» »

Hoja po mestu, sprehodi

Hoja po mestu, sprehodi

1
2
»

DKirbi ::

Zares ne razumem ljudi, ki gledajo v tla med hojo. Ok nekaj je pazljivost kjer hodiš ampak pomoje je bolj sramežljivost. Redko kdaj srečam kako punco, ki pogleda naravnost ali pa v oči, kar je zelo presenetljivo. Seveda pa je tudi odvisno od razpoloženja, včasih se mi ne da gledati ljudi v oči ampak nikoli ne usmerim pogledov navzdol. No.. ponoči v kakih neosvetljenih ulicah ravno ni fajn gledat folk, ki je že na daleč malo sumljiv direkt v oči... pomoje.
Drugače pa sem tud sam nekoč gledal v tla med sprehodi ampak to je bilo zaradi pomanjkanja samozavesti. Res pa je zanimivo, med sprehodi po mestu, če pogledaš visoko v zrak, odkriješ kdaj kakšne podrobnosti stavb, ki si jih gledal celo življenje ampak ravno tistega nikoli nisi opazil. Malo ljudi zares pogleda kdaj pa kdaj navzgor.

Iatromantis ::

Sam sem iz manjšega kraja, kjer je pozdravljanje sokrajanov toplo sprejeto, a sem že predolgo Ljubljančan, da bi tukaj velikokrat vzpostavljal bežen kontakt s pozdravi naključnim someščanom, oz. so okoli tega, če prav pomislim, pravi protokoli socialnega obnašanja - skoraj mikro-japonska pravila koga in kako ter ob katerem času in priložnosti pozdraviti, seveda odvisno koliko se pretirava v pozornosti, ki pa je na ljubljanskih ulicah ni ravno veliko, kot je tudi malo pogledov, ki se utegnejo srečati. A hkrati tisti, ki se srečajo niso živalsko dominantni, kot se to prerado zgodi v utripanju luči, ampak ponavadi prav prijazni in radovedni. Velika večina tistih, ki jih naključno srečam po ulicah, pa je razvila kompleksne sisteme nenadnih zanimanj za izmikanje pogleda nasproti prihajajočega in od tega ne odstopa.

Povešena glava pa pomeni preokupacijo z besednim svetom iz zelo različnih vzrokov (hint biti potopljen v 'svoje' misli).

kr1ženska ::

Grande: Pa saj se vsak dan brijem po hrbtu pa dlake kar nočejo in nočejo nehat rasti :8)

Venomus: Ozri se okoli sebe. Vsaj 80% folka je pozimi oblečeno v črno. To sem začela opažati, ko sem si prejšnjo jesen kupila rdeč plašč.

Super Sonic: Rad se moraš imeti do te mere, da se sprejmeš takega kot si. Biti samovšečen je nekaj povsem drugega.

kbal: Temu bi rekla sočutje. Nekdo, ki rabi tvojo dodatno pozornost povzroči, da v njegovi bližini preživiš več časa. Posledično se na njega tudi bolj navežeš. Sicer pa fuuul lepo od tebe, da nisi dal mačka preprosto uspavat kot bi to naredilo večina ljudi. Res si 1A! ;)

WarLord11: Ljudje ki vedno gledajo v tla ponavadi nočejo, da ljudje vedo, kako se oni grozne osebe, oziroma imajo občutek, da ljudje ki hodijo mimo vse kar vidijo na njih so njihove napake. To so ljudje ki so vse prej kot zadovolni sami s sabo. (ponavadi je tako, ne pa vedno)

Kirby: pogled naravnost v oči je v tem kratkem času, ko greš mimo nasprotnega spola, lahko že znak flirtanja. To lahko v človeku vzbudi čuden, neroden občutek, sploh za žesnko, če je ta zasedena. V tem primeru bi bil to lahko že občutek slabe vesti nezvestobe do partnerja.

Mare3: Jp, fuul je zanimivo eksperimentirati s temi stvarmi ;)

guest #44 ::

Jaz pogosto gledam v smeri tal ker nočem zabresti v kako zadevo na tleh. Podobno kot vozim gledam bolj na cesto kot naravnost.

Sicer pa jaz vem kako bom umru. Prepogosto se oziram za ženskami, sem že nekajkrat skoraj imel nesrečo kot posledico tega.
Sicer bi se tegale že lahko odvadu, ker je bolj najstniška navada.

marijancek ::

ženske gledam v obraz ali joške, če jih kaže. če gre nasproti moški pa v tla ali stran ali kamorkoli pač. če bi moške gledal v obraz bi se počutil ghay. včasih sem vedno gledal v tla. potem sem začel buljiti ženske v obraz in je bilo nekaj časa kar vznemirljivo.

gendale ::

moškega moraš gledat v oči in mu pokazat kdo je šef
seznam zanč moderatorjev in razlogov da so zanč
http://pastebin.com/QiWny5dV
gor je mavrik apple uporabniček (mali možgani in mali penis)

marijancek ::

kar naj bodo oni šef, nimam problema s tem. :)
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Kako postati punci, ženski všeč? (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Loža
34684845 (76912) bluefish
»

kazanje oprsja med sestrami... (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
12529528 (24081) jype
»

Zenske, rasizem in izbira partnerja (strani: 1 2 3 413 14 15 16 )

Oddelek: Loža
77689380 (76296) kr1ženska

Kako dobit fanta

Oddelek: Loža
4211609 (9911) WarpedGone

Več podobnih tem