» »

Codename Panzers in win7

Codename Panzers in win7

Hemi426 ::

Pozdravljeni!

Na polici sem med čiščenjem našel igro Codename Panzers: Phase one. Imam original in spomnem se, da sem včasih to igro zelo rad igral.

Ponovno jo inštaliram in, ko jo prvič začenem, piše, da se mora računalnik ponovno zagnati. Ponovno ga zaženem in spet kliknem na ikono igre, nakar mi piše isto o ponovnem zagonu. Prebrskam net in ugotovim, da je to bug na win 7 in da to težavo reši update 1.21. Potegnem update dol, in ko ga hočem inštalirati piše, da manjkata fajla mss32.dll in binkw32.dll. Fajla potegnem dol. Nakar mi ob ponovnem inštaliranju patcha piše:

MSS DLL file is installed in Windows or Windows system directory. Tukaj se pa izgubim in prosim za pomoč. Oba fajla imam tako v mapi igrice kot v WINDOWS mapi.

Jezi me ker imam original, ki je delal super na XP, na win7 pa ne. Resnično hvala za odgovore :)!!

opeter ::

Zanimivo. Sestrin fant ima točno to igro (original, kupljeno pri Mantisu)), sicer pa igro poganja na Windows Visti 32-bit. Problem sva rešila tako, da je tudi on povlekel tazadnji popravek, torej 1.21, pa še dodatne dll datoteke. Igro pa poganja kot administrator.

Če se dobro spominjam, so v tem popravku odstranili StarForce ali SecuROM zaščito. Skratka, sedaj deluje brez tega, da bi moral imeti CD v pogonu.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

[WINDOWS 8] Vprašanja in težave (strani: 1 2 3 427 28 29 30 )

Oddelek: Operacijski sistemi
1490420756 (4395) jedateruk
»

[ Windows Vista ] Vprašanja in težave (strani: 1 2 3 476 77 78 79 )

Oddelek: Operacijski sistemi
3942264407 (63999) Seljak
»

F.E.A.R. COMBAT (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Igre
10111264 (7670) gansta
»

Windows XP SP2 Final (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Operacijski sistemi
908032 (8032) MrStein

Več podobnih tem