» »

Čuda komunizma

Čuda komunizma

1
2
»

Thomas ::

> Pa poglej kako se ima folk v proameriškem iranu

To, da trdiš da je Iran proameriški, te POVSEM diskvalificira iz resne debate.

Ko je zigam trdil, da je 27 praštevilo je bil to (hud) spodrsljaj.

Če pa trdiš kaj takega, pa to ni samo spodrsljaj, pač pa zelo verjetno nimaš niti najmanjšega pojma.

To ni niti malo osebno, pač pa dejansko tako to je. Kot sem tudi jest totalno nesposoben razpravljati o slovničnih vprašanjih kitajščine, so tvoja mnenja v tej temi očitno irelevantna.

"proameriški Iran" ... :D


Ali pa recimo City, ki je dal nek link, ki ste ga nekateri zelo hvalili. (No ja, on je kot napisal to sam, potem smo pa videli, da je link). Pa ni to problem, da je "stopil za" pisanje na tistem linku. Problem je to, da je bila kolosalna neumnost napisana gor, kako imajo Američani poceni nafto, medtem ko jo Evropejci drago kupujejo.

Potem sem povedal, da je to manipulacija. Da je bencin v Evropi drag zaradi davkov, ki so v Ameriki (na bencin) majhni.

A so se kaj zamislili? Komaj.

:)
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

Tito ::

Proameriški Iran pravim zato, ker so se včeraj na njihovem ozemlju začeli uriti ameriški vojaki! Če dovoliš tuji vojski na svoje ozemlje pomeni da si v zavezništu z njimi ali pa da si okupiran! Ali potem praviš da je iran okupiran?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tomi ()

Thomas ::

Zgleda da živiš v nekem paralelnem svetu Tito.

To je zame edina kolikortoliko logična razlaga za tvoje trditve.

So se posebne ameriške enote šle (tajno) urit kar v Iran, pa si ti to nekako zvedel?


A mi daš link? Magari v Internet paralelnega sveta. >:D




Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

Tito ::

No recimo, da je Iran ne proameriški... Zdej baje delajo jedrsko orožje pa to... Zato pa je kuvajt toliko bolj pa me zanima kako je razvit? ALi savdska arabija?? Pa da nebo pomote ko rečem proameriški mislim le to da so podrejeni Ameriki, četudi tega nočejo! Jih ubogajo :D !

Lucifer Tanatos ::

V prejsnem primeru si gledu zdej se lahko med gledanjem se deres zravm, jap napredval smo:\ Dej poglej mal naokol. Tisti ki so bli na oblasti oz. visoko v komunizmu(nasem), so sedaj na oblasti tudi v nasedm "dobrem" kapitalizmu. Torej kaj se je spremenilo? Se vedn je isti folk gor, sam mal je spremenil ime in taktiko. Kruha in iger ljudstvu...
Les yeux sans visage

iration ::

Tito, ali mogoče namiguješ na to, da je Irak bolj razvit od Kuvajta in Savdske Arabije?
Tudi jaz bi imel kakšno pravico rad v življenju. Npr. pravico do tega, da delam
12 ur na dan in sem za to nagrajen s strani delujočega ekonomskega prostora, ne
pa kaznovan s strani Salmoneličevih gremlinov. - NavadniNimda

Thomas ::

Tito, a ti je mogoče že prišlo na misel, da kdor ne loči Kuwaita od Irana, o Bližnjem vzhodu pojma nima?

:\
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

Gemm ::

Tito:

Najprej tole. Potem se bomo naprej pogovarjali.

Lucifer:

Torej kaj se je spremenilo? Se vedn je isti folk gor, sam mal je spremenil ime in taktiko. Kruha in iger ljudstvu...


Šele na naslednjiv volitvah se bodo prikazale nove generacije.

Jasno da so morali spremeniti taktiko. Če ne bi, bi na naslednjih volitvah padli ven. Volitvah.

Marsikdo vidi malo dlje od kruha in iger. Lahko smo pa veseli, da pa dobimo vsaj to.

Da ni treba še za kruh čakati v vrsti. :|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Gemm ()
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Komunizem + demokracija = možno? (strani: 1 2 )

Oddelek: Problemi človeštva
9213636 (9397) jype
»

Stanje političnega prostora (strani: 1 2 )

Oddelek: Problemi človeštva
924898 (3445) Thomas
»

Demokracija - najbolj demokratična država (strani: 1 2 )

Oddelek: Problemi človeštva
684456 (3197) Thomas

Umro druže Tito (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
16210747 (7988) Stepni Volk
»

Zahod zivi od tujih žuljev? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
1177490 (5762) Thomas

Več podobnih tem