» »

Hoh.de

Hoh.de

««
18 / 31
»»

carota ::

V svojem paketu sem dobil zraven kupon za 10 EUR popusta, ki velja pri naslednjem naročilu, do 31.1. in za naročila večja od 100 EUR. Če bo kdo naročal, mu ga šenkam -> ZS. Če bo več interesentov bom enega žrebal danes zvečer. (Morebitnih drugih pogojev ne štekam, ker so v nemščini. :))

mailer ::

gapi182, traja cca 3 do 5 dni da odpišejo
carota, kupon je verjetno za getgoods.de(oranžno-modra barva), sem ga dobil tudi sam pa nakaterih izdelkov tam nimajo tako, da sem pisal na hoh, če se ga da zamenjat za njihovo kodo

b_bobika ::

Gapi182 je izjavil:

mogoče veste kako odpisujejo na hoh.de. Sem pisal namreč kdaj je dobavljiva a 7970 msi lightning a mi še zdaj niso odpisali :/. Očitno bom mogu it za 680gtx.


men si rabili 3 dni da so odpisal...:)

Gapi182 ::

to je res čudno čakam že več kot 2 tedna... bom še enkrat napisu

carota ::

mailer je izjavil:


carota, kupon je verjetno za getgoods.de(oranžno-modra barva), sem ga dobil tudi sam pa nakaterih izdelkov tam nimajo tako, da sem pisal na hoh, če se ga da zamenjat za njihovo kodo

Hmmm, prav imaš, torej za getgoods.de.

Gapi182 ::

ej nekaj bi vas še vprašu... kako deluje postopek plačevanja pri hoh preko vorkasse. 1400€ prek paypala namreč ne morem ker je limit na kartici 800€.

mailer ::

Vorkasse je predplačilo oz po naše plačilo preko spletne banke ali nakazilo.

psytoma ::

En prenosni disk bi naročil, če bi kdo delil poštnino naj mi na ZS piše.

Gapi182 ::

mailer je izjavil:

Vorkasse je predplačilo oz po naše plačilo preko spletne banke ali nakazilo.

vem kaj je ja sam zanima me postopek. Opraviš naročilo in se potem z njimi prek maila zmeniš al kaj?

Syrex ::

Dddaš naročilo.. čez par minut dobiš email z tvojim naročilom in z podatki kam moraš nakazat denar in vsemi podrobnostmi. Pol pa greš na banko in ti bančna uslužbenka izpolne plačilni nalogo za tujino (z podatki katere si dobil na mail) ti podpišeš daš katico ali gotovino in to je to.

fireX88 ::

nikjer ne najdem koliko imajo garancije pri hoh-u.
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

darkolord ::

AFAIK 2 leti za stvarne napake, garancije pa kolikor (če kaj) nudi proizvajalec.

Nejcolin ::

Iz hoh.de bi rad naročil Samsung galaxy s3. Ko izpolnim vse podatke in kliknem naprej, mi javi, da je prišlo do napake. In sicer ulica in občina se obarvata rdeče. Poskusil večkrat a vedno je enako. Napiše pa mi:
Ein Fehler ist aufgetreten!
Bitte eingegebene Rechnungsadresse prüfen
Hvala za odgovore, Nejc

Nejcolin ::

Hvala vseeno, sem že ugotovil. Nesmem uporabiti šumnikov :)

Nejcolin ::

Nekaj me še zanima. Zdaj sem vse izpolnil in vsj mislim, da sem oddal naročilo. Poslali so mi mail s svojimi podatki kamor naj bi verjetno nakazal denar. Mail je res obširen, moje znanje nemščine pa ne ravno. Do katere banke naj grem sedaj, da jim nakažem denar? Ko bo denar nakazan naj bi oni odposlali telefon? Kako pa je kaj z garancijo, pripada zraven?

freesty ::

Ja na svojo banko gres. lol. Imas google translate in poisci kje pisejo podatki od racuna na katerega moras nakazati.

Ko nakazes traja par dni, da oni dobijo denar potem pac posljejo telefon z racunom in garancijo k tebi na dom. To je to.
http://www.youtube.com/watch?v=5hfYJsQAhl0

mailer ::

Si se prej pozanimal v katerem jeziku je Android OS? Ne bodi presenečen, če bo v nemščini. Poročaj.

freesty ::

Saj tudi, ko ga prinas kupis lahko nastavis razlicne jezike in ni kvecjemu slovenski jezik...
http://www.youtube.com/watch?v=5hfYJsQAhl0

Frenky ::

Koliko ti pa provizije banka vzame? Gledam da imam na spletni banki od Sparkasse moznost nakazati tudi v tujino. Bom verjetno to uporabil. Obstaja kaksna koda s popusti z hoh.de ?

Zlikovec ::

mailer je izjavil:

Si se prej pozanimal v katerem jeziku je Android OS? Ne bodi presenečen, če bo v nemščini. Poročaj.


Sam sem kupil S3 na Amazon.de in sem normalno izbral jezik. Dobiš edino nekaj nemških applikacij, ki jih ne moreš odinštalirat ker so zbildane v OS.
Ducati Monster, Ducati 750 SS FF, Yamaha XJ6,
Honda Hornet 600, Yamaha Fazer 800, R NineT

freesty ::

@Frenky provizije je isto kot jo imas pri nakazilo v Slovenijo. Vsaj pri moji banki. 1,59€.
http://www.youtube.com/watch?v=5hfYJsQAhl0

Nejcos ::

Jaz imam pri sparkasse, račun kjer nimaš pri nobeni tranzakciji stroškov, verjetno imaš ti tudi to, tako da je nakazilo v tujino 0€

Frenky ::

Ja nimam privizije ne pri UPN, ne na bankomatih. Pol bi to moralo bit zastonj? Kul, se danes narocim:-)
Vsaj ne rabim 1 mesec cakat, da mi mastercard obracunajo, pa moras potem ves cas racunat se ta znesek zraven.

PrimozR ::

mailer je izjavil:

Si se prej pozanimal v katerem jeziku je Android OS? Ne bodi presenečen, če bo v nemščini. Poročaj.

O JOJ! Tako težko je pri prvem zagonu na PRVEM zaslonu izbrati angleščino ali pa slovenščino, kajne?

Zlikovec je izjavil:

mailer je izjavil:

Si se prej pozanimal v katerem jeziku je Android OS? Ne bodi presenečen, če bo v nemščini. Poročaj.


Sam sem kupil S3 na Amazon.de in sem normalno izbral jezik. Dobiš edino nekaj nemških applikacij, ki jih ne moreš odinštalirat ker so zbildane v OS.

Rootaš, problem rešen ;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: PrimozR ()

Hayabusa ::

OP je v temi
Blodnje Slovenskih prodajalcev zastavil zanimivo vprašanje, sedaj me zanimajo vaše izkušnje, če je kdo kupoval prenosnika v DE/AT, kako je s prevodi ? Za tipkovnico vem, kaj pa bios ?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Hayabusa ()

horsovski ::

Pred 3 dnevi sem na hoh.de narocil komponente, ki so takrat bile vse na zalogi. Takoj po narocilu sem placal preko paypala, sedaj pa vidim da za eno od komponent pise 2-4 tage.

Po tistem nisem dobil vec nobenega potrdila da bi bilo poslano, status tudi enak, na emaile pa ne odgovarjajo. A je mel kdo podobno izkusnjo in ali na telefonu nudijo podporo v anglescini?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: horsovski ()

Gapi182 ::

kako dolgo navadno traja preden potrdijo tvojo transakcijo?

Andrej82 ::

Jaz sem naročil in plačal 25.2, prejeto plačilo so potrdili 27.2.

Od takrat pa nobenega odziva več. Naročilo je v obdelavi, na mail se ne odzivajo. En izdelek je imel 2-4dnevni dobavni rok, ostali takoj dobavljivi. Je to normalna praksa pri hoh.de?

Zlikovec ::

Jaz sem naročil včeraj zvečer in sicer vsi izdelki so bili takoj dobavljivi. Plačal prek PayPala in danes zjutraj dobil email da so oddali pošiljko dostavni službi
Ducati Monster, Ducati 750 SS FF, Yamaha XJ6,
Honda Hornet 600, Yamaha Fazer 800, R NineT

mailer ::

Izdelek kupljen v hoh-u ne deluje. Pisal sem jim na mail in dobil odgovor naj izdelek pošljem z kopijo računa in opisom napake v originalni embalaži na getgoods.de.
Eine Paketmarke erhalten Sie in einer weiteren Mail von DHL (Onlinefrankierung). Diese können Sie ganz einfach ausdrucken und auf den Umkarton des Paketes kleben.

Kolikor sem razbral iz nemščine priporočajo oz zahtevajo pošiljanje preko DHL.
Katero pošto naj izberem za pošiljanje in kdo je cenovno ugoden? Izdelek ima ceno cca 150€ in me zanima kako je z zavarovanjem, če se aket izgubi, je poškodovan, itd. Je to spodaj pravi naslov da pošljem paket?
getgoods.de Vertriebs GmbH
Josef-Gesing-Str.10
15234 Frankfurt (Oder)

patriot8gb ::

Piše ti da ti bojo poslali še en mail z priponko - A4 format katerega boš naprintal in ga potem zalepiš na škatlo in daš na pošto, ker potem ne rabiš plačat poštnine, v škatlo pa še daj fotokopijo računa in zraven še sprintaj opis poškodbe.....jaz sem isto naredil in dal vse skup na pošto!

naslov prejemnika oz. naslov od HOH.de je že napisan na tistem listu katerega boš sprintal in zalepil na škatlo tako da se ne rabiš obremenjevat na kateri naslov moreš poslat...

Zgodovina sprememb…

mailer ::

Odlično. Hvala za hiter odgovor!

Jakob_X ::

Andrej82 je izjavil:

Jaz sem naročil in plačal 25.2, prejeto plačilo so potrdili 27.2.

Od takrat pa nobenega odziva več. Naročilo je v obdelavi, na mail se ne odzivajo. En izdelek je imel 2-4dnevni dobavni rok, ostali takoj dobavljivi. Je to normalna praksa pri hoh.de?


Yup. Malce so počasni pri pošiljanju emailov. Verjetno boš prej dobil paket kot pa mail da so ti paket poslali :).

Gapi182 ::

ja sej men so tudi potem po 2 dneh napisali da so dobili plačilo. Čakam pa verjetno še na grafično kartico. Kako dolgo pa navadno traja da pošiljka prispe? Predvidevam da okrog 1-2 dni?

SK30 ::

Jaz sem graficno dobil v 4 dneh.

Lp
Simon

patriot8gb ::

Ne delajte gužve na hoh.de ker jaz že čakam na napajalnik tri tedne :) ,...reklamiral ker sem dobil zjeban nov napajalnik, dobil sem samo mail po enem tednu da so dobili napajalnik in da so ga poslali naprej, zdaj pa je že minlo dva tedna in še ni ne duha in sluha....se ne sekiram preveč ko bo pač bo...zgleda da majo gužvo pa sneg je pa to... :)

Gapi182 ::

SK30 je izjavil:

Jaz sem graficno dobil v 4 dneh.

Lp
Simon

hja moja grafična ima dobavni rok 2-3 tedne :D

Gregor P ::

... kar se v bistvu prebere, da se tega ne kupuje (čisto moje osebno mnenje seveda; ker nikoli ne veš, kaj to "3-4 tedne" pomeni, tudi pri najboljši poslovni volji). Sam se vedno izogibam produktov, ki niso na zalogi (pri vseh trgovinah), četudi to pomeni, da bi moral kupiti kje malo dražje (seveda je lahko tudi res, da zgolj samo piše, da imajo kaj na zalogi, pa smo spet tam:8)).
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

Gapi182 ::

Gregor P je izjavil:

... kar se v bistvu prebere, da se tega ne kupuje (čisto moje osebno mnenje seveda; ker nikoli ne veš, kaj to "3-4 tedne" pomeni, tudi pri najboljši poslovni volji). Sam se vedno izogibam produktov, ki niso na zalogi (pri vseh trgovinah), četudi to pomeni, da bi moral kupiti kje malo dražje (seveda je lahko tudi res, da zgolj samo piše, da imajo kaj na zalogi, pa smo spet tam:8)).

js tudi ampak ni bilo druge opcije. Verjetno že vejo dobavni rok glede na to da imajo dost različne kot so:takoj dobavljivo, 2-4 dni, 5-10 dni,2-3 tedne,datum ni znan.

opa jutri odpošljejo :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Gapi182 ()

DrSergioDJ ::

A bo kdo kaj naročal naslednji teden, da razdelimo poštnino..? Počakam do ponedeljka dopoldne, potem naročam.
...

kmetek ::

Je tole originalni MS gamepad?

Microsoft Xbox 360 Controller for Windows

rex ::

kmetek je izjavil:

Je tole originalni MS gamepad?

Microsoft Xbox 360 Controller for Windows


Jop je original, to je zastonj.

Lp

erce14 ::

živjo,

zanima me če lahko ko enkrat že oddaš naročilo in plačaš preko paypala, spremeniš artikel ki si ga naročil, če si se zmotil ali kaj podobnega. Kako je potem s plačilom, ali ti še enkrat vzamejo s paypala?

prosim za hiter odgovor
hvala

Gapi182 ::

erce14 je izjavil:

živjo,

zanima me če lahko ko enkrat že oddaš naročilo in plačaš preko paypala, spremeniš artikel ki si ga naročil, če si se zmotil ali kaj podobnega. Kako je potem s plačilom, ali ti še enkrat vzamejo s paypala?

prosim za hiter odgovor
hvala

lahko ti nazaj nakažejo na paypal verjetno. Vsaj tako je blo pri meni ko sm naročeval nekaj z ebaya in si potem premislu.

erce14 ::

ok hvala za odgovor

Gregor5816 ::

Če naročim mobilni telefon iz hoh.de, kako je potem z garancijo? Ga moram nazaj v nemčijo poslat ali ga lahko nesem h kakšnemu pooblaščenemu serviserju v sloveniji?

okna98 ::

Gregor...zahtevi, da ti potrdijo EU garancijo in pol maš garancijo tudi v SLO in ti je ne morejo spodbijat.

erce14 ::

včeraj sem jim pisal pa mi ne odgovorjo, pisal pa sem v anleščini ker sem hotel menjati artikel ker sem se zmotil. ali moram preklicati naročilo, da mi vrnejo denar na paypal??

sheldon ::

Mogoče kdo ve ali imajo gužvo? Pisal pred 2 dnevi in zaenkrat še ni odgovora.

Gapi182 ::

odgovor traja kar dolgo navadno ja. Lohk pa napišeš tle kar si napisu po angleško in ti v nemščino prevedem. Morda bo kaj pomagalo.
««
18 / 31
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

DHL sledenje (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5710139 (577) kixs
!

Skupinski nakupi iz tujine - deljenje poštnine, je kdo za? (strani: 1 2 3 414 15 16 17 )

Oddelek: Kaj kupiti
806389727 (56324) Nwanko
»

Asus - garancija

Oddelek: Pomoč in nasveti
263991 (3057) Magic1
»

Kje kupiti dele računalnika?

Oddelek: Kaj kupiti
176414 (5739) KTr1sk
»

tuje spletne trgovine (hod.de) (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
8614987 (9451) lambda

Več podobnih tem