» »

gigabyte TV Tuner - u7300 source input težava

gigabyte TV Tuner - u7300 source input težava

CybeRoky ::

hy doma imam omenjen usb tv tuner in imam težave ker ne morem gledati analognih programov ker mi pod source ne kaže druge možnosti kot digital :/
ima kdo ta tv tuner doma in mogoče ve v čem je težava?
v manualu sem gledal piše da bi tu moralo biti več opcij na izbiro sam imam samo eno DIGITAL, ki mi pa itq nč ne najde ker je verjetno antena prešvoh ...

Frenckie ::

Kje pa ti živiš in razmišljaš o gledanju analognih programov.
So že zgodovina ( no ja, kabelski sistemi jih še imajo, pa verjetno ne več dolgo).
Zadnje analogne pretvornike so izključili v poletnem času.
Moral boš priključiti boljšo anteno (zunanjo), ker par cm palčk ti nebo sprejemala kaj veliko (razen, če je oddajnik zelo blizu).

CybeRoky ::

moj tv ponudnik še vedno ponuja 38 osnovnih programov v analogni shemi in to je vse kar potrebujem. Težavo imam ker v programu ne morem označiti naj išče analogno shemo :/

Skyman ::

ce bi ti malo bolj pogledal ti u7300 ne podpira analogne tv ampak samo digitalno tudi sam jo imam model 8300 ti ponuja obe opcije torej analogno ter digitalno zato pa so navodila ali tehnicne znacilnosti ampak zgleda da ti to glih najbolj ne znas brati

Frenckie ::

Poglej si spodnjo povezavo in boš ugotovil kaj imaš:
http://www.gigabyte.com/products/produc...

V prvem postu si omenjal, da ti z priloženo antenco ne najde programov. Sedaj pa omenjaš kabelskega ponudnika. Ja kabelski ponudniki še imajo analogne programe, samo vprašanje koliko časa še. Je za njih še dodaten strošek pretvorba signala in se ga bodo verjetno kmalu znebili, če hočejo biti konkurenčni s ponudbo.
Ti pa razmišljaj v tehnološko bodočnost ne pa na tehnologijo, ki se jo počasi opušča.

CybeRoky ::

Se opravičujem za mojo površnost hvala za odgovor. Nekako se mi je zdelo logično, da omogočata oba analogno.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Telemach digitalna tv, Pomoč!! (strani: 1 2 3 434 35 36 37 )

Oddelek: Omrežja in internet
1833442793 (82321) zavajon
»

Siol uvaja digitalno kabelsko televizijo na optiki (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Omrežja in internet
11423364 (8751) alexz
»

Digitalna televizija!

Oddelek: Pomoč in nasveti
287023 (5546) robotek87
»

DVB-C Tuner (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
5425975 (22543) icek
»

POP TV in A KANAL sta danes začela z oddajanjem v 1. MUXU!

Oddelek: Zvok in slika
475893 (4093) Hardstyle

Več podobnih tem