» »

Ray-Ban očala - Fake

Ray-Ban očala - Fake

1
2
3

Jerry000 ::

koyotee je izjavil:

za 5x nositi očala, ne rabiš niti fejka niti original. pač imaš 15 let in iščeš pozornost


Ne, sem zelo daleč od 15 let, sorry;). In ja rabim poceni očala za 5x na glavo dat in ja, rabim stil ray ban. Kapiš?

še 1x:
PROSIM NE MI Z OFFTOPIC KER ME BOLI KURAC KDO MA ORIINAL IN KDO NE, RABIM SAMO VEDET KJE SE DA DOBIT TAKŠNA POCENI OČALA V STILU RAY BAN. KAJ STE RES TOK NESPOSOBNI IN NEZNATE ODGOVORIT NA SIMPL VPRAŠANJE????!!!

MrStein ::

Kaj ti si nov na forumu? ;)
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

49106 ::

Če bi napisal poceni aviatorska očala, bi ti kdo verjetno še pomagal. Fake RB je pa čisto nekaj drugega ;)

MrStein je izjavil:

Jerry000 je izjavil:

Rabil bi tudi takšne ki imajo leče brez dioptrije.

Sončna očala nimajo dioptrije.
Razen če je zelo ponesrečen ponaredek.




Dandanes je tehnologija že tako napredovala, da lahko sončna očala z dioptrijo izdelajo za praktično katerokoli dioptrijo in tudi za večino oblik okvirjev sončnih očal. “Sončna očala z dioptrijo lahko izdelamo za vsakega posameznika ne glede na starost ali očesno težavo. Pri sončnih očalih je, ne glede na to, ali ima posameznik dioptrijo ali ne – pomembna kvaliteta stekla. Priporočam 100-odstotno UV zaščiteno polarizacijsko steklo, ki onemogoča bleščanje, tudi med vožnjo v avtomobilu,“ je povedala optik Adela Pogorelčnik iz Optike Pogorelčnik.

Kljub temu pa obstaja nekaj omejitev pri tem, kakšne okvirje lahko imajo sončna očala z dioptrijo. „V ravno vsak okvir sončnih očal ne moremo vgraditi dioptrije - večja je dioptrija, bolj morajo biti stekla ravna. Sončna očala, ki jim radi pravimo maske, na primer odpadejo, pomembno je tudi, da sta leči ločeni in da okvirji niso preveč zakrivljeni, da je slika lepša in bolj jasna. Problem so tudi sončna očala s klipi,“ je za Ženska.si razložil optik Erik Garbajs iz Optike Clarus.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

Blazz ::

OmegaBlue je izjavil:

Neseš. Jih. Optiku. Katerakoli.


ja samo jih moraš prej na štantu kupiti/plačati... lol...

Jerry000 ::

Kje lahko temo zbrišem? Ker ste res nesposobni tle, vidm da sploh nemorm pomoči dobit od vaj. Proklete pizde ej, še na vprašanje neznate odgovort in sam neki pametujete za brezveze

RejZoR ::

Ja jebelo napiš v gooogle "fake ray ban". Ti bo že kaj našlo...
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

Wox ::

Ježešna. Kupiš jih tam kjer so turisti. Poleg kitajske restavracije imajo Kitajčki po defaultu še štacuno. Pri Indijcih pa kupiš še čike. Simple as that.
Commodore 64

Jerry000 ::

ja jebelo ja, kaj je bilo težko odgovoriti na vprašanje a?! že kar nekaj dni obstaja in se ti je šele zdaj posvetilo kaj je namen teme. In iščem predvsem v sloveniji, ker nebi kupoval v tujini fake, razen original ko se jih bom spravil kupiti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Jerry000 ()

49106 ::

Petrol, Tuš, Mercator, H&M in podobni?

RejZoR ::

Ponaredki so PREPOVEDANI. Zato jih na nobenih takih mestih ne boš dobil.
Lahko izgleda kot Ray Ban ampak gor ne sme pista Ray Ban ker take stvari če jih na carini najdejo, jih največkrat povozijo z valarjem...
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

Jerry000 ::

ja...boli mene ni treba da gor piše, oziroma mi je vseeno a piše ray ban al pa drek, sam da je isti stil. To sem napisal že če bi bral malo

@Messiah, hvala ti, bom pogledu mal kaj imajo

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Jerry000 ()

Wox ::

V Bananastanu poglej na Bolhi ali pa pri Kitajcih. Sicer piše gor Rey Beri al neki tacga. V vsaki normalni državi pa tam kjer so turisti počakaj na afriškega ekonomista, ki ti bo Ray Ban očala prodal skupaj z najnovejšim modelom Rolexa.
Commodore 64

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Wox ()

Jerry000 ::

no to so že malo boljši odgovori in so vsaj v pomoč. Hvala ti

RejZoR ::

Pol pa išči po nazivu stila. Npr "aviator" folk imenuje vse katerih leče so velike in v obliki kaplje. Podobno je za ostale čeprav te so daleč najbolj razširjene. Kako se kakšen stil imenuje pa nimam pojma.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

MrStein ::

Messiah, nisem rekel, da ne izdelujejo, ampak da "defolt" sončna očala na polici nimajo dioptrije.
Saj je logično, vsa dioptrijska očala se izdelujejo po naročilu, ker ima vsak "bolnik" drugo kombinacijo dioptrij. (OK, razen onih bralnih na pošti...).
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

francek1 ::

Da ne bi kdo mislil, da so zlate aviatorke večne. Lahko jih še tako paziš, na delu, kjer se dotikajo lic pot razžre pozlato in potem je razpad sistema neizogiben. Traja pa to kakih 5 let...
Kdor se je že rodil učen se lahko reži...

49106 ::

Kaj je zate pozlata? Gold plated? Ali barva podobna zlatu?

Mr.Stein: Meni in tebi že, M-XXXu pa malo manj, ker drugega niti ni mogel misliti :P

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

Jerry000 ::

offtopic...že spet

49106 ::

Niti ne, ker se na pozlačenih (Gold Plated) leta bolj malo poznajo.

Je mogoče kdo zasledil v Slo sončna očala znamke S.T. Dupont?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

Jerry000 ::

Ne, me pa zanimajo odgovori glede teme.

49106 ::

Večino možnih odgovorov si že dobil, kaj več se pa ne nadejaj.

Jerry000 ::

Ti si pa tut že veliko offtopic ven zmetal, tko da zate velja isto. Če bi ti kdo v tvojo temo z offtopic metal kar te najmanj zanima bi tut norel

49106 ::

Od kje ti pa ideja, da če odpreš temo, da je tema tvoja?

Jerry000 ::

menda nism temo odpru da bom v njej poslušu kok škoduje očem pa kere očale so pozlačene če pa sprašujem kje se da dobit fake očala. Če bi si tko delal bi bil forum do amena neuporaben ker bi vsi svoje klatili in ne kar sprašuje avtor teme. S tem ko odgovoriš meni na vprašanje ne pomagaš samo meni ampak tudi ostalim ki to iščejo. In tisti ki bo to iskal bo mogu prebirat skozi offtopic da bo prišel do odgovora ki je šele na 2 strani teme! Malo nepregledno ane? Forumi so da si z njimi pomagaš, iščeš odgovore ki jih ne veš, ne pa za dajanje offtopica. Če me zanima o očalah ki so pozlačene ali pa zlate barve, ali pa original očala bom to napisal, v kolikor pa ne napišem pa me to ne zanima ker je to čisto druga tema. Kaj ni lepo če ti lepo odgovorijo na vprašanje brez klatenja drugih stvari ki so za temo neuporabni? A ni bol pregledno kot pa da morm 100x pisat in prosit da me to ne zanima al kvar oči al ne, da jih bom 5x meu na glavi, da ne klatit offtopic...in sm dobil 4 poste ki so lepo odgovorili na moje vprašanje, ostalo je pa vse brezveze, in smo dobili 2 strani nepotrebnih vsebin ki jih nisem zahteval.
Po tvojem sodeč bom js šou pod rubriko igre in bom naprimer pod BF3 pisal kje lahko kupim najceneje stare igre...saj tema ni od tistega ki jo je ustvaril, in po tej temi sodeč ni nič hudega če offtopic stvari klatim gor. In kaj bi dobil od tega? NIČ!! neuporabno vsebino ki ni primerna za temo ker nikjer v naslovu ali vsebini teme ne piše da koga zanima to, za to so druge teme v forumu kjer se lahko o tem pogovarjam
Za to velja isto, obstaja tema kje kupiti original Ray-Ban očala...vsi mu lepo svetujejo in ne klatijo offtopic, medtem ko tle je pa kar velik trolou ki klatijo za brezveze.

Zelo uporaben nasvet: Če nimaš pravega odgovora sploh ne piši v temo, tako boš NAJVEČ pomagal avtorju teme in tudi ostalim ki rabijo takšno pomoč!!

49106 ::

Jaz sem ti na vprašanje odgovoril: Vsak večji Petrol, OMW, Mercator, Tuš, Špar, Miller, DM, H&M,......

Sicer pa na googlu napišeš cheap aviator sunglasess

PS: Gamestracker.com

koyotee ::

Jerry000 je izjavil:

menda nism temo odpru da bom v njej poslušu kok škoduje očem pa kere očale so pozlačene če pa sprašujem kje se da dobit fake očala. Če bi si tko delal bi bil forum do amena neuporaben ker bi vsi svoje klatili in ne kar sprašuje avtor teme. S tem ko odgovoriš meni na vprašanje ne pomagaš samo meni ampak tudi ostalim ki to iščejo. In tisti ki bo to iskal bo mogu prebirat skozi offtopic da bo prišel do odgovora ki je šele na 2 strani teme! Malo nepregledno ane? Forumi so da si z njimi pomagaš, iščeš odgovore ki jih ne veš, ne pa za dajanje offtopica. Če me zanima o očalah ki so pozlačene ali pa zlate barve, ali pa original očala bom to napisal, v kolikor pa ne napišem pa me to ne zanima ker je to čisto druga tema. Kaj ni lepo če ti lepo odgovorijo na vprašanje brez klatenja drugih stvari ki so za temo neuporabni? A ni bol pregledno kot pa da morm 100x pisat in prosit da me to ne zanima al kvar oči al ne, da jih bom 5x meu na glavi, da ne klatit offtopic...in sm dobil 4 poste ki so lepo odgovorili na moje vprašanje, ostalo je pa vse brezveze, in smo dobili 2 strani nepotrebnih vsebin ki jih nisem zahteval.
Po tvojem sodeč bom js šou pod rubriko igre in bom naprimer pod BF3 pisal kje lahko kupim najceneje stare igre...saj tema ni od tistega ki jo je ustvaril, in po tej temi sodeč ni nič hudega če offtopic stvari klatim gor. In kaj bi dobil od tega? NIČ!! neuporabno vsebino ki ni primerna za temo ker nikjer v naslovu ali vsebini teme ne piše da koga zanima to, za to so druge teme v forumu kjer se lahko o tem pogovarjam
Za to velja isto, obstaja tema kje kupiti original Ray-Ban očala...vsi mu lepo svetujejo in ne klatijo offtopic, medtem ko tle je pa kar velik trolou ki klatijo za brezveze.

Zelo uporaben nasvet: Če nimaš pravega odgovora sploh ne piši v temo, tako boš NAJVEČ pomagal avtorju teme in tudi ostalim ki rabijo takšno pomoč!!


ni naš problem, da si ti funkcionalno nepismen.
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

Furbo ::

Jerry000 je izjavil:

Zelo uporaben nasvet: Če nimaš pravega odgovora sploh ne piši v temo, tako boš NAJVEČ pomagal avtorju teme in tudi ostalim ki rabijo takšno pomoč!!


Kdo je pa tebe vprašal za nasvet?

Tako mlad, pa že tako živčen. Cccc
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

OChack ::

drugače se fake ray ban dobi na ebayu ali dealextremu za 3,62€ in imajo 100% UV zaščito, ravno tako kot orginal za 150€, ps še ko ti psdejo ene 5x ns tla ne poči steklo, dokler jih spotoma ne pohodiš :D.
je pa pri modelih za 10-15e tud polarizirana optika tko da je v uporabi g-15 steklo in se super vidi

mimgrede mam ene z krom šajbam za prodat tavelka velikost :)
Int€l inside, IDIOT Outside

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: OChack ()

Jerry000 ::

@Messiah, no pol če nimaš drugega odgovora ni treba več pisat sem
@koyotee, zase skrb
@Furbo, kdo pa je vas vse uprašal če fake očala škodujejo vidu v tej temi?

koyotee ::

hahaha, vidu v tej temi zihr ne škodujejo, ne sprašuj neumnosti.
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

Furbo ::

Jerry000 je izjavil:

@Messiah, no pol če nimaš drugega odgovora ni treba več pisat sem
@koyotee, zase skrb
@Furbo, kdo pa je vas vse uprašal če fake očala škodujejo vidu v tej temi?


Sorry, ampak skrbi nas za tvoj vid, ko imaš že tako toliko problemov, ti še slepote res ne privoščimo.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

Jerry000 ::

@Furbo, prvo poskrbi zase, js mam več kot dober vid in za 5x ko bom mel očala gor in še to v dvorani se mi nebo poslabšal vid;)

OChack ::

pomoje se lahk temo zakleni, ker kvasite same enumnosti, gor sm napisal odgovore kje se kupi očala in testira se jih v optiki in večina so OK :)
Int€l inside, IDIOT Outside

Jerry000 ::

ja js bi tut rad da se zaklene tema...ubistvu še raj da se zbriše, itq so neuporabno temo nrdil

koyotee ::

mhm, to, kje se kupi fejk rb je res življenskega pomena za večino članov st., bog nam pomagaj. Pa nehaj že jokat enkrat.
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

Jerry000 ::

veš kaj zame so pomembne ker se gre za neko predstavo in ja rabim jih. Če pa teb niso pomembne pa ql, pet stran od teme

49106 ::

Ti si prišel do nas, ne mi do tebe ;)

Jerry000 ::

Lej če nimaš pravega odgovora ni treba pisat v temo, simple as that. Js sm dau vprašanje na katerega iščem odgovor, če veš napiš, če ne ne. A je tok težko? Nisem iskal nobenega drugega odgovora kot kje kupiti fake ray ban stil očala. Kaj ti je tok težko v glavo dopovedat? Vi pa neki glede vida težite...ja...vem, meu jih bom 5x gor ker se gre za neko predstavo, originalnih pa valda ne mislm kupt sej nism zmešan da bi 10 komadov originalou kupil za neko predstavo ki bom 5x jih dal na glavo in pol konc. Se ti ne zdi?
In ja pršu sem na forum da bi najdu pomoč, pa sm dobil sam neke kvazi pametnjakoviče ki bluzijo o drugih stvareh. Kaj sploh razumeš kaj mislm povedat?

MIHAc27 ::

ajde ne se kregat.
Jaz sem nabavil očala na DealExtreme. Nisem niti vedel da so ponaredek, ampak na njih je potem pisalo RayBan pa Made in Italy. Če jih pa rabiš hitro (ker iz kitajske ti zna tole hodit 1-2 mesca) potem poglej na kakih stojnicah pri kitajčkih.

Je pa steklo dosti bolj kvalitetno, kot sem pričakoval (dejansko ima res neko zaščito)

OChack ::

sj pravm da so mi iz glave padle nevemkokrat pa so še kr cele, tud zaščita je ok :)
Int€l inside, IDIOT Outside

RockyS ::

ioffer

c00L3r ::

Pred časom sem na dealextreme kupil kopijo ray ban sončnih očal. Zdaj jih tam več ne prodajajo. Ve kdo za kakšno drugo (kitajsko) spletno trgovino, kjer bi jih prodajali?

Ne zdi se mi smiselno dat 150€ in več za original, ki je praktično isti kot kopija. Saj sploh ne moreš vedet v večini primerov ali si res kupil original.

_commandos_ ::

c00L3r je izjavil:

Pred časom sem na dealextreme kupil kopijo ray ban sončnih očal. Zdaj jih tam več ne prodajajo. Ve kdo za kakšno drugo (kitajsko) spletno trgovino, kjer bi jih prodajali?

Ne zdi se mi smiselno dat 150€ in več za original, ki je praktično isti kot kopija. Saj sploh ne moreš vedet v večini primerov ali si res kupil original.


najceneje boš dobil orginalne raybanke na ebay dražbi.

kako lahko hitro vidiš če so očala fake


 bod pozoren na ce logo

bod pozoren na ce logo




Jerry000 ::

Zakaj odgovarjate na to temo, to je 2 leti staro že:)

2loud4u ::

Jerry000 je izjavil:

Zakaj odgovarjate na to temo, to je 2 leti staro že:)



Ja očitno je c00l3r-ja nekaj zanimalo...
c^2=E/m
HP XW6400|2× Xeon E5320 @1.86GHz|16MB L2
Cache|Sapphire HD6850|4GB FB-DIMM|HP 575W

c00L3r ::

Jerry000 je izjavil:

Zakaj odgovarjate na to temo, to je 2 leti staro že:)

Zato, ker sem danes nekaj vprašal :)

Kakšne ideje, kje bi lahko dobil fake/kopije ray ban očal? Pa da lahko plačam s paypal.

Jerry000 ::

Aja sorry, sm spregledu tvoj post:). Fake lahko dons useposod dobiš, neki majo v h&m, pol maš v teh manjših trgovinah kjer prodajajo razne verižice, kape pa take drobnarije, za paypal pa maš ebay:)...al pa mogoče na bolhi tudi najdeš

Okapi ::

bod pozoren na ce logo
Ja, ker CE je pa res praktično nemogoče ponarediti.;(( 90% raybank, ki se kot originali prodajajo na ebayu, so fejk, pa če 100x piše, da so originali.

O.

Brias ::

http://dnevnik.hr/vijesti/hrvatska/masn...

tukaj imate video hrvaskega preverjeno, na trznicah, optiki, shoping centru kupijo 16 soncnih ocal od vrednosti 7 do 150 eur ... na test jih dajo na Institut Ruđer Bošković, u Center za laserska in atomska raziskovanja in razvoj ...


rezultati so .... zelo zanimivi in dalec od tega, kar bi clovek pricakoval ...

http://novatv.dnevnik.hr/clanak//provje...

tukaj recimo pise, da je test certifikata samo na zeljo prodajalca ali dobavitelja, da drzava nima organa za kontolo certifikatov in deklaracij ...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Brias ()

c00L3r ::

Jaz bi rad fake ray ban, ki imajo gor napise/logo. Sončna očala, ki izgledajo kot ray ban dobiš res povsod. DealExtreme jih je še lani prodajal.
1
2
3


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

katera sončna očala? (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
21957909 (983) del0
»

Ray Ban - očala (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Loža
296109186 (1164) geofull
»

Rayban outlet (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8731014 (15505) Dr_M
»

Nakup Ray Ban sončnih očal (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6221940 (16817) Cervantes
»

Ray Ban (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6517693 (15686) Rok Woot

Več podobnih tem