» »

Še komu zafrkava Siol internet?

Še komu zafrkava Siol internet?

xxxgeekxxx ::

Mene zadnje čase zelo zafrkava internet od siola. Na čase namreč začne delovati popolnoma počasi, in s tem ne mislim, da ne nalaga videov ampak da mi google odpira skoraj minuto :|
Prejšnji mesec pa mi je par dni vsak večer za kako uro pisalo no internet access.

Nevem če majo oni to kaj ali če je moj modem, ker ko se prižge drug računalnik ki sploh ni priklopljen v omrežje mi internet ven vrže za nekaj sekund (strani ni bilo mogoče odpreti)

Sem že klical na siol pa je rekla da bojo pogledali -.- Rešeno? Ne :8)

Zanima me če kdo ve kaj bi to lahko bilo. Računalnik ni, saj mi iphone tudi ne nalaga medtem ko internet ne gre.

Upam da bo poslat šlo to ;((
Ke te češ

DeeCoy ::

Kliči do onemoglosti, samo to pomaga pri teh kretenih.

Janac ::

meni najeba T2 internet odfuk -.-

xxxgeekxxx ::

Samo kaj naj, če ponavadi čez dan če dela počasi dela počasi kakih par minut, tak da dokler jaz pokličem pa operaterja dobim spet normalno dela, potem pa mi reče da vse normalno dela ;((

Zdaj zvečer ko pa ni nobenega tam pa mi j** internet u tri krasne že zadne pol ure mam dialup nivo povezave. Speedtest mi sploh ne odpre, torrent pa deluje 8Kb's dol pa 20kb's gor max (edini način za sprobat hitrost ker speedtesta ne naloži)

Bi pogledal na njihovo stran če majo 24 ur na dan 080 1000 pa ne odpre, mam samo to odprto, ker ne upam niti zapret, ker verjetno nebi odprlo več ;(
Ke te češ

DeeCoy ::

mislim da je 24/7. Kliči tja in reči, da če ne porihtajo boš prekinil pogodbo. Če ne bojo zrihtali, potem sproži pravni postopek in prekini pogodbo ter pojdi k drugemu ponudniku.

Rippy ::

Če boš dejansko razmišljal o tem da bi zamenjal operaterja oziroma prekinil pogodbo z obstoječem in šel na novega, nikoli ne sam jo prekiniti ampak dovoli, da drugi operater to stori ob prehodu. Drugače imaš lahko težave (ostaneš brez linije). Sicer vem, da ne sprašuješ o tem ampak če ti je že DeeCoy "svetoval" potem je dobro, da poznaš postopek.

DeeCoy ::

No hvala Rippy, sem pozabil omenit, da ko izbereš novegea operaterja, potem VSE storijo oni.

xxxgeekxxx ::

Operaterja bom zamenjal novembra enkrat, ker mi takrat poteče pogodba s siolom, da nebom penalov plačeval.

Sem pa klical prej in ko se je po 5 minutah nekdo zbudil sma prišla do tega da ne dela -.- Bojo probali na daljavo naret, če ne pa bojo servis poslali da modem pogleda. Sem tudi vprašal če bojo na 15 dvignili kot bi morali s to njihovo akcijo pohitrimo slovenijo al kaj je bla, pa je rekel da naj pokličem ko bo to porihtano.
Internet mam še vedno 8kb/s
Ke te češ

xxxgeekxxx ::

Je danes prišo ded od siola, pa je modem menjal. Zaenkrat dela vredu, čeprav nevem če je danes pred menjavo modema delalo, saj je prišel takoj za tem ko sem jaz prišel z šihta tak da nisem mel možnosti probat niti. Zdaj dela, upam pa da bo tak ostalo 8-)
Ke te češ


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

A1 xDSL (strani: 1 2 3 423 24 25 26 )

Oddelek: Omrežja in internet
1293159536 (11403) kixs
»

SIOL ali AMIS? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Omrežja in internet
11721862 (15633) Tydek
»

T-2 izgubil 130-milijonski odškodninski zahtevek zoper Telekom (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Tožbe
5917621 (14405) Manu
»

Modri ADSL (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
12619082 (8525) Nejc Pintar
»

Nov ponudnik širokopasovnega dostopa - T2 (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
18961661 (43033) OmegaBlue

Več podobnih tem