» »

Hoh.de

Hoh.de

««
16 / 31
»»

frustratedas ::

supr.

L1nK ::

vidi se, da se zlo trudijo pa zelo hitro se odzivajo

Tilen ::

L1nK je izjavil:

še kar dragi so klici v tujino t-2 ima od 15 do 5 centov tarife, interval je pa 1 sekunda.

mastno bom plačal za klic na podporo. zej sam še prek maila komuniciram

prasci

oin oink


Torej 0.5-1.5 eur za 10 minut? :))
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

KTr1sk ::

Kako je že s poštnino pri Hoh.de, ki imajo DHL pošto,
moja pošiljka


je na poti in me zanima, če dostavljajo tudi ob sobotah, hvala
i7-11700kf,32gb-3200mhz,6700xt,nvme2x,hdd4x

connel ::

Dostavi ti naša pošta ;) Tako da, lahko da dobiš paket v soboto ja.

L1nK ::

kdaj je bilo plačano če smem vprašat??

KTr1sk ::

plačal sem preko paypala 12.12.2012 ob 00:06 se mi zdi ...
i7-11700kf,32gb-3200mhz,6700xt,nvme2x,hdd4x

Gregor5816 ::

Bo kdo v bližnji prihodnosti kaj naročal iz te trgovine? Darilo za brantranca bi kupil, pa take nočem poštnine plačevat za en izdelek...

L1nK ::

hvala, ktr1sk, potem bodo mogoče jutri tudi že meni poslali.

frustratedas ::

mogoče tudi meni :)
in sicer..

Procesor: i5 3570K
Hladilnik za procesor: Thermalright Silver Arrow Extreme
Grafična: Asus Gtx 660 DirectCuII TOP 2GB
Matična: Asus Sabertooth Z77
Pomnilnik: 16GB Corsair Vengeance CL9
SSD Disk: Samsung 830 128GB
Miška: Logitech G400
Podloga za miško: Steelseries QcK

frustratedas ::

Zdravo,
evo danes zjutraj dobil paket.. ampak v paketu ni bilo Grafične kartice.. je pa res da je na internetu pisalo od 2-4 dni..

Ali je mozno da bi mi ostale stvari poslali takoj, Grafično pa da bi dobil posebaj ???

Lp

KTr1sk ::

frustratedas je izjavil:

Zdravo,
evo danes zjutraj dobil paket.. ampak v paketu ni bilo Grafične kartice.. je pa res da je na internetu pisalo od 2-4 dni..

Ali je mozno da bi mi ostale stvari poslali takoj, Grafično pa da bi dobil posebaj ???

Lp


evo jaz sem tudi dobil zdajle paket :), ti pa praviš da imaš več stvari in nisi vsega dobil, jaz bi na tvojem mestu takoj jim pisal ali klical, na ebayu se mi je že zgodilo da sem prejel v dveh delih, čeprav ni bilo nič tako dogovorjeno ali kje napisano, sem jim pa takoj email napial in mislim da so mi še isti dan napisali da še dobim in naj ne srkbim in sem res čez nekaj dni prejel, samo vedno vsakdo je lahko zmotljiv, zato je dobro vprašat!
i7-11700kf,32gb-3200mhz,6700xt,nvme2x,hdd4x

Relanium ::

Mene pa ena stvar zanima
Naročil bi telefon, zraven piše: Versandkostenfreie Lieferung!
To pomeni da je brezplačna dostav al kaj?

Zakaj mi jo hočejo potem še vseeno računat??

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Relanium ()

čuhalev ::

Zato ker ponudba brezplačne poštnine ne velja za Slovenijo.

Gregor P ::

Saj ti lepo piše zgoraj, da ta ponudba oz. brezplačna dostava velja samo za Nemčijo (kar je mimogrede hudo logično):|
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Gregor P ()

Relanium ::

Ok sem videl se opravučujem.
Mam še mal pomanjkljivo znanje nemščine.

amigo_no1 ::

Uporabi http://translate.google.com da se preveč ne mučiš z nemščino.

Dr_M ::

Zanimivo, da ta telefon tehta vec kot 1kg.

Skyman ::

ja moj ssd ki si mi ga poslali tud tehta vec k 1kg.Me prov zanina kaj stane tocno 15.00€

Excalibrus ::

Možno pa je tudi, da vsako kilažo lepo zaokrožijo navzgor in tako nima veze če stvar tehta 0.2kg ali 1kg :)

Relanium ::

Nevem, men je en prodajalec z eBaya rekel, da je poštnina pri DHLu do 15kg enotna in je 15€.
Mogoče si kasirajo pakiranje.

PrimozR ::

Hoh načeloma zaračuna 15 € za prvi item in 1 € za vsak dodatni item, ne glede na težo. Zakaj je tukaj že direkt 16 € pa pitaj ribice.

Excalibrus ::

Ah tut kilaža ma vpliv, ni samo 1€ na vsak dodatni item, sem to enkrat preverjal z dodajanjem ohišja v košarico. :) Mogoče keri ve tole: za njihov dobavni rok velja najbrž rok ob plačilu in ne tisti, ko je bil izdani predračun. Namreć, ko sem oddau naročilo je bil za en izdelek dobavni rok 2-4 dni, ko sem plačal pa 5-10.

L1nK ::

a zna kdo priblizno povedat, kdaj dobim paket?

Fr, 14.12.2012 16:42 Uhr 	
-- 
	
Die Auftragsdaten zu dieser Sendung wurden vom Absender elektronisch an DHL übermittelt.
Sa, 15.12.2012 14:37 Uhr 	
Rüdersdorf, Deutschland
	
Die Auslands-Sendung wurde im Start-Paketzentrum bearbeitet.
Mo, 17.12.2012 03:35 Uhr 	
Feucht, Deutschland
	
Die Sendung wurde im Paketzentrum bearbeitet.
Mo, 17.12.2012 16:41 Uhr 	
Feucht, Deutschland
	
Die Auslands-Sendung wurde im Start-Paketzentrum bearbeitet. 

cortez ::

sreda

BTW : naročiš se na njihov newsletter in dobiš vsakič 5€ popusta. Po prvem naročilu pa so mi dali 10€ popusta.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: cortez ()

Janac ::

prej cetrtek...

frustratedas ::

V ponedeljek plačal prek banke, v soboto dobil 6/7 izdelkov.. Grafično (na kateri je pisalo dobavni rok od 2-4 dni) pa še nisem dobil.. Sem jim napisal na mail ze v soboto in mi še vedno niso odgovorili ? WTF..

Excalibrus ::

Meni so dans napisali da morajo zaradi komponente žal podaljšati dobavni rok in bo komponenta dosegljiva komaj 51 teden. To bi naj najbrž blo do novga leta?

V ponedeljek plačal prek banke, v soboto dobil 6/7 izdelkov.. Grafično (na kateri je pisalo dobavni rok od 2-4 dni) pa še nisem dobil.. Sem jim napisal na mail ze v soboto in mi še vedno niso odgovorili ? WTF..


Jaz sem pisal v petek zjutraj, odpisali pa so danes dopoldne. Tak da lahko računaš, da rabijo nekje 2-3 delovne dni za odgovor. :)

cortez ::

Za tiste, ki ste naročili že PC po delih ; koliko vas je pršila celotna poštnina, ker meni za 10 izdelkov (razni venti, cpu itd.) zahtevajo 25€ za poštnino.

Ne vem glih če so pol še tko poceni, posebno pri entry level PC-jih po komponentah ?

theBill ::

28 € (vse razen ohišja in ekrana). Same komponente so bile toliko cenjše že od Jacoba, da sem v primerjavi s cenami na Jacob.de dobil miško Logitech G500 "brezplačno", od najcenejših cen v Sloveniji pa kljub poštnini cca. 100-150€.

Če se pa tebi splača, si moraš sam zračunat. Predlagam excell tabelo, ker tole pregledovanje cen posameznih artiklov in skakanje od enega ponudnika do drugega ter primerjanje cen je bolj kot ne zguba časa.

cortez ::

theBill je izjavil:

28 EUR



Kolk je bil pa celotni znesek naročila. Namreč pri moji kalkulaciji za i3 me je prišlo ene 40EUR. Sam rajši kupujem prenosnike, tle se šele pozna.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: cortez ()

theBill ::

Malo čez 800€ + poštnina

Pri Hardware Versand imajo cenejšo enotno poštnino, 20€ za Slovenijo kolikor sem zasledil na brzino, cene pa zelo podobne (razlike je par €, obe sta med najugodnejšimi nemškimi trgovinami, odvisno od artikla katera trgovina je cenejša). Potem je pa samo stvar tega, koliko kg tehta tvoje naročilo in pa kaj imajo v kateri trgovini na zalogi.

Ravno danes sem pri Hoh naročil Laserski printer, USB kabel za printer, SSD in pa SATA kabel za SSD. V totalu sta se ceni pri Hoh in Hardware Versand razlikovali za manj kot 1€, vzel sem prek Hoh, ker so imeli vse na zalogi + sem že naročal na firmo brez DDV prek njih in je bilo vse brez komplikacij, tiste 4€ dražjo poštnino bom pa že preživel.

cortez ::

Če koga zanimajo dodatni popusti pri naročanju oz. posebne akcije

http://gutscheinz.com/gutschein-getgood...

darkolord ::

+ sem že naročal na firmo brez DDV prek njih
A si moral vsakič posebej prositi za račun brez DDV ali samo pravič?

theBill ::

darkolord je izjavil:

+ sem že naročal na firmo brez DDV prek njih
A si moral vsakič posebej prositi za račun brez DDV ali samo pravič?


Sam sem še enkrat poslal scan iz Ajpesa na njihov mail skupaj s številko naročila za ziher, pa tudi zato, ker se je spremenil naslov podjetja.

Na njihovi spletni strani je predračun oziroma celo naročilo z DDV, tako da pomoje vse račune brez DDV delajo ročno in ti ga posebej pošljejo na mail.


Cortez, kje si bil včeraj s temi Gutscheini? Sem iskal kakšno kodo za popust, pa sem hitro obupal, ker so bile samo kode za posamezne akcijske artikle.

skodars ::

Zdravo,

mene pa zanima kako tale DHL tole pošilja. Namreč pošiljka je poslana baje kot premium (luftpost) ampak se že štiri dni vrti po nemčiji... Ali mogoče kdo ve kdaj lahko to pričakujem. Se mi zdi da tole z UPSom hitreje potuje...
Tracking:

Fr, 14.12.2012 16:41 Uhr
Rüdersdorf, Deutschland
Die Auslands-Sendung wurde im Start-Paketzentrum bearbeitet.
Fr, 14.12.2012 16:42 Uhr
--
Die Auftragsdaten zu dieser Sendung wurden vom Absender elektronisch an DHL übermittelt.
Sa, 15.12.2012 04:01 Uhr
Feucht, Deutschland
Die Sendung wurde im Paketzentrum bearbeitet.
Sa, 15.12.2012 13:05 Uhr
Feucht, Deutschland
Die Auslands-Sendung wurde im Start-Paketzentrum bearbeitet.
Di, 18.12.2012 12:06 Uhr
Regensburg, Deutschland
Die Auslandssendung wurde im Export-Paketzentrum bearbeitet.
Di, 18.12.2012 12:36 Uhr
Regensburg, Deutschland
Die Sendung wird ins Zielland transportiert und dort an die Zustellorganisation übergeben. (Homepage / Online Sendungsverfolgung: http://www.posta.si/?localeid=en-EN)


LP

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: skodars ()

cortez ::

jutri dobiš.

frustratedas ::

jst pa za Božič.

metropolis01 ::

kaj morda kdo ve, je dovolj da ko kupiš prek hoh.de če želiš na fermo brez ddv , da samo izberreš firma namesto privat in pol vneseš davčno številko in ime ferme. ?

darkolord ::

ne

frustratedas ::

jst ne vem kua se dogaja s tem hoh-am.. ne odpisujejo mi sploh.. poslali graficne niso.. da jim jebem mater

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: mailer ()

frustratedas ::

evo, danes (po enem tednu ko sem jim pisal) so mi odpisali ter povedali da bodo jutri poslali še zadnji izdelek. Se pravi naročil sem dne 9. decembra 2012, dobil bom pa verjetno okrog 25. decembra.. brat je hitreje dobil pošto iz Kitajske, kot jaz iz Avstrije. Well done Hoh, well done.

mailer ::

Bitte überweisen Sie den Betrag in Höhe von XXX EUR unter Angabe des Verwendungszwecks "xxxxxxxxxxx" an die folgende Bankverbindung:
Kreditinstitut: Commerzbank Cottbus
Kontoinhaber: HTM GmbH
Kontonummer: xxxxxxxxxxxx
BLZ: xxxxxxxxxxxx
Bankdaten bei Überweisungen aus dem Ausland:
IBAN: DE69 1804 0000 0157 4995 00
BIC: COBADEFFXXX

Pod kodo namena sem vpisal ADVA in xxxxxxxxxxx
IBAN: DE69 1804 0000 0157 4995 00
BIC: COBADEFFXXX
znesek kolikor pač je treba

zanimajo me:
Kontonummer:
BLZ:
in naslov prejmnika. je tale pravilen?
HTM GmbH
Josef-Gesing-Str. 10
15234 Frankfurt

Enkrat mi je po vpisu BIC oz IBAN kode samodejno vpisalo ostale podatke, zdaj pa tega več ni.

Likewise ::

Mene pa zanima kako poteka vse skupaj po tem ko enkrat plačaš tisto kar si naročil z kreditno kartico.. A je to to in boš dobil paket čez določen čas, a se je treba še kaj po mailu menit itd.?

LP

theBill ::

Mater tudi pri mojem naročilu so počasni kot eni polži, naročil sem že v torek in poslal izpis iz AJPESA, pa mi še vedno niso uspeli poslali predračuna brez DDV??! (no sej, nazadnje sem ga tudi 5 dni čakal):|

Če slučajno kdo ve - ali se da pri HardvareVersand.de tudi kupovati na firmo brez DDV? Nič ne piše v njihovih odgovorih na pogosta vprašanja.

Syrex ::

Pozdravljeni, zanima me če pri naručilu računalnika po delih dobiš zraven vse potrebne kable.. Torej če naročim komplet (matična, grafična, procesor, napjalnik, trdi disk, ssd, itd.) bom dobil vse kar rabim samo sestavim pa je to to. Ali še bo treba kaj dokupovat?

frustratedas ::

Večino kablov dobiš zraven.. poglej si Review-e o izdelku na www.youtube.com, pa boš videl kaj vse boš zraven dobil ter kaj moraš še dokupiti.

Gregor P ::

Ne pozabite fantje, da je sedaj predbožični čas nakupovanja; še pri amazonu se stvari zavlečejo, kaj se ne bodo pri nekem hoh.de;)
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

frustratedas ::

no ja, vsaj odpisali bi lahko pravočasno.

mailer ::

Jaz sem naročil par sestavnih delov in bom pošto dobil šele drugo leto, predvsem zaradi praznikov. Se mi ne mudi, ker bom naročil še enkrat v januarju drugo polovico.
««
16 / 31
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

DHL sledenje (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5710140 (578) kixs
!

Skupinski nakupi iz tujine - deljenje poštnine, je kdo za? (strani: 1 2 3 414 15 16 17 )

Oddelek: Kaj kupiti
806389738 (56335) Nwanko
»

Asus - garancija

Oddelek: Pomoč in nasveti
263991 (3057) Magic1
»

Kje kupiti dele računalnika?

Oddelek: Kaj kupiti
176414 (5739) KTr1sk
»

tuje spletne trgovine (hod.de) (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
8614987 (9451) lambda

Več podobnih tem