» »

Hoja po mestu, sprehodi

Hoja po mestu, sprehodi

«
1
2

power12 ::

Danes smo se s kolegi zapičili v enga kolega, ki med hojo neprestanoma gleda v tla. In se je razvila debata o tem zakaj ne gleda oklice, ljudi ki hodijo mimo. Jst sem pri sebi opazil, da ko hodim na kakšnem sprehodu kjer srečaš recimo 3 osebe na 10 minut, vedno gledam tisto osebo v obraz ( ko gre mimo ), tudi v Ljubljani ko hodim po ulcah.

Zanima me kako vi hodite po ulcah ( ko gre nekdo mimo vas ) ? Ali gledate tist trenutek v tla, ali gledate hladnokrvno naravnost, ali oseba pogledate, ko gre mimo vas :|

Recimo kadar gre kaka punca mimo mene, vedno obvezno pogledam v obraz oz. telo , in se mi zdi, da če gledaš v tla se mi zdi kokr da se te tak človk boji oz. je sramežljiv.

Kako kaj vi odreagirate v takih primerih, ko gre nekatera oseba mimo vas ?

The Player ::

odvisno od človeka. Je pa res, da to ni izoliran pojav, kar nekaj ljudi gleda v tla. Js osebno gledam pač okolico in to mi je tut zlo velik pomagal pr breakdancu, kjer si ne morš prvošt, da gledaš v tla,...no kr polovica jih to še zmeraj počne in to profiji ;)

drgač pa ja js gledam okolico, poredko gledam v tla, odvisno od trenutne volje al pa če je na tleh ogromn plunkov, čigumijev pa raznorazne stvari k neb smele bit na poto.

kalko ::

Odvisno od razpoloženja, kaj mi gre takrat po glavi, ali se mi mudi na sestanek, ali sem na "turističnem" sprehodu, itd. But usually I mind my own business and don't care about others.

Karaya 52 ::

Uf, zanimiva in kompleksna tema. Kam ljudje gledajo ko so na busu, metroju? Kam gledajo na "prehodnih krajih" kot so letalisca in zelezniske postaje. Kako gledajo v velikih in malih mestih na tujih krajih in v svoji ulici. Mogoce zgleda banalno vprasanje ampak ni. Na koncu se pojav imo steka v dve glavni kategoriji, ki sta odvisni od "lastniskega odnosa" do plocnika, prehoda etc. Ce vzames neko poljubno ulico velikega mesta, imas na njen "lokalce" kot so stanovalci, prodajalaci v parterju, ki intenzivno spremljajo kaj se dogaja na njihovem pragu in mimoidoce anonimneze, bolj ali manj "vojerje". Manj kot je "anonimnezev" na "poti", bolj je odnos oseben. V hribih se z vsemi pozdravljas, na metroju z nikomer, vsak gleda mimo drugega in je kar nerodno ce se dva pogleda srecata. :))

Blinder ::

meni je nerodno se srečat z nekom ker nevem kam pogledat takrat.
99.991% of over-25 population has tried kissing.
If you're one of the 0.009% who hasn't, copy & paste this in your Signature.
Intel i3-12100f gtx 1080 Pismo smo stari v bozjo mater. Recesija generacija

kr1ženska ::

Blinder je izjavil:

meni je nerodno se srečat z nekom ker nevem kam pogledat takrat.


Poglej ga v oči. Če greš mim kake bejbe se ji pa še mal nasnehni. Samski ali ne, tole je vse prej kot greh.

Jaz gledem v tla ko imam ful velik dela oziroma stvari v glavi in bi mi misli preveč begale, če bi se osredotočala na okolico.
Ko sem sproščena pa vedno z nasmeškom na obrazu veselo opazujem okolico. Tipe gledam v oči in zelo zabavno je, če se najine oči srečajo. ;)

;-) ::

jaz se že pred kako dobro obrnem, da pol ni tak očitno da jo v rit gledaš

kr1ženska ::

;-) je izjavil:

jaz se že pred kako dobro obrnem, da pol ni tak očitno da jo v rit gledaš



Če povesem neznanko gledaš v rit ji s tem kvečjemu dvigneš samozavest. ;)

jype ::

Jaz gledam kar v monitor, pa se nihče ne pritožuje.

gendale ::

jaz gledam v oči (al pa joške če ma velike in je ženskega spola), edina izjema je pozimi, ko je led po tleh - takrat gledam v tla, ker nimam želje po zlomljenih kosteh
seznam zanč moderatorjev in razlogov da so zanč
http://pastebin.com/QiWny5dV
gor je mavrik apple uporabniček (mali možgani in mali penis)

;-) ::

kr1ženska je izjavil:

;-) je izjavil:

jaz se že pred kako dobro obrnem, da pol ni tak očitno da jo v rit gledaš



Če povesem neznanko gledaš v rit ji s tem kvečjemu dvigneš samozavest. ;)

in če ji ?

gendale ::

kr1ženska je izjavil:

;-) je izjavil:

jaz se že pred kako dobro obrnem, da pol ni tak očitno da jo v rit gledaš



Če povesem neznanko gledaš v rit ji s tem kvečjemu dvigneš samozavest. ;)

končno ena prizna, da je to ženskam všeč :D
seznam zanč moderatorjev in razlogov da so zanč
http://pastebin.com/QiWny5dV
gor je mavrik apple uporabniček (mali možgani in mali penis)

thramos ::

Pomoje hoče povedat, da ji je bolj všeč, če jo odkrito gledaš v rit.

jype ::

Dokler se samo gledate ni nč narobe, čeprav...

Sem v Ulan Batorju vidu dekle v štiridesetih, ki je bliskovito polomilo nos možu, ker je gledal za mladimi dekleti, ko so prečkale cesto.

Ampak tam je malo drugačna kultura - pri rokoborbi morajo biti moški topless, odkar je na državnem prvenstvu pred nekaj sto leti skrivaj zmagala ženska.

;-) ::

ja pa na kolesu so hodle čez prehod ne ?

jype ::

Ne, peš. Tam je koles zelo malo, ker je tudi cest zelo malo.

;-) ::

A ti si bil z kolesom tam ?

jype ::

Ne.

pecorin ::

ko sem zelo zamisljen(ob resevanju kaksnega problema) sploh ne vem kam gledam, ampak verjetno vecinoma v tla. in je dejansko problem, ker ce kaksen znanec gre mimo, misli, da ga nisem hotel pozdraviti. ali pa ko se "zavedem", sem na cisto drugem koncu mesta kot sem imel cilj.
saj pri hoji to se ni velik problem, sem pa zaradi tega vrgel stran kar nekaj denarja, ko se ni bilo vinjet...:)

kr1ženska ::

jype je izjavil:

Dokler se samo gledate ni nč narobe, čeprav...

Sem v Ulan Batorju vidu dekle v štiridesetih, ki je bliskovito polomilo nos možu, ker je gledal za mladimi dekleti, ko so prečkale cesto.

Ampak tam je malo drugačna kultura - pri rokoborbi morajo biti moški topless, odkar je na državnem prvenstvu pred nekaj sto leti skrivaj zmagala ženska.



Lahko je imela za to utemenljene razloge (jo je moški že kdaj prevaral), ali ima pa prekleto slabo mnenje o sebi in zavida drugim.
Tudi če si z nekom menim, da je pvsem človeško včasi pogledat še za kom drugim. Je samo pogled, mi smo pa samo ljudje.

jype ::

Jaz se s tem strinjam, dobro je pa vedet, da se morda kdo kje ne.

;-) ::

jype je izjavil:

Ne.


a to si ti ?

jype ::

Ne, jaz sem fotografiral.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

;-) ::

In kako sta se imela z prijateljem ?

kr1ženska ::

thramos je izjavil:

Pomoje hoče povedat, da ji je bolj všeč, če jo odkrito gledaš v rit.


Pravkar razmišljam zakaj...
Res raje vidim da me tip gleda v rit kot v joške.

;-) ::

prilepi svojo sliko-lahko na zs pa ti povem zakaj :))

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ;-) ()

jype ::

;-)> In kako sta se imela z prijateljem ?

Odlično se nas je imelo vseh šest, ki smo šli tja.

gendale ::

kr1ženska je izjavil:

thramos je izjavil:

Pomoje hoče povedat, da ji je bolj všeč, če jo odkrito gledaš v rit.


Pravkar razmišljam zakaj...
Res raje vidim da me tip gleda v rit kot v joške.

daj sliko riti pa jošk pa bomo mal predebatiral

lohk tud na zs, če ti je nerodno javno objavit 8-)
seznam zanč moderatorjev in razlogov da so zanč
http://pastebin.com/QiWny5dV
gor je mavrik apple uporabniček (mali možgani in mali penis)

jype ::

kr1ženska> Pravkar razmišljam zakaj...

Pa ne pozabit razložit, ko bo teorija na voljo, ker mene tudi zanima, čemu sploh razlika.

sprasujem ::

Mene pri hoji najbolj zmotijo psi čuvaji. Kar neki lajajo tja v tri krasne. Sicer pa lepo, da Ljubljana še ni tolk zacementirana.

kr1ženska ::

jype je izjavil:

kr1ženska> Pravkar razmišljam zakaj...

Pa ne pozabit razložit, ko bo teorija na voljo, ker mene tudi zanima, čemu sploh razlika.


Mogoče je to. Ves čas se govori samo o velikih joških; na vseh slikah so bolj ko ne ženske z velikimi joški, toliko govora o operacijah za povečanje prsi. Mislim da smo ženske okoli tega zelo nesamozavestne.
Nimamo vse nekih enormnih balonov...


Počakte mal, bom takoj dala gor sliko svoje riti. Samo da se slikam. Boste potem povedal svoje mnenje.... Me res zanima ;)

Evo jo..




in vaše mnenje je? :))

Zgodovina sprememb…

Avenger ::

v tla gledam (ko je potrebno) samo ko sem na kolesu, peš nikoli
It is better to be hated for what you are than to be loved for something you are not.

Zero0ne ::

Naravnost oz. v okolico. Ne maram gledati ljudi v množici, takoj dobim občutek, da vsi buljijo vame.
uname -o

sss ::

Čist odvisno od tega v kakšnem stanju sem in kje se nahajam :)

jype ::

kr1ženska> in vaše mnenje je? :))

Da maš podobna ušesa kot jaz.

Glede prsi imaš nemara prav, poznam mnoga dekleta, ki imajo težave s samopodobo zaradi medijske obsesije z velikostjo prsi in njihovo izpostavljenostjo, podobno kot je pri moških s penisi. K sreči te lahko razveselim, da je večini moških pravzaprav všeč povprečna velikost, nekaterim je pa celo všeč majhno oprsje.

Tisti, ki imajo radi športnice, recimo, zelo redko padajo na velika oprsja.

kr1ženska ::

jype je izjavil:

kr1ženska> in vaše mnenje je? :))

Da maš podobna ušesa kot jaz.

Glede prsi imaš nemara prav, poznam mnoga dekleta, ki imajo težave s samopodobo zaradi medijske obsesije z velikostjo prsi in njihovo izpostavljenostjo, podobno kot je pri moških s penisi. K sreči te lahko razveselim, da je večini moških pravzaprav všeč povprečna velikost, nekaterim je pa celo všeč majhno oprsje.

Tisti, ki imajo radi športnice, recimo, zelo redko padajo na velika oprsja.


Se pravi imaš tudi ti probleme z ušesi? Jaz se nikakor ne moram sprijazniti z njimi. Premajhna so :| Mogoče so me starši premalo vlekli za všesa ko sem bila še otrok.

In jaz lahko povem, da je podobno z povprečnimi spodnjimi janezki. Očitno je res vse stvar okusa. Ljudje smo pa tudi tako prekleto težko zadovolni sami s sabo. Sploh sedaj, ko smo v času, v katerem imajo mediji na nas tako močan vpliv.
Jaz še vedno ne vem, kaj naj naredim s temi ušesi :8)

Mr Hilter ::

Štrleča ušesa in majhno oprsje na ženskah debelejše postave so meni izjemno neprivlačne. Imaš dobro samoobrambo pred tem da bi te jaz šmirglal. Pohvalno.

kr1ženska ::

Mr Hilter je izjavil:

Štrleča ušesa in majhno oprsje na ženskah debelejše postave so meni izjemno neprivlačne. Imaš dobro samoobrambo pred tem da bi te jaz šmirglal. Pohvalno.


Pa sej nisem jaz kriva da sem taka ratala :8) smrk smrk :'(

Mah, kurc pa tipi, sem taka kot sem, svoja posebna ušesa imam rada, prav tako svojo debelo rit in majhe prsi.

Sem še zmeri mnenja, da moraš imeti rad najprej sebe preden imaš lahko rad nekoga drugega. ;)

gendale ::

kr1ženska je izjavil:

jype je izjavil:

kr1ženska> Pravkar razmišljam zakaj...

Pa ne pozabit razložit, ko bo teorija na voljo, ker mene tudi zanima, čemu sploh razlika.


Mogoče je to. Ves čas se govori samo o velikih joških; na vseh slikah so bolj ko ne ženske z velikimi joški, toliko govora o operacijah za povečanje prsi. Mislim da smo ženske okoli tega zelo nesamozavestne.
Nimamo vse nekih enormnih balonov...


Počakte mal, bom takoj dala gor sliko svoje riti. Samo da se slikam. Boste potem povedal svoje mnenje.... Me res zanima ;)

Evo jo..




in vaše mnenje je? :))

mal si kosmata po hrbtu :D
seznam zanč moderatorjev in razlogov da so zanč
http://pastebin.com/QiWny5dV
gor je mavrik apple uporabniček (mali možgani in mali penis)

jype ::

Uh, jaz mam ogromne vuhle, prave zračne zavore. Pri kolesarjenju vsekakor pridejo prav, je pa mal nerodno, ker okoli njih precej močno žvižga veter.

kr1ženska> In jaz lahko povem, da je podobno z povprečnimi spodnjimi janezki. Očitno je res vse stvar okusa. Ljudje smo pa tudi tako prekleto težko zadovolni sami s sabo. Sploh sedaj, ko smo v času, v katerem imajo mediji na nas tako močan vpliv.

Ja, najbolje se je sprijaznit s tem. En super video na to temo, ki mi je bil zelo všeč še preden so se mi lasje začeli pomikati proti izstopnim vratom:

Venomus ::

Mene bolj zanima, zakaj mene vsi gledajo ozi. ustavljajo zdaj pozimi, ko imam rdečo bundo? Od decembra lani pa do zdaj me v centru ljubljane tujci ustavijo skoraj 2x na teden in sprašujejo kje je to pa to.... In to v množici ljudi.

Ko pa pomladi in jeseni nosim črno jakno, me pa nihče ne ustavi. Pa sem mislil da je rdeča barva odbojna, ''ogenj'' itd. :))

Super Sonic ::

Sem še zmeri mnenja, da moraš imeti rad najprej sebe preden imaš lahko rad nekoga drugega.


Je treba bit zmeren tudi na to temo, ker hitro prevaga na to stran, da se imaš lahko še preveč rad in spet - si lahko le sam.
Photography is an immediate reaction, drawing is a meditation.
http://www.youtube.com/watch?v=O2WKoN8K6nI&feature=share

Mare3 ::

Kam gledati? Hmm... Vsakega posebaj v oči in čim bolj grdo da bodo mislili da si diler, narkoman, boksar itd. Če te kdo pogleda nazaj čim dlje strmi v njega in mu poskusi z očmi povedati da si ti glavni. :)

Sem hotel napisati da je to bolj za šalo kot zares, pa se to dejansko dogaja. Na avtobusih pa sploh, ko se spomnim še iz časov ko sem se peljal z njimi hehe.

Drugače pa ko hodim po centru gledam malo v tla da se ne spotaknem, malo pa gledam okoli če morda vidim kakšnega znanca. Če se dobro poznava ga pozdravi, mu dam roko vprašam kako je in mu povem da se mi mudi oz. če se mi ne mudi nikamor poklepetam še o čem skupnem (nogomet npr.). Če poznam koga samo na videz oziroma se z njem ne želim pogovarjati ga pozdravim z "živjo" in grem naprej. Seveda ko se pogovarjam oz. pozdravljam gledam v oči.

Mr Hilter ::

kr1ženska je izjavil:

Mr Hilter je izjavil:

Štrleča ušesa in majhno oprsje na ženskah debelejše postave so meni izjemno neprivlačne. Imaš dobro samoobrambo pred tem da bi te jaz šmirglal. Pohvalno.


Pa sej nisem jaz kriva da sem taka ratala :8) smrk smrk :'(

Mah, kurc pa tipi, sem taka kot sem, svoja posebna ušesa imam rada, prav tako svojo debelo rit in majhe prsi.

Sem še zmeri mnenja, da moraš imeti rad najprej sebe preden imaš lahko rad nekoga drugega. ;)


Lepote je v očeh opazovalca, oziroma je subjektivna. Ponavadi se človek zaljubi ravno v kakšno 'fizično napako'/posebnost v nasprotniku/nasprotnici. Jaz sem od stotih mačkov najraje imel enega ki je bil slep na eno oko.

Kdaj vidim kakšnega carja s posuto žensko, sam vem da mene drugi s kakšno punco vidijo isto.

Ni pošteno edino ker okolica vedno vidi punco zraven mene kako je s totalnim jebačem.

gendale ::

daj sliko mačka
seznam zanč moderatorjev in razlogov da so zanč
http://pastebin.com/QiWny5dV
gor je mavrik apple uporabniček (mali možgani in mali penis)

jype ::

Kaj je pa posuta ženska?

Mr Hilter ::

gendale je izjavil:

daj sliko mačka


Nimam slike, sem ga pa enkrat snemal kako je skakal čez mene.

Oko si je zaradi retardiranosti sam iztaknu.


Ne jočem! To je od tega prekletega prepiha. Smrk.

gendale ::

>Oko si je zaradi retardiranosti sam iztaknu.
kako mu je to uspelo8-O
seznam zanč moderatorjev in razlogov da so zanč
http://pastebin.com/QiWny5dV
gor je mavrik apple uporabniček (mali možgani in mali penis)

WarLord11 ::

A ni v psihologiji povezava z slabim "počutjem" ter pretiranem gledanjem v tla. Ljudje, ki so bolj nesamozavestni imajo večje tendenco gledat v tla kakor hodit naokoli kakor pavi:).

panteist ::

Vedno gledam v oči...moškim daš vedet kdo je alpha male, ženskam pa...tudi, ampak iz drugega razloga :-)
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Kako postati punci, ženski všeč? (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Loža
34684106 (76173) bluefish
»

kazanje oprsja med sestrami... (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
12529241 (23794) jype
»

Zenske, rasizem in izbira partnerja (strani: 1 2 3 413 14 15 16 )

Oddelek: Loža
77688510 (75426) kr1ženska

Kako dobit fanta

Oddelek: Loža
4211557 (9859) WarpedGone

Več podobnih tem