» »

Nakup plazme Panasonic TX - P42G20E

Nakup plazme Panasonic TX - P42G20E

rrobic ::

Zdravo.
Prosim če mi lahko pomagate.
Nameravam kupiti tale tv. Seveda je rabljen in je star 6mesecev ampak je od prijatelja?
Ali ima kdo izkušnje z tem modelom oziroma plazmami.
Ali je res težje gledati plazmo pri svetli sobi a so žaluzije na oknih dovolj?
Oziroma ali je bolje kupiti led tv kupil bi samsunga ue40d5000 preko siola.
Prosim za nasvet?
Hvala

KuhaR ::

Jaz imam točno ta model že dobro leto in pol. Je ne morem prehvaliti. Povprečno je prižgana najmanj 10ur na dan. Gor imam priključene wii, xbox ter HDpredvajalnik. Razen enega mrtvega zaštekanega piksla (sveti zeleno in ni moteč) drugih težav nisem imel. Je pa sprednji del iz stekla in je lahko odboj svetlobe moteč. Pri meni je to samo zjutraj ko je sonce nizko in sveti direkt v dnevno. Jaz to rešim tako, da dvignem pliseje ter povečam svetilnost ter kontrast (imam že prednastavljeno v nastavitvah). Če te še kaj zanima, kar vprašaj.

twom ::

Pazi glede cene.

Konkreten primer:
Pansonic TX-P42V10E (ne glih najcenejši), november 2010, cena v Panasonic.si, BigBang, HarveyNorman cca 1600€, mediamarket.si 1250€
Panasonic primerljiv model novembra 2011 cena 850€ (mediamarket.si). HarveyNorman ti je pa dal lanski model za 20% popusta...
Se pravi, da je cena nasledniku lanskega modela padla za cca 30 procentov.

Novembra 2011 so imeli cene okoli 1500€ televizorji z diagonalo 50"+ in podporo 3D ...

rrobic ::

Evo danes sem jo nabavil fenomenalo druga ne morem rečit.
Pa kak led tv ni primerjave...

floyd1 ::

Naj ti dobro služi.
Panasonic je po Pioneerjevi upokojitvi plazma TV menda odkupil njihovo tehnologijo, ki je bila daleč pred vsemi ostalimi (žal je bila taka tudi cena). Panasonic je to uporabil, hkrati pa cene pustil na "ljudski ravni". Vsekakor dober recept za uspeh. Poznam nekaj lastnikov novejših Panasonicovih plazem (nekateri kupili po mojem nasvetu) in nihče po nakupu ni mogel skriti navdušenja - to so pač TV, ki so (spet - po mojem mnenju) najboljše, kar lahko trenutno kupiš (za "normalen" denar).

Yugos ::

Imam TX P46G30E in pri 720p lahko stojiš zraven 20 cm in zgleda nerealno.
Poleg tega plazma nima problemov pri procesiranju hitrih gibov..

BALAST ::

Bi kupil 42G30E če bi bila cena normalnih 500€, da pa daš 1000€ za nekaj kar bo čez leto vredno pol manj, pa NE HVALA!
"You may fool all the people some of the time;
you can even fool some of the people all the time;
but you can't fool all of the people all the time."

floyd1 ::

Če pogosto menjavaš, te povsem razumem. Jaz imam Tv, računalnik in podobne zadeve vsaj 3 leta, ali še več. Potem pa tako navadno pristane pri starših, če je še za kaj... O prodaji sploh ne razmišljam, važno je le, da mi dobro služi.

MooM ::

BALAST je izjavil:

Bi kupil 42G30E če bi bila cena normalnih 500€, da pa daš 1000€ za nekaj kar bo čez leto vredno pol manj, pa NE HVALA!

http://www.electronic4you.at/fernseher-...
650€


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Plazma ali LCD televizor? (strani: 1 2 3 4151 152 153 154 )

Oddelek: Kaj kupiti
76961175006 (399377) antonija
»

nakup TV - stotič

Oddelek: Zvok in slika
163084 (2747) floyd1
»

Lcd sony ali plasma panasonic (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Zvok in slika
16973218 (67053) mamomu
»

plazma ali lcd tv

Oddelek: Kaj kupiti
263086 (2769) kokoon
»

Panasonic TX-P50V10 Plasma TV

Oddelek: Zvok in slika
344746 (3447) DjTonic

Več podobnih tem