je ravno v tem roku, ampak lahko tudi do 10 delovnih dni.
7600X | Noctua NH-D15 | ASUS STRIX X670E-F | G.Skill 6000 CL30
Palit GameRock 4080 | Be Quiet 802 | ASUS Strix 1000W

Excalibrus ::

Zaloga se šteje ob tistem času, ko naročilo plačaš.

Likewise ::

To pomeni da bom sedaj čakal 2-3 tedne? Ali lahko kako spremenim nakup?

Gregor P ::

Kaj ti je pisalo preden si potrdil zadnji korak (kupil)? Tisti termin velja. Verjetno ti to piše tudi v potrditvenem mejlu oz. naročilu. In če se tega datuma ne držijo oz. so ti naknadno (tebi) spremenili datum brez da bi te o tem vnaprej informirali, lahko kar mirno odstopiš od pogodbe (jim napišeš mejl).
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Gregor P ()

Likewise ::

Takrat je pisalo da je na voljo takoj. V mailu niso nič sporočili. Ma bom pustil, se mi ne mudi tako zelo :)

Excalibrus ::

Dejansko imajo oni tiste čase informativno vodene "v živo". Dokler ti ne plačaš, naročila v bistvu ni. Torej je logično, da ti velja tisti dobavni čas, ko oni dobijo tvoje plačino in pošiljko začnejo pripravljati za izvoz. Drugače ne gre.

Likewise ::

Aha ok, hvala. A je kakšna možnost da spremenim naročilo, spremenim ohišje? Ali samo pošljem e-mail da prekinjam to naročilo in naročim ponovno?

Excalibrus ::

Če še nisi plačal, pol se mislim da lahko zmeniš preko maila da ali prekličeš ali spremeniš

Likewise ::

Ali lahko nekoga ki zna dobro nemško prosil, če mi napiše mail, pri katerem bi rad spremenil pri mojem naročilu št:xxxxxxxxxxx iz ohišja Sharkoon T9 Value blau ATX z številko izdelka:10153738 na ohišje Sharkoon T9 Value weiß ATX z številko izdelka:10138970. Pa če bi se komu dalo to tako napisat da bo v redu in lično bi bil zelo hvaležen :) Moje znanje nemščine je bolj šibko, na angleške emaile se pa baje zelo slabo odzivajo ali pa se sploh ne :(

Gregor P ::

Subject/Betreff: Änderung meiner Bestellung Nr. XXX

Hallo/Sehr geehrte Damen und Herren,

bei meiner Bestellung Nr.:XXX möchte ich statt Gehäuse "Sharkoon T9 Value blau ATX" (Nr. des Produkts: 10153738) das Gehäuse "Sharkoon T9 Value weiß ATX" (Nr. des Produkts: 10138970) bestellen bzw. meine Bestellung dementsprechend ändern.

Danke für Ihr Verständnis!

MfG,
XXX
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

Likewise ::

Najlepša ti hvala! Se bom rešil par tednov čakanja :) Hvala ponovno.

LeQuack ::

Možno je tudi, da imajo nekatere roke umetno nizke, zato da ljudje naročijo, potem pa jih ustrezno spremenijo ko dejansko kdo naroči. Ne bi bilo prvič.
Quack !

Syrex ::

Zdravo, zanima me kako dolgo imaš čas da plačaš po položnici, artikle sem naročil danes, pred kako uro. Problem je v tem, da bi moral denar iz varčevalnega prenakazat na plačilnega ampak mi interni nalog ne dela ker banka ne obratuje več in bo postopek stekel komaj v ponedeljek.

Bi znal bit kakšen problem če plačam komaj v ponedeljek?

darkolord ::

Ne.

mailer ::

Meni so danes napisali mail, da imajo problem z enim artiklom in ni dobavljiv, čeprav je bil čas naveden od 2-4 dni sem čakal skoraj dva tedna. Zdaj pa ne vem ali je bolje počakati še malo ali doplačati za kakšen drug artikel in narediti zamenjavo. Sem poslal mail, če bo izdelek sploh še dobavljiv drugače ne vem kaj naj naredim...

Syrex ::

Kakšne imate izkušnje glede hitrosti pošiljanja in informiranja? Zanima me za to ker sem v petek naročil, včeraj zjutraj ob 9:00 plačal (preko banke) in do zdaj še status ni spremenjen. Še vedno naročilo v obdelavi.

Skrbi me predvsem zato ker mi je na banki površno izpeljala plačilo. Za naziv podjetja je dala hoh.de (home of hardwere) mislim pa da bi mogla dat HTM GmbH.

Xserces ::

traja 2-3 dni da oni dobijo dnar
Intel i5-3570k @4.7GHz|MSI GTX 970 4G|MSI Z77 MPower|
G. Skill 8 GB 1600MHz|Corsair AX750|Seagate Barracuda 2TB|NZXT Gamma|

Syrex ::

aha zanimivo.. ta informacija me pravzaprav razveseli :)

mailer ::

Artikel, ki sem ga naročil sploh ne bo več dobavljiv pri njih. So mi ponudili, da mi vrnejo preplačilo v velikosti izdelka na račun in me prosijo za ime banke in št računa. A nebi mogli oni to videt pri plačilu iz katerega računa in banke je bil denar nakazan? Mogoče mi bo uspelo zamenjat artikel za drugega dražjega in doplačat tistih par evrov razlike. Je to že kdo počel?

HighBane ::

Kaj ima kdo izkušnje z mindfactory.de? Ker cene imajo podobne kot hoh.de, samo večjo izbiro matičnih plošč. Sam sem naletel na 2 leti staro temo, da ne več ne pošiljao več v SLO, pa me zanima če je to še zmeraj res?

Kaj priporočate še kakšne druge spletne trgovine z nizkimi cenami, pošiljanjem v SLO, Paypal/visa, dobro izbiro in zanesljivostjo? Ker rajši ne bi naročal iz naključnih trgovin z geizhals.at.

mailer ::

Beachten Sie bitte, dass Ihre Ware(n) eventuell über verschiedene Paketdienste angeliefert werden können. Mogoče to pomeni, da lahko naročilo dobim v več ločenih pošiljkah? Kako je potem s s troški poštnine? Ostanejo enaki ali je treba kaj doplačat?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: mailer ()

Syrex ::

@mailer

Meni je pisalo isto pa sem vseeno dobil vse v enem paketu.

In naj še pohvalim hoh.de... Plačano v ponedeljek 14.1 ob 9h, odobreno in predano pošti v torek ob 22h (takrat dobil mail), dostavljeno na dom v MB danes (18.1) zjutraj.. Vsi artikli tako kot mora bit.. Zdaj še samo treba sestavit da vidimo če vse dela. Žal pa bo za to treba počakat do nedelje..

Zanimivo pa je da mi še zdaj kaže na DHL tracking na 60%. Zjutraj sem glih gledal med tem ko mi je poštar zvonil :)

BladE_ ::

Koliko okvirno bi prišla poštnina za miš? Bo kdo mogoče naročal v kratkem, da bi si delila poštnino?
Akcija - Reakcija

darkolord ::

15 eur

BladE_ ::

Malce preveč glede na vrednost miške... :|
Akcija - Reakcija

mailer ::

Moj potek naročila preko hoh-a: naročil artikle 22.12, plačal preko spletne banke 24.12, nakazilo zaradi praznikov so dobili 28.12, še isti dan so me obvestili, da enega od artiklov nimajo na zalogi in če lahko počakam, jim odpisal, da se ne mudi. 11. januarja dobil obvestilo, da na žalost artikel, ki sem ga naročil ni več dobavljiv in so mi ponudili drug podoben artikel. Zamenjavo sem zavrnil in so želeli nakazat preplačilo nazaj, a sem poslal 15 januarja vprašanje, če lahko namesto tega artikla kupim drugega in doplačam. Ker ni blo odgovora in se mi je medtem spremenil status naročila v "Bestellung wurde verschickt" sem 17. januarja še enkrat poslal mail, če lahko doplačam razliko za drug izdelek. 18. januarja dobil odgovor, da so uspeli dobiti tudi artikel, ki prej ni bil več dobavljiv. V soboto zjutraj sem paket že dobil z vsem kar sem naročil.

kuglvinkl ::

Kdo kej naroča? SSD rabim.

Gapi182 ::

mogoče veste kako odpisujejo na hoh.de. Sem pisal namreč kdaj je dobavljiva a 7970 msi lightning a mi še zdaj niso odpisali :/. Očitno bom mogu it za 680gtx.
««
17 / 31
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

DHL sledenje (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5710136 (574) kixs
!

Skupinski nakupi iz tujine - deljenje poštnine, je kdo za? (strani: 1 2 3 414 15 16 17 )

Oddelek: Kaj kupiti
806389536 (56133) Nwanko
»

Asus - garancija

Oddelek: Pomoč in nasveti
263991 (3057) Magic1
»

Kje kupiti dele računalnika?

Oddelek: Kaj kupiti
176412 (5737) KTr1sk
»

tuje spletne trgovine (hod.de) (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
8614984 (9448) lambda

Več podobnih tem