» »

Call of duty zmrzne?

Call of duty zmrzne?

Robi :P ::

Pozdravljeni!
Mene zanima za kaj mi cod 2 zamrzne (zamrzne tako da ne morem nič tipkovnica in nič ne zagrabi samo ročno reset compa) po nevem 20 min. igranja? Večinoma igram na GOS serverjih in ponavadi zamrzne ko weapon reloada ali strelja... Poskusil sem že z usem ( reinštalacija,obnovitev nastavitec na deafult,združljivost z WIN XP, mikrofon vklopiti v sprednjo plato, prevriti ali je grafična dobro priterjena v PCI...) Ne vem več kaj naj storim ni mi do formatirenja ker sem to storil kak teden nazaj...
P.S. imam Win 7 Ulitimate x64
  • spremenilo: Robi :P ()

popster ::

installiraj kak distributed computing projekt da preveriš če se računalo pregreva.
folding@home tudi grafično testira.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: popster ()

Robi :P ::

računalnik se ne pregreva ker je extra hlajeno poglej te slike ko sem ga hotel prodati: http://slo-tech.com/forum/t499990/konec... (poglej na prvo stran kjer so slike!) temarature so normalne grafa do 45°c ist northbridge disk 30°c procesor 28°c med gamingom!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Robi :P ()

gregor_m ::

Zanimivo meni se isto dogaja, računalnik čisto naključno zablokira. Včasih že po 5 min igranja včasih drži tudi 45min, pomaga samo izklop računalnika in nato se zgodba ponovi. Igram na prenosniku HP 4520s poskusil sem že z posodobitvijo gonilnikov toda ne pomaga.

Robi :P ::

No rešil sem problem da vam povem: Ko brišete oz. unistallate CoD 2 morate izbrisati use custom mape in šele potem nanovo naložiti cod 2 gregor probaj to meni zdaj deluje!

Spllash 3k ::

Robi! kako se zbrišejo use datoteke napišeš v C disk call fo duty 2 in zbrišeš use mape? potem greš pod nadzono sploščo in tam unninstaliras?

Robi :P ::

Spllash 3k je izjavil:

Robi! kako se zbrišejo use datoteke napišeš v C disk call fo duty 2 in zbrišeš use mape? potem greš pod nadzono sploščo in tam unninstaliras?

Moj računalnik-->Lokalni disk C-->Programske datoteke (x86)-->in zbriši mapo activision ( v primeru da maš ker drug gejm od activisona naložen odpri mapo activison in izbriši Call of duty 2 ) Shift+del tipka!

Spllash 3k ::

isto :( vseeno zmrzne

Robi :P ::

Potem pa ne vem več meni je tako pomagalo :(


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Call of Duty serija - pomoč in nasveti. (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Igre
35672045 (14811) tropico2078
»

Call of duty 4 (strani: 1 2 3 413 14 15 16 )

Oddelek: Igre
78869659 (11564) oo7
»

CoD Problemi (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
6510638 (6611) hojnikb
»

cod 2 zmrzne - win7

Oddelek: Pomoč in nasveti
61275 (976) Dejan5
»

Call of duty 2 - Problem!!!

Oddelek: Igre
111973 (1765) Rotaidal

Več podobnih tem